Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-06-2007, 20:24   #21
Woreq
Zbanowany
 
Woreq's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2006
Lokacja: Kalisz

Posty: 54
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rzygoslav
Profesja: Elder Druid
Gildia: Holy Angels
Świat: Trimera
Poziom: 127
Skille: 19/27
Poziom mag.: 71
Domyślny

Może od razu zrobić kilka haseł itp.?...
Jak bedziesz miał keyloggera na komputerze to raczej Cie hackną bez wzgledu na kilka haseł , numerów itp.
Woreq jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-06-2007, 01:57   #22
Bartek153
Użytkownik Forum
 
Bartek153's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2006
Lokacja: ankrahmun

Posty: 144
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Samera
Poziom: 81
Skille: 86/60
Poziom mag.: 18
Domyślny

naprzyklad masz 5 hasel automatycznie generowanych

wpisujemy pierwsze haslo i automatycznie ono staje sie niewazne i do ponownego zalogowania jest potrzebne drugie haslo.
__________________
THUG LIFE - The Hate U Gave Lil Infants Fuck Everybody

2Pac Shakur 1971-1996 R.I.P.

21:36 Prince On Samera [55]: me will wait you anther all of that will pay to me me will wait you so pay to me so the royal helemt will be 30 k
15:39 Phoragus [13]: SZUKAM PRZYJACIELA ()<45lvl+>()
00:55 Nassif Neto [53]: where are carlin?
Bartek153 jest offline  
stary 21-06-2007, 09:19   #23
Sasse
Użytkownik Forum
 
Sasse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2007

Posty: 109
Imię: xxx
Profesja: Knight
Gildia: xxx
Świat: Calmera4ever
Poziom: xx
Skille: xx/xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

Albo ze w Account Management, takie okienko gdzie wpisujemy z jakiego IP
mozna wejsc na nasze konto...

Ustawiamy tylko swoje i git....

Dla tych co maja zmiennie ip, to wchodzicie na www.whatismyip.com
i za kazdym razem gdy zmieni wam sie ip, musicie zmienic je na stronie...

Nawet jakby hacker znal passy, to ustawic tak ze zeby mozna bylo lognac sie na stronie, tez trzeba bylo by tylko swoje ip wpisac...

No i happy, mozesz lognac sie tylko ze swojego ip...
Sasse jest offline  
stary 22-06-2007, 21:31   #24
Exx
Użytkownik forum
 
Exx's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2007
Lokacja: Przedbórz

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Xerena
Exx ma numer GG 11797604
Domyślny odp.

Siemka
To on wtedy jak zna pasy może wejść na stronkę i zmienić na swoje ip, ale poczekać aż Ty wejdziesz i podłączyć się do Ciebie do kompa. Jak haker jest dobry i chce się włamać to wejdzie Ci nawet na konto gm ... więc takie za przeproszeniem Pierdo***e, że 10 haseł Ci pomoże, Jakieś sms'y i inne lipne i nie przydatne rzeczy. Po prostu nie ściągać nic, nie kupować na allegro najlepiej itemków, a jak już kupować to z innego konta niż ma się konta na Tibii i nie łazić po serwerach ... jak ludzie się do banków włamują, FBI i innego zajebi**e strzeżonego badziewia to Ci na kompa się nie włamie Mała przesada ... jak chce to i tak to zrobi i tak, a Ty nie będziesz miał nic do powiedzenia ...
Exx jest offline  
stary 22-06-2007, 21:34   #25
Ar3k
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ejno... Naprawde.. powinneś napisać to do cipów..troche roboty przy logowaniu ale bezpieczeństwo przede wszystkim GZ za pomysł!
 
stary 22-06-2007, 21:50   #26
terere
Guest
 

Posty: n/a
Strzałka

Naprawdę macie dziwne pomysły. Widać u was głęboką abstrakcję. Nie mieliście nigdy do czynienia z takimi rzeczami. Czynnikiem który powoduje to że gracze są hackowani, są ludzie.
nie da sie zabezpieczyć na 100%. Człowiek i tak zawsze nawali. Przykładem jest microsoft, którego niezawodne systemy zbyt często sie zawieszają.
Nawet jeżeli wprowadzą szyfrowanie, pięcdziesiąt haseł to i tak da sie to obejść. Zauajcie, da się.
 
stary 22-06-2007, 22:05   #27
Tsunamin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 04 2007
Lokacja: Rydułtowy

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tsunamin
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Morgana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nixon_The_Mage Pokaż post
Wydluza czas logowania o 10 sekund...? Dla Ciebie to duzo?

Ja osobiscie wolalbym stracic przy kazdym logowaniu 10 sekund niz pewnego razu kilka lat gry...
Uwierz mi ze 10 sekund przy kicku to niekiedy bardzo duzo (dokladnie 100k na aol i blessy + x k expa)
Tsunamin jest offline  
stary 22-06-2007, 23:14   #28
lordvatt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 09 2005

Posty: 50
Domyślny

Wg. mnie najlepszy był by TOKEN taki którego używa się logując się na konto w banku : )

Numer acc: COŚTAM0
HasłoNumer z tokena, dodam ze zmienia on się za każdym razem)
Token przypomina taki mały kalkulator ,a używa się go przy wysyłaniu przelewów bądź logowaniu na konto ( w zależności od potrzeb klienta i/bądź rodzaju/statusu/typu/zabezpieczeń banku

Poza tym to chciał bym logowanie za pomocą odcisku palców (minimalnie 3)
teńczówki (nie wiem jak sie pisze sorry ) oka, barwy głosu i DNA
Wszystko naraz jest nie do zdobycia chyba ,że mamy do czynienia z hakerem psychopatą który nagra nas na kasetę udusi wypompuje krew ,wyrwie oczy i utnie palce
lordvatt jest offline  
stary 22-06-2007, 23:26   #29
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

No pewnie. Tylko, że taki sprzęt kosztuje więcej niż pacc na trzy miesiące. Już zaraz, Ci palce wyrwą, aha. Najpierw pępowinę wydłubią i powieszą Cię na linie bungee. Przez most przewieszą?

Vial
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline  
stary 22-06-2007, 23:42   #30
Anoj
Użytkownik Forum
 
Anoj's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2005
Wiek: 33

Posty: 78
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sasse Pokaż post
Albo ze w Account Management, takie okienko gdzie wpisujemy z jakiego IP
mozna wejsc na nasze konto...

Ustawiamy tylko swoje i git....

Dla tych co maja zmiennie ip, to wchodzicie na www.whatismyip.com
i za kazdym razem gdy zmieni wam sie ip, musicie zmienic je na stronie...


Nawet jakby hacker znal passy, to ustawic tak ze zeby mozna bylo lognac sie na stronie, tez trzeba bylo by tylko swoje ip wpisac...

No i happy, mozesz lognac sie tylko ze swojego ip...
Wiesz wogole co napisales? Jak ktos ma zmienic na stronie ip na nowe skoro mozna wejsc tylko z tego starego... pomysl zanim napiszesz
Anoj jest offline  
stary 23-06-2007, 00:04   #31
Kup.Se.Musk
Użytkownik Forum
 
Kup.Se.Musk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2007
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 8

Posty: 974
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Quanto
Świat: Guardia
Poziom: 19x
Poziom mag.: 8x
Domyślny

Jaki jest sposób na zlikwidowanie hacków?Sprawa należy do graczy.Cipsoft nie powinien nic z tym robić ,ponieważ 90% hacków jest spowodowana ściągania z wielu stron różnych pierwszych,lepszych botów czy śmiesznych dodatków do Tibii.Dopóki gracze nie zmądrzeją i nie będą ,aż tacy nawini to Cipsoft nic nie zrobi.Pozdrawiam
Kup.Se.Musk jest offline  
stary 23-06-2007, 18:51   #32
aripck
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 01 2007
Lokacja: poznań

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
aripck ma numer GG 1262704
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gagagigo Pokaż post
albo system jak w banku :
[][][][][][] <--6 miejsc na numer konta ale...[*][][][*][][*] <-- za kazdym logowaniem w niektórych kratkach pojawiały by sie kółeczke. Wtedy w pozostałe miejsca wpisywało by sie cyfry omijając te które zastapiły kółeczka. W ten sposób za każdym razem miałoby sie "inne hasło" ;]
keylogger i tak by wyczuł jakie klawisze są klikane
__________________

Ippe Shindemiru?

Ostatnio edytowany przez aripck - 23-06-2007 o 18:52.
aripck jest offline  
stary 23-06-2007, 19:39   #33
Shor'tugal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 12 2006

Posty: 288
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 40+
Skille: xx/22
Poziom mag.: 40
Domyślny

@up
tylko ze to bylo by losowo przeciez...
__________________
BEST SOLO:
.
Shor'tugal jest offline  
stary 23-06-2007, 19:47   #34
Wesnoth
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 02 2007

Posty: 8
Domyślny

Mnie też hakneli straciłem jakieś 200k w itemach, ale na szczęście kupiłem sobie kilka pacców i wydałem całe 900k jakie miałem więc haker miał tylko itemki. I Tak już nie grałem tą postacią. Czekam na new serwy A zhackowany zostałem właśnie przez swoją głupotę. Kolega testował sobie otsy a mnie prosił o to abym sprawdzał czy nie ma tam wirusów. Sprawdziłem kilka i jak się okazało były to keyloggery, więc zabroniłem mu je ściągać. Potem sprawdzałem kolejnego ots'a, wydawał się być w porządku, no ale okazało się, że jeden z "folder" nie był nim tak naprawdę, lecz był aplikacją. Ja tego nie zauważyłem i próbowałem otworzyć "folder" i wtedy do mojego komputera wkradł się intruz. Kolega powiedział, że temat był zakładany dawno, więc pewnie mnie nie haknie. Ja pomyślałem tak samo i olałem sprawę, nie przeskanowałem też kompa bo mi się już nie chciało, ponieważ robiłem t kilka chwil przed tym zdarzeniem. Np i po paru dniach hacked, ale myślę, że jak na byłego maniaka tibii przyjąłem to bardzo dobrze, gdyż w ogóle się tym nie przejąłem. I tak już, jak wspominałem wcześniej nie grałem już na tym serwie. Zastanawia mnie tylko jedno...dlaczego hacker nie aktywował pacców. No, ale to dobrze, bo tak bym już nie grał w tibię, co myślę, że dobrze by dla mnie wyszło.
A co do pomysłu to myślę, że dobry jest ten, który zaproponował pan w trzecim poście.

Uff...udało się. Pisałem na klawiaturze ekranowej, także za błędy przepraszam jeśli jakieś zrobiłem.

Pozdrawiam
Wesnoth
Wesnoth jest offline  
stary 23-06-2007, 19:54   #35
Dolor
Użytkownik Forum
 
Dolor's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 732
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ligus
Dolor ma numer GG 3898731
Domyślny

Te zabezpieczenie ci nic nie dadzą bo i tak prędzej czy później i na to znajdą sposób zresztą pozostaje jeszcze coś takiego jak trojaniki

EDIT@
Ale i tak są ludzie którzy będą dostawać hacki np przez to że jadą na botah albo klikają w złe linki.
Heh a jak do tej pory to najlepszym sposobem jest zabezpieczenie się dobrym programem anty virusowym no i jak już ktoś tak bardzo się boi to wpisywanie passów przez klawiaturę ekranową
__________________

Ostatnio edytowany przez Dolor - 23-06-2007 o 19:56.
Dolor jest offline  
stary 23-06-2007, 20:38   #36
Nikast Shynix
Użytkownik Forum
 
Nikast Shynix's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Płock

Posty: 646
Stan: Na Emeryturze
Adres Jabbera do Nikast Shynix
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tharoo Pokaż post
Wedlog mnie CiprSofr powienien wprowacic w Tibi granie z jednego IP zlikwidowalo by to praktycznie haki a jezeli chcielibysmy pograc u kumpla podac kod w stylu rec-keya gdy po 3 probach wpisze sie bledny na email przychodzi powiadomienie ze ktos probowal wbic sie na acc i postac jest automatycznie blokowana na okres np. 1 dnia.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tharoo Pokaż post
Ale jezeli ktos ma zmienne ip to ma pecha
Fajny jesteś, na prawdę, ale nie każdy jest taki super i ma stałe IP.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sasse Pokaż post
Albo ze w Account Management, takie okienko gdzie wpisujemy z jakiego IP
mozna wejsc na nasze konto...

Ustawiamy tylko swoje i git....

Dla tych co maja zmiennie ip, to wchodzicie na www.whatismyip.com
i za kazdym razem gdy zmieni wam sie ip, musicie zmienic je na stronie...

Nawet jakby hacker znal passy, to ustawic tak ze zeby mozna bylo lognac sie na stronie, tez trzeba bylo by tylko swoje ip wpisac...

No i happy, mozesz lognac sie tylko ze swojego ip...
Jak zmienisz IP na nowe, skoro możesz zalogować się tylko z nowego?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lordvatt Pokaż post
Wg. mnie najlepszy był by TOKEN taki którego używa się logując się na konto w banku : )

Numer acc: COŚTAM0
HasłoNumer z tokena, dodam ze zmienia on się za każdym razem)
Token przypomina taki mały kalkulator ,a używa się go przy wysyłaniu przelewów bądź logowaniu na konto ( w zależności od potrzeb klienta i/bądź rodzaju/statusu/typu/zabezpieczeń banku

Poza tym to chciał bym logowanie za pomocą odcisku palców (minimalnie 3)
teńczówki (nie wiem jak sie pisze sorry ) oka, barwy głosu i DNA
Wszystko naraz jest nie do zdobycia chyba ,że mamy do czynienia z hakerem psychopatą który nagra nas na kasetę udusi wypompuje krew ,wyrwie oczy i utnie palce
1. Tylko wtedy albo Tibia musiałaby być płatna (Tokeny przecież nie rosną na drzewach), jednorazowo, ale płatna. Po drugie, dostarczenie takiego tokena każdemu graczowi byłoby raczej trudne. Nie wspominając już o sytuacji, gdy ktoś zgubi lub zniszczy takiego tokena. Oczekiwanie na nowego rzeczą przyjemną raczej by nie było. A to nie jest jak rec-key, że jak nie wymienisz, to nie będziesz mógł grać (chyba, że cię haknęli i chcesz nowego reca... Ale to raczej za późno na odzyskiwanie rec-keya)

2. Znowu dostarczenie takiego sprzętu byłoby trudne. No i znowu ten sprzęt kosztuje. Można w sumie kupić na własną rękę, więc wtedy Tibia nie musiałaby być płatna z tego powodu, ale to nadal dość duże pieniądze (sam czytnik linii papilarnych to wydatek sporo przekraczający koszt PACCa).

@topic:
Co to za problem zmodyfikować OwnTibię, żeby pobierała z Tibii jedno hasło więcej? No i zawsze można zmodyfikować ją tak, zeby była pośrednikiem między Tibią a serwerem. Tibia wysyła passy przez port 7171, OwnTibia czyta z niego dane, wysyła do "hackera".
__________________
Wpadłem na chwilę


Nikast Shynix jest offline  
stary 24-06-2007, 22:09   #37
Marcin :D
Użytkownik Forum
 
Marcin :D's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2005
Lokacja: zapiŹdzióF

Posty: 13
Profesja: Rookstayer
Marcin :D ma numer GG 3137665
Domyślny

eeee... moim zdaniem wystarczyło by wprowadzanie numeru account za pomocą klikania myszką... bo keylogger zapisuje tylko to co się klika na klawiaturze na myszce tez sa przyciski ale... po kliknieciu np lewego klawisza myszy keylogger zapisuje to jako LPM , RPM i tym podobne. czyli jakby było okienko do wprowadzania numery w takiej postaci....
[1] [2] [3]
[4] [5] [6] klikajac mysza w pojedyncze przyciski bylo by rowno
[7] [8] [9] znaczne z klikanie w klawiature... lecz keylogger zamiast
[0] czytac to np 1,2,3,4,5,6 czytałby to lpm,lpm,lpm,lpm...
czyli na nic by to sie nikomu nie przydało


pozdro...
__________________
xDDDD
Marcin :D jest offline  
stary 24-06-2007, 22:23   #38
Uther92
Użytkownik Forum
 
Uther92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Za górami, za lasami....
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

@Up
Kolejny który myśli, ze klawiaturą ekranową obroni się przed hackiem.
__________________
***
† Jarosław Krasuski (1974-2007)
***
Może wstawisz mi notkę ?
***
Masz problem z keyloggerem ? Nie jesteś pewien co do swojego bezpieczeństwa ? Chętnie ci pomogę
Uther92 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:04.


Powered by vBulletin 3