Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-06-2004, 19:27   #1
karat
Użytkownik Forum
 
karat's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2003
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 357
karat ma numer GG 2179535
Domyślny Wznawianie starych tematów jest zabronione?

Przeglądam listę upomień(na której sam jestem ) )
i patrze xxxxx upomienie za wznawianie starych tematów itd.Skoro to jest zabronione to nie lepiej wprowadzić specjalną blokadę np.30 dni bez pousta temat automatycznie zamknięty.
__________________
ETERNIA-przyszły sorcer

Pamientajcie 18 kwietnia o dniu moderatora i administratora
karat jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-06-2004, 20:53   #2
Polinik
Na emeryturze.
 
Polinik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2003
Wiek: 43

Posty: 1,278
Domyślny

Sek w tym, ze obecne forum nie ma takiej opcji.
Co do wznawiania tematow: jezeli ostatni post w temacie byl w okolicy wrzesnia, a nagle ktos sie dopisuje po 7 miesiacach z tekstem 'zgadzam sie' albo 'nie macie racji, ebomba nie blokuje GSa' to takie zachowanie nie jest akceptowalne.
Polinik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2004, 23:54   #3
Hegemmon
Nikt ważny
 
Hegemmon's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: Amroth
Wiek: 39
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,394
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vetius
Świat: Secura
Poziom: 100
Skille: -1
Hegemmon ma numer GG 3030954
Domyślny

jednak są wątki, których kontynuowanie po dłóższym okresie miało by sens.. chodzi mi głównie o dział OTS i Twórczosć w których założyiel tematu odgrywa znaczącą rolę lub też tematy z działu zdjęcia (topice takie jak np "Zdjęcia od Zagłady" ) może nowy uczestnik forum zapoznał się z nimi (choć tutaj do zdjęć ta wymówka nie pasuje) i chciałby wyraziś swoje zdanie na ten nietypowy temat który nie został powielony po "wyciszeniu" topica. Lub też autor posta zdecyduje się kontynuować podjętą pracę albo wieści ze świata(np nowawersja OTS) sprawiły by, że topic miałb prawo odżyć.
Jednak muszę przyznać że dominują odwieżenia typu "zgadzam sięz przedmówcą" "Extra dajce tego więcej".... jednak czymby był ideał gdyby nie można go było porównać z czymś zupełnie odwrotnym?
__________________

I shall strike down upon thee with great vengence and furious anger,
those who attempt to poison and destroy my brothers.
And you will know my name is the LAW
when I lay my vengence upon thee!
Hegemmon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2004, 07:59   #4
Galahard
Użytkownik Forum
 
Galahard's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 37

Posty: 113
Stan: Na emeryturze
Galahard ma numer GG 4385781
Domyślny

Co do wznawiania starych tematów to delikatnie mówiąc nie zgadzam się z tym, że wlepiacie upomnienia o takiej treści w tej sprawie. Pomijając jużte przykłady typu "Zgadzam się", które rzeczywiście są odwzorowaniem głupoty piszącego, to samo wznawianie tych tamatów chociażby sprzed roku jest jak najbardziej wporządku. Zawsze można pociągnąć temat dalej i włożyć coś nowego do dyskucji, a opcja szukaj + stare tematy pozwalają na tworzenie bardziej klarownego forum. Na innych forach występuje zupełnie odwrotna zależność: więcej ludzi tworzy nowet tematy o rzeczach opisywanych bardzo dawno temu i w ten sposób zaśmieca forum, bo wystarczy użyć opcji szukaj i pisać w starym topicu.

Tyle ode mnie.

Howk
__________________
Chwalebny nasz Zakon szczęśliwie niech żyje i w krainach triumfy święci nad złem plugawym
Gloria Ordo Invictis!!

Galahard sprzedany w mam nadzieje dobre ręcę. Koniec z tibią. Trza się ukreatywniać.

The Great Journey :: The Undiscovered Celhorn :: Galahard
Galahard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2004, 08:49   #5
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

re: Up
Jesli temat sie dalej rozwija to zwykle zostaje i nic sie nikomu nie dzieje, jesli komus sie zdazy odkopac jakis niewiadomo jak stary temat bez potrzeby to albo kasuje nowe posty zeby temat spadl spowrotem na dol, albo kasuje caly temat.

Upomnienie ktore ja wstawilem swojego czasu z dopiskiem "Odswieza stare tematy" odnosilo sie do osoby ktora w dziale zdjecia zaczela odpowiadac na wszystkie tematy od najstarszych, wszystko w stylu:
Super zjecia albo Nie widac zdjec.

Ps. Po nastepnym update znikna z licznika postow te ktore zostaly nabite w dziale zdjecia, wiec zacznijcie sie przyzwyczaajc do tego ze nagle niektore osoby moga miec kilkaset postow mniej na liczniku.
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2004, 09:05   #6
yon
Użytkownik Forum
 
yon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2004

Posty: 115
Domyślny

well.. czytajac liste upomnien przy wielu chce mi sie smiac
ale coz. mozna by powiedziec ze jakie forum tacy moderatorzy skoro wielu forumowiczow zachowuje sie jak bydlo to modki nie maja wyjscia innego jak traktowac wszystkich w taki wlasnie sposob (muuu)... inaczej moglby zapanowac chaos, a odroznienie krowy od niekrowy jest czesto bardzo trudne
__________________
jaja przeszkadzaja kobiecie,
jaja uwlaczaja mezczyznie,
prorocy je amputowali rane zalewajac stopionym maslem
w Babilonie zdrada, kaza nosic jaja
a jaja podnosza emocje i wywoluja wojny
yon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2004, 09:38   #7
Hegemmon
Nikt ważny
 
Hegemmon's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: Amroth
Wiek: 39
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,394
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vetius
Świat: Secura
Poziom: 100
Skille: -1
Hegemmon ma numer GG 3030954
Domyślny

hmmm posty z działu zdjęcia nie będą się juz liczyć?
Straszne!
mi i tak to niepotrzebne a ta decyzja sprawi, że dużo wojowników stanie się pewnie żakami albo wogóle status przybysz będzie panował na forum ale co mi tam i tak będe miał tego jednego SD to tylko kwestia czasu.. co do mojej pozycji to zniknie pewnie coś koło 50-100 postów ale no problemo róbcie swoje....

tak poza tym to to upomnienie wynika zapewne z tego, że takie wznowienie tematu sprzed kilku mie sięcy to dzieło najczęściej przybysza( choć szybko zmiania się w wyższą rangę ^^ ) nawet jeśli nie ograniczy się tylko do czegoś co nie można nazwać zdaniem to post zazwyczaj słóży tylko jednemu... żeby zwiększyć ten licznik więc to niemal na pewno nie będzie post wnoszocy coś do dyskusji. A co do działu zdjęcia.. to przecież niemal wszystkie wątki się powtarzają ( dragi demony hero necro i tak w kółko) w aktualnych postach mozna to znaleść a jeśli nie ponieważ topic ukazuje np buga no to trudno ( chyba że autor zdobędzie jeszcze jakieś zdjęcia z innej niesammowitej sytuacji i wstawi je do starego topica żeby noego nie potrzebnie nei zakłądać to wtedy rozumiem (zostawiam dla siebie furtki ale to widać nie? ) )
__________________

I shall strike down upon thee with great vengence and furious anger,
those who attempt to poison and destroy my brothers.
And you will know my name is the LAW
when I lay my vengence upon thee!
Hegemmon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2004, 10:20   #8
Polinik
Na emeryturze.
 
Polinik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2003
Wiek: 43

Posty: 1,278
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Hegemmon
A co do działu zdjęcia.. to przecież niemal wszystkie wątki się powtarzają ( dragi demony hero necro i tak w kółko) w aktualnych postach mozna to znaleść (...)
Yup. Raz na jakis czas czyszcze dzial zdjecia ze starych tematow, w ktorych linki do zdjec juz nie dzialaja. Widac naprawde male zroznicowanie zdjec.
APEL DO WRZUCAJACYCH ZDJECIA:
Nastepnym razem zastanowcie sie, co Wasz dragon hunt, hero, BK,cyklop, GS mial w sobie takiego nietypowego, zeby wrzucac kolejne zdjecia ze z tymi potworami.
Polinik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:20.


Powered by vBulletin 3