Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 15-11-2007, 18:32   #1
Slay
Użytkownik Forum
 
Slay's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2005

Posty: 1,427
Slay ma numer GG 1676568
Domyślny Temat zdjeciowy - pytanie

Coz, mamy na forum temat zdjeciowy, mamy tez 'Zdjecia rl koment'. Pytanie, czy na pewno temat zostal poprawnie okreslony. Pierwszy post sygnalizuje, ze niemile widziane sa posty, ktore moga kogos 'obrazac/tyrac/wyzywac'. Tymczasem SJP podaje, ze:
komentarz
1. «uwaga na temat kogoś lub czegoś, najczęściej krytyczna lub złośliwa»
2. «artykuł publicystyczny lub wypowiedź omawiające aktualne wydarzenia polityczne, gospodarcze, kulturalne»
3. «objaśnienia lub interpretacja tekstu, obrazu, badania naukowego itp., dodawane przez autora, wystawcę, reżysera lub wydawcę»
4. «dziennikarska relacja z przebiegu wydarzeń, prowadzona na bieżąco w radiu lub telewizji»

Widac wiec, ze 'komentarze' w ww. temacie sprowadzaja sie do pytan i TWA (Towarzystwa Wzajemnej Adoracji). Proponowalbym wiec albo troche zluzowac i dopuszczac to, co faktycznie komentarzem jest (mysle, ze SJP to wiarygodne zrodlo znaczeniowe danego slowa) dopoki w sposob jawny i zamierzony nie jest ofensywne (a krytyka wygladu/ubioru ofensywna nie jest i to nie tylko moje zdanie), albo zmienic nazwe tematu na bardziej odpowiadajaca rzeczywistosci, np. 'Dopieszczanie ego zakompleksionych czternastolatkow'.

PS. Jakby ktos uznal, ze ten temat jest pochodna frustracji po skasowaniu mojego rzekomo jakze ofensywnego posta, to ow brzmial tak: "@mPalar, wygladasz jak 12-letni nalesnik, a do tego jestes puta.". Zwrot do adresata, komentarz jego wygladu (w koncu czym sie rozni 'jestes sliczna' od 'wygladasz, jakby ktos Cie przejechal walcem' ewentualnie od 'wygladasz, jakbys ubrania dopasowala na chybil-trafil'? De gustibus etc...) i stwierdzenie faktu.
Slay jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-11-2007, 02:54   #2
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 38

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Ewentualna ofensywność wypowiedzi zostaje do oceny przez moderatora. Nie raz były tam uwagi krytyczne i nikt nic nie kasował. Będzie tak jak jest, nie rozumiem Twoich problemów(nie po raz pierwszy zresztą... ).
Dr. Omader jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:57.


Powered by vBulletin 3