Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-01-2005, 17:43   #1
kruk1988
Użytkownik forum
 
kruk1988's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 36

Posty: 21
kruk1988 ma numer GG 2929992
Domyślny Banished because...

...of non-English public statement


Wiec zostalem zbanowany za to ze uzylem jezyka polskiego na "trade", a tylko pomylilem okna (chcialem napisac do kumpla).I na dodatek w tym czasie byl online Gm (pewnie nie mial co robic wiec szukal byle jakiego powodu zeby se kogos zbanowac). Wiem ze to nie zgodane z regulaminem, ale wczesniej powinien do mnie napisac, i ostrzec, albo cos powiedzec, a nie odrazy wypieprzylo mnie z gry (trenilem w tym czasie z kumplem).

Nie wiem czy to cos da sie zrobic ale chcialbym to wytlumaczyc, napisac do kogos.
Moze cos by to dalo. Tylko ze jest problem bo nie wiem gdzie to zglosic.

Prosze o pomoc, zostal ostatni tydzien ferii, i se chyba nie pogram :/


Z gory Big Thx


Ps. Jezeli jat jakas mozliwosc, to bardzo prosze o napisanie mi takiego pisemka, po angielsku (przykladu co bym mogl do niego napisac)
kruk1988 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-01-2005, 18:30   #2
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Pisanie w tej sprawie ci nic nie da. Tylko zmarnujesz ten czas
Jak to mowia shit happends :/
Raz przez cala noc ktos bedzie spamowal game/trade/help ze "gm sux and **** and ***..." i nic mu nie zrobia, a innym razem ktos trafi w nieodpowiedni moment w nieodpowiednim czasie :/

GMowi sie raczej nie nudzilo, jak juz to moze byl wsciekly wczesniejsza sytuacja i nastawil sie na tryb: search and ban...

Za ten czas zrob sobie sorca czy cos, przynajmniej pograsz nim jak lagi beda i glowna postacia nie pograsz

btw. zly dzial, przenosze do "Inne"

Ostatnio edytowany przez Dr. Omader - 25-01-2005 o 18:33.
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2005, 19:00   #3
Vanessa
eX Moderator
 
Vanessa's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2004

Posty: 309
Domyślny

Oczywiście istnieje opcja "complain". Jak się zalogujesz na tibia.com, to zobaczysz...
Tam możesz opisać sytuację. Również nie sądzę, żeby to coś dało, ale spróbować możesz.
__________________
Ph3ar

Chwilowo mnie nie ma, przepraszam

bobo!
Vanessa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2005, 19:19   #4
Donas
Użytkownik Forum
 
Donas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 676
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cóż jedyne co mogę powiedzieć to jest to że na takiego bana raczej nie ma rady. Musisz się niestety pogodzić ze stratą tego tygonia ferii, bo raczej nic nie wskurasz u GMa. Zapisz sobie jego nick i postaraj się nawiązać z nim kontant, powiedz mu co oznacza to co powiedziałeś na Trade po Polsku i poproś (możesz mu powiedzieć że ci bardzo zależy) aby cię odbanował. Niestety jednak to raczej jest skazane na niepowodzenie, gdyż to raczej taki ban dość banalny, nie zrobiłeś wielkiego wykroczenia .

PS Jak wyglądało zbanowanie? Wiem n00bem jestem ale wiele było na ten temat rozmów i obrazków lecz ja nic nie wiem.

PS 2 Podasz swój Nick?
Donas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2005, 20:19   #5
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Donas
Cóż jedyne co mogę powiedzieć to jest to że na takiego bana raczej nie ma rady. Musisz się niestety pogodzić ze stratą tego tygonia ferii, bo raczej nic nie wskurasz u GMa. Zapisz sobie jego nick i postaraj się nawiązać z nim kontant, powiedz mu co oznacza to co powiedziałeś na Trade po Polsku i poproś (możesz mu powiedzieć że ci bardzo zależy) aby cię odbanował. Niestety jednak to raczej jest skazane na niepowodzenie, gdyż to raczej taki ban dość banalny, nie zrobiłeś wielkiego wykroczenia .

PS Jak wyglądało zbanowanie? Wiem n00bem jestem ale wiele było na ten temat rozmów i obrazków lecz ja nic nie wiem.

PS 2 Podasz swój Nick?
zbanowanie wygląda tak, że grasz, grasz i nagle kick a jak się logujesz to masz BAN!.


Możesz prubować, może ci się uda ale kto wie.
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2005, 20:39   #6
Tiligus
Użytkownik Forum
 
Tiligus's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2004
Wiek: 34

Posty: 282
Domyślny

Jezuuu to masz takiegoooo pecha.... to tak jakby ktoś skakał z 11 pietrowego bloku na główkę i przeżył, a druga osoba poprostu upadła i umarła z powikłań.
Czemu takie drastyczne porównanie? Pół forum "Fortera" jest w języku venezuelsko-meksykańskim i nic się nie dzieje, Trade to u nas serial brazylijski, a normalna gra przypomina wycieczkę po obcym kraju. Więc jak widzisz poprostu miałeś pecha :/. Ja jestem jak najbardziej za tym, żeby banować za używanie swoje języka na publicznych kanałach bądź forum.

A co do tego prosiłeś o pismo, masz małe szanse -.-, ale skoro chcesz pisać do Gma seniora to good luck. Kontakt z gmem jest według mnie trudny:/. Miałem poważny problem (bardzo), użyłem Ctrl+r i dupa, wyszukiwałem gma na różnych światach i dupa, napisałem na Gamemaster boardzie i też dupa (zaginą temat wśród setek tematów "o MC,macro,hackach etc.") !!!

Stworzenie nowej postaci to chyba najlepsze wyjście, polecam albo uh makera strzelić albo coś. Troszke wten "wrong window" nie wierze... Za duży zbieg okoliczności:/
__________________
Tiligus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2005, 21:41   #7
kruk1988
Użytkownik forum
 
kruk1988's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 36

Posty: 21
kruk1988 ma numer GG 2929992
Domyślny

Wiec thx za pomoc

Po pierwsze nie moge zrobic "Complain" bo nie mam takiej mozliwosci, szukalem wszedzie

Po drugie: jezeli chodzi o to jak wyglada ban, to poprostu, pokazalo sie na mnie takie cos jakby mne ktos uhnol i wylogowalo

Po trzecie: moj nick to Bill Capone - jak zreszta widac w opisie (nie uaktualninym), ale bana dostalem jak gralem na starym charze, bo wszedlem na pare minut, bo za duza kolejka byla (arcania rullez)

Po czwarte: co do pana co nie wiezy w wrong window to jego sprawa, poprostu mialem wlaczone pare okien i skakalem az wkoncu tak wyszlo

Wiec thx wszystkim - chyba zrobie sobie uhmakera
kruk1988 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2005, 13:26   #8
elmo_us
Użytkownik Forum
 
elmo_us's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 40

Posty: 384
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 68
Skille: 80+
Poziom mag.: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tiligus
Jezuuu to masz takiegoooo pecha.... to tak jakby ktoś skakał z 11 pietrowego bloku na główkę i przeżył, a druga osoba poprostu upadła i umarła z powikłań.
Czemu takie drastyczne porównanie? Pół forum "Fortera" jest w języku venezuelsko-meksykańskim i nic się nie dzieje, Trade to u nas serial brazylijski, a normalna gra przypomina wycieczkę po obcym kraju. Więc jak widzisz poprostu miałeś pecha :/.
Mi sie wydaje czy grasz na serverze umiejscowionym w brazylji, bo jak tak to nie ma co sie dziwic ^^.
elmo_us jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2005, 14:20   #9
Silver86
Użytkownik forum
 
Silver86's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2004
Wiek: 38

Posty: 18
Domyślny

Ja bym ci radziła próbować , może jednak coś wskórasz , szkoda całego tygodnia. Btw też gram na Arcani widziałm cię parę razy ale nie wiedziałam że ty Polak
Silver86 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2005, 21:11   #10
Lig@
Użytkownik Forum
 
Lig@'s Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2004
Lokacja: Meduseld
Wiek: 34

Posty: 371
Stan: Aktywny gracz
Imię: Theodon
Profesja: Knight
Gildia: Holy Dragons
Świat: Celesta
Poziom: 60
Skille: 84/83
Poziom mag.: 5
Domyślny

re: elmo_us

Server w brazylii to tenebra,a nie fortera.
Lig@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2005, 22:18   #11
kruk1988
Użytkownik forum
 
kruk1988's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 36

Posty: 21
kruk1988 ma numer GG 2929992
Domyślny

no nic nie wiem co robic, zrobilem sobie druida, bo nie wiem gdzie to zglosic, a odpoczne od chara i porobie soebie uhy, a potem MASS HUNT , chociaz przez ten tydzien wbil bym juz 35lvl, a tak tydzien gnije na 27 :/, Silver jaki masz nick na Arcani?

btw: nie moge zmienic podpisu, podmieniamtylko lvl na 27, 12mlvl i skille na 75/63, i pokazuje mi ze za duzo znakow, a zeadnego nie dodaje , nawet zmiejszam, i to ssamo :/

Ostatnio edytowany przez kruk1988 - 26-01-2005 o 22:22.
kruk1988 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:48.


Powered by vBulletin 3