Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-12-2003, 15:23   #1
problematyk
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 12 2003

Posty: 4
Domyślny Mały Problem!!!!

Tak więc mam prolem:
Gram sobie palkiem na 9 lvl mam 40 df i narazie jest dobrze. Mam do was pytanie dalczego wiele osób twierdzi że palek jest najlepszą postacią jeżeli może wyrabiać tylko 3 rodzaje strzał( poison, exposive, i zwykłe), które niezabierają dużo oraz ma dosć słabe zary (atakujące to tylko hmm ma dobry). I na dodatek jest mło kaski bo może sprzedawać tylko hmm tak opłacalnie i ma z niego góra 900 gp. Natomiast taki sorcererek (knight i druid niewchodzą w grę) ma extra czry (fire bomb, sudden death, hmm,great fire bomb), który w zuoełności wystarczają do ataku, mogą jest sprzedawać więc jest i kasa. Jeśli uważacie jednak że palek jest najlepszy to mam wielgachną prośbę:
-napiszcie jak mam zdobywać kase
-napiszcie czy kupować strzały czy wyrabiać je samemu
-i w ogóle co robić by np. w duelkach z kolegami sorcererami mieć jakiekolwiem szanse(narazie ich niewidze ponieważ rzuci mi parę fb pod nużki i mam czerwony pasek
ZA WSZYSTKO Z GÓRY DZIĘKUJE I WPISUJCIE SWOJE ARGUMENTY ZA I PRZECIW PPAPAPAPAPAPAA
problematyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-12-2003, 15:26   #2
problematyk
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 12 2003

Posty: 4
Domyślny

SORRY ZA NIEUDANĄ SONDE ALE PISZCIE KTO JEST LEPSZY
problematyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2003, 15:42   #3
problematyk
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 12 2003

Posty: 4
Domyślny ostatnia sprawa

Jesze jedno przecież kiedy chodzimy n naprwade dobre potwory to taki sorcererec przywoluje se np. demon skeleto czy fire elemental i jego potworek niszczy sobie wroga a taki palek skazazny jest tylko i wyłącznie na siebie.... ....oj ludzie przekonajcie mnie szybko dalczego mam zostać palkiem bo chyba zmieńe specjalizacje!!!!!!!!!!!!!!
problematyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2003, 15:47   #4
Kojko
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 11 2003

Posty: 55
Kojko ma numer GG 1642170
Domyślny

Nie nabijaj postow, zapomniales jeszcze chyba o boltach i powerboltach.
Kojko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2003, 15:52   #5
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Po pierwsze, po to dodano na tym forum taki macziczny przucisk [edytuj posta] żebyś nie pisał kilku postów pod rząd i nie utrudniał innym czytanie. To nie GG czy inny chat, tylko forum.

Po za tym nie ma czegoś takiego, jak najlepsza profesja. Gdyby tak było, nikt by nie wybrał innych profesji. Jeśli uważasz, że ci się palek nie podoba, zrób se inną postać, twój wybór.

Paladyn jest faktycznie przeważnie największym samotnikiem. Sam potrafi polować dość szybko na stosunkowo silne potwory (cyce od początku, potem GS i smoki). Jak każda profesja, ma jednak swoje zady i walety, i nie można powiedzieć, że jest lepszy czy gorszy od innych.

Cytuj:
oj ludzie przekonajcie mnie szybko dalczego mam zostać palkiem bo chyba zmieńe specjalizacje
ROTFL
błagam nie zmieniaj specjalizacji, to sprowadzi na nas apokalipsę...
Facet, co nas obchodzi, czy ty będziesz grał paldkiem, sorcem, knightem czy druidem. Najważniejsze, żeby tobie gra sprawiała przyjemność.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2003, 16:08   #6
problematyk
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 12 2003

Posty: 4
Domyślny

belty i power belty sa dla pacc
problematyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2003, 17:17   #7
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez problematyk
belty i power belty sa dla pacc
eee zwykle belty mozna miec tez na facc
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2003, 17:35   #8
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

re: Duel Paladyn vs Sorcerer
Teraz wyglada tak jak mowisz, ale poczekaj do 40 lvl, wtedy ty biegasz do okola a sorcerer jesli nie jest jakims specjalista to nie moze cie trafic z niczego wartego twojej uwagi (sciagniecie do red paladyna na 40 lvl troche by zajelo urzywajac tylko F

Pozatym paladyn nie to ze jest najmocniejszy, ale to ze moze bardzo szybko expic.
np.
Na 12 lvl mozesz juz isc spokojnie wycinac cyklopy, w chwili jak sie bawilem paladynem to z 12 do 25 lvl doszedlem w 3 dni, w czasie gdy pozostalymi profesjami gdy gralem to max 1-2 lvl na dzien mi sie udawalo zdobywac.

Pozatym o ile sorcerer/druid zadaje jednorazowo ogromne zniszczenia to na wyzszych poziomach kosztuje go ogromne pieniadze zeby awansowac dalej.
Paladynem z 12 do 25 lvl zabralo mi 3000 strzal, czyli ok 4000gp, druidem z 15 do 25 zajelo mi ok 20 (30?) BP hmm czyli ~20k gp.
Jak idziesz na takiebo BK to szczeze mowiac mag w tej chwili jedyne co moze zrobic to przywolac mino archera, bo hmm nie dziala, explosion kiebsko wali a SD jest za drogie.

Cytuj:
przywoluje se np. demon skeleto czy fire elemental i jego potworek niszczy sobie wroga a taki palek skazazny jest tylko i wyłącznie na siebie....
Znajdz mi na PvP blokera ktory sie zgodzi blokowac w czasie gdy ty bedzisez urzywac FE
Demon Skeleton jest tylko dobry jesli samemu sie poluje na smoki czy inne takie, mocniejsze potworki zmieniaja cel, a DS kosztuje zdecydowanie za duzo many zeby co BK stawiac nowego.
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2003, 18:55   #9
wutalidi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 11 2003

Posty: 13
Domyślny

Dzięki gremlin to mnie przekonało
I dostałem nowego oświecenia porostu zrobie sobie postać sorcerera (druida już mam) pogram nim z tydzień zaużmy że będę miał fb i gfb nim
i będę sobie wyrabiał runki a potem dawał je mojemu palkowi tak samo z druidkiem I niedość że strząły to jeszcze czary będę miał... ...przyznajcie nienajgorszy pomysł a i jeszcze jedno pytanie ile zabiera explisve arrow potworkom jeśli mam 67 df??
wutalidi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-12-2003, 05:50   #10
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez wutalidi
... a i jeszcze jedno pytanie ile zabiera explisve arrow potworkom jeśli mam 67 df??
Sila explosive arrow nie zalerzy od distance tylko od magic lvl, zadaje troche mniej demaga niz HMM, ale paladynem sie tego nie oplaca urzywac, jesli juz robisz te strzaly to sie bardziej oplaca je sprzedac niz samemu urzywac.
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2003, 15:34   #11
Bofedojo
Użytkownik Forum
 
Bofedojo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2003
Lokacja: Gdansk
Wiek: 32

Posty: 466
Stan: Niegrający
Bofedojo ma numer GG 1439666
Domyślny

Cytuj:
...Na 12 lvl mozesz juz isc spokojnie wycinac cyklopy...
a na tym 12lvl to isc sam czy z kumplami?
__________________

Cya in another life brothers

Bofedojo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2003, 18:00   #12
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

re: Up
Z kims oplaca sie tylko i wylacznie jest ktorys z was da rade wziasc cyklopa na klate, inaczej bedziecie tylko sobie przeszkadzac.
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2008, 16:52   #13
Uniqoer
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

leprzy pall
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2008, 17:16   #14
Rooo
Użytkownik Forum
 
Rooo's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2007
Lokacja: Premia ROx :)

Posty: 218
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Premia 4ever
Świat: Premia
Poziom: 200
Skille: 113/85
Poziom mag.: 24
Domyślny

LOL po , co odświeżałeś temat z przed 4-5 lat !!!
Rooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:22.


Powered by vBulletin 3