Zobacz pojedynczy post
stary 20-03-2007, 16:51   #103
OnlyShadow
Zbanowany
 
Data dołączenia: 17 03 2007

Posty: 326
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kolidos Pokaż post
90% osób przeszło by obok tego obojętnie, ale zawsze jest ten ułamek, który potrafi wychwycić takie coś. Nie chce się tu przechwalać, ale fotografia tak jak powidziała Eileen to umiejętnośc innego spojzenia na otaczający nas świat.


Interesuję się tutaj ktoś naprawde forografią?! Wie co to jest np. przysłona, migawka, GO - jakie mają właściwości ?



BTW. to zdjęcie jest moje
Retuszowałeś to zdjęcie? Ogólnie jest świetne, gdyby była lepsza jakość i większy kontrast to naprawdę by mnie to zachwyciło. Wiem, to wina sprzętu, ale z kontrastem mogłeś pokombinować. Oprócz tego nie podoba mi się aż na tylko rozmazane tło, chociaż to już tylko kwestia mojego gustu.

@Nikast
Za dobre zdjęcia można dołączyć do MTA. Tylko, że masz złe podejście. Poszedłeś gdzieś, pocykałeś parę fotek cyfrówką i tyle. Nie wystarczą chęci, potrzebny jest trening. A ty już się zniechęcasz. Posiedź sobie na http://www.deviantart.com/ w dziale ze zdjęciami. Wybierz "popular" i "all time". I tutaj masz zdjęcia, ludzi którzy trenowali. Więc ćwicz, ćwicz i ćwicz a dojdziesz do perfekcji. Bo jak narazie nie przekraczasz nawet przeciętnej.
OnlyShadow jest offline   Odpowiedz z Cytatem