Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-11-2011, 12:56   #1
dzonyk
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 11 2011

Posty: 3
Domyślny Szukam kompana na Azure

Witam myśle, że źle nie robie zwracając się do Was .Otóż przejdę do rzeczy bez "pitolenia".Kolega zrezygnował z gry ze mną a ja ciut zainwestowalem w postać (nie jest to wcale dużo pieniędzy ale nie lubie jak coś sięmarnuje).Więc poprostu pytam czy ktoś chce ze mna pograć.Ale muszę najpierw napisać w jaki sposób byśmy grali i mam nadzieje że to komuś przypasi.

1.Nie potrzebuje jakiegoś hajta co gra 50lat w tibie poprostu dobrze żebyś ogarniał lootbagowanie i takie tam.
2.Zaczynamy od "0" poprostu robimy nowe postacie na azurze i expimy na shared expriencie.
3.Nie nawalamy w tibie jak ktoś śpi żeby się wyprzedzić, poprostu expimy tylko razem(to głównie ma zmniejszyć nasze padanie ).
4.Dzielimy się razem kasą i dbamy nazwzajem o siebie (np wracamy do depo z lootem to poprostu wszystko leci 50:50 lub ktoś trzyma hajs i kupuje nam potrzebne rzeczy)

Jeżeli jesteś zainteresowany to daj znać na gadu : 3271972

(wszystkie wspomniane wyżej inwestycje przechodzą na nasze postacie)
dzonyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-11-2011, 08:37   #2
Jagred
Użytkownik Forum
 
Jagred's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2008
Wiek: 38

Posty: 375
Profesja: Elder Druid
Świat: Premia
Domyślny

totalny bezsens. nie rozumiem po co ludzie sie umawiaja na forum?
I co spedzisz miesiac na graniu z kolesiem i koles stwierdzi ze juz mu sie nie chce i porzucisz znow postac?

Jak nie umiesz grac sam to zagadaj na swiecie na ktorym grasz o jakas fajna gildie. znajdz sobie kumpli tam. Zacznij wybierac sie z nimi na hunty, na questy. I gra bedzie fajna. A nie ze szukasz sobie znajomych na forum. Nawet jak ktos bedzie chcial z toba zaczac, to i tak albo bedzie chcial grac wiecej niz ty, albo mniej i ostatecznie albo pojdzie w cholere albo znajdzie sobie lepszych kumpli od Ciebie. Ogarnij troche. Tibia to gra multiplayer. poszukaj graczy w niej.
__________________
Zamierzasz odpowiedzieć na mojego posta?
Błagam Cię, napisz inteligentnie albo nie pisz wcale.
Jagred jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2011, 17:41   #3
dzonyk
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 11 2011

Posty: 3
Domyślny

Sorry ale nie potrzebuje gildii ani huntów, questy można robić solo bo na faccu zazwyczaj są proste .Umiem grać sam w co nie wiem po co wnikasz.Nie koniecznie gra będzie fajna bo może mam inny styl gry.Nikomu nic nie wmuszam tylko składam pytanie a Ty zaraz wylatujesz.Ogarnij trochę.To tylko gra i jeżeli znów po miesiącu opuszcze postać to nie będę płakać.A jeżeli ktoś chce grać więcej to co nie można mieć 2 postaci?Wszyscy na pvp mają noob chary.Ogarnij trochę zanim napiszesz bo nawet nie zrozumiałeś o co chodzi.
dzonyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:42.


Powered by vBulletin 3