Zobacz pojedynczy post
stary 09-01-2005, 21:41   #105
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Król

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez woitas
szału idze dostać przez te kolejki.
byłem 90, myślę sobie - odpalę css na poł godzinki, a potem wrócę i będę już zalogowany.
a tu zonk. znowu jestem 220

trzeba by wziąść i nazdać CIPom za tak beznadziejnie durny pomysł...
Zachowujesz się jak NOOB.... A gdybyś ty tak stworzył tibie,to pewnie byś zrobił żeby wszyscy mieli PACC i to za darmo?... Typowy przykład FACC'a... :/ Kolejki, a gdyby ich nie było to używalibyście Tibii Proxy, a potem byś pisał do GM... Czago mam BANA...lol...
Oni też muszą zarobić. Utrzymanie servera (zaj***cie dużego), płatności dla pracowników. Moim zdaniem tibia idzie w dobrą stronę i wprowaczenie
kolejek jest tym czego CIP'y potrzebowały... Większe fundusze większe UPDATY. I nie gadajcie ludzie o tym, że FACC'owie zostali pokrzywdzeni, bo prawda jest taka, że gracie w taką super grę i to za darmo i jeszcze wam coś nie pasi czasami się zastanówcie co piszecie... Ja też miałem FACC i wiem, że czasami to denerwuje, że nie masz tego co PACC, ale to mnie zmotywowało, żeby zebrać kase i kupiś PACC.

Co do updatu to z mijej strony wygląda to tak... Mogło być lepiej, ale nie jest najgorzej.
Próbując robić fake screeny ściągnołem TIBIA Sprite Editor i znalazłem w teksturach tibii całkiem nowe przedmioty i potwory, np.
-> Nowe Runy -> Nowe Potwory -> EQ -> i jeszcze elementy dekoracyjne
Być może te rzeczy zostaną wprowadznone od przyszłego updatu... Oby bo są supe... A zwłaszcza MiniBeholder
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee

Ostatnio edytowany przez Rafals from hell - 09-01-2005 o 21:49.
Rafals from hell jest offline