Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-01-2008, 21:53   #1
Bekaojad13
Użytkownik Forum
 
Bekaojad13's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2007
Lokacja: Ab'Dendriel nie no tak naprawde to w świecie Tibji

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Hiberna
Skille: Skiluje
Bekaojad13 ma numer GG 10353907
Domyślny Oupss... Dedlem.... co zrobic aby nie powtorzyc bledu

Mam problem maly. Chyba taki jak kazdy inny. Gdzie najlepiej chodzic zeby nie dednac a przy okazji dobrze zarobic expa i kasy? Expie za kopalniami dwrafow na ghulach i crypth shamblerach. CZasami podejdzie mumia i beholder. Ale jak wychodze to mnie zawsze rozwali skorpion a Minotaury Archery robia Egzekucje jak Wermachtowcy ustawiajac sie w szeregu i wszyscy naraz mnie atakuja. Czy da sie jakos nie ulec tym SS manom? Jutro musze isc z moja gildia na draconia Quest i musze wbic 25 lvl. Plz o szybka odp. Najlepiej miejsce z nowym exp... z gory thx BekOJAd PalLCzaK xDxD;D;D
__________________
Cytuj:
Carion Pamik [40]:Buy boots of healing(BOH)
Cytuj:
Kintaj Heros [8]:Nie dziala ten film!!
NO dziala... tylko meczy sie po paru minetach i juz nie ma sil...
Cytuj:
Pupka [18]:Nie pisz bo wale se konia
ZAL!!!
Bekaojad13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-01-2008, 22:58   #2
PandeSin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 09 2007
Lokacja: Bełchatów

Posty: 51
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Hiberna
Poziom: 62
Poziom mag.: 50
Domyślny

chcesz mieć szybko lvl? idz na soldiery ew. na guardy z kuszą
PandeSin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2008, 01:03   #3
Mroczny_Angel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 10 2006
Lokacja: Miasteczko..

Posty: 97
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 118
Skille: 94/73
Poziom mag.: 21
Mroczny_Angel ma numer GG 6432805
Domyślny

wiec zeby szybko wbic lvl i kase to idz na ten resp ghouli bh itd. obok dtd bosko tam sie expi palkiem na niskim lvlu a kasy jak na ten lvl w 3 dupy...
Mroczny_Angel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2008, 01:14   #4
Nie_a_ty
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Hmmmm ja to widze tak.

Po pierwsze : Bluzgasz wszsytkich których masz w zasięgu wzroku przez jakieś 5 minut (hardcorowcy bluzgają 10 a mistrzowie zabijają krzesłem).

Po drugie : Jeżeli jesteś pełnoletni i świadomy swoich czynów idź po flaszkę (najlepiej 0,7) i zacznij konsumować nabyty produkt. Jeżeli nie masz ukończkonych lat 18, możesz kupić sobie dużego Kubusia lub coca-cole bądź też konkurencyjny produkt o nazwie Pepsi.

Po trzecie : Napisz temat na www.tibia.pl i wyżal się i poproś a rady.

A tak na poważnie to nie rób nic. Bo po co. Graj dalej doświadczenie przyjdzie z czasem
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2008, 01:14   #5
Lynx
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 09 2006
Lokacja: Zabrze
Wiek: 34

Posty: 979
Stan: Początkujący
Imię: Leo Eloon
Profesja: Elite Knight
Gildia: Equimanthorn
Świat: Nebula
Lynx ma numer GG 2022284
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bekaojad13 Pokaż post
Mam problem maly. Chyba taki jak kazdy inny. Gdzie najlepiej chodzic zeby nie dednac a przy okazji dobrze zarobic expa i kasy? Expie za kopalniami dwrafow na ghulach i crypth shamblerach. CZasami podejdzie mumia i beholder. Ale jak wychodze to mnie zawsze rozwali skorpion a Minotaury Archery robia Egzekucje jak Wermachtowcy ustawiajac sie w szeregu i wszyscy naraz mnie atakuja. Czy da sie jakos nie ulec tym SS manom? Jutro musze isc z moja gildia na draconia Quest i musze wbic 25 lvl. Plz o szybka odp. Najlepiej miejsce z nowym exp... z gory thx BekOJAd PalLCzaK xDxD;D;D
z tego miejsca oprócz tych mino archerów jest też wyjście przez cyclopy w Mt sterum możesz wychodzić tamtędy
Lynx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2008, 05:21   #6
Mardud
Użytkownik Forum
 
Mardud's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2007
Wiek: 34

Posty: 58
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bekaojad13 Pokaż post
Ale jak wychodze to mnie zawsze rozwali skorpion
Na początek to proponuje kupić antidote. Tematów takich jak i podobnych na forum jest pełno wystarczy tylko poszukać trochę, a co do tematu to sądzę, że tam gdzie expisz będzie Ci najlepiej, ale jak tak bardzo chcesz iść gdzieś indziej to możesz pójść np na ghoust land koło Carlin czy też w ostateczności pobiegać trochę po PoH'u tylko musisz uważać.
__________________
"Gra jak monopol tylko pionki są żywe - mają emocje, a skutki gry są prawdziwe, łatwo skreślać ktoś przegrał i upadł na marginesie człowiek którego nikt nie słucha."
-Grammatik-
Mardud jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:30.


Powered by vBulletin 3