| 
	|||||||
| Notki | 
| Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów. | 
![]()  | 
	
	
| 
		 | 
	Opcje tematu | 
| 
			
			 | 
		#41 | 
| 
			
			 Użytkownik Forum 
			
			
			
			Data dołączenia: 08 01 2005 
				
				Wiek: 34 
				
Posty: 19 
                
                
                
                
                
                
                
                
				
				
				
				    | 
	
	
	
		
		
			
			 Chciałbym wszystkim, którzy narzekają na tłumaczenie niusa i na czas, w którym się pojawił, zakomunikować, aby sami sobie przeczytali po angielsku. Takie proste, takie proste to to zróbcie i tyle, a nie narzekajcie. Owszem, to jest błąd, że pojawiło się to tak późno, ale cóż, czasem tak jest. 
		
		
		
		
		
			Kolejna sprawa to update. Życzyłbym wszystkim stworzyć coś takiego jak tibia, zawiadywać tym. Przynajmniej byście się nauczyli, że to wcale nie jest prosta sprawa zrobić taki update. Większość z was(w tym np. ja) nie umie narysować odpowiedniej grafiki, której dałoby się użyć w tibii, ale oczywiście wy się na tym znacie i twierdzicie, że dodanie np. 50 grafik to jest nic. Znowuż, większość z was(tutaj akurat ja się nie zaliczam  ) nie napisałoby algorytmu wyszukującego drogę, ale po raz kolejny- wszyscy się znają i... krytykują.Więc, uprzejmie proszę o konserwatywną i podpartą dowodami krytykę, a wszystkich, którzy narzekają na brak klimatu tibii prosiłbym o jasną argumentację tego zdania, a nie same, puste słowa! Ohhh, ale się rozpisałem 
				__________________ 
		
		
		
		
	Za błędy ortograficzne, interpunkcyjne i literówki przepraszam   Bardzo starałem sie ich uniknąć. Mówcie o takich rzeczach, a będę edytował. 
			 | 
| 
		 | 
	
	
|             
            
            
             | 
        
            
    
| 
			
			 | 
		#42 | 
| 
			
			 Użytkownik Forum 
			
			
			
				
			
			
	 | 
	
	
	
		
		
			
			 Troche cienko z ta wyspa nic nie rozumiem ale sie udalo ;P 
		
		
		
		
		
			
		
		
		
		
	 | 
| 
		 | 
	
	
| 
			
			 | 
		#43 | 
| 
			
			 Użytkownik Forum 
			
			
			
				
			
			Data dołączenia: 05 03 2005 
				Lokacja: Śląskie :P 
				Wiek: 34 
				
Posty: 344 
                Stan: Na Emeryturze 
                Imię: Leen Thor 
                Profesja: Knight 
                
                Świat: Nerana 
                
                
                
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 Jeszcze, gdyby dodali specjalny channel jak jesteś w party to byłoby ok, bo ile razy jestem w party to musze z dużą ilością osób pisać na whispie ;/. 
		
		
		
		
		
		
	 | 
| 
		 | 
	
	
| 
			
			 | 
		#44 | 
| 
			
			 Użytkownik Forum 
			
			
			
				
			
			
	 | 
	
	
	
		
		
			
			 Ja mam pytanie 
		
		
		
		
		
			![]() Czy na wyspie przeznaczenia każdy dostaje eq? Czy tylko pacc :d I co musze zrobić aby je dostać ;p A na rooku gdzie kupić backpack zawsze sprzedawał Obi a teraz sprzedaje jakiś szajs ... ps-2 Jak mam kase na rooku w banku a już wyszedłem na main to ta kasa bedzie w banku na mainie?? 
				__________________ 
		
		
		
		
		
			Lol, tibia schodzi na psy. Ostatnio edytowany przez Bald Drah - 08-07-2008 o 09:03.  | 
| 
		 | 
	
	
| 
			
			 | 
		#45 | 
| 
			
			 Guest 
			
			
			
			Posty: n/a 
                
                
                
                
                
                
                
                
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 Oj lamerstwo! Samouczek kompletnie psuje atmosfere tibii! Tylko ulepszone tereny i potwory cos tutaj daja! Ale itemy to juz kompletne lamerstwo. Po pierwsze ze wygladaja beznadziejnie to jeszcze nigdzie niemozna ich zdobyc (ze wszystkich armorów których było chyba z 7 do zdobycia sa 2 a reszte to o dupe strzelić bo ani z potwora ani z Questu!!! Bez sensu !!! Tak samo te zj***ne shieldy dla magów co wygladaja jak ksiazki. lamerstwem jest to ze on jest ku**a książką ale dzięki bogu nieda sie ich zdobyć bo by doreszty atmosfere tibii roz***rdo**li) to jest k**wa po*e**ne !!! A oni nowe zasady wprowadzają dla imion żeby ku**a ulepszyć atmosfere !!! WEDŁUG MNIE TO W 58 % zj****y update !!! żal.pl 
		
		
		
		
		
		
	 | 
| 
			
			 | 
		#46 | 
| 
			
			 Użytkownik forum 
			
			
			
			Data dołączenia: 06 07 2008 
				Lokacja: Lublin 
				Wiek: 27 
				
Posty: 8 
                Stan: Aktywny Gracz 
                Imię: obuchowy mistrz 
                Profesja: Knight 
                
                Świat: Nerana 
                Poziom: 33 
                Skille: 61/58 
                Poziom mag.: 4 
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 Ej plx odpowiedzcie jak dodać awatar jestem nowy??? 
		
		
		
		
		
		
	 | 
| 
		 | 
	
	
| 
			
			 | 
		#47 | ||
| 
			
			 Użytkownik Forum 
			
			
			
				
			
			Data dołączenia: 25 08 2007 
				
				
				Wpisy bloga: 4 
Posty: 346 
                Stan: Aktywny Gracz 
                Imię: Aevolana Zamizuelin 
                Profesja: Druid 
                Gildia: -- 
                Świat: Vinera 
                Poziom: 27 
                Skille: --/20 
                Poziom mag.: 24 
				
				
				
				     | 
	
	
	
		
		
			
			 Cytuj: 
	
 
				__________________ 
		
		
		
		
	Cytuj: 
	
 Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac ![]() http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178 Jeśli grasz D lub ED to smialo  
			 | 
||
| 
		 | 
	
	
| 
			
			 | 
		#48 | 
| 
			
			 Użytkownik Forum 
			
			
			
			Data dołączenia: 27 12 2007 
				
				
				
Posty: 28 
                Stan: Aktywny Gracz 
                Imię: Walus of Harmonia 
                Profesja: Paladin 
                
                Świat: Harmonia 
                Poziom: 25 
                Skille: 71/56 
                Poziom mag.: 8 
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 upade spoko ale ciezko jest z dobyc te nowe itemki;/ 
		
		
		
		
		
		
	 | 
| 
		 | 
	
	
| 
			
			 | 
		#49 | 
| 
			
			 Użytkownik forum 
			
			
			
			Data dołączenia: 02 07 2008 
				Lokacja: Bydgoszcz 
				
				
Posty: 8 
                Stan: Na Emeryturze 
                Imię: Elef 
                Profesja: Sorcerer 
                
                Świat: Kyra 
                Poziom: low 
                Skille: bad 
                Poziom mag.: :( 
				
				
				
				     | 
	
	
	
		
		
			
			 @up no dopiero kilka dni po upie a tu narzekania ze po depo nie walaja sie nowe itemy...  
		
		
		
		
		
		
	up jak up... każdy ma swoje + i - trochę popsuli, trochę poprawili ... lepsze to niż nic... a do oldschoolowców... klimat tworza gracze... ( Ty i Ty też) wiec jak wam czegos brakuje to to róbcie... p.s ale i tak przyznam wam racje ze jest coraz gorzej  | 
| 
		 | 
	
	
| 
			
			 | 
		#50 | |
| 
			
			 Użytkownik Forum 
			
			
			
				
			
			Data dołączenia: 07 07 2008 
				Lokacja: Carlin 
				Wiek: 30 
				
Posty: 17 
                Stan: Aktywny Gracz 
                Imię: Spoko Sorcerrer 
                Profesja: Sorcerer 
                
                Świat: Harmonia 
                Poziom: 13 
                Skille: 15/18 
                Poziom mag.: 5 
				
				
				
				
			 | 
	
	
	
		
		
			
			 Cytuj: 
	
 Jakoś przed zimmer update 2007 zrobili exp x 3.Według twojej wiedzy wnioskuję że to ja gram dłuzej w tibię ![]() 
				__________________ 
		
		
		
		
	Harmonia the best server NoN-PvP I AM   SORCERER ![]() I AM  
			 | 
|
| 
		 | 
	
	
| 
			
			 | 
		#51 | 
| 
			
			 Użytkownik Forum 
			
			
			
				
			
			
	 | 
	
	
	
		
		
			
			 Sorry że odejdę od tematu ale mam pytanie:: 
		
		
		
		
		
			Czy za trapa jest może ban? Na harmoni dostałem trapa od 38 i 18 lvl xD Bo wiecie chciałbym aby ponieśli jakaś kare   Co mam zrobić?? Najlepiej jakby dostali bana xD Gdzie to mam napisać ![]() 
				__________________ 
		
		
		
		
	Lol, tibia schodzi na psy.  | 
| 
		 | 
	
	
| 
			
			 | 
		#52 | 
| 
			
			 Guest 
			
			
			
			Posty: n/a 
                
                
                
                
                
                
                
                
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 Ja zaczalem grac w Tibie z 5 lat temu gdy jeszcze nie bylo takich udogodniej jak teraz. Zaczalem i przestalem. Gralem dla przyjemnosci potem dwa razy wracalem i powiem wam jedno. Gra zostala stworzona dla przyjemnosci a przez takich maruderow jak wy sie zmienia bo: 
		
		
		
		
		
		
	1)ciagle sie nudzi wam jedno 2)Ci co placa to wymagaja wiecej i wiecej i nigdy w stanie czlowiek nie jest wam dogodzic, narzekacie na grafike? ja pamietam kiedy zwykly bug byl wielkosci beara(mowa o wygladzie) i mial smieszne kolory   ale wtedy tez sie fajnie gralo. A co do rozmow z NPC i trybem trade jestem za bo 99% osob nie dochodzilo do tego tak jak pisze ze jacy to oni nie sa w sprzedawaniu i kupowaniu itemow tylko wlezli tutaj na strone i patrzyli gdzie, u kogo i za ile? Wiec po co macie sie trudzic wlaczaniem przegladarki skoro zapytacie NPC i widzicie wszystko. Co do nowych monsterow to fajnie ze ktos je wymysla bo przez to bedzie ciekawiej. Ja juz spotkalem jednego o ktorym nie bylo(albo poprostu nie zauwazylem go wczesniej) mowy a mianowicie SKELETON WARRIOR. Ulepszona wersja skeleta ktory ma 65hp i dostaniemy z niego 45exp. Ja z niego dostalem tak max 9gp 2mushrooms brown mushroom sword i mace. Moze i one na rocku beda teraz? Ogolnie rzecz biorac nigdy nie dogodzi sie wszystkim wiec cieszcie sie ze jest jakis update niz mialo by nic nie byc bo wkoncu trzeba sie rozwijac a najlepiej sie uczyc na bledach   pozdrawiam | 
| 
			
			 | 
		#53 | 
| 
			
			 Użytkownik Forum 
			
			
			
				
			
			
	 | 
	
	
	
		
		
			
			 Ej gdzie kupic shovel i backpakc na rooku? Zawsze sprzedawał obi a teraz sprzedaje broń. Troche zjebali ... 
		
		
		
		
		
			
				__________________ 
		
		
		
		
	Lol, tibia schodzi na psy.  | 
| 
		 | 
	
	
| 
			
			 | 
		#54 | |
| 
			
			 Użytkownik Forum 
			
			
			
				
			
			Data dołączenia: 25 08 2007 
				
				
				Wpisy bloga: 4 
Posty: 346 
                Stan: Aktywny Gracz 
                Imię: Aevolana Zamizuelin 
                Profesja: Druid 
                Gildia: -- 
                Świat: Vinera 
                Poziom: 27 
                Skille: --/20 
                Poziom mag.: 24 
				
				
				
				     | 
	
	
	
		
		
			
			 Patrząc na twój poziom i na wiek też wnioskuje że nie grałeś w starą tibię, ale co tam, rozumiem cię, w końcu każdy musi się upodobnić do h- lvla który powiedział kiedyś że tibia traci klimat itp itd. Grałeś na OTS'sie? wątpie, ja na zwykłym, nie przesadzonym expem np exp X 1000 wbiłem kilkanaście lvli na dwarfach i trollach mace'm w jakąś godzinę ;]. Aha... nigdy nie było expX3 w tibii, było tylko exp x 2 jak coś. Cya 
		
		
		
		
		
			
				__________________ 
		
		
		
		
	Cytuj: 
	
 Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac ![]() http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178 Jeśli grasz D lub ED to smialo  
			 | 
|
| 
		 | 
	
	
| 
			
			 | 
		#55 | |
| 
			
			 Użytkownik Forum 
			
			
			
				
			
			Data dołączenia: 07 07 2008 
				Lokacja: Carlin 
				Wiek: 30 
				
Posty: 17 
                Stan: Aktywny Gracz 
                Imię: Spoko Sorcerrer 
                Profesja: Sorcerer 
                
                Świat: Harmonia 
                Poziom: 13 
                Skille: 15/18 
                Poziom mag.: 5 
				
				
				
				
			 | 
	
	
	
		
		
			
			 Cytuj: 
	
 ![]()   Sorcerer/Druid ![]()   Knight ![]()   Palladin ![]() ![]() 
				__________________ 
		
		
		
		
	Harmonia the best server NoN-PvP I AM   SORCERER ![]() I AM  
			 | 
|
| 
		 | 
	
	
| 
			
			 | 
		#56 | |
| 
			
			 Użytkownik Forum 
			
			
			
			Data dołączenia: 08 03 2008 
				Lokacja: Kętrzyn - W.-M. 
				
				
Posty: 39 
                Stan: Aktywny Gracz 
                
                Profesja: Royal Paladin 
                Gildia: Nodrink Nolive 
                Świat: Celesta/Morgana 
                
                
                
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 Cytuj: 
	
 Napisalem to poniewz wnerwiaja mnie dziecii piszace ze tibia straci swoj klimat. Jaki klikmat pisza takie zdania osoby w wiekszosci ktore graja mzoe niecale pol roczku ?! o.0 exp x3 = 3x wiecej nOObow! Ogolnie zgadzam sie z wypowiedzia o tobie Aevolana ![]()  | 
|
| 
		 | 
	
	
| 
			
			 | 
		#57 | 
| 
			
			 Użytkownik forum 
			
			
			
			Data dołączenia: 06 07 2008 
				Lokacja: Lublin 
				Wiek: 27 
				
Posty: 8 
                Stan: Aktywny Gracz 
                Imię: obuchowy mistrz 
                Profesja: Knight 
                
                Świat: Nerana 
                Poziom: 33 
                Skille: 61/58 
                Poziom mag.: 4 
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 ludzie ten temat jest o uptade a nie o tym co było kiedyś.Racja pamiętam exp razy 2 ale to było z powodu laggów i wiele osób miało deda.To było tylko takie jako nagrode za wytrwałość i żeby nadrobić lvl z dedów!!! 
		
		
		
		
		
		
	 | 
| 
		 | 
	
	
| 
			
			 | 
		#58 | |||
| 
			
			 Użytkownik Forum 
			
			
			
				
			
			Data dołączenia: 25 08 2007 
				
				
				Wpisy bloga: 4 
Posty: 346 
                Stan: Aktywny Gracz 
                Imię: Aevolana Zamizuelin 
                Profesja: Druid 
                Gildia: -- 
                Świat: Vinera 
                Poziom: 27 
                Skille: --/20 
                Poziom mag.: 24 
				
				
				
				     | 
	
	
	
		
		
			
			 Cytuj: 
	
 ![]() @up Nie... to było jako coś w trakcie czekania na update ![]() Cytuj: 
	
 
				__________________ 
		
		
		
		
		
			Cytuj: 
	
 Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac ![]() http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178 Jeśli grasz D lub ED to smialo  
			Ostatnio edytowany przez Aevolana - 09-07-2008 o 15:46.  | 
|||
| 
		 | 
	
	
| 
			
			 | 
		#59 | 
| 
			
			 Guest 
			
			
			
			Posty: n/a 
                
                
                
                
                
                
                
                
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 jak dla mnie upek jest spoko  
		
		
		
		
		
		
	![]()  | 
| 
			
			 | 
		#60 | 
| 
			
			 Użytkownik Forum 
			
			
			
				
			
			Data dołączenia: 18 07 2004 
				Lokacja: Bełchatów 
				Wiek: 38 
				
Posty: 603 
                Stan: Niegrający 
                Imię: Pacek man 
                Profesja: Brak (Rookgaard) 
                
                Świat: Julera 
                
                
                
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 ale wy dzieciaki macie niski poziom wypowiedzi.... "Update jest zły i psuje klimat tibi" odpowiedz : "ty gupku dobry update nie znasz sie" riposta: "ja gram dużej niż ty wiec to ty sie nieznasz noobie" "a wcale ze nie to ja gram dużej" 
		
		
		
		
		
			Nie ma co meryytoryczna wypowiedź i jakże poparta argumętami riposta jednym słowem rozmowa na poziomie....szkoda tylko ze ani jeden ani drugi ani trzecie niepoparli swych teorii jakimiś konkretami... A co do update...hmm taki sam jak każdy inny, zmiany zmiany zmiany jednym pasują innym nie, tak było zawsze i tak pozostanie gdyż jeszcze sie taki nieurodził co by wszystkim dogodził...uważam ze nieminie tydizeń a wszyscy przyzwyczaja sie do nowego i juz nie bedzie narzekania na to czy na tamto W tibi widzimy ewolucjie a nie rewolucjie i oby tak zostało 
				__________________ 
		
		
		
		
		
			"Czemu nas tam nie ma gdzie za darmo wszystko dają...." "płoń płoń płoń parlamęcie niech spali cię ogień na historii zakręcie"    Ostatnio edytowany przez Pacek - 10-07-2008 o 13:24.  | 
| 
		 |