Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 01-07-2007, 00:34   #1
Necron
Użytkownik Forum
 
Necron's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 34

Posty: 212
Stan: Niegrający
Imię: Solinari
Profesja: Royal Paladin
Świat: Danubia
Poziom: 63
Skille: 89/59
Poziom mag.: 15
Necron ma numer GG 3180413
Domyślny Kolejny durny temat o UPDATE'cie!!!111!!

[b]Prawda jest taka, że za dużo narzekacie![b]
0. Pomyślcie, CIP'owie robią ta grę od 10 lat chyba wiedzą co robią. I to co mieli w głowach wymyślając ten update to wiedzą tylko oni i Bóg!
1. Kiedy wprowadzano różdżki i mane dla magów to tez narzekaliście. Bo co sorki bije teraz jak knight i pall??!! i masowe przejścia na ta profesje, oczywiście nie przechodzili ludzie "normalni", ale cała dzieciarnia zachęcona szybkim expem. Postacie magiczne wylevelowały szybko postacie, aż nadszedł ten "nieszczęsny" update i co? Porobili wysokie lvl'e w bardzo krótkim czasie a teraz komu by sie chciało znów zaczynać od nowa inna profesja?? Cała rozwydrzona scena polskiej Tibii gotuje sie ze złości bo przecież mamusia i tatuś kupili mi pacc na rok żebym nie musiał patrzeć na ten brutalny świat, a ja nie mogę expić tak szybko jak moi koledzy najci!! Wiec co robia? a no w iście POLSKIM stylu nic innego tylko strajkują!! Brawo, lekarze strajkują, pielęgniarki, polscy sorcererzy też. -.-
2. Powiedzcie mi czemu tego całego ryku nie było kiedy sorcererzy stali sie najsilniejsi pozostawiając przezpasc miedzy postaciami najtow i pallkow? No może był ale nie aż taki! Ludzie uspokójcie sie!!
Może CIP'owie chcą teraz, aby knigci podgonili troche sorkow i druidow bo to co ostatnimi czasy sie stało to była istna paranoja. (100lvl to nie było wyzwanie)
ONI WIEDZA CO ROBIĄ! moze następny update przyniesie więcej zmian co do profesji, ale wiecie co?? załamujecie mnie swoja postawą. Uspokójcie się!
3. Martwi mnie to co robicie!?? Macie nowy update nowe zagadaki a wy siedzicie na forum i martwicie sie??!! BOŻE ŚWIETY TERAZ NIE ROBIE 100k expa W GODZINĘ TYLKO 80!! CO JA TERAZ ZROBIE!!??, albo " MATEUSZ DRAGON WIELKI NIE GRA JUZ 5 DNI O BOŻE CO TO BEDZIE??". Na razie jest za mało tematów o nowych potworach, terenach a za dużo narzekania.
4. A wiec tak przyznaje się! Nie wnoszę nic nowego do tematu, ale nie moglem wytrzymać bo to co widze to przechodzi ludzkie pojecie. Sam grałem pallkiem od dawna, i cały czas nim gram! To bedzie z 3 lata (5 hackow przez ten czas) i wciaz gram na nim, nie dla expa ale dlatego że fajnie zalogować się w tibie i pogadać z kumplami, pojść na jakeigos fajnego waste expa, albo nawet popekowac i przykro mi tylko że potraficie zostawić swoje postacie tylko dlatego, że "walicie" mniej niż przed update'm.
__________________
na forum od 27.01.2004 !!!

End of my humanity has come on.

Ostatnio edytowany przez Necron - 01-07-2007 o 00:36.
Necron jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-07-2007, 00:41   #2
Bakuo
Użytkownik Forum
 
Bakuo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 501
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Necron Pokaż post
Prawda jest taka, że za dużo narzekacie!
0. Pomyślcie, CIP'owie robią ta grę od 10 lat chyba wiedzą co robią.
Tylko, ze chyba nigdy nie posluchali sie graczy. Te sondy sa chyba tylko po to zeby ich stronka ladniej wygladala ; o
__________________
Pomoglem? Skrzywdzilem? Napisz : )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arack Pokaż post
ale zal chłopie oszmiesyzłes sie teraz xD
w moich oczach jestes głupi lekko muwiąc

Ostatnio edytowany przez Bakuo - 02-07-2007 o 21:11.
Bakuo jest offline  
stary 01-07-2007, 00:55   #3
Necron
Użytkownik Forum
 
Necron's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 34

Posty: 212
Stan: Niegrający
Imię: Solinari
Profesja: Royal Paladin
Świat: Danubia
Poziom: 63
Skille: 89/59
Poziom mag.: 15
Necron ma numer GG 3180413
Domyślny

Bo gracze podobnie jak polityce mysla tylko o sobie.
__________________
na forum od 27.01.2004 !!!

End of my humanity has come on.
Necron jest offline  
stary 01-07-2007, 08:12   #4
<>A.B.C<>
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
lekarze strajkują, pielęgniarki, polscy sorcererzy
Ostatnio malo sorcow zabijalo potworki ktore daja food to może rozpoczeli strajk glodowy
 
stary 01-07-2007, 11:14   #5
~Dael~
Użytkownik forum
 
~Dael~'s Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2006
Lokacja: Legnica

Posty: 20
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Necron Pokaż post
Nie wnoszę nic nowego do tematu
Z tym się z tobą zgadzam w 100 %.

A co do uptade to będzie się on rozkładał napewno przez kilka uptadów a nie przez ten jeden. Pytanie nie brzmi czy dobrze wyrównali profesje ale czy nie "za dobrze" ?? Starczy spojrzeć na ERIG ... Przed uptade w TOP exp zawsze dominowały sorci i druidy ale było tez jakieś 20 % knightów i pallów, a teraz po uptade patrze na ERIG i jest jeden jedyny sorc gdzies na krancu tabeli. Sądze że uptade jak najbardziej na + ale nie jest jeszcze wszystko tak jak powinno być
Sam gram także palladynem i jeśli wyjdą nowe serwery PvP także zaczne nim grać od początku a póki co retried
~Dael~ jest offline  
stary 01-07-2007, 11:20   #6
Szybki'lols
Użytkownik Forum
 
Szybki'lols's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2007
Wiek: 32

Posty: 705
Szybki'lols ma numer GG 12231069
Domyślny

Jeśli wam się nie podoba to nie grajcie ? a nie robicie głupie tematy:

Uptade sux,udupieni sorce,strajki itp.
Szybki'lols jest offline  
stary 01-07-2007, 15:00   #7
~Dael~
Użytkownik forum
 
~Dael~'s Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2006
Lokacja: Legnica

Posty: 20
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szybki'lols Pokaż post
Jeśli wam się nie podoba to nie grajcie ? a nie robicie głupie tematy:

Uptade sux,udupieni sorce,strajki itp.
yyy... To o tym własnie mówi własciciel tematu jak i jego temat
A większym spamem powoli się robią już własnie takie posty jak twój "Jak się wam nie podoba to nie grajcie" których jest full w kazdym temacie o uptade.
~Dael~ jest offline  
stary 01-07-2007, 15:17   #8
McDec
Użytkownik forum
 
McDec's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2007

Posty: 25
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szybki'lols Pokaż post
Jeśli wam się nie podoba to nie grajcie ? a nie robicie głupie tematy:

Uptade sux,udupieni sorce,strajki itp.
o już idz sie popłacz -.-

Z autorem tematu sie w pełni zgadzam i jest on jednym z tych bardziej myślących użytkowników tego forum
McDec jest offline  
stary 01-07-2007, 21:49   #9
Xeremon
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 02 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 101
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Lost Riders
Świat: Candia
Poziom: 60
Skille: 24shld
Poziom mag.: 55
Xeremon ma numer GG 5480991
Domyślny

Cytuj:
2. Powiedzcie mi czemu tego całego ryku nie było kiedy sorcererzy stali sie najsilniejsi pozostawiając przezpasc miedzy postaciami najtow i pallkow?
Ale my, w przeciwieństwie to dzisiejszych knightów, nie krzyczeliśmy na forach "KNAJT SUKS S0RK ROKS HUI W DÓPE KNAJTOM"

Cytuj:
BOŻE ŚWIETY TERAZ NIE ROBIE 100k expa
Widzę, że dużo zielska palisz... Jak ma to tak wyglądać to chyba ja też zacznę

Cytuj:
4.
A grałeś Sorkiem? No właśnie! TO NIE PIERDOL!!!
Xeremon jest offline  
stary 02-07-2007, 20:02   #10
Cor Tibiarz
Użytkownik Forum
 
Cor Tibiarz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2005
Wiek: 30

Posty: 772
Cor Tibiarz ma numer GG 8630524
Domyślny

ja sie zgadzam ze to nic nei wnosi ;p
zaczalem grac od 7.3 i moja pierwsza profesja byl druid (tak jakos) i pamietam jak sei zrabanie expilo. na kazde k expa trzeba bylo kupowac albo robic hmmy, ktore konczyly sie nim zdolales sie obejrzec a expa w ogole nie przybywalo. sorc czy tez drut ktory nie mial pacca (brak exori vis/mort itp) nie mogl isc expic bez waste a i trenowanie mlvla sciągalo kase (food ew. life ringi, drogie manasy etc.) podczas gdy knight trenowal skille co raz slabsza bronia (zero wydatku) do tego potrafil przez 10 minut bic jednego rota na skillach 40+ (pamietam jak brat grla knightem). Sorc nei mial swojej wlasnej broni. Czesto biegal ze skull staffem, war hammerem, drag hammerem, itp. a expil runami przez co byl tak udupiony ze musieli wprowadzic wandy/rody. I sie nei dziw ze doszly po postaw sie teraz na miejscu sorca i zrob lvl. Summony to tez gowno bo exp idzie na pol (chyba ze takze bil osie potwora ale roznica niewielka)Tera (przypadek) znow gram drutem i nie mam pretesji do knightow pallow ale bez przesady ze ulepszyli tak strasznei sorcow drutow jak dodali wandy rody, przynajmniej mogli jakso expic w koncu a nie. A zrobili tez przeciez ze mlvl wolniej dochodzil niz dawniej. a tak w ogole to z wanda/roda nie wali sie coraz wiecej w zaleznosci od mlvla/lvla tylko maja okreslone dmg. Gorzej mial tez drut - brak wafe, eb, geb
to moja opinia na ten temat
Cor Tibiarz jest offline  
stary 03-07-2007, 08:42   #11
Fefin
Użytkownik Forum
 
Fefin's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2006

Posty: 76
Domyślny

@Gremlin...
Od update 7.4 or 7.5 udupiali pala(lamiace sie speary, soule, mniej strzal z exevo~ etc itp), sorcow i drotow udupili tylko w ten sposob ze wprowadzili tylko soule.Dodali rozdzki, zamiana systemu magii wyszla wam calkowicie na dobre ( exori za 20 nie za 80 mp jak wczesniej), powiedz mi co najt dostal od 7.5..??To ze uha mozna w sklepie kupic??W koncu pal i naj dostal to co wy dostaliscie 1 rok temu i widocznie kijowi jestescie zeby to wykorzystac bo teraz jestescie na tym samym poziomie co pal i najt, i nagle was nie widac w expieA czemu..??Bo bylisice "monopolistami" na rynku, bylisice sami i nie gralisice technika tylko zeby napierda*****.I tera wyszlo ,najt i tak jest slabszy ,ale potrafimy to wykorzystac.Wiec juz mi sie chce wymiotowac postami udupili sorca udupili drutaA na poczeszenie to 1 Update z serii Balans Postaci, rok temu sorc sie pomylil z exori vis, to tera pomyslcie z czym sie lepiej expi, gdzie sie bardziej oplaca, chyba ze wam najty tomby zajmujaRiposta na sorcow w kopalniach na 13 lvl
.ozdrawiam:.
Fefin jest offline  
stary 03-07-2007, 09:25   #12
Cashtan
Użytkownik Forum
 
Cashtan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Mielec
Wiek: 34

Posty: 499
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sazgih
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jakas
Świat: Hiberna
Poziom: 100
Skille: Jakies
Poziom mag.: ?
Cashtan ma numer GG 3857546
Domyślny

Chcialem przypomniec ze to nie koniec balansacji profesji i maja rozdzielic druta i sorca wiec pewnie dojda jakies nowe czary cechujace te profesje ;p
__________________

Cashtan jest offline  
stary 03-07-2007, 22:45   #13
Maamba
Użytkownik Forum
 
Maamba's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2007
Lokacja: World of dreams and mysteries.

Posty: 431
Maamba ma numer GG 6500964 Maamba ma login Tlenu banah1992@tlen.pl
Domyślny

[quote=Szybki'lols;1524056]Jeśli wam się nie podoba to nie grajcie ? a nie robicie głupie tematy:

A to jest forum na które ludzie wchodzą żeby porozmawiać na te niby głupie tematy,i oceniać update..
Maamba jest offline  
stary 04-07-2007, 09:04   #14
Fefin
Użytkownik Forum
 
Fefin's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2006

Posty: 76
Domyślny

Ja mam 3 razy wiecej hp i 2,5 wicej capa...
Kijowo bo chce miec 3k manny a nie tylko 500,chciec zabic zabic demona na 20 hitow,jebnac hita 1,5k wiecten update dal nam chociaz troche nadzieji na to ze nie jestesmy w tyleA jak wam sie nie podoba to sie nauczcie gracA co do mojego znania sie gram w tibie od wrzesnia 2002 roku wiec you know troche wiem na temat udupiania i wzmacniania

Ostatnio edytowany przez Fefin - 04-07-2007 o 09:10.
Fefin jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:55.


Powered by vBulletin 3