Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-05-2006, 15:50   #1
Majew
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 05 2006

Posty: 5
Król Praca gmów

witam proszę abyście wyrażali tu swoje opinie na temat pracy gmów ;], moim zdaniem gmowie nie istnieją, w każdym razie bardzo rzadko są widoczni a jak sa to i tak olewają swoja pracę........ hmmmm jeżeli ktoś się z tym nie zgadza niech wyrazi swoja opinię ;p.Wydaje mi sie że Tibia była by o wiele lepsza grą,gdyby gmowie zajeli sie tym co do nich należy. Czy nie uwazacie że nie ma sensu wybierać się na świat non pvp bo jeśli przykłądowo dojdzie do takiej sytuacjii, że ktoś cie oszuka cos ci ukradnie to nic nie możesz zrobić. Owszem móglbyś coś zrobić np napisac o tym gmowi ale go nie ma.Ale pewnie niektórych to się podoba, że mogą robić co cchą, jeśli tak dalej pójdzie w tibii nie przestrzegane będą rzadne zasady. Nasi ukochani gmowie pojawiają sie sporadycznie i nic nie robią (owszem są wyjątki) zupełnie jak nasi politycy . Niewiem moze tylko ja mam z tym problem, i tylko ja uważąm że gmowie nic nie robią, ale wydaję mi się ze znajdzie sie wiele osób które tak twierdzą.Może nie powinienem obwiniać za to Cipsoftu ale nie chce mi sie wierzyc że Cipsoft nie widzi co się dzieje, gmów jest bardzo mało a jeszcze mniej jest online. Przecierz Cipsoft tworząc ich miał za pomocą ichprowadzic porządek na światach a jest zupełnie na odwórt, narazie wygląda na to ze gmowie nie wykonują swojej pracy tak jak nalezy, nie mówie ze wykonywał bym ją lepiej, ale skoro Cipsotf ich zatrudnił to niech zaczną działać, przecierz nie robią teog za darmo ;/ no cóż może to się wkrótce zmieni (oby)

pozdrawiam i proszę o zamieszczanie swoich opinni
Majew jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-05-2006, 16:18   #2
Majew
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 05 2006

Posty: 5
Pergamin Forum

widze ze strasznie dużo ludzi na poziomie jest na tym forum, nikomu nie chce sie czytać mojego tematu bo jest za długi..... mimo wszystko zachęcam
Majew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2006, 16:25   #3
Pingwin
Użytkownik Forum
 
Pingwin's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Pruszcz Gdanski

Posty: 96
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xurda
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: 54
Skille: 83/82
Poziom mag.: 6
Pingwin ma numer GG 3470148
Domyślny

Witam!
Owszem.. Gmow jest za malo... I tylko Cipsoft cos moze poradzic...

Ale jest jeszcze jedno... Gamemaster nie dostaje pieniedzy za swoja prace. Jedynie ludzie z Customer Support maja za to kase (sa normalnie, legalnie zatrudnieni). To tyle ode mnie .

A dlatego, ze nikt sie nie wypowiada... Co maja sie wypowiadac? Napisac - tak, zgadzam sie z Toba, ale tez nic nie moge zrobic?... Niestety tutaj nie ma co za duzo dyskutowac...

Pozdrawiam
Pingwin
__________________
Pingwin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2006, 16:31   #4
Majew
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 05 2006

Posty: 5
Domyślny oo

dziękuje ze jako jedyny przeczytałes mój temacik niewiedziałem ze gmowie nie dostają kasy.......... hmmmmmmm to zmienia postac rzeczy, ale skoro taki człowiek zgodził sie zostać gmem to a nie dostaje za to pieniędzy powinien to robić dla rozrywki, nie wydaję mi sie że toduzy problem 2 czy 3 dni wejśc na server i zaprowdzić porządek byćmoze to dlatego gmowie nie wykonuja swojej pracy bo kasy za to też nie mają..... no cóż miejmy nadzieje że to się zmieni....... bo inaczej ciężko to widze i wcale nie uważam że ten temat jest już wyczerpany


prosze o kolejne opinie( tylko nie typu masz rację)
Majew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2006, 16:33   #5
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Majew
Czy nie uwazacie że nie ma sensu wybierać się na świat non pvp bo jeśli przykłądowo dojdzie do takiej sytuacjii, że ktoś cie oszuka cos ci ukradnie to nic nie możesz zrobić. Owszem móglbyś coś zrobić np napisac o tym gmowi ale go nie ma.
Jeśli ktoś Cię okradnie, to GM nic nie zrobi. Choćby ich było sześciuset sześćdziesięciu sześciu. Bo to nie należy do ich obowiązków. Chyba, że chodzi o linka do hacksite, to wtedy już tak.

Jak już napisał Pingwin, oni za to nie otrzymują pieniędzy. Tylko satysfakcję.

Wypełniają obowiązki jak mogą, inna sprawa, że jest ich mało. A też mają życia prywatne, pracę etc etc.

Odnośnie double posta - forum to nie gadu gadu, że odpowiedź masz po paru sekundach, tylko FORUM. Te 40 minut to nie tak długo, jakby się wydawało.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Majew
dziękuje ze jako jedyny przeczytałes mój temacik niewiedziałem ze gmowie nie dostają kasy.......... hmmmmmmm to zmienia postac rzeczy, ale skoro taki człowiek zgodził sie zostać gmem to a nie dostaje za to pieniędzy powinien to robić dla rozrywki, nie wydaję mi sie że toduzy problem 2 czy 3 dni wejśc na server i zaprowdzić porządek byćmoze to dlatego gmowie nie wykonuja swojej pracy bo kasy za to też nie mają..... no cóż miejmy nadzieje że to się zmieni....... bo inaczej ciężko to widze i wcale nie uważam że ten temat jest już wyczerpany


prosze o kolejne opinie( tylko nie typu masz rację)
Zaprowadzenie porządku to nie taka łatwa sprawa. Żeby np. zbanować legalnie zbanować macroera trzeba poczekać 15 minut. No, chyba że łowi rybki, ale nie odpisuje, to ban. A jak jesteś zasypany tysiącem trzysta trzydziestoma siemioma (czyli że niby 1337) raportami to nie jest tak łatwo się wygrzebać.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 22-05-2006 o 16:36.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2006, 16:38   #6
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Dlaczego nikt nie odpisuje? Bo to bezsensowny temat. Nie dość, że zły dział (powinno być w "Inne", bo nie jest to WYDARZENIE), to jeszcze bezsensowna treść; każdy wie, że praca Gm'ów nie jest na najwyższym poziomie (gram od Tibii 7.1 i widziałem Gma 2 razy -.-), a takie tematy nic nie zdziałają. Szkoda zaśmiecać forum i marnować czas na pisanie takich rzeczy - Tibii nie zmienisz, najlepiej ją rzucić.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2006, 16:43   #7
Majew
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 05 2006

Posty: 5
Domyślny

lasooch nie chodzi mi o to żę forum to nie gg ale czekam już 30 minut i nikt nie odpisał dlaczego>?? jak myslisz bo temacikza długi a nikomu się nie chce czekać, wchodze patrze a tu np 3 odwiedziny w tym temacie a zero posta........ a co do pracy gmów to skoro mówisz ża za kradzież nic gmowie nie moga zrobić to praca gma nie ma sensu powinni za to banować chyba że ktoś odda rzecz. A jeśli uważasz że hm nie radzi sobie ze stertą raportów to niech poszuka innej zabawy bo do tej sie nie nadaje tu chodzi o pazządek na serwach a nie o zabawę...... jeśli wszyscy gmowie są właśnie tacy to ja dziękuje za taką Tibie i niech ci niby to gmowie ida sobie pograc w GTA San Andreas i tam się pobawia ....... rozumiem że nie jest latwe poradzeni na raz sobie z tym wszystkim ale gdyby bardziej poważnie wykonywali swoja pracę i bardziej ostro traktowali graczy to w pewnym momencie mieli by dużo czasy wolnego bo gracze by wiedzieli co moga a co nie jeśli ktoś postanawia zostać gmem to powinien się liczyc że to nie zabwa
Majew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2006, 16:47   #8
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ripper
(gram od Tibii 7.1 i widziałem Gma 2 razy -.-)
Ja gram krócej, a więcej razy GMa widziałem, i mam nawet 2 screen shoty : )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Majew
lasooch nie chodzi mi o to żę forum to nie gg ale czekam już 30 minut i nikt nie odpisał dlaczego>?? jak myslisz bo temacikza długi a nikomu się nie chce czekać, wchodze patrze a tu np 3 odwiedziny w tym temacie a zero posta........ a co do pracy gmów to skoro mówisz ża za kradzież nic gmowie nie moga zrobić to praca gma nie ma sensu powinni za to banować chyba że ktoś odda rzecz. A jeśli uważasz że hm nie radzi sobie ze stertą raportów to niech poszuka innej zabawy bo do tej sie nie nadaje tu chodzi o pazządek na serwach a nie o zabawę...... jeśli wszyscy gmowie są właśnie tacy to ja dziękuje za taką Tibie i niech ci niby to gmowie ida sobie pograc w GTA San Andreas i tam się pobawia ....... rozumiem że nie jest latwe poradzeni na raz sobie z tym wszystkim ale gdyby bardziej poważnie wykonywali swoja pracę i bardziej ostro traktowali graczy to w pewnym momencie mieli by dużo czasy wolnego bo gracze by wiedzieli co moga a co nie jeśli ktoś postanawia zostać gmem to powinien się liczyc że to nie zabwa
Poszukaj na googlach co to RPG. Jak ktoś Cię okradnie, to jest takim RPGowym złodziejem. I tak ma być - m.in. to tworzy klimat. I gdyby GMowie mieli kasę z tego, że są GMami, to by bardziej pracowali. Oni nie mają obowiązku być 25h/8 dni w tygodniu online.

A, i jakbyś mógł, nicki z wielkiej litery pisz. Tak na przyszłość.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 22-05-2006 o 16:49.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2006, 18:22   #9
Majew
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 05 2006

Posty: 5
Domyślny

w takim razie ja pier.... taki klimat buahha i to jest gra pośmiewiskoa nie gra
Majew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2006, 18:32   #10
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Dopiero teraz załapałeś? Tibia to śmieć. Nie dość, że przyprawia o kur***cę, to jeszcze zabiera mnóstwo czasu. Rzuciłem ją na rzecz mojego Corta X6 (gitara Xd).
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2006, 18:39   #11
Lord Wlodek
Użytkownik Forum
 
Lord Wlodek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Knurów

Posty: 541
Profesja: Master Sorcerer
Lord Wlodek ma numer GG ni ma
Domyślny

Tibia= Nałóg ale chociaz fajny Gm sa i ich praca jest ciezka chco neiwidoczna


P.S: NIE TEN TEMAT!!!!
__________________
Wannabe Kurt Russel.
Lord Wlodek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2006, 18:55   #12
Drakkeinen
Użytkownik forum
 
Drakkeinen's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2006

Posty: 26
Imię: Vuko Aduro
Profesja: Elite Knight
Drakkeinen ma numer GG 9109794 Send a message via Skype™ to Drakkeinen
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch
Jak już napisał Pingwin, oni za to nie otrzymują pieniędzy. Tylko satysfakcję.
błąd. Każdy gm dostaje dożywotniego pacca na swoje konto. A to jest coś ;]
Drakkeinen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2006, 01:58   #13
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Soryy... ale to takie gadanie o dupie Maryny...

Nie podoba Ci sie... ?? Nie graj - proste...
I choćbys napisał 777 taki postów to i tak nic nie zmieni... równie dobrze możesz sie zastanawiac co by było gdyby Hitler był Jamajczykiem i palił zioło...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2006, 09:24   #14
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

GM nie ma obowiązku latać za każdym kto kogoś okradnie w grze - no to co? gracz wykorzystał głupotę drugiego gracza - dobrze dla niego, a ten drugi przynajmniej dostał lekcję na co ma uważać..
co innego, jakby ktoś naprawdę zachowywał się karygodnie - ciągłe zaczepki, spory, pk, chamstwo.. może wtedy gm zareaguje, jeśli będzie.. - przynajmniej ja jeśli miałabym cokolwiek zgłaszać, to nie coś, co wynikło z mojej głupoty lecz dawało się we znaki wszystkim i było czynione z premedytacją..

GM'a w życiu nie wdziałam, ale też nie grałam w to zbyt długo, a i na mnie nikt raczej nie donosił - jakoś nie mieli chyba powodów

@do autora
idź dziecko odejdź od komputera.. zjedz coś, pobaw się na dworze, a nie siedzisz non stop przy komputerze i narzekasz jak to nikt nie czyta twoich topików i pewnie są za długie, a tu nawet jak ktoś odwiedza to nie pisze
może jeszcze ponarzekasz, czemu tyle osób oglądało Eurowizję, a tak mało wysłało spośród nich sms'y? to ich wolna wola, że piszą bądź nie, a ty wyraźnie nie masz nic do roboty skoro siedzisz na forum i aż ci się z niecierpliwości ręce trzęsą 'no niech ktoś odpisze.. tyle czasu a oni nic'
jeśli temat kogoś zainteresuje, skłoni do refleksji, to się wypowie, ale nie będzie robił tego według twej woli - no chyba, że będziesz się dopominał strasznie, to coś napisze.. najczęściej odsyłając cię po środki na uspokojenie
forum ma to do siebie, że tematy tu tak szybko nie znikają - no chyba, że już mod zadziała, wtedy może nawet po 2 minutach nie być jakiegoś na forum
ale ludzie odpiszą wtedy kiedy chcą - nie muszą zaraz.. nie czekałeś tygodnia.. nie czekałeś nawet jednego dnia! ale już po 28 minutach strzelałeś fochy i odświeżałeś swój temat! - jakby tak rzetelnie gm'owie wykonywali swą pracę, jak ty siedzisz przy swym temacie, to więcej gm'ów bym w grze widziała niż samych graczy!

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2006, 17:27   #15
Dregar
Użytkownik Forum
 
Dregar's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 448
Domyślny

Co z tego ze ci ktos zabral loota albo cos innego ci zrobil. GM nie bedzie przycodzil na kazde twoje widzimisie. GM jak kazdy czlowiek pracuje, ma zycie towarzyskie, a jak ci nie pasi to zmien gre proste bo ta gra do ciebie nie pasuje, gdybys pogral troszke dluzej w tibie to bys to zrozumial ...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xaemus Serigimox
Jak wiemy każdy człowiek wyposażony został w odbyt i rozum (no może oprócz Lisa Zapinatora)
Dregar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:48.


Powered by vBulletin 3