Zobacz pojedynczy post
stary 29-06-2007, 19:56   #11
Crocir
Zbanowany
 
Crocir's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Barlinek
Wiek: 31

Posty: 63
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dark Stitl
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Terravita Pokaż post
Powiedz mi kiedy to najci mieli "kijowo" bo ja sobie tego jakoś nie przypominam. To, że sorc/druid po update 7.8 był lepszy to nie znaczy, że najtem nie dało się grać...
Od update 7.8 to chyab TY grasz...
Sorcowie/Druidzi mają lepiej od Update'u 7.6 kochany (chyba, że go nie pamiętasz ) od kiedy to weszły różdżki, szybsza regeneracja many, tańsze mf'y dające więcej many a obrażenia z e-vis itp. podobne tyko zżerające tyle samo many co przed update. I się zaczęła era 80+ lvli solo z kknightem i dsami na hydrach (ds + rozdzka+e-vis) Hydra padała w pół minuty, a resp jest tak szybki że w 2 minuty zabijał conajmniej trzy Hydry za co miał około 6k expa...

Pozdrawiam,
~Stitl

Edit chwilkę później:
Co do tych wszystkich eful sorcererÓf i drÓidÓf.....
Dla mnie większośc tych waszych 50+ Ed I Ms'ów to chary zwykłych noobów co grają w Tibię od roku i dlatego sorc/druid bo kolega z real powiedział, że Sorc/Druid najsyzbsi w expieniu a tu 'wredne łajzy' z Cip-Softu nie daja nam wycinać na 50 lvlu z visa po 150!!!!1111stojedenaście AAajjjććć MAMO! czy ja umrę?!

Co do Pana wyżej:
Koleś kurde a przenieś się w czasy Tibii 7.5 i starszej (kiedy grałem druidem na Vinerze) I wbij chociaż 50 level expiąc wciąż na rotach i dwarfach z bronią jak rycerz... Owszem były runy od mniejszego levela ale co mi po nich?! Jestem pewien, że byś nei wbił nawet 20 levela, tylko uciekł do odmu z płaczem: 'lol, no lol' nie no max, hity po 12 na 60 lvlu, nie no to już lol, że max' <- uznałem, że jesteś tego pokroju =)

Ostatnio edytowany przez Crocir - 29-06-2007 o 20:06.
Crocir jest offline