Zobacz pojedynczy post
stary 29-10-2008, 08:16   #7676
Pimol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2008
Lokacja: Rybnik

Posty: 74
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Doja'dus
Profesja: Druid
Gildia: Bongo Team<3
Świat: Iridia
Poziom mag.: 50
Pimol ma numer GG 2729017 Pimol ma login Tlenu vides@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Karolek98 Pokaż post
tak czytam forum iridi na tibia.com i widze ze wszystko zaczyna nabierac jakiegos ladu. casim hunted, ale to bylo do przewidzenia, chyba kazdy wiedzial jaka przyszlosc go czeka, on w to niewierzyl, no ale sie doczekal.
chealino zaprzyjaznil sie z nowymi kumplami, swoj do swoich ciagnie, tumba [czyt.skur******] i chealino pewnie idealnie sie dogadaja, w koncu chealino pokazal dla laubau i reszty osob ktore by poszly za nim w ogien, ile dla niego znacza. iridia na chwile obecna nie jest warta zainteresowania, rau napisal post na forum podsumowujac server...
texel i reszta tych wiernych muratowi przekonali sie jaki on jest naprawde.. too co sie teraz dzieje na moje to cisza przed burza, wszystko sie ladnie i szybko poskladalo, ale niebawem sie rozjebie i bedzie ciekawa wojna, co na iridi jest zadkie bardzo. teraz to pewnie tumba bedzie swietowac wygrana, takze uwazajcie chlopaki na expowiskach i noscie bohy przy sobie to moze zakonczy sie to tylko taryfa ulgowa, bez unikniecia smierci

pozdrawiam
kebab jest best friend nestaza a jednak jego kumpla(casima) zajebali no to friends jak nic rzekłbym ziomy forewer
na poczatku tumba psy teraz jest z nimi w gildi patologia;p nie wiem co ja mam juz myslec;P
i nius Oct 29 2008, 03:34:38 CET Died at Level 200 by a frost dragon
huxy ded ::
i alestor Oct 28 2008, 19:33:03 CET Died at Level 108 by an elephant
pozdro kielk
__________________
Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój,
moim honorem zwycięstwo jest więc
nie liczy się nic prócz przelanej krwi
i dumy mych braci walczących by żyć.
A kiedy mrok otuli świat,
gdy cisza nastanie wśród zastygłych ciał,
oddam hołd bogom za świętą ich moc,
za siłę która pozwala mi trwać.

http://www.grapheine.com/bombaytv/in...d8571c901fabd9

Ostatnio edytowany przez Pimol - 29-10-2008 o 08:20.
Pimol jest offline   Odpowiedz z Cytatem