Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-11-2006, 19:41   #381
zelow
Użytkownik Forum
 
zelow's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2006
Lokacja: Anukranhum

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: juz niema :/
Świat: Pacera
Poziom: 24
Skille: poco mi
Poziom mag.: 32
zelow ma numer GG 2981295
Evul

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Barts Pokaż post
Podobnie do Hunterów valirie strzelają strzałami.
pomyłka walą włuczniami

Ostatnio edytowany przez zelow - 05-11-2006 o 19:42. Powód: zapomniałem czegoś
zelow jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-11-2006, 21:51   #382
Qantix
Użytkownik forum
 
Qantix's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2006
Lokacja: Sanok !!

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Imię: Emce Burak
Profesja: Knight
Świat: TITANIA
Poziom: 10
Skille: 68 \ 67
Poziom mag.: 4
Wyślij wiadomość przez ICQ do Qantix Qantix ma numer GG 9231816
Żarówka Cos Cienko...

Zelow Wez troche poskiluj bo troche nobsko na 15 lvlu Chodzic ze skilami
37/28...
Np. Ja Mam Fajne Skile na Moj Lvl
PATRz obok :
<<<<<<<<<------
POZDRAWIAM !!!!!
Qantix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2006, 23:16   #383
Vedit
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

DObry poradnik sam jestem knightem z 19 lvl
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2006, 20:22   #384
Thor of heaven
Tibia.pl Support
 
Thor of heaven's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2006
Lokacja: Sailent Hell
Wiek: 32

Posty: 350
Thor of heaven ma numer GG 726027 Send a message via Skype™ to Thor of heaven
Domyślny

Zabije GS-a z 41 lvlem ze skilami 75/75??
__________________
Thor był uznawany za bliższego ludziom niż Odyn - jest równie gwałtowny, ale mniej tajemniczy. Podróżował rydwanem zaprzężonym w kozły.

Nie był tak przebiegły jak Odyn i zdarzało mu się wpaść w pułapkę (przykładem tego jest słynna przygoda Thora w gościnie u króla Utgardu, olbrzyma zwanego Lokim), ostatecznie jednak zawsze zwyciężał. Od jego imienia pochodzi nazwa czwartku :
(Torsdag, Thursday = 'dzień Thora').
Thor of heaven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2006, 15:55   #385
zalfik
Użytkownik Forum
 
zalfik's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Toruń
Wiek: 38

Posty: 551
Stan: Niegrający
zalfik ma numer GG 2130859
Domyślny

Absolutnie nawet nie probuj.
Ja na tym lvl i na prawie takich samych skillach pozwalam sobie co najwyzej na blokowanie GSa (BS+VS). Proba solo to waste (UH na zmiane z HMM), lub samobojstwo (Giant Swordem) na tym lvl i skillach
__________________
Pozdrawiam serdecznie,
zalfik - Mr. "wanna be cool"



Zaje*iste koszulki ^_^
Poradnik korzystania z HijackThis
www.ortografia.pl

Ostatnio edytowany przez zalfik - 19-11-2006 o 15:57.
zalfik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2006, 22:26   #386
lisek93
Użytkownik Forum
 
lisek93's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2006
Lokacja: Lubin

Posty: 109
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 50
Skille: ---
Poziom mag.: --
Domyślny

mam pytanie co do skillowania knight'a ... jeśli trenujemy obronę to bierzemy lepszą czy gorszą tarczę?? a może to obojętne...bo mi chodzi przede wszystkim o szybki trening...już mi kilka osób mówiło co do wybierania tarcz ale opinie są podzielone : jedni mówią: bierz lepszą- wtedy jest szybciej, a drudzy: bierz słabszą -WTEDY jest szybciej no i już się pogubiłam
Pozdrawiam
__________________


Nawet ludzie o sercach z kamienia unikają ognia desperatów, gdyż od płomieni ludzi słabych pęka najtwardszy głaz...

Lisek Gallery : http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=122396
lisek93 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2006, 08:59   #387
Memori
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 09 2006

Posty: 98
Domyślny

@up to zalezy
z kumplem jak najslabsza, a z potworami taka jaka zwykle nosisz na jakies niezle hunty
pierwsze to kolega wiecej hitow ci zada i bedzie sam niezle skillowal a jak on bedzie mial to same eq lub gorsze ty tez bedziesz niezle awansowac...
a drugie to po co masz sie "kaleczyc"? bedzie wiecej chmurek czyli szybszy wzrost w shieldingu...
Memori jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2006, 15:03   #388
bratek55555
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

kto mi powie skad moge sciagnac mapke do tibii?? gg 1388234
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2006, 16:45   #389
Gladius
Użytkownik Forum
 
Gladius's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2005
Wiek: 34

Posty: 48
Domyślny

Nie wiem dlaczego wy mówicie że exp na elfach jest dobry ? Tyle samo expa co elf scouty dają dwarf soldiery, a w odrożnieniu od elfów nie zadają po 30 czy nawet niekiedy po 100 obrazeń, i nie uciekają przed tobą wprowadzając cię w 5 innych elfów. Do tego dają jeszcze lepszego loota... Elfy sux
Gladius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2006, 17:08   #390
grilia
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gladius Pokaż post
Nie wiem dlaczego wy mówicie że exp na elfach jest dobry ? Tyle samo expa co elf scouty dają dwarf soldiery, a w odrożnieniu od elfów nie zadają po 30 czy nawet niekiedy po 100 obrazeń, i nie uciekają przed tobą wprowadzając cię w 5 innych elfów. Do tego dają jeszcze lepszego loota... Elfy sux
na elfach od 30 lvl sie expi z predkoscia 30-40k/h a na soldierach z predkoscia 5-10k/h
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2006, 21:54   #391
Rumcajsek
Użytkownik Forum
 
Rumcajsek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2006
Lokacja: Zasiedmiogórogród
Wiek: 34

Posty: 73
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: mhm...
Świat: Guardia
Poziom: 42
Skille: 79/78
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Barts Pokaż post


Nazwa: Wild Warrior
Attack; Close combat
0-70 dmg
eee nie za duży? ja nie dostalem wiecej niż 40 na eq z rooka
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Barts Pokaż post
Nazwa: Valkiria
Xp: 85
Hp; 190
Attack: Close combat (0-70 dmg) range combat spears 0-50 dmg
Magic: 30/30 kill: 35/35 Lv; 60/60
Strategia: Valkirie dają dobry loot. Mogą być niebezpieczne dla słabo uzbrojonego gracza. Podobnie do Hunterów strzelają strzałami.
1. przecież valkirie dają jakieś błyskotki, protection amulet ale rzadko i bardzo rzadko plate armor więc czemu dobry? 2. Valkirie używają spearów
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Barts Pokaż post
Nazwa; Orc rider
Xp: 110
Hp; 180
Attack: Close combat
Magic: 30/30 Kill 35/35 Lv; 65/65
Strategie: Te orci są bardzo szybkie, szybsze nawet od Zergów . sadze że są szybkie tak jak gracze na 60 lv
Przecież zerki używają haste a ridery nie więc czemu szybsze?

po za tym poradnik dobry 7/10
__________________
Skillowanie (z ang. skilling) - sport uprawiany przez Rycerzy i Paladynów. Jeżeli widzisz postać otoczoną 2 potworkami - pewnie skilluje.
Charakterystyka: Skillującą postać charakteryzuje duża liczba jedzenia w plecaku, najsłabsza broń w swojej kategorii i przynajmniej jeden hotkey o treści "No kill plax" lub "plz i skill". Do tego regularnie rzucany czar exura, najczęściej z dopiskiem "i'm pro, i'm skilling machine" lub coś w ten deseń.
Rumcajsek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2006, 18:22   #392
Dass
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 12 2006

Posty: 4
Szczęśliwy Świetny poradnik

To naprawde przydatny poradnik dla mniej doświadczonych graczy [CHAR][/CHAR]
Dass jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2006, 18:27   #393
Dass
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 12 2006

Posty: 4
Domyślny Świetny poradnik

To naprawde przydatny poradnik dla mniej doświadczonych graczy
Dass jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2006, 18:30   #394
Dass
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 12 2006

Posty: 4
Domyślny Świetny poradnik

Troche błędów, ale poradnik fajny[CHAR][/CHAR]
Dass jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2006, 20:11   #395
Rumcajsek
Użytkownik Forum
 
Rumcajsek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2006
Lokacja: Zasiedmiogórogród
Wiek: 34

Posty: 73
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: mhm...
Świat: Guardia
Poziom: 42
Skille: 79/78
Poziom mag.: 6
Domyślny

Dass nabijaczu napisz jednego posta a nie 3! Przycisk EDYTUJ!
__________________
Skillowanie (z ang. skilling) - sport uprawiany przez Rycerzy i Paladynów. Jeżeli widzisz postać otoczoną 2 potworkami - pewnie skilluje.
Charakterystyka: Skillującą postać charakteryzuje duża liczba jedzenia w plecaku, najsłabsza broń w swojej kategorii i przynajmniej jeden hotkey o treści "No kill plax" lub "plz i skill". Do tego regularnie rzucany czar exura, najczęściej z dopiskiem "i'm pro, i'm skilling machine" lub coś w ten deseń.
Rumcajsek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2006, 21:51   #396
Zadzior
Użytkownik forum
 
Zadzior's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2006
Lokacja: Sosnowiec

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Best Friend
Świat: Nebula
Poziom: 90+
Skille: 87+/85
Poziom mag.: +7
Zadzior ma numer GG 2270541
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vorment Pokaż post
Mam jedno pytanie.
Dlaczego ty podales takie magiczne skille ja gram na nowym servie teraz i najlepszy knight w axe ma 85, a ty podawales jakies 90/90 80/80 malo komu sie chce tak trenic. A wlasnie mozecie mi nei wiezyc ale ja knightem na 17 levelu skille 49/47 Serpent Sword Beholder Shield Plate armor plate legs steel helmet butki szaliczek zabijam solo minotaur guardy bez problemu wiekszego, a z moja kolezanką 11 levelową druidką mlevel 15 bojemy dwarft guardy (ona wali z hmm) Piszesz o jakis skillach olbrzymich a ja hity max za 45 chyba dostalem i to tylko raz. Wedlug mnie przesadziles ze skillami, serio. Jeszcze jeden przyklad:
Moj kolega elite knight 36 level skille ~62/61 ( chyba na takich to robil) bije masowo cyce na edron. Po dedzie stracil chyba 80k expa nei pamietam i nadrobil to w ciagu ... uwaga uwaga 3H !!!!!! To jest po prostu neimozliwe jak na moj gust on ma crown seta bright sworda dragon shielda i cos tam jeszcze i taki mass cycow ?? Z twoich informacji wynika ze skille 50/50 wystarczaja do zabicia jednego a jak on expil to bylo po 4-5 naraz


P.S Prosze mi to wytlumaczc, MISTRZU


P.S 2 Czekam na dalsza czesc poradnika moze bedzie spox

Przeczytalem to i musialem skometowac ten poscik bo oczy to mi wyszly: czlowieku przestan grac w tibie bo jestes NOOBEM jakich (niestety) niemalo a mianowicie jesli chodzi o pierwsze podkreslenie:
minoguardy nie mogles pykac sobie przy (jak to napisales) 49/47 z takim eq bez problemu chyba ze strata IH - (bo z takimi "noob skilami" pewnie 4mlvl nie miales") to jest dla ciebie "bez problemowe klepanie guardow" pozostawiam ci to do przemyslenia lecimy dalej:

~62/61 przy 36lvl to juz mozna spokojnie nazwac go noobem a pozatym przy 3,4 cycach na raz to:
3-ci i 4-ty wchodzi na armor i przy takich skilach to on moze sobie huncic pojednyczne cyce a jak chce na nich expic ekonomicznie i pozadnie to niech doskiluje do ~+80/~+80

kolejne co napisales:
odrobil 80k expa w 3h? lol? chyba ze wg Ciebie to jest szybko w dodatku na PACC to wychodzi mu ok 27k expa na godzine czyli wcale nie tak szybko a i tak nie wierze ze tyle wbija na cycah przy takich skilach i tego raczej nikomu nie wmowisz

~~~~teraz moze do poradnika to na samym wstepie doradzilbym ze ludzie ktorzy nie maja cierpliwosci niech wybiora cos z magicznych postaci bo gdy macie (jak w/w cytaty nam mowia) chodzic z 35lvl ze skilami 60/60 to to naprawde mija sie z celem. KNIGHT uczy pokory a za pokore wynagradza i to znacznie bo praktycznie przy dobrych skilach nie ma miejsca gdzie by sie mu nie zwrocilo ale na poczatku naprawde trzeba kilkaset godzin przesiedziec (doslownie kilkaset) zeby wyrobic go na prawdziwego knighta.
Moja propozycja (przynajmniej ja tak robilem i kumple tez)
10 lvl - ok 50/50
20 lvl od 60 do 65 ATT i DEF
30 lvl od 70 do 75
40 lvl obowiazkowo 75 super 80
50 lvl (na expieniu wbijecie z 40lvl ok 2 skile - dobic z 3 i bedzie super)
---Tu mamy skok bo bedziemy caly czas expic do ok 80 lvl i tu juz zdajemy sie na swoja cierpliwosc uwierzcie
Zanera 104 EK RL kumpel
Celesta 118 EK RL kumpel
Nebula 65,76,80 EK RL kumple
JA - nowy char 30lvl nebula 74/74
Zadzior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2006, 22:45   #397
Hoxiu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2004

Posty: 337
Domyślny

hmm to nie widzailes najlepszego, gosc ma 50 lvl i skille 65/60 ... Gość nakręcał kilka filmów i dodał je do działu filmy

Każdy gra inaczej ... Jednak nie nazwę go noobem, po prostu kolesiowi sie nie chce skillować

zedytuje jak znajde jego nick ew temat
Hoxiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2006, 12:46   #398
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zadzior Pokaż post
Przeczytalem to i musialem skometowac ten poscik bo oczy to mi wyszly: czlowieku przestan grac w tibie bo jestes NOOBEM jakich (niestety) niemalo a mianowicie jesli chodzi o pierwsze podkreslenie:
minoguardy nie mogles pykac sobie przy (jak to napisales) 49/47 z takim eq bez problemu chyba ze strata IH - (bo z takimi "noob skilami" pewnie 4mlvl nie miales") to jest dla ciebie "bez problemowe klepanie guardow" pozostawiam ci to do przemyslenia lecimy dalej:

~62/61 przy 36lvl to juz mozna spokojnie nazwac go noobem a pozatym przy 3,4 cycach na raz to:
3-ci i 4-ty wchodzi na armor i przy takich skilach to on moze sobie huncic pojednyczne cyce a jak chce na nich expic ekonomicznie i pozadnie to niech doskiluje do ~+80/~+80

kolejne co napisales:
odrobil 80k expa w 3h? lol? chyba ze wg Ciebie to jest szybko w dodatku na PACC to wychodzi mu ok 27k expa na godzine czyli wcale nie tak szybko a i tak nie wierze ze tyle wbija na cycah przy takich skilach i tego raczej nikomu nie wmowisz

~~~~teraz moze do poradnika to na samym wstepie doradzilbym ze ludzie ktorzy nie maja cierpliwosci niech wybiora cos z magicznych postaci bo gdy macie (jak w/w cytaty nam mowia) chodzic z 35lvl ze skilami 60/60 to to naprawde mija sie z celem. KNIGHT uczy pokory a za pokore wynagradza i to znacznie bo praktycznie przy dobrych skilach nie ma miejsca gdzie by sie mu nie zwrocilo ale na poczatku naprawde trzeba kilkaset godzin przesiedziec (doslownie kilkaset) zeby wyrobic go na prawdziwego knighta.
Moja propozycja (przynajmniej ja tak robilem i kumple tez)
10 lvl - ok 50/50
20 lvl od 60 do 65 ATT i DEF
30 lvl od 70 do 75
40 lvl obowiazkowo 75 super 80
50 lvl (na expieniu wbijecie z 40lvl ok 2 skile - dobic z 3 i bedzie super)
---Tu mamy skok bo bedziemy caly czas expic do ok 80 lvl i tu juz zdajemy sie na swoja cierpliwosc uwierzcie
Zanera 104 EK RL kumpel
Celesta 118 EK RL kumpel
Nebula 65,76,80 EK RL kumple
JA - nowy char 30lvl nebula 74/74
Taa będe trenował xxx godzin aby wbijać 5k expa wiecej. Przez ten czas ktory ty wbijasz skille ja wbijam 30 i więcej leveli przy 65/65. Mam więcej kasy, stać mnie na runy, a ty dalej skilujesz. Co tu się mija z celem?
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2006, 13:30   #399
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zadzior Pokaż post
na poczatku naprawde trzeba kilkaset godzin przesiedziec (doslownie kilkaset) zeby wyrobic go na prawdziwego knighta.
Owszem, np. poprzez expienie i zarabianie, a nie ślęczenie na slimie/monku

Cytuj:
Moja propozycja (przynajmniej ja tak robilem i kumple tez)
Faktycznie, niesamowita rekomendacja. Chyba się przekonałem.

Cytuj:
40 lvl obowiazkowo 75 super 80
A gdzie to jest napisane, że obowiązkowo? Ja na 49 lvl'u mam 73/71, to znaczy, że mój knight jest nieprawdziwy? Albo w jakiś sposób niefajny?
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2006, 15:14   #400
Orgazes
Użytkownik Forum
 
Orgazes's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2006
Lokacja: Toruń

Posty: 33
Imię: Orgazes
Profesja: Knight
Świat: Menera
Poziom: 35+
Skille: 65+/65+
Poziom mag.: 4
Orgazes ma numer GG 8493697
Domyślny

Wszystko zależy od gracza bo to on prowdzi postać i dobijają mnie teksty typu. na 10 trzeba mieć 50/50. A po co, zeby lepiej bic minosy? Phi, szybciej wbije ten 30lvl bez tego calego trenienia. Ja do 30 lvlu normalnie wbijałem exp, później potrenowałem do 70/70 i zacząłem expić bez trenienia. Przypuszczam, że bede chcial wbić te 85, ale to przy 60 lvlu dla wlasnej satysfakcji i odnoszenia mniejszych obrazen. SKILL ZALEZY DO GRACZA. Nie ma czegos takiego jak slabe skille. Bo co z tego, ze ktos ma na 50lvl i skille 65/65? Jesli on uwaza ze to mu wystarcza to dobrze, niech sobie poexpi, a jak stwierdzi ze za mocno go monsterki leja to sobie potreni i tyle.
Orgazes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:39.


Powered by vBulletin 3