|
|||||||
| Notki |
| Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj. |
![]() |
|
|
Opcje tematu |
|
|
#1 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 31 10 2007
Posty: 148
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
|
Mam problem z moja karta graficzna a mianowaicie wylacza sie gdy sie przegrzeje czy daj sie wyl to opcje prosze o pomoc
__________________
Ostatnio Otrzymane Ostrzeżenie
![]() Ostatnio Otrzymane Ostrzeżenie |
|
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 31 10 2007
Posty: 148
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
|
Moge miec
xD
__________________
Ostatnio Otrzymane Ostrzeżenie
![]() Ostatnio Otrzymane Ostrzeżenie |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 31 10 2007
Posty: 148
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
|
Po 1 godzi uzytkowania? pozatym pojawaia mi sie komunikat od nividi ze bedzie lbokowac prace czyli da sie temu zapobiec bo mam to dopiero po wizycie informatyka a wole zeby karta sie nie wyl.
__________________
Ostatnio Otrzymane Ostrzeżenie
![]() Ostatnio Otrzymane Ostrzeżenie |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Arbiter Elegantiarum
Data dołączenia: 10 01 2008
Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
|
To sobie kup to chłodzenie. Karta sama się przegrzewa... Czyli zapobiega zniszczeniu... możesz kombinować, nie wiem, czy da się to zrobić. Zapewne po minucie powinna się zniszczyć...
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 31 10 2007
Posty: 148
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
|
xD
Bedzie smiesznie xD
__________________
Ostatnio Otrzymane Ostrzeżenie
![]() Ostatnio Otrzymane Ostrzeżenie |
|
|
|
|
|
#8 | ||
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 03 07 2007
Lokacja: z Nienacka
Posty: 441
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Piranesi
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dark Water
Świat: Menera
Poziom: 112
Skille: 86/82
Poziom mag.: 7+
|
a co to za model karty ?
__________________
![]() Cytuj:
![]() Cytuj:
|
||
|
|
|
|
|
#9 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 04 03 2006
Posty: 2,104
|
A jaką masz kartę? Nowa stara (silna), ile mb? Może się nie przegrzewa a nie ma wystarczającej mocy. Ja tak miałem i jak kupiłem nowy ZASILACZ! nie chłodzenie to przestało. Oczywiście mocniejszy zasilacz. Droższy ale działa jak ta lala.
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 31 10 2007
Posty: 148
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
|
7600 256 mb
__________________
Ostatnio Otrzymane Ostrzeżenie
![]() Ostatnio Otrzymane Ostrzeżenie |
|
|
|
|
|
#11 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 09 01 2008
Lokacja: Poznań
Posty: 173
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Premia
|
Odkręć ścianki i graj przy otwartym oknie
![]() |
|
|
|
|
|
#12 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 04 03 2006
Posty: 2,104
|
Ja tam opstaje przy swoim, że masz za mało mocy.
|
|
|
|