Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 13-02-2005, 18:43   #21
Sasek62
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 10 2004
Lokacja: Psi worek liczba postów:404,error
Wiek: 29

Posty: 96
Stan: Aktywny gracz
Gildia: Master żule
Świat: Wódkera
Poziom: 52%
Skille: 90/100
Poziom mag.: 80
Sasek62 ma numer GG 6369280
Domyślny o jezu

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gesundheit
Ekhm wy nie kapujecie to nie ZWYKŁA GRYPA to MUTANT GRYPY który jest o wiele wiele wiele wiele i wiele groźniejszy od zwykłej GRYPCZKI
Ty miej wonty do hameryki bo w hameryce hodowali mutanta krypy a co ze przez takich gejow i lesbijek jak Condonik Rice Czy Zenek Władek Busz mam umierac? do nich z kalashem panie Zdrowie(Gejudheit)
__________________

Ostatnio edytowany przez Sasek62 - 13-02-2005 o 18:45. Powód: n00b
Sasek62 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-02-2005, 18:48   #22
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

@Sasek-nie zrozumialem ani slowa.
@topic-'Smierc to cos nad czym czlowiek nie panuje, wiec nie ma powodu by sie jej bac.' K-Pax.
Smierc i tak przyjdzie, predzej czy pozniej. Po co robic panike ze nadchodzi wirus? Po 1sze nie musicie na niego zachorowac. Po 2gie JESLI zachorujecie to to jeszcze nie jest rak i jest uleczalny. Po 3cie zamiast robic paranoje to odzywiajcie sie zdrowo, pijcie Actimel i zryjcie RUtinoscorbin to nic was nie dopadnie. I tyle.
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline  
stary 13-02-2005, 18:52   #23
Nightwalker
Użytkownik Forum
 
Nightwalker's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 664
Domyślny

Szczepienie przeciwko grypie kosztuje... uwaga uwaga....40zł....
Moja mama pracuje w sklepie, więc musiała się zaszczepić.

No cóż ja teraz nie choruje ale 1/2 mojej klasy była chora... (teraz mam ferie )
Nightwalker jest offline  
stary 13-02-2005, 18:58   #24
Zindahjira
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 12 2004
Lokacja: Jastrzębie Zdrój
Wiek: 41

Posty: 64
Zindahjira ma numer GG 7212802
Domyślny

A ja właśnie dziś się zaraziłem czymś Do lekarza nie pójdę bo mam sesję jeszcze. W końcu i tak trzeba na coś umrzeć
__________________
"Gdy walczysz z potworami bacz abyś sam nie stał się jednym z nich"
Zindahjira jest offline  
stary 13-02-2005, 19:26   #25
Gesundheit
Użytkownik Forum
 
Gesundheit's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2005
Wiek: 34

Posty: 250
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sasek62

Ty miej wonty do hameryki bo w hameryce hodowali mutanta krypy a co ze przez takich gejow i lesbijek jak Condonik Rice Czy Zenek Władek Busz mam umierac? do nich z kalashem panie Zdrowie(Gejudheit)
A chcesz na IP robaczka Version 5.5 ??
__________________
Nie jestem n00bem jestem poprostu kontrowersyjnym człowiekiem jak ci się coś nie podoba to wyp.ierdalaj
Gesundheit jest offline  
stary 13-02-2005, 23:03   #26
joey
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 879
Stan: Niegrający
Domyślny

@up
co to jest??
joey jest offline  
stary 14-02-2005, 07:49   #27
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gesundheit
A chcesz na IP robaczka Version 5.5 ??
Ges próbuje za wszelką cenę wzbudzić atmosferę paniki i terroryzuje tych biedaków, którzy się sprzeciwiają, że im podstawi wirusa na IP ;P..

@Topic
Ja się tam nie boję, grypę mam już od ładnego miesiąca i jakoś się trzymam . Zażywam świerzego powietrza i wszystko jest dobrze..
Thero jest offline  
stary 14-02-2005, 10:39   #28
roland
Użytkownik Forum
 
roland's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Z nienacka:P

Posty: 486
roland ma numer GG 2839234
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez djkuter
@ up
bez ataków na RM, masz jakieś mocne argumenty przeciwko
@ topic
Szczepienie jest tanie chyba nwetw stryczniu beo tańsze, czy nawet daRMOWE. ja się na razie grypy nie boję, bo mam właśnie anginę i mam się czegov bać.
A Ty jakieś masz? To Ty jesteś człowiekiem, który jako argumanty podaje źródła RM, LPR albo samoobrony... A jak wiadomo to mocne argumenty nie są... A co do
topicu, z jakiej strony ściągnełeś ten tekst?
__________________
"Los dzielący ludzkie byty,
na zabójców i zabitych,
zmieści Cię w rubryce szerszej,
tak w tej pierwszej..."
roland jest offline  
stary 14-02-2005, 11:42   #29
joey
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 879
Stan: Niegrający
Domyślny

@up
www.onet.pl na forum było
joey jest offline  
stary 14-02-2005, 12:14   #30
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Wiecie, mam ojca chirurga, więc nawet jeśli... to mam szczepionkęod ręki. Jestem chory teraz na katar, kaszel... Ale nie panikuje.
Shanhaevel jest offline  
stary 14-02-2005, 13:54   #31
Guriel
Użytkownik Forum
 
Guriel's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 34

Posty: 272
Stan: Niegrający
Imię: Secret
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 70+
Skille: 75/75+
Poziom mag.: 6
Guriel ma numer GG 1066511
Domyślny ehh

Ja w tej chwili choruje na grype... ale nie pluje krwia ... wczoraj mialem ponad 40stopnia i jakos zyje... biore antybiotyki i jest teraz wszystko w porzo... Jednak leka mnie tylko jedno... czy odblokuja mi tibie? Bo mam zblokowana... za dlugo gralem ponad rok i moderator sieci zablokowal... Stara obiecala ze jak bede sie uczyc to odblokuje w weekendy... ehh ale watpie w to...

Nie ma sie co bac... i tak przezyjesz... o ile pojdziesz do lekarza
__________________
Filmy animowane ;> WMV
na youtube wpisz "pjto"

http://www.youtube.com/results?search_query=pjto&search=Search
Guriel jest offline  
stary 14-02-2005, 13:58   #32
Guriel
Użytkownik Forum
 
Guriel's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 34

Posty: 272
Stan: Niegrający
Imię: Secret
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 70+
Skille: 75/75+
Poziom mag.: 6
Guriel ma numer GG 1066511
Domyślny sorry

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sasek62

Ty miej wonty do hameryki bo w hameryce hodowali mutanta krypy a co ze przez takich gejow i lesbijek jak Condonik Rice Czy Zenek Władek Busz mam umierac? do nich z kalashem panie Zdrowie(Gejudheit)
sorry ze nie umiescilem tego wczesniejszym topicku ale niezauwazylem tego... ej stary co to jest to hameryka?? i jakis wladek busz... albo to popraw albo nie wiem co... usuncie to.. to nie ma sensu... i kto to jest pan zdrowie?? ja tego nie kapuje, a wy??;/
__________________
Filmy animowane ;> WMV
na youtube wpisz "pjto"

http://www.youtube.com/results?search_query=pjto&search=Search
Guriel jest offline  
stary 15-02-2005, 00:51   #33
Ing
Użytkownik Forum
 
Ing's Avatar
 
Data dołączenia: 30 11 2004
Lokacja: Thais
Wiek: 37

Posty: 172
Domyślny

@Nekro: Moim zdaniem trzeba to potraktować trochę bardziej serio. Choroby wymienione przez Ciebie rzeczywiście są groźne... ale zakażenie nimi na obszarze Polski (pamiętając o poradach WHO, wysnutych na podstawie długotrwałych obserwacji) graniczy z cudem. Wirus grypy może przedostać się do Twojego organizmu bez większych problemów, nawet ta najbardziej znana jego odmiana. Cała zabawa zaczyna się w momencie, kiedy mobilizowany jest Twój układ immunologiczny. W przypadku "klasycznej" grypy, nawet nie zauważysz, że byłeś chory. Jeżeli jednak jest to choroba, na którą się nie szczepiłeś / nie miałeś jeszcze z nią kontaktu - ma miejsce tak zwana pierwotna odpowiedź immunologiczna. Onzacza to, że sporo czasu zajmie Twojemu organizmowi wytworzenie odpowiednich przeciwciał i przygotowanie odpowiednich elementów morfotycznych do fagocytacji (monocyty, limfocyty Tc, eozynofile, bazofile itd.) od czasu kiedy limfocyty Th zlokalizują antygen (mogący swoją drogą ukrywać się - w przypadku pierwotnej odpowiedzi immunologicznej - prawie niezauważone w Twoich komórkach i spokojnie mnożyć się, jak to mają w zwyczaju wirusy; sytuacja znana chociażby z zakażenia wirusem HIV). Zanim Twoj organizm się do tego przystosuje i będzie gotowy podjąc jakąkolwiek akcję - grypa może zdąrztyć Cię zrookować [zmieniając genotyp kolejnych zakażonych komórek... wystarczy, żeby to były pieprzone drogi oddechowe i możesz sie żegnać ze światem]. Jeśli będziesz zaszczepiony - pewne komórki Twojego organizmu będa przechowywały gotowy portret biochemiczny wirusa, co za tym idzie - jego lokalizacja i wytwarzanie przeciwciał obdywać się będzie prawie natychmiastowo, zaoszczędzając roboty limfocytom pomocniczym. Cała zabawa polega na tym, że gatunek ludzki nie spotkał się jeszcze z tego typu mutacją... co więcej - tak niebezpieczną.
Komentując cenę owej szczepionki - na pewno nie jest to sposób na zbicie kasy przez pewne organizacje. Aby wyprodukować szczepionkę takiego wirusa, która przy okazji koniecznie musi być pozbawiona jakiejkolwiek aktywności, należy wprowadzić do organizmu prawie sam materiał genetyczny. Nie muszę chyba mówić, że taka operacja jest szalanie droga i precyzyjna.
Swoją drogą i tak popieram nastawienie niektórych przedmówców. Nie należy panikować, bo i nie ma po co. Choroba jest niebezpieczna, ale nie podnośmy jej do rangi zagłady ludzkości Powyższy tekst był tylko moim podejściem do sprawy ze strony naukowej, przewidując właściwie sytuację najgorszą. Jestem pewien, że choroba może stanowić zqagrożenie równe SARS. Ale tym razem to coś będzie działo się _najpewniej_ na naszym własnym podwórku. To my przygotowywujemy fortyfikacje i bitwa również rozegra sie na naszych zasadach. O ile do niej dojdzie, w co szczerze wątpię.
__________________
Piroko Linux 2.0
now featuring LDW (Largo Desktop Enviroment) 43.4
50% cute. 50% deadly force. 100% ice cold. ph34r t3h penguin!

copyright: www.megatokyo.com
Ing jest offline  
stary 15-02-2005, 09:06   #34
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gesundheit
Ekhm wy nie kapujecie to nie ZWYKŁA GRYPA to MUTANT GRYPY który jest o wiele wiele wiele wiele i wiele groźniejszy od zwykłej GRYPCZKI
No i co z tego?? Grupy mutuje się co roku. Czasami nawet częściej. To dlatego trzeba sie na nią szczepić rok rocznie.

@topic: Z tego co pamiętam epidemie zapowiadano też rok wcześniej... A jeśli chodzi o śmiertelność... to chyba w tym samym artykule (nie jestem pewien - może to wytwór mojej drugie j osobowości) stwierdzono, ze w każdym roku na gruype umiera 500 000 ludzi na świecie. Czyli ten milion to wcale nie tak duzo

Ja sie nie boje.... ojciec za reke prowadzi mnie
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline  
stary 15-02-2005, 09:32   #35
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ing
Wirus grypy może przedostać się do Twojego organizmu bez większych problemów, nawet ta najbardziej znana jego odmiana.
Dzieki za opisanie Masz sporo racji.A tak btw - chyba wlasnie jestem chory na grype Chociaz to nic pewnego, ale tak mi sie wydaje...na szczescie mam tylko temperature ~38 stopni.
Ashlon jest offline  
stary 15-02-2005, 16:42   #36
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Tak serio to pójść do lekarza wziąść leki i nie ma się czego bać.ja bardziej się boje czegoś podbnego do tsunami.A po obejrzeniu "Pojutrze" wiem że takie coś nastąpi ale mnie już wtedy nie będzie
a tak narazie to wam powiemont worry dont cry take extaza and fly
btw.byłem chory na szkarlatyne jako 6letnie dziecko i żyję a to niebezpieczna choroba ;d
PiXik jest offline  
stary 15-02-2005, 17:21   #37
Wufei
Użytkownik Forum
 
Wufei's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: Białystok

Posty: 337
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok
Tiaa wszyscy umieracie... Nie zapomnijcie spisac testamentu. Aha, nie wychodzcie z domu, zreszta i tak juz zaczyna sie koniec waszego zycia >.<
po co pisać testament skoro wszycy umrą :?
Wufei jest offline  
stary 15-02-2005, 17:33   #38
und3rworld
Użytkownik forum
 
und3rworld's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2005
Lokacja: †gizycko†
Wiek: 33

Posty: 9
Wyślij wiadomość przez ICQ do und3rworld und3rworld ma numer GG 4627032 Adres Jabbera do und3rworld
Domyślny

eh dziwne. W radiu juz o tym mowia ciagle a ja wlasnie sie zle czuje mam 37,3 trzeba sie zaszczepic jak najszubciej. To moze bys bardzo grozne...
und3rworld jest offline  
stary 15-02-2005, 17:44   #39
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ing
@Nekro: Moim zdaniem trzeba to potraktować trochę bardziej serio. Choroby wymienione przez Ciebie rzeczywiście są groźne... ale zakażenie nimi na obszarze Polski (pamiętając o poradach WHO, wysnutych na podstawie długotrwałych obserwacji) graniczy z cudem. Wirus grypy może przedostać się do Twojego organizmu bez większych problemów, nawet ta najbardziej znana jego odmiana. Cała zabawa zaczyna się w momencie, kiedy mobilizowany jest Twój układ immunologiczny. W przypadku "klasycznej" grypy, nawet nie zauważysz, że byłeś chory. Jeżeli jednak jest to choroba, na którą się nie szczepiłeś / nie miałeś jeszcze z nią kontaktu - ma miejsce tak zwana pierwotna odpowiedź immunologiczna. Onzacza to, że sporo czasu zajmie Twojemu organizmowi wytworzenie odpowiednich przeciwciał i przygotowanie odpowiednich elementów morfotycznych do fagocytacji (monocyty, limfocyty Tc, eozynofile, bazofile itd.) od czasu kiedy limfocyty Th zlokalizują antygen (mogący swoją drogą ukrywać się - w przypadku pierwotnej odpowiedzi immunologicznej - prawie niezauważone w Twoich komórkach i spokojnie mnożyć się, jak to mają w zwyczaju wirusy; sytuacja znana chociażby z zakażenia wirusem HIV). Zanim Twoj organizm się do tego przystosuje i będzie gotowy podjąc jakąkolwiek akcję - grypa może zdąrztyć Cię zrookować [zmieniając genotyp kolejnych zakażonych komórek... wystarczy, żeby to były pieprzone drogi oddechowe i możesz sie żegnać ze światem]. Jeśli będziesz zaszczepiony - pewne komórki Twojego organizmu będa przechowywały gotowy portret biochemiczny wirusa, co za tym idzie - jego lokalizacja i wytwarzanie przeciwciał obdywać się będzie prawie natychmiastowo, zaoszczędzając roboty limfocytom pomocniczym. Cała zabawa polega na tym, że gatunek ludzki nie spotkał się jeszcze z tego typu mutacją... co więcej - tak niebezpieczną.
Komentując cenę owej szczepionki - na pewno nie jest to sposób na zbicie kasy przez pewne organizacje. Aby wyprodukować szczepionkę takiego wirusa, która przy okazji koniecznie musi być pozbawiona jakiejkolwiek aktywności, należy wprowadzić do organizmu prawie sam materiał genetyczny. Nie muszę chyba mówić, że taka operacja jest szalanie droga i precyzyjna.
Swoją drogą i tak popieram nastawienie niektórych przedmówców. Nie należy panikować, bo i nie ma po co. Choroba jest niebezpieczna, ale nie podnośmy jej do rangi zagłady ludzkości Powyższy tekst był tylko moim podejściem do sprawy ze strony naukowej, przewidując właściwie sytuację najgorszą. Jestem pewien, że choroba może stanowić zqagrożenie równe SARS. Ale tym razem to coś będzie działo się _najpewniej_ na naszym własnym podwórku. To my przygotowywujemy fortyfikacje i bitwa również rozegra sie na naszych zasadach. O ile do niej dojdzie, w co szczerze wątpię.
Mądrze, ale długo prawisz...
Shanhaevel jest offline  
stary 15-02-2005, 17:55   #40
dap-galothij
Użytkownik Forum
 
dap-galothij's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2004
Wiek: 31

Posty: 660
dap-galothij ma numer GG 1502311
Domyślny

zgadzam się z poprzednim postem
mądrze i długo.

ja osobiście mam przekonanie, że jak będę łykał witaminki i takie tam badziewia, to mnie nie dopadnie
w mojej klasie z 22 osób 6 nie przyszło, a 2 zwolniły się podczas lekcji.
dzisiaj. wczoraj nie było 2 a 2 sobie poszły.

link:http://blog.tenbit.pl/skecze/22
to jest grypa na wesoło. kabaret Jachim
dap-galothij jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:58.


Powered by vBulletin 3