Zobacz pojedynczy post
stary 14-07-2011, 23:34   #51
oskaruniu
Użytkownik Forum
 
oskaruniu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2011

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera/Selena
Domyślny

n0_name, czytajac twoją wypowiedź nie dopatrzyłem się błędów ortograficznych, lecz twój post nic nie wniusł.

Matexowy, po pierwsze thx za tlumaczenie, przeczytalem, ze w bear room jest wyposazenie minotaurow do walki z ludzmi, orki poddaly sie po tym jak mino mag pokazal im magie (o poddaniu orkow i troli pisze w ksiazce w mino hell),
orki w bear room pomagaly w zaopatrzeniu i spisywaly ile czego jest:

5 5 5 5 2 Szabla
5 Krótkich mieczy
5 Mieczy
2 Łuki
5 1 Skórzanych pancerzy
3 Studded pancerze,

tylko jak wczesniej czytalem to orki potrfia liczyc tylko do pieciu dlatego tyle piatek, ale oprucz spisu zaopatrzenia zala sie, ze sa niewolnikami, i pisza ze coraz wiecej ludu przychodzi aby ich pokonac.

czytalem angielskie tlumaczenie tego tekstu i rowniez te slowa ktore nie przetlumaczyles byly nie przetlumaczone.

Matexowy, tak jak pisales kazdy mobek moze miec inny lot i ilosc hp.

Przypominam o tym, ze zebralismy sie na selenie i tam zdobywamy wiadomosci na temat spike sworda.

Razem z Voice i Fallows dowiedzielismy sie, ze aby spike sword znikl trzeba nadrepnac na pole a nie tylko na nim stac (polegalo to na tym, ze Fallows stal na drugim polu a ja nadreplem na pierwsze, spike sword nie znikl) wnioskiem jest, ze quest nie polega np na tym, ze trzeba stac jakis czas na dwuch polach, jak rowniez aby poszukiwac trzeciego nie wystarczy stac na dwuch polach tylko trzeba na nie wchodzic i zchodzic.

Przeczytałem również, że mleko można zdobyć z goblin hell quest a w opisie quest nic nie piszą o możliwości jego zdobycia, dlaczego ?

Ostatnio edytowany przez oskaruniu - 14-07-2011 o 23:56.
oskaruniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem