Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-11-2006, 00:06   #81
Deaf Scream
Użytkownik Forum
 
Deaf Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2004
Lokacja: Włocławek
Wiek: 39

Posty: 199
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Flaxizo
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 20
Skille: xx/xx
Poziom mag.: ~
Deaf Scream ma numer GG 1975803
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pawciooo Pokaż post
chodzi mi o to zdanie ktore pogrobilem, co za roznica jaka profesja do sprzedawania eq ??
a taka ze knight ma wiecej capa
podejzewam ze autor tego pytania nie dopuszcza do siebie mysli pociagniecie lotbaga z tego lota do sklepu pogrupowanego (zajmuje okolo godzniy) i sprzedaz okolo ,05h max wtedy roznicy nie ma zadnej.
jednak jesli mowimy o lataniu z dp do kslepu to knight sprzeda to szybciej..fkat ze nie bedzie to w \takich ilosciuach czasowych raczej ale knight sprzeda szybciej bo bedzie musial z 2 razy mniej isc do tego sklepu

Down
no fakt z kuszami moze byc problem...ale i tak jest to mozliwe
ale myslalem raczej o mace itp ...co sprzedajemy w sklepie niedaleko od dp np w venore nie raz ja sam lub moi znajomi brali posegregowanego lotbaga np z mace, short sword, steel shield itp i tylko przekaldali worki i wyzucali te ktore juz sprzedali..a codzenie tez zajeloby im troche

A co do tych kusz jeszcze najwiekszy problem to wyniesienie ich z dp..pozniej juz powinno byc gladko i oczywiscie najlepiej jak jest malo ludzi na serwie czyli rano na niemieckich serwach raczej

Ostatnio edytowany przez Deaf Scream - 24-11-2006 o 01:04.
Deaf Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-11-2006, 00:54   #82
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

szczerze, to nie moge sobie siebie wyobrazic ciagnacego 30k oz kusz z thais dp na fibule, przynajmniej nie na eterni
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-11-2006, 01:25   #83
Diamonic
Użytkownik Forum
 
Diamonic's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Zabrze
Wiek: 33

Posty: 381
Stan: Niegrający
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro Pokaż post
szczerze, to nie moge sobie siebie wyobrazic ciagnacego 30k oz kusz z thais dp na fibule, przynajmniej nie na eterni
Nawet pomijając fakt, że jakimś cudem udało by ci się wyjść z nimi z depo. xD
__________________
G-UNOT
http://www.youtube.com/user/r0d1337
Diamonic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-11-2006, 08:30   #84
Ukaszek0622
Użytkownik Forum
 
Ukaszek0622's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2006
Lokacja: Stojowice

Posty: 110
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Danera
Poziom: 117
Skille: 94+
Poziom mag.: 20
Domyślny

Co do Knighta to ja mam ta postac na 37lvl skille 80/80 niewiem dlaczego ale postacia zle mi sie expi niezwraca mi sie kasa za uh czy mf :/ A co do expiena na tych lordach jak wspominasz to dluga droga przed toba i zbieranie loot bagow na Magick Sworda czy Stone Kutera bo ineczej mi sie niewydaje zeby ci sie oplacalo Sam z tego powodu zaczolem tworzyc palla, dobija mnie tylko to ze bardzo duzo kosztuje mnie trening i gdyby nie eq z knighta to niebylo by mnie satc nato
Ukaszek0622 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-11-2006, 15:04   #85
GiantSpider
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 11 2006

Posty: 94
Domyślny

Cap to jedyna zaleta knighta. Wolno się expi ale nie trzeba wracać do depo. Sorcem jest dużo szybciej i taniej, ale co jakiś czas trzeba wracać do miasta i uzupełniać zapasy.
GiantSpider jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2006, 16:13   #86
Kolos from rodos
Użytkownik Forum
 
Kolos from rodos's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2005
Lokacja: Chełm

Posty: 194
Stan: Na Emeryturze
Imię: Mustak
Profesja: Elite Knight
Gildia: Partyzanci
Świat: titania
Poziom: 70
Skille: 10/10
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yrk91 Pokaż post
Siema! Gram knightem. Przed nim miałem każdą profesję oprócz druida. Knight tak, jest nudny jak ma slabe skille. Ale przecierz jezeli masz qupla druida sorca prosisz o ghoula i trenisz. Ja tak na 20 lvl wbilem po 75 skille Moge sobie expic gdzie tylko chce, a lvl-e ida bardzo szybko no i nawet uhow nie marnuje, a exp sie zwraca bo robie lootbaga. A na h-lvl tluczesz dl'e dragi wszystko jest pieknie bo loocik na dragach prawie sie zawsze zwraca sam zysk no i nie mosisz przezywac stresu zwazanego z lagami (nie to co palek jak go guard dorwie) Trzeba tylko 1 lody przelemac jezeli chodzi o skille a potem to juz leci
I gdzie jest ta przyjemność ? w monotonnym expieniu?? Dziennie 2h exp itd.. lol, raz grałem knightem, i jak pomyśle żeby znów nim grać, to drgawki mnie przechodzą... nawet do PKowania jest dupny -.-"
__________________
hot,ehh?

Ostatnio edytowany przez Kolos from rodos - 25-11-2006 o 16:23.
Kolos from rodos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:31.


Powered by vBulletin 3