|
Notki |
Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj. |
![]() |
|
Opcje tematu |
![]() |
#1 |
Guest
Posty: n/a
|
![]() Wiem ze to pytanie moze sie wydac troche glupie, ale skad wiecie ze jest "restart servera"? i co to wogole jest? jestem poczatkujacy w Tibii, a na forum widzialem ze kilka osob tak pisalo np: "wejdz tam ale dopiiero po restarcie servera". Z gory thx za odpowiedz.
|
![]() |
|
![]() |
#2 |
http://tibiaspy.com
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 44
Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Gildia: Death Assassins
Świat: Secura
|
![]() Na każdym serwerze codziennie robione są kopie zapasowe baz danych. Na serwerach europejskich o 9 rano, na amerykańskich o 12 czasu środkowoeuropejskiego. W tym czasie wszyscy gracze muszą się wylogować lub zostaną po prostu wyrzuceni z gry. Po save'ie wszystkie potworki i przedmioty(nie licząc paru bardzo unikatowych przedmiotów) się ponownie pojawiają na mapie, i wówczas kto pierwszy je zbierze, ten je ma, pozostali przychodząc na to miejsce już zwykle niczego ciekawego nie znajdują.
Dlatego też w niektóre miejsca idzie się po save'ie, inaczej zwanym restartem serwera.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz! Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat! |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Guest
Posty: n/a
|
![]() Ahaaaa teraz juz wszystko jasne
![]() Dzieki za odpowiedz Matkus. |
![]() |
![]() |
#4 |
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 27 08 2003
Posty: 181
|
![]() Tudziez w te niektore miejsca udaje sie tuz PRZED restartem, zeby sie zalogowac od razu na miejscu
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
eX Moderator
Data dołączenia: 10 09 2003
Lokacja: Fotel przed monitorem
Wiek: 37
Posty: 1,139
![]() |
![]() mam pytanie co do tego resa. Dostałem "cynk" gdzie są ciekawe rzeczy po sejfie (;p), ale mam pytanie: czy na respach pojawiają się od razu potwory czy dopiero się respawnują od włączenia serwera. Chodzi mi o to czy jak bede na respie mino to czy po restarcie nie będzie minosów, albo będzie 1 albo max dla respa?
|
![]() |
![]() |
![]() |
#6 |
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 13 09 2003
Posty: 147
![]() |
![]() W swietle ostatnich wydarzen, gdyby nie rest serwa, i nie cofneliby czas o 2 dioznki, to bylaby lipa. Dobry ten wynazlazek, wiem gdzie isc, zby kulcze znalezc
![]() U$3r |
![]() |
![]() |