|
Notki |
Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale. |
![]() |
|
Opcje tematu |
![]() |
#1 |
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 03 11 2007
Posty: 49
Stan: Usunięty
|
![]() Witam!
Przez ponad 4 lata gralem roznymi postaciami tylko na FACC(teraz fram 53rp), ale przyszedl momet w ktorym zakupilem PACC. Wszystko ladnie pieknie ale dziwie sie ze na pacc expi sie gorzej niz na facc. Na hellgate wyciagalem ~45k expa/h, a na pacc area (zolwie, malpy, piraty, scaraby, nawet tomb na wschod od ank) jest zaledwie ~30k exp/h. Uwazam ze jezeli mam pacc to chce expic na pacc area, jednak nie umiem znalezc jakiegos "godnego miejsca" z ~50k expa/1h. Prosze o pomoc. z gory dziekuje. |
![]() |
![]() |
|
![]() |
#2 |
Guest
Posty: n/a
|
![]() Niestety na takim lvl nie wykozytasz najlepszych paccowskich expowisk.dobij lvl to polecam ci dle (edron),hydry (tiquanda)frosty,bonebeast island,gsy,na goromie.spprobuj poexpic na wierzy na barb campie.(poaszcz sobie royalki w bagu)
Ostatnio edytowany przez Marander - 25-04-2008 o 17:42. |
![]() |
![]() |
#3 |
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 37
Wpisy bloga: 6
Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Taifun Palladyn
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
|
![]() Stone tomb -3 za telportem, chociaż lepiej byłoby -4. Spokojnie 70 k expa/h. Ewentualnie Ancient Scaraby, 80 k expa/h. Możesz spróbować Quara Hell, Dragon Lair w edron/venore.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 21 07 2007
Posty: 306
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 90
|
![]() Nie wiem... Może necro na drefii? Dużo ich tam i pare dsów między respami. Krążą plotki, że po upie necro sie mocniej leczy ale nie wiem czy to prawda.
Ostatnio edytowany przez Vyohman - 26-04-2008 o 00:51. |
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
Użytkownik forum
Data dołączenia: 27 04 2008
Lokacja: Opole
Wiek: 33
Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fuella
Profesja: Paladin
Gildia: Bad Brothers
Świat: Lucera
Poziom: 50
Skille: 75/57
Poziom mag.: 13
![]() |
![]() Pacc daje Ci więcej miejsc, a niekoniecznie lepszego expa, chociaż to się ze sobą wiąże. Poszukaj, popytaj przyjaciół, połaź - odkrywanie samemu to wielka frajda. Na faccu też można dobrze poexpić, pacc daje więcej "gadżetów" niż ułatwień.
Jak to ktoś na 50 lvlu dobrze ujął - "Mam kryzys levela średniego" - pięćdziesiątka to taki lvl, że low potwory już nie wystarczają, a te mocniejsze są jeszcze za mocne. Life is brutal ![]() W związku z tym, albo nuda na słabych, albo waste na mocnych ^^ |
![]() |
![]() |
![]() |
#6 |
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 19 08 2007
Posty: 20
Imię: Suc de Taronja
Profesja: Paladin
Gildia: Amenn
Świat: Nerana
Poziom: 120
|
![]() Proponuje dragi na edron lub venore albo bb isle. Wbij z 10 lvli i bedzie ci sie juz lepiej gralo i z kazdym lvlem bedziesz mial coraz wiecej expowisk.
P.S na piratach powines miec niezly exp na twoj lvl ![]() |
![]() |
![]() |