Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-10-2003, 09:32   #21
Thory
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 07 2003

Posty: 22
Domyślny

hmm palladyn = cała kasa z lootów na strzały, bełty itp. ale możeby na 12 levelu spokojnie bić cyce. ~COOLv

hmm druid = robimy cały dzień runki, wieczorem przychodzi kolega i idziemy na smoczyce ~COOL~

hmm sorc = na początku trudno, ale gdzy się rozgrzejemy sami lejemy smoki, oczka itp. ~COOL~

hmm kinght = blokujemy potwory i z wyprawy 50% lootu dla nas! ~COOL~

jak widać tibijskie profesje są dość wyważone =]
Thory jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-10-2003, 10:45   #22
Kabraxis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 09 2003

Posty: 83
Kabraxis ma numer GG 5452496
Domyślny Ja sadze, ze tak :D

Poniewaz palantem gram aby przerzucic kase sorcowi a potem gram sorcem i nim wymiatam jak mam high mlvl Palantem tesh jest wiele rozrywki np na smokach itp Wiec ja sadze ze wybralem dobre profesje
Kabraxis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2003, 21:17   #23
Sir Lukasz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 10 2003

Posty: 35
Sir Lukasz ma numer GG 2213938
Domyślny

Najpierw Knight- za duzo PK
Pozniej drugi Knight- nie umiałem grać
Następnie trzeci Knight- w miare, ale tez nudy(non-pvp)
i na koniec pall THE BEST
Sir Lukasz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2003, 16:52   #24
Michu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja Wybrałem ryceża i chce zmienić na paladyna tylko nie wiem jak. Jeżeli ktoś wie to prosze o kątakt
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2003, 21:41   #25
kotomaniak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 10 2003
Lokacja: Na wakacjach od forum ;p

Posty: 508
Domyślny

Re: Michu Obraź jakiegoś high levelovca a potem rook i nowa profesja! Ja gram sorcem i jest fajowo, na 13 levelu można chodzić na DSy!
__________________
Już mnie na tym forum nie uświadczycie. Żegnam wszystkich.
kotomaniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2003, 22:08   #26
AS
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 11 2003

Posty: 18
AS ma numer GG 4740588
Domyślny

dajcie nowom odpowiedz bo ja jabys niezauwazyl mam wszskie profesje postaci lvle 11,13,13,14
AS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2003, 22:20   #27
karat
Użytkownik Forum
 
karat's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2003
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 357
karat ma numer GG 2179535
Domyślny SRSER GURĄ

Sors jest najpoterzniejszy w TIBJI oczywiście SD ultimatexplosion i kto mi podskoczy

knajt,druid,palek-kaput
__________________
ETERNIA-przyszły sorcer

Pamientajcie 18 kwietnia o dniu moderatora i administratora
karat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2003, 22:39   #28
Tygryss
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2003

Posty: 72
Tygryss ma numer GG 4003275
Domyślny

ej ja najpierw wybralem sorca potem gram palkiem i nie wiem kim grac
Tygryss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2003, 17:10   #29
julita
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 10 2003

Posty: 73
julita ma numer GG 3129056
Domyślny

MI postać doradził mój kuzyn, ponieważ to była moja pierwsza postać(i nadal jest) sorcerer. Na początku było strasznie słabo inni chodzili na ciezsze potwory a ja na słabe no i musiałam czekać na mlevel. Myślałam czy by nawet nie zrezygnować i zrobić knighta. Wydawał mi się o wiele lepszy, lecz teraz uważam, że SORCERER JEST THE BEST~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Za nic na świecie nie zmieniłabym go na inną postać.Teraz to ja powalam potwora z sd za 1 strzałem, a mój kuzyn palllka ma musi się trochę pomęczyć. hehehe
Mój lvl macie poniżej. 8)
julita jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2003, 14:59   #30
Thorin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 11 2003

Posty: 24
Domyślny Sorcerer the best :P

Ja najpierw miałem knighta po jakims czasie zorientowalem sie ze jest mierny.Następnie zdecydowałem sie na palka.To juz byl leprzy wybor ale to nadal jeszcze nie to Na koncu zrobile sorca i jest najleprzy.SSSSuuuuuppppeeeerrr
Thorin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2003, 15:27   #31
Looc Rainmaker
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 11 2003

Posty: 43
Looc Rainmaker ma numer GG 1243954
Domyślny

ja tez mam sorca, 14 lvl 22 magiczny , i troche sie nudze teraz calymi dniami robie runki i zbieram na lepszy equip i na wszystkei czary , wiec jest troche nudno ale jak zdobede wyzszy lvl i lepszy equip to moze bedzie ciekawie
Looc Rainmaker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2003, 15:42   #32
Sunspot
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 11 2003

Posty: 20
Domyślny

Ja jestem Palkeim i nie żałuje wyboru . Jak sie ma wysokie skille to tnie równo
Sunspot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2004, 06:51   #33
Majen
Użytkownik Forum
 
Majen's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2003
Lokacja: Warszawa
Wiek: 36

Posty: 314
Majen ma numer GG 3010433
Domyślny

Oto jak ja wybrałem swoją profesje:

No tak miałem 6 zł więc poszedłem z bratem do kafejki internetowej(MC nie działał) załorzyłem nową postać i...


... Z mojego Rook steyera dałem nowej postaci:
- Mace
- Studded Armor
- Leather legs
- Leather Boots
- 2 Life Fluidy
- 2 Antidote
- Backpack
- Leather Helmet
- Brass Shield

Nie dawałem odrazu najlepszych poto zeby troche nim potrenować.

No i tak:

- Zabiłem multum Robittów, Sheepów i Deerów aż skoczyły mi 2 Club Fighting.(Taki trening jest długi ale mi sie nie spieszy)

- Za sprzedane mięso kupiłem wędkę i złowiłem kilka ryb.

- Teraz poszedłem na raty pod sklep Al'Dee i zablokowałem rata i on wemnie nawalał a nikt(poza tymi co spearami walczą) niemugł mi go zabić.
- Gdy skoczyły mi 4 Shieding zaczołem zabijać więcej ratów(do tamtej pory zabiłem ok. 20-25 ratów, miałem 2 lv.)
- poszedłem więc do Seymura i kópiłem sobie klucz do areny.
-W arenie:

- wypuszczałem trolla i odrazu go zabijałe
chodziło mi głuwnie o Exp. i Silver Amulet
- Wypuszczałem Wolfa by coś zjeść
- Wypuszczłem Buga i Spidera (razem)
oni pomagali mi w Shieldingu

Gdy miałem już skile 16/16 i 5 lv. wybrałem się do południowej wierzy Troli. Jednego trola zablokowałem tak aby nikt mi go nie zabił,niektórzy próbowali spearami a ja im przeżucałem na drugi brzeg.
i tak miałem skille 16/17.

Później chodziłem na Orc by nabić Lv. 7 no i udało mi się.

Teraz zacząłem szykować się do mailanda, by to mi się udało przejść do AB jak najszybciej musiałem zgromadzić sprzęt i kase. Zdobyłem więc chain armora i plate shielda,studded legsy,legion heleta no i oczywiście sporo kasy. No ale spotkałem gościa który błagał o pomoc bo zginoł gdy miał prawie 9 lv. (zabezpieczał się żeby na mainie szybko 9 lv. zdobył) i poprosił mnie o pomoc. No więc zgodziłem się i dałem mu pare żeczy(Chain Armor, Studded legsy, plate shielda no i legion helmeta) przeszedł na maina i zniknoł na parę dni. Więc zaczołem kolekcjonować sprzęt od nowa. Zaczołem chodzić na Trole,Skeletony i Orci aż zdobyłem 8 lv. i skile 18/19(shielding taki wysoki dzięki częstym LAGOM , już miałem wystarczająco kasy by zakupić Chain Armora, Legion Helmeta, Studded Legsy, i zostało mi jeszcze kasy na 5 Life fluidów, i jak każdy(prawie) w takiej sytuacji wybrałem sie po restarcie serwera do ciała smoka, i zdobyłem tam Cooper Shielda.

Następnie zaczołem trenować Fishing(zdobyłem skille 20 w kilka godzin(lipne te łowienie a tibia gg nie działa na nowym klijencie). Gdy miałem jakieś 400 Exp. (+/- 150) kupiłem kilka life fluidów i wylazłem na maina z takim eq:

- Chain Armor(100 Cap.)
- Studded Legs(26 Cap.)
- Cooper Shield(63 Cap.)
- Leather Boots(9 Cap.)
- Mace(38 Cap.)
- Silver Amulet(5 Cap.)
- Backpack(16 Cap.):

+ 5 Life Fluid (~9 Cap)
+ 330 gc(33 Cap.)
+ Fishing Rod(~9 Cap.)

Poszedłem do wyroczni i przeniosłem się na Maina:
- Pierwsze co zrobiłem to przeszedłem do ab i zakupiłem czary:
- Utexo lix
- Exiva "
- Exevo pan

P.S: Na tym exiva można sporo zarobić(tylko trzeba wiedzieć jak) np. gonili pewnego pk a on im sie schował, więc im powiedziałem że za 50 gc powiem gdzie jest, i udało sie chyba z 15 razy tak zrobiłem. Gdy dostałem 1 Mlv. kupiłem sobie czar Exura i poszedłem trenować na Trole, Skeletony, jak uzbierałem troche kasy kupiłem sobie Morning Star i dwarven Shield, no i miałem wtedy 9 lv. więc kupiłem sobie LMM, Zrobiłem sobie jego cały Bp i dostałem 3 ml., poszedłem sobie na Skeletony i Ghoule(Je naturalnie rozwalałem LMM) no i roty i znalazłem trupa w którym były brass legsy. Mam jeszcze jakieś 1000 Exp. do lv. i 3 mlv. (niedługo zaczne IH robić na sprzedaż).

Tak stałem się DRUIDEM.
Majen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2004, 07:23   #34
MaRiO
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 12 2003

Posty: 64
Domyślny

Ja gram knigtem i jestem pewien, ze lepiej wybrac dla siebie nie moglem . Knight rulz!!! Jedynie moglbym jeszcze prowadzic palla, a granie magiem w tibi jakos mi sie nie podoba, w innych grach pewnie wybralbym maga, ale nie w tibi.
MaRiO jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2004, 11:41   #35
Kojko
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 11 2003

Posty: 55
Kojko ma numer GG 1642170
Domyślny

Gralem knight'em, gralem pallkiem teraz kolej na sorcerera. Na poczatku bylo trudno nawet bardzo trudno ( gram na nowym swiecie ). Jakos meczac sie kopalniach nabilem 20 lvl, teraz tylko potrzebuje 15 k na promocje, i po tym ma nadzieje bedzie z gorki.
Kojko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2004, 18:51   #36
Wietnam
Użytkownik Forum
 
Wietnam's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2003
Lokacja: Szczecin

Posty: 170
Domyślny

to jest tak:
mam pala ktury najwiecej i jakby gluwna postac do gry
mam uh markerke jak umre albo jak mi sie nie hce grac lub lagi..
mam na rooku postac hyba 9 lev i zawsze jak bede mial dosc zrobie se knihta mam tesz jakiegos maga ale nim nie gram od 2 mihow(oczywiscie te postacie hoduje na danubi)
__________________
Nick: ******|*******|*******|Wunaku
World: Aldora|Aurea|Aldora|Aurea
Prof: RP|EK|MS|EK
Level: 52|50|42|23
Skills: 81/62|74/73|50mlvl|65/65 <-- rosna
Stan: Wymieniona|Sprzedana|Sprzedana|Aktywna
Ale i tak w oczekiwaniu na new world i update ^.^
Wietnam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2004, 23:03   #37
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

To ja tez opowiem o swoich przygodach z profesjami:
Na samym poczatku byl druid (kolega powiedzial ze latwo kase runami sie robi).
Pozniej byl paladyn (ja padlem na 2 strzaly od cyklopa, a kolega paladyn juz od dawna na nie polowal).

Pozniej byla dluga przerwa (paladyn pare razy spotkal strzelajace potwory).

Pozniej wrocilem do paladyna znowu, ale wtedy akurat byl okres wielkich lagow i dissconectow na Secura, wiec praktycznie moglem sobie pograc tylko w nocy, wiec sie narodzil pomysl by w dzien siedziec i robic runki druidem. Poczatkowo szlo kijowo (12 lvl moglem go na b. krodko zostawic tylko afk), pozniej sie troche rozkrecilo i druid dochrapal sie 25 lvl, ale juz przejscie z 24 na 25 bylo katorga i dalej expowac mi sie nie chcialo.

Wrocilem do rycerza ktorym kiedys juz gralem (14 lvl skille prawie 50), w ciagu tygodnia skille dociagnelem do 55 a lvl do 25, teraz (miesiac od poczatku grania rycerzem) dochodze do 70 w skillach i lvl prawie 40.
Knightem granie sprawia najwiecej przyjemnosci, poniewaz najwieksza czesc gry aktualnie gramy i nie musimy trenowac tylko dlatego ze jest ciut laga.
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2004, 08:42   #38
benator
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Knight najlepszy wedle mnie. Grałem wszystkimi postaciami i doszedłem do ich naj rzeczy. Sorcem do sd, druidem do uh, palem do 20 lvl i gs=) a knight mam na 23 lvl skille 62/60 i mi się nim najlepiej gra. Shacowali mi go, straciłem alll eq. Ale gram nim dalej, jakoś idzie, powoli ale coś.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2004, 09:49   #39
Dejvo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Odpowiedz jest oczywista: TAK! Wybrałem najlepszą profesję w grze - paladyna (każdy z doświadczonych graczy wam to powie) - nie chce tu wywołać dyskusji co do najlepszej profesji (miała już ona miejsce)
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2004, 15:09   #40
Palisanderos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 12 2003

Posty: 70
Palisanderos ma numer GG 1894766
Domyślny

Na poczatku byl rycek. Ale bylo dennie "Pali zablokuj mi to.." "Pali zablokuj mi tamto.." itp. do tego pare pk i kompletnie opadlem na duchu. Ale potem byl MAG i jest cool. Mag rulez
Palisanderos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:57.


Powered by vBulletin 3