Zobacz pojedynczy post
stary 21-05-2009, 15:42   #9
Rozenix
Użytkownik Forum
 
Rozenix's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2008

Posty: 193
Profesja: Paladin
Świat: Noob&Newbie
Poziom: db
Skille: dobre
Poziom mag.: db
Domyślny

@up
Popieram w zupełności - ja dam 9/10. Zresztą nigdy nie wybrzydzałem, a każdy upek przynosi i + i - , a ja staram się zawsze dostosować i nie marudzić. Skoro tyle czasu płacę za pacc i gram to jasne jest, że gra sprawia mi jakąś przyjemność, bo inaczej nie było by sensu grać.

Facce pewnie jak zwykle będą narzekać, no ale takie są uroki facc area .

Osobiście wolałbym. żeby all musieli kupować pacca, a facc żeby był tylko możliwy na rooku (po wybraniu profy, żeby dostać się na maina trzeba by było kupić pacc). Przynajmniej nie było by noobów którzy nosa z depo nie wystawiają i tylko potrafią "free items plz".
Zapyta ktośdlaczego ?
1 - brak kolejek
2 - mniejsza ilość ludzi na serwach
3 - mniej przeludnione expowiska
4 - o wiele mniej boterów bo kto będzie ryzykował bana kiedy ma pacc wykupiony?
5 - tym samym zmniejszy się ilość facc botów dla zarabiania kasy.

Na Island of Destiny dałbym możliwość robienia testów na różnych monsterach występujących na mainie bez utraty levela po dedzie.
Widziałbym to mniej więcej tak:
8 level wybiera sobie profesję potem pomieszczenie z monsterem, wchodzi do niego, otrzymuje testowe eq i skille (w formie jakichś ringów czy potków co dają skilla 80-100 i level 50-150, bp z wyborem eq i bije monstery bez otrzymywania expa i loota), a jak mu się spodoba namiastka maina to kupuje pacc, a jeśli nie to żegna się z grą.
__________________
KONIEC ŻALĄCYM SIE DZIECIOM FACC!!! CHCECIE WIĘCEJ ??? KUPCIE PACC !!!

23:15 Zaria Cron [27]: kto sprzeda na raty soft of boots ja nie oszukuje nie jeden tak zrobil i nie pozalowal

ANALIZATOR SERWER LOGA ------------------> WEJDŹ TU \/


Ostatnio edytowany przez Rozenix - 21-05-2009 o 15:54.
Rozenix jest offline