Zobacz pojedynczy post
stary 02-05-2006, 18:19   #43
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

@MkolesM
Tutaj pokazałes jaki jesteś niepoinformowany w temacie na który mówisz. Pokemony zostały wymyślone rpzez japończyka. A prawie nigdy jedna osoba nie jest odpowiedzialan za wsyzstko - twórca jest najczęście tylko konsultantem i ma wpływ na dobór głosów czy fabułę. Ale to nie on kręci wsyzstko.
Co do typowych podziałów anime to są one (używane głównie przez recenzentów - ale są one obiektywne)
- Akcja
- Przygoda
- Komedia
- dla dzieci
- dla dorosłych
- gotowanie
- dramat
- ecchi
- rodzinne
- fantasy
- o grach
- harem
- historyczne/ oparte o wydarz. historyczne
- horror
- romans
- magiczne
- sztuki walki
- dla dorosłych (nie hentai. Hentai jest podgatunkiem "dla dorosłych)
- mechy
- musical
- kryminał
- nowela
- parodia
- "szkolne życie"
- SF
- sportowe
- bohaterowie mają super moce
- wojenne
nie ma tutaj żadnych pod czy prawdziwych anime.
Cytuj:
ak wiec stwierdziłeś, ze to Anime jest dla dzieci. Ja myślałem ze ludzie z tego forum oglądają bardziej ambitne "Anime" no ale cóż.
Takie pytanko jeszcze na koniec. Czy skoro wuażasz ze ludzie na tym forum wyrośli z oglądania pokemonów (bo część może oglądała kiedyś) i że to jest dla dzieci to już to nie jest anime? Interesujacy sposób myślenia
@Taube:
Oni nie robią zbytnio mang (może malutki odsetek) czy anime.
U nich np. Manga to była Manhua
a u koreańczyków bodajże manhwa
Co do Wolf's Raina - słyszałem wiele pozytywów o Wolf's Rain. Obecnie mam go prawie 68% ^^. Do tego czytałem mangę, która jest na Polskim rynku - ejst to jakby taki dodatek i przedsmak do prawdziwej fabuły
Do teog mam OSTa z wolf's rain ^^

zdravim
Eerion

edit:
PS - ktoś w ogóle czytał co tam się rozpisywałem o anime? Bo nie wiem czy jest sens pisać dalej jeżeli teog nikt nie czyta
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem