Zobacz pojedynczy post
stary 16-03-2011, 21:23   #25
Skotnikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Czytając wasze odpowiedzi i kłótnie rozbawiłem się do łez i założyłem konto, żeby to wszystko podsumować.

Ogólnie co do klienta flash, Cipsoft nie kopiuje tego, pomysł jest podobny ale nie taki sam - chodzi dokładnie o to, że to będzie inaczej wyglądać niż w WoWie. Sam klient będzie moim zdaniem bardzo przyjazny dla graczy, ponieważ będzie uproszczona gra. Najbardziej mi się podoba to, że Tibia nie będzie tak muliła kompa, dla graczy to jest bardzo dobra wiadomość.

Fakt, trudno o nowe pomysły uproszczenia gry lub dodania czegoś nowego, dlatego że jest masa gier i zawsze się znajdzie taka, co z niej ma coś w sobie Tibia. Ale to właśnie na Tibii jest wzorowane dużo gier, przykładów nie będę podawał. Ogólnie chodzi o to, że jedziecie po Cipsofcie a reszta to co? to w Tibii zawsze było mało klas postaci, kiedyś wada a teraz zaleta, w innych grach MMORPG jest o wiele za dużo klas, można się pomotać a w Tibi jest wszystko prosto i przejrzyście.

PVP ? W Tibi nie ma żadnych specialnych aren, obszarów itp. Ba, co najlepsze moim zdaniem, Cipsoft daje nam rozwiązanie takie, jeżeli chcemy pograć dla siebie bez bicia się w grze, są do tego światy non-pvp, jezeli chcemy to optimale i normal pvp. W wiekszosci gier nie ma tak dobrze, bo jest jedna opcja - pvp, może od levela, ale zawsze sie znajdzie ktoś, kto będzie nas denerwował.

W sumie narazie nie mam nic więcej do powiedzenia,