Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Gildie

Notki

Gildie Szukasz gildi? A może szukasz członków do gildi? Tutaj możesz załatwiać takie sprawy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-08-2010, 22:45   #1
scarfel19
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Szukam ludz do teamu(OGAR)

UWAGA ZMIENIŁEM ZDANIE CHODZI O THORIE PO PRZECZYTANIU KOMENTARZY NA TEMAT SELENY


Witam wszystkich po długiej przerwie zacząłem znowu grać w tibie i chciałbym zebrać team na świat Thoria, zaczniemy od 0 wszyscy chce zebrać 4 osobową ekipę w której będzie każda profesja(każda jest przydatna).
Okej to tutaj moje propozycje co do gry:
1.Nie planuje robić gildii, która zamierza rządzić światem.
2.Oczywiście po wbiciu większych leveli wkurzać(czyt. Ubijać ) ludzi z topowych gildii
3.Oczywiscie pkować szwedów,brazoli,niemców(nie żebym był rasistą)
4.Robić różne wypady, exp, questy itp
5.I oczywiście dobrze sie bawić czyli 4fun )

Okej, żeby nie było powiem coś o sobie:
Czyli tak w tibie gram około 2 lata(mam 13 lat) moje największe osiągniecie to bloczenie 2 demów 70 ekiem ;D, ogólnie zamierzam teraz grać pallem więc szukam sorca,druta knighta, to tak doświadczenie można powiedzieć, że mam duże to co mogłem mam opanowane w praktyce, to czego nie mogłem zrobić mam opanowane w teorii(lekko tez w praktyce).

Więc tak szukam ludzi którzy umieją bawić się w grupie, maja dość dobre doświadczenie w tibii, tolerują inny charakter, znają ortografie polską i oczywiście chcą się nieźle zabawić
Wiek zabardzo nie gra roli, jednak nie chce pół-mozgów czy cwierć-mozgów i oczywiście ogarniali trapy.
Najlepiej tez byłoby gdyby byli w zbliżonym wieku do mnie ale to i tak nie odgrywa dużej roli.
Okej to w poście napiszcie:
Jaką weźmiecie profesje
Ile macie lat
Nick postaci.
I najlepiej coś o sobie
Okej a i jeszcze zasada(naszczęście tylko jedna)

NIE UŻYWAMY ŻADNYCH BOTÓW CZY PROGRAMOW PODOBNYCH

PS:Zamierzamy startować za około 4 dni moje gg jakby coś 5004152 i na końcu nicku niech będzie napis Blus bo to nazwa teeamu

Ostatnio edytowany przez scarfel19 - 01-08-2010 o 23:03.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:26.


Powered by vBulletin 3