![]() |
#1 |
Użytkownik Forum
|
![]() Witam.
Od razu mowie, ze nie wiedzialem gdzie wcisnac ten temat ![]() Otoz... Jest potwor Thalas (http://tibia.pl/monster/Thalas) i jest tez nick na swiecie Nerana- Thalas. Ten gracz jest Senior Tutorem i powinien raportowac osoby ktore lamia regulamin, ale czy lamaniem regulaminu nie jest nadawanie imion swych postaci tak jak nazywaja sie potwory? Czy wie ktos moze jak to jest? Dawno czytalem regulamin i nie pamietam go dokladnie a zanim bym znalazl to troche minie i pomyslalem, aby zadac to pytanie tu, na forum ![]() Pozdrawiam, Azkabanczyk.
__________________
"Przyjaźń to coś więcej niż władza, więcej niż talent, prawie równa się rodzinie nigdy o tym nie zapominaj" Swiat jest O.K.! Tylko ludzie psują mi opinię ! 20:52 Xaidrax [185]: Ja pamietam ze zabilem kota wtedy xd 20:52 Xaidrax [185]: bo mysalem ze to kamien i rzucalem nim do góry XD XD! SPRZEDAM! PACC Nerana - 600k. |
![]() |
|
![]() |
#2 | ||
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 18 04 2007
Posty: 276
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sensei of Ako
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 61
Skille: 85/71
Poziom mag.: 15
|
![]() nie ma to jak zajebista nazwa tematu...
Można mieć nick taki jak nazwa monstera. Thalas fajny koleś, gorzej jak się upije i spamuje na rl chacie xD
__________________
Cytuj:
Cytuj:
![]() |
||
![]() |
![]() |
#3 |
CS Tibia.pl Team
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1
Posty: 8,453
Stan: Początkujący
|
![]() Widzę, że nie tylko nie przeczytałeś regulaminu tego forum, który zabrania zakładania takich nazw tematów, to również zasad tibii, które nie zabraniają takich nazw.
|
![]() |
![]() |
#4 |
Guest
Posty: n/a
|
![]() |