Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-01-2009, 14:30   #21
Kromka123
Użytkownik Forum
 
Kromka123's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2008
Lokacja: Venore
Wiek: 39

Posty: 312
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Domyślny Tibia ME

a jak pobrać tibia ME?
__________________
Mój poradnik Dla Druida KLIK

A może? Chcesz kromke mnie?

Co za hardcorowiec LOL
Character Deaths
Feb 20 2009, 18:25:12 Died at Level 7 by an orshabaal
Feb 16 2009, 17:35:35 Died at Level 8 by a Hellfire Fighter
Feb 16 2009, 17:34:52 Died at Level 8 by an orshabaal
Feb 16 2009, 17:34:26 Died at Level 8 by a Demon
Feb 16 2009, 11:28:44 Died at Level 8 by a Tortoise
Kromka123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-01-2009, 14:41   #22
Shivek
CS Tibia.pl Team
 
Shivek's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2007
Lokacja: Gdynia

Posty: 1,017
Stan: Niegrający
Imię: Nie
Gildia: graj
Świat: w
Poziom: ten
Skille: syf
Poziom mag.: !!
Shivek ma numer GG 1086148
Domyślny

http://www.tibiame.pl/
Masz tam wszystko o tibiaME
Gry nie polecam, lepiej pykać w zwykłą tibie.
Cytuj:
Temat do zamknięcia, bo wszystko wyjaśnione.
Czemu teraz wszyscy spamują o tym co by było, jakby było. Na razie nie ma takich rzeczy, więc "Noł spam plix".
__________________
Z13 - Oddział tibijskich GM'ów
-------------------------

-------------------------
Rzehój
Ukryty tekst:
tekst przymiotnik lub rzeczownik określający niespecjalnie inteligentną osobę. Rzechóje zazwyczaj zawalają forum głupimi pytaniami i/lub głupimi odpowiedziami.
Shivek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2009, 20:09   #23
Smerfekk
Użytkownik Forum
 
Smerfekk's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2008

Posty: 204
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 152
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jagred Pokaż post
Powiem tylko "LOL" - nie pajacuj jak nie wiesz o czym wogole tutaj mowimy.

Co do zrobienia nowego klienta tibii teoretycznie jest to mozliwe. pameitam jak kiedys ktos zrobil nieoficjalnego klienta w 3D. wprawdzie mozna bylo grac na otsach, ale prawidlowo interpretowal pakiety. Wiec jakby ktos przysiadl daloby sie zrobic klienta na komorke, tylko pytanie po co.
I tak jak siadziesz w telefonie, na 10 min nie bedzie sie oplacac ci zaczynac grania w tibie. bedzie niewygodne. zanim wycelujesz ktorego potworka chcesz atakowac juz padniesz. Ciezkie leczenie itp.
Jeśli ja nie wiem o czym tu mówimy to ty tym bardziej.
Nie ośmieszaj się. Nie wiesz o co chodzi, nie wypowiadaj się szkoda słów.
Gadasz o nie stworzonych rzeczach nie czytając treści tematu.
Żal takich ludzi.
Jeśli mi chcesz coś powiedzieć wal na pw nie tutaj.
A, że wtrąciłem dla wiadomości forumowiczów o TibiaME, że takie coś istnieje i że mam 100% potwierdzone informacje to mi nie wyskakuj, że błaznuje. Tyle mogę Ci powiedzieć. Wejdź w temat, poczytaj i się zastanów czy odpowiedzieć czy zostawić to w spokoju.

Cytuj:
chciałeś być zabawny? nie wyszło ci... wracaj na swoje non-pvp gdzie nie trzeba myśleć bo to akurat ci nie wychodzi. Autrowi nie chodziło o tibie ME która z resztą została już wspomniana w tym temacie, tylko o normalnego klienta tibi zrobionego tak by działał na komórce.
Nie mieszaj do tego rl tibi, bo gdzie gram i jak gram to wyłącznie moja sprawa. Zostaw te uwagi dla siebie. Czytając moje zdanie musisz mnie wyzywać, nie ma co, polska szara rzeczywistość.
Nie wiem co ty masz z tym forum wspólnego. Powiedziałem, że NIE MA żadnego porządnego clienta Tibi na telefon. Ale DODAŁEM też informacje o TibiaME dla ciekawości użytkowników.
Nie wiem o co Ci chodzi. Idź do diabła

Tyle ode mnie.

Ostatnio edytowany przez Smerfekk - 06-01-2009 o 20:19.
Smerfekk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2009, 10:52   #24
Jagred
Użytkownik Forum
 
Jagred's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2008
Wiek: 38

Posty: 375
Profesja: Elder Druid
Świat: Premia
Domyślny

Mozna odpalic tibie na smartphonach z wgranym linuxem. Jednak jest to naprawde kompletnie niewygodne. Steruje sie myszka za pomoca joya. wiec jak chcesz wycelowac w potworka, to jest na serio masakrycznie.

Jedynie w czym sie sprawdza to stanie w dp i gadanie na trade ;p ewentualnie czatowanie z kumplami. Bo nic innego sie nie da. Do tego nie chodzi plynnie. Przeniesienie itemka z dp do bp to meczenie sie z 2 min nad 1 przedmiotem.

Jedyne co mozna zrobic to napisac wlasny interpreter pakietow tibii. ale to by bylo strasznie czasochlonne zeby odkryc znaczenie kazdego pojedynczego pakietu.

To tyle w temacie
Jagred jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2009, 14:07   #25
Smerfekk
Użytkownik Forum
 
Smerfekk's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2008

Posty: 204
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 152
Domyślny

Wszystko można streścić w jednym zdaniu.

_Klient Tibi na komórke, Fail_
Smerfekk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2009, 19:54   #26
mathew666
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

tak jak już ktoś powiedział jest klient tibi ale na smartphony (widziałem filmik na tibi gdzie gostek sam zrobił sobie takiego klienta! ALE niestety grafik było bardzo mało - chyba mu się nie chciało przerabiac , czy lagi ma nie wiem ale przy najnowszych fonach spoko da rade różne rzeczy zrobic... podac przykład? np. na pospolitej n95 8gb można grac w quake I-III TAKIEGO JAK NA KOMPIE! nie jest to jakaś marna gierka na javie zajmująca 100kb ale prawdziwa gra na kompa tylko przerobiona - zajumuje +300mb + prawie cała pamięc telefonu ;p

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jagred Pokaż post
nie ma takiej mozliowosci. Bo tibia wyswietla grafie za pomoca DirectX albo OpenGL. Nie ma narazie zadnych telefonow ktore obsluguja opengla albo Dxa. Sa wprawdzie jakies projekty ktore maja na celu zrobienie gier z openglem ale to wychodzi srednio.
pzdr
ojj sorry ale w quake II (w takiego na swojej n95 8gb grałem) w opcjach były do wyboru DirectX i OpenGL co prawda DirectX kijowo chodził ale na OpenGL Quake śmigał bez najmniejszego laga!

(granie na poziomym ekranie + w ciemnym miejscu + dobrze ustawione przyciski i muszę powiedziec że gra się zawaliście! nawet wbudowane głośniki stereo [dźwięk 3d] zawaliście dawały radę) - Pozdrawiam Nokia fanów i noobów od SE (sony ericsson) którzy nie wiedzą co to Symbian i jakie daje on możliwości Yo Man!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2009, 11:39   #27
Jagred
Użytkownik Forum
 
Jagred's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2008
Wiek: 38

Posty: 375
Profesja: Elder Druid
Świat: Premia
Domyślny

No to przeczytaj jeszcze raz:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jagred
Sa wprawdzie jakies projekty ktore maja na celu zrobienie gier z openglem ale to wychodzi srednio.

Pozatym quake 1, doom 1,2, dukenuke3d mozna grac na windowsach mobile juz od 5 lat. (spv e100 nawet daje rade)
Jagred jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2009, 19:19   #28
Dragonit
Użytkownik Forum
 
Dragonit's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2006
Lokacja: w Sieradzu

Posty: 355
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Gildia: brak
Świat: Jamera
Domyślny

Cytuj:
Pozdrawiam Nokia fanów i noobów od SE (sony ericsson) którzy nie wiedzą co to Symbian i jakie daje on możliwości Yo Man!
Biedny, chory, zakompleksiony człowiek który swoje frustracje wyładowuje na forum. Nawet znaczenia noob nie znasz. Wyjdź, proszę.
__________________
Cytuj:
Kiedy ten upek? bo co wchodzę to widzę, że jutro.
14:58 x [22]: jakiego zoka?
14:58 x [22]: orca bersercera?
14:58 y [32]: zorka tak soie muwi na tom postac
14:58 y [32]: ktura
14:58 x [22]: aha
14:58 y [32]: jest bersererkiem
14:58 y [32]: orkiem
14:58 y [32]: i niekuc si3e ze mna

15:02 y [32]: a sokola lubisz z ta jego piosenka o tych braniach na sto ruznytch sposobuw
15:03 x[22]: ile masz lat?
15:03 y [32]: a masz numer na gadugaud?
Dragonit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2009, 21:43   #29
mathew666
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

LOL duke nuke porównujesz do Quake 3? Tam chociaż można patrzec w górę w dół a grafa jest porównywalna do Unreal Turnament... to tak jak pod kątem wyłącznie graficznym porównywac tibie do WoWa/Lineage
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2009, 00:52   #30
.N3pt3r.
Użytkownik Forum
 
.N3pt3r.'s Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2008
Lokacja: In Da Haus

Posty: 177
Stan: Na Emeryturze
.N3pt3r. ma numer GG 9243587 Send a message via Skype™ to .N3pt3r.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez YyyeeyIsBack Pokaż post
Właśnie chodziło mi o całkowicie własnego klienta, wtedy dało by radę wyciąć co nieco, tak by klient poszedł. Wystarczyło by z 10x5 na postać, a obecnie standardem jest wyświetlacz 320x280 więc jakby się uprzeć to można po prostu pomniejszyć sprite'y. Ale jak już wspomniałem, chodzi tu o zupełnie nowy program, więc ogranicza jedynie wyobraźnia.
Omg ... Nie mogłeś po prostu zapytać czy tibia 8.4 z kompa pujdzie na fonie?;D

Btw. all co do tibia ME
Całkiem inna gra + płaci się ok 5 zł za 1h gry... Ale grę polecam! jest po prostu genialna! nie wspominając o graniu przez neta!
__________________
"Nie absurdalne jest to co się pisze, tylko to jak ty to odbierasz."
.N3pt3r. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2009, 08:58   #31
<hmm>
Użytkownik Forum
 
<hmm>'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 212
Świat: Harmonia
Domyślny

Jest(było?) coś takiego jak YATC (Yet Another Tibia Client). Klient napisany od zera i `działał` na PDA (http://www.youtube.com/watch?v=5IuvXZ6Wis8).

Jest jeszcze inne rozwiązanie - zdalne pulpity, np VNC.
Klient Tibii uruchomiony na normalnym komputerze kontrolowany z telefonu przez klienta VNC. Testowałem i działa. Dochodzi tu kwestia szybkości łącza...
__________________
SETI@home - troche mądrzejsze wykorzystanie komputera
(Lekko zdezaktualizowane)
Linux a Projekt GNU
(przeczytać i zapamiętać do końca życia!)

"And then, something happened. I let go. Lost in oblivion. Dark and silent and complete. I found freedom. Losing all hope was freedom."
<hmm> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2009, 18:31   #32
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

To jest dla mnie zadziwiające jak długo można ciągnąć temat, który powinien być zamknięty po 6 postach..
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2009, 20:51   #33
reasonTHC
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 12 2008

Posty: 183
Domyślny

debil, no debil
reasonTHC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2009, 09:38   #34
Meferot
Użytkownik Forum
 
Meferot's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2007
Lokacja: Częstochowa
Wiek: 32

Posty: 70
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 112
Skille: 81/76
Poziom mag.: 6
Meferot ma numer GG 3397464
Domyślny

Odpalić Tibie można na każdej komórce która ma minimum Javę (RL Tibie, nie ME). Można to zrobić za pomocą zdalnego pulpitu. Podam mini poradnik jak to zrobić.

1) Na Windowsa XP ściągasz program o nazwie TightVNC 1.3.9, znajdziesz go na google.pl (xD).

2) Instalujesz go oczywiście.

3) Wchodzisz w Start > Wszystkie Programy > Tight VNC > Lunch TightyVNC Server.

4) W programie zaznaczasz opcje "Accept socket connections" oraz podajesz hasło poniżej.

5) Program możesz już zminimalizować i zajść się komórką.

6) Pod tym adresem znajdziesz instalke programy na komórkę.

7) Wgrywasz do fona i instalujesz.

8) Odpalasz go podajesz IP kompa oraz hasło i zaznaczasz opcje "Share Desktop".

_________

Aby to wszystko działało twój domowy PC musi być włączony wtedy gdy będziesz chciał włączyć Tibie na komórce.
Transfer za zdalny pulpit w komórce jest bardzo duży, na samo logowanie stracisz z 3mb. Jest to najlepsze rozwiązanie na komórki z WiFi oraz dotykowym ekranem (najlepiej HTC Touch HD z rozdzielczością 800x480).

Grać się na bank nie da, pisać też nie. Możesz wpisać wiadomość, ale jej nie wyślesz bo nie ma entera. Nie ma opcji żeby przeciągnąć itema z bp do dp, bo nie da się tu przytrzymać lewego przycisku. Takim czymś to se możesz najwyżej bota włączyć...
__________________
Ancardia
Meferot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2009, 19:37   #35
YyyeeyIsBack
Użytkownik Forum
 
YyyeeyIsBack's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 141
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jagred Pokaż post
Mozna odpalic tibie na smartphonach z wgranym linuxem. Jednak jest to naprawde kompletnie niewygodne. Steruje sie myszka za pomoca joya. wiec jak chcesz wycelowac w potworka, to jest na serio masakrycznie.
Chyba pierwszy post ktory mi pomógł.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smerfekk Pokaż post
Wszystko można streścić w jednym zdaniu.

_Klient Tibi na komórke, Fail_
Newfag

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez .N3pt3r. Pokaż post
Omg ... Nie mogłeś po prostu zapytać czy tibia 8.4 z kompa pujdzie na fonie?;D

Btw. all co do tibia ME
Całkiem inna gra + płaci się ok 5 zł za 1h gry... Ale grę polecam! jest po prostu genialna! nie wspominając o graniu przez neta!
Nie, chodziło mi o nowego klienta.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez <hmm> Pokaż post
Jest(było?) coś takiego jak YATC (Yet Another Tibia Client). Klient napisany od zera i `działał` na PDA (http://www.youtube.com/watch?v=5IuvXZ6Wis8).

Jest jeszcze inne rozwiązanie - zdalne pulpity, np VNC.
Klient Tibii uruchomiony na normalnym komputerze kontrolowany z telefonu przez klienta VNC. Testowałem i działa. Dochodzi tu kwestia szybkości łącza...
Ot co miałem na myśli. Dzięki.
@EDIT
A jednak nie. To był zwykły klient o typowym wykonywalnym windowym rozszerzeniu, wiec nie na komórkę.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Meferot Pokaż post
Odpalić Tibie można na każdej komórce która ma minimum Javę (RL Tibie, nie ME). Można to zrobić za pomocą zdalnego pulpitu. Podam mini poradnik jak to zrobić.
To już by była emulacja. Mi chodziło o nowego klienta.
__________________
Adminfag has banned my Yyyeey acc.

Ostatnio edytowany przez YyyeeyIsBack - 09-02-2009 o 19:40.
YyyeeyIsBack jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:58.


Powered by vBulletin 3