Zobacz pojedynczy post
stary 20-03-2007, 18:32   #107
Kolidos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: 30cm od Monitora

Posty: 418
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Zomo
Świat: Refugia
Poziom: 32
Skille: 66/33
Poziom mag.: 13
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OnlyShadow Pokaż post
Retuszowałeś to zdjęcie? Ogólnie jest świetne, gdyby była lepsza jakość i większy kontrast to naprawdę by mnie to zachwyciło. Wiem, to wina sprzętu, ale z kontrastem mogłeś pokombinować. Oprócz tego nie podoba mi się aż na tylko rozmazane tło, chociaż to już tylko kwestia mojego gustu.

@Nikast
Za dobre zdjęcia można dołączyć do MTA. Tylko, że masz złe podejście. Poszedłeś gdzieś, pocykałeś parę fotek cyfrówką i tyle. Nie wystarczą chęci, potrzebny jest trening. A ty już się zniechęcasz. Posiedź sobie na http://www.deviantart.com/ w dziale ze zdjęciami. Wybierz "popular" i "all time". I tutaj masz zdjęcia, ludzi którzy trenowali. Więc ćwicz, ćwicz i ćwicz a dojdziesz do perfekcji. Bo jak narazie nie przekraczasz nawet przeciętnej.
Sepia na soft light, wtajemniczeni wiedzą o co chodzi

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nikast Shynix Pokaż post
Nie, nie cyfrówką. I ja ciągle ćwiczę, tylko, że nie mam na kim się wzorować, nie ma kto mnie ocenić i nie wiem co jest źle.
Polecam cyberfoto.pl, oczywiście możesz założyć galerie również tutaj, ale nie licz na dużo profesjonalnych komentarzy wychwytujących twoje błędy.

A co do książek, to polecam serie kursów National Geographic.

Ostatnio edytowany przez Kolidos - 20-03-2007 o 18:37.
Kolidos jest offline   Odpowiedz z Cytatem