|
|||||||
| Notki |
| O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;) |
![]() |
|
|
Opcje tematu |
|
|
#1 | |
|
CS Tibia.pl Team
|
![]() Był już Snook, B8, to dlaczego nie pograć w b9? Turniej odbędzie się na tych samych zasadach co zawsze, ale przypomnę... więc lecimy z teorią. Jak to zwykle bywa, co jakiś czas trzeba rozgrzać mięśnie, przywrócić skille do stanu używalności i powymiatać nabzorów z tego forum. Tak stanie się i tym razem. Zarząd ds. Sportu Tibia.pl po raz trzeci już tego roku organizuje turniej bilardowy. Tym razem będzie to b9! Zaszczyt organizacji turnieju przypadł mi, tzw Rybie, oraz niejakiemu Gewofowi, który zaprojektował to zacne logo. Tyle tytułem wstępu. Przejdźmy do zasad (są podobne jak w ostatnim turnieju). Regulamin: Ukryty tekst:
Lista zgłoszonych Ukryty tekst:
Jeżeli podczas w miarę rozsądnego okresu czasu nie wyłoni się 30 graczy, zostanie opracowana inna formuła rozgrywek grupowych. Być może nie wielu z Was grało w B9 i wydaje im się, że to nie gra dla nich, otóż nic bardziej mylnego! To prosta gra, postanowiłem pokrótce opisać ogólne zasady; Cytuj:
Grupy I grupaUkryty tekst:
II grupa Ukryty tekst:
III grupa Ukryty tekst:
IV grupa Ukryty tekst:
Ostatnio edytowany przez Rybzor - 28-10-2007 o 18:12. |
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 02 02 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 32
Posty: 568
Stan: Na Emeryturze
|
yyy... widzę, że cała elyta się w turnieju zmieści, więc i na moją skromną osobę zostanie miejsce. No to zgłaszam się.
|
|
|
|
|
#3 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 17 06 2006
Lokacja: Berlin
Wiek: 47
Posty: 541
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: brak
Świat: Refugia
Poziom: 999
Skille: 100/99
|
zgłaszam sie :>
__________________
![]() "Ceną była śmierć za wolności smak. Choć minął czasu szmat, ty pamiętaj brat Ceną była śmierć, życie oddał dziad 63 dni chwały, nie przeliczając strat" |
|
|
|
|
#4 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 26 07 2007
Lokacja: Maple story to moje rzycie Celoz!oen1!
Wiek: 34
Posty: 322
Stan: Aktywny Gracz
Imię: LaHypex
Profesja: Rookstayer
Świat: Ems/Gms,Kradia
Poziom: 22
Skille: 20/13
Poziom mag.: 3
|
Ja też :>
Ryba nie wie co jest za firewalem !
__________________
DO WSZYSTKICH NIE FANÓW!!! REZYGNUJĘ Z FORUM I BĘDĘ TYLKO W JEDNYM TEMACIE PISAŁ!!! TO NIE ŻART!!! |
|
|
|
|
#5 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 01 09 2006
Lokacja: Nowy Sąćz
Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Refugia
Poziom: 29
Skille: 28
Poziom mag.: 25
|
Zapiszcie mnie w tym turnieju, jesli mozna
__________________
Nowy
|
|
|
|
|
#6 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 27 03 2005
Posty: 1,427
|
Skoro mam juz zagwarantowana dzika karte, to tez wezme udzial. Count me in.
|
|
|
|
|
#7 |
|
Zbanowany
Data dołączenia: 30 11 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 36
Posty: 484
Świat: Galana
|
nie umiem ale pogram. wszystko dla ryby :*
|
|
|
|
|
#8 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 18 06 2007
Lokacja: Gdynia
Posty: 196
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vavi Muad'Dib
Profesja: Knight
Gildia: Mortal Giants
Świat: Honera
Poziom: 43
Skille: 68.67
|
No i tracyjnie...
Ja też. |
|
|
|
|
#9 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...
Posty: 1,289
|
A kiedy to ma się odbyć?
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku.... Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością. Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
|
|
|
|
|
#10 |
|
Rybzor to moja dzifka
Data dołączenia: 08 01 2004
Posty: 694
|
Za okolo 2tyg. W zaleznosci jak szybko znajda sie chetni.
__________________
Jestem fanem sailor moon! |
|
|
|
|
#11 |
|
Słitaśny Krulik
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 32
Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
|
najgorsze ze za wirtualne pieniadze pewnie sms'a cza wyslac
Ostatnio edytowany przez Vasudanin - 18-10-2007 o 19:05. |
|
|
|
|
#12 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...
Posty: 1,289
|
To I'm up.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku.... Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością. Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
|
|
|
|
|
#13 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 18 07 2005
Lokacja: Daleko
Posty: 516
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
|
Sign me in.
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć. Ostatnio edytowany przez Cafe - 21-10-2007 o 23:10. |
|
|
|
|
#14 | |
|
Rybzor to moja dzifka
Data dołączenia: 08 01 2004
Posty: 694
|
Cytuj:
mozesz pograc np tutaj http://www.gamedesire.com/files/game...4&gg=24&room=0
__________________
Jestem fanem sailor moon! |
|
|
|
|
|
#15 |
|
Użytkownik Forum
|
zgłaszam się jeśli jeszcze jest miejsce
![]()
__________________
23-12-2006 <-> 09.07.10 dzięki za wszystko.
|
|
|
|
|
#16 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 13 11 2003
Wiek: 38
Posty: 915
Stan: Niegrający
|
I'm in. Hehe.
|
|
|
|
|
#17 | |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem
Posty: 2,539
|
Pewnie takich newbów jak ja nie chcecie ; <. Co mi tam, w wielu innych miejscach tez mnie nie chcieli... nie chcą...
Dark_Sven
__________________
Cytuj:
|
|
|
|
|
|
#19 |
|
Użytkownik Forum
|
Eno, tam gdzie Optyś to i ja : *
Wpisz mnie
__________________
![]() Welcome to IRC, where the men are men, the women are men and the little girls are FBI agents. (+Nekrofil) uptime: 4w 3d 2h 31m 17s :: record: 9w 6d 13h 16m 11s <- KNEEEES NUBS! |
|
|
|
|
#20 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 15 08 2006
Posty: 592
Stan: Na Emeryturze
|
Zapisz i mnie, szorstki. : P
__________________
![]() Signed, Arfyd. ___________________________________________ |
|
|