Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-04-2009, 13:56   #41
Fintex
Użytkownik Forum
 
Fintex's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005
Lokacja: Krosno
Wiek: 34

Posty: 968
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seecinha
Świat: Astera
Poziom: 123
Fintex ma numer GG 5302851 Fintex ma login Tlenu maciekz9@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Ba, w czasie nauki jazdy _w ogóle_ nie uczą wyprzedzać. Po 10-12 godzinach jazdy wyprzedziłem ze 4 rowery i jedną śmierciarkę (pomijam L-ki, które jechały 20 km/h na pasie obok i to też nie wyprzedzone żeby wyprzedzić, tylko przy okazji, bo i tak musiałem jechać tym pasem a nie za nimi).
Mi instruktor mówił, że na jazde poza miastem przeznaczone jest 2h... w tym czasie raz wyprzedziłem jakąś babe co jechała 40km/h... instruktor i tak mało wskazówek na ten temat mi udzielił.. dużo zależy od instruktora.. jak masz dobrego no to cię wszystkiego nauczy.
Fintex jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-04-2009, 15:08   #42
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Ja miałem o tyle dobrze, ze dojeżdżałem ze swojej małej mieściny do miasta wojewódzkiego (czyt. Zielona Góra) i tam uczyłem się jeździć. Po drodze nei raz instruktor kazał mi wyprzedzać (głownie tiry) także trochę oswojony już byłem.
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2009, 15:10   #43
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fintex Pokaż post
Mi instruktor mówił, że na jazde poza miastem przeznaczone jest 2h... w tym czasie raz wyprzedziłem jakąś babe co jechała 40km/h... instruktor i tak mało wskazówek na ten temat mi udzielił.. dużo zależy od instruktora.. jak masz dobrego no to cię wszystkiego nauczy.
No ja sumarycznie za miastem spędziłem może z 15 minut i niczego nie wyprzedzałem ; )
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2009, 16:33   #44
Fintex
Użytkownik Forum
 
Fintex's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005
Lokacja: Krosno
Wiek: 34

Posty: 968
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seecinha
Świat: Astera
Poziom: 123
Fintex ma numer GG 5302851 Fintex ma login Tlenu maciekz9@tlen.pl
Domyślny

Bo im zależy żebyś zdał a nie żebyś nauczył się jeździć... zdasz więc procent zdających wzrasta no i prestiż szkoły większy a co za tym idzie więcej klientów i większa kasa. po co poza miastem mają jeździć skoro tam egzamin nie jest przeprowadzany?
Fintex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2009, 20:06   #45
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

@up
No i widzisz tu jest błąd w szkolnictwie prawa jazdy. Gdzieś czytałem, że to się trochę pozmienia, m.in. prawko na motor od 21lat, nauka jazdy poza miastem, i nie jak do tej pory 18 czy ileś tam pytań na egzaminie teoretycznym (nie pamiętam dokładnie ile pytań jest) a znajomość znacznie większej ich ilości + testy psychologiczne.
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2009, 21:36   #46
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Po 2,3 piwkach da sie jechac bezpiecznie.
Epic fail, pheh.

Mam nadzieje, że jadąc po tych 2-3 piwkach złapie Cię policja i zabierze prawko na długi czas. Nie mam zamiaru zostać zabity (lub ktoś z mojej rrodziny) przez kogoś takiego jak ty.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2009, 00:26   #47
Nobbek_z_Carlin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 04 2009

Posty: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Epic fail, pheh.

Mam nadzieje, że jadąc po tych 2-3 piwkach złapie Cię policja i zabierze prawko na długi czas. Nie mam zamiaru zostać zabity (lub ktoś z mojej rrodziny) przez kogoś takiego jak ty.
najgorsze to jest to, że wiele pacanów zwłaszcza w starych golfach i starych bmw nie potrzebuje alkoholu aby robić siebie idiotę na drogach, raz widziałem wypadek i połowę mózgu na drodze, a skóra z głowy została jak kaptur od bluzy i wszystko przez głupią babę która jeszcze narzekała, że ją szyja boli przez wypadek, oczywiście zabiła tego rowerzystę który jechał prawidłowo, a najgorsze to jak helikopter wylądował i nie mogli poszkodowanego dowieźć na noszach bo tyle krwi leciało... w trakcie lotu oczywiście zmarł...

btw. Przepisy BHP też warto przestrzegać http://www.youtube.com/watch?v=noFCekWiUGE
Nobbek_z_Carlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2009, 17:50   #48
Rav
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 907
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nobbek_z_Carlin Pokaż post
najgorsze to jest to, że wiele pacanów zwłaszcza w starych golfach i starych bmw nie potrzebuje alkoholu aby robić siebie idiotę na drogach, raz widziałem wypadek i połowę mózgu na drodze, a skóra z głowy została jak kaptur od bluzy i wszystko przez głupią babę która jeszcze narzekała, że ją szyja boli przez wypadek, oczywiście zabiła tego rowerzystę który jechał prawidłowo, a najgorsze to jak helikopter wylądował i nie mogli poszkodowanego dowieźć na noszach bo tyle krwi leciało... w trakcie lotu oczywiście zmarł...

btw. Przepisy BHP też warto przestrzegać http://www.youtube.com/watch?v=noFCekWiUGE
to sobie popatrzyles mowisz, lol nie chcial bym raczej w rl tego zobaczyc, masakra konkretna
Rav jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2009, 18:04   #49
semilunaris
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Filmy średnie.

Drugi może i rusza, ale tych szarych ludzi. Tych, którzy nie patrzą na swoje życie, którzy ograniczają się do praca/sen/praca/sen i dopiero przy tragedii w jakiś pompatyczny sposób chcą zrozumieć swoje życie. To, czego nie zrobili i bla bla takie tam dalej.

Kierowcom, którzy się zabili po % nie współczuję. Że ktoś miał 2 promila i zostawił 3 dzieci - jego wina. Nawet dobrze, że te dzieciaki nie zginęły przez niego. Nie jestem socjopatą, ale nie lubię kretynów, którzy myślą, że 'zawsze dadzą radę'. Jak jest się po alkoholu to się bierze taksówkę, a nie gra kozaka.

Współczuję wszystkim niezawinionym ofiarom wypadków i ich rodzinom. "Głupio tak" stracić coś wyjątkowego przez debila.

Co do filmów, raz na TVP1 była debata między właścicielami browarów, a (bodajże) lobbystami, którzy w jakiś sposób tworzyli prawo odnośnie reklam. I jeden z właścicieli browarów podzielił się danymi, z których wynika, że takie akcje nie zmniejszają ilości wypadków. Ilość wypadków zmniejszała się na jakiś krótki czas po większym wypadku, lub wypadku ogłoszonym w tv. Ludzka mentalność.

@Testy psychologiczne na prawku: whoah! Kilka lat temu wydarzył się wypadek na obrzeżach mojego miasta. Ocalał dorosły kierowca. I co? Stał na polu przez 6h, był w takim szoku. Także testy psychologiczne nic nie dadzą, jeżeli ktoś spanikuje to trudno. A debile typu "ehehe bendem sadził mojom brykom czysta na godzine" z reguły nie zdają testów.

@Piwo, 2 a 3: Oczywiste jest, że alkohol spowalnia. Zawsze.

Dzisiaj mieliśmy fajną akcję, wyprzedzali nas na zakręcie Mało co drzewka nie ściął. No, nie tyle co drzewka a kilkumetrowej sosny.

always look on the bright side of life!
Panowie, idealne do zimnego łokcia popołudniową porą w środku miasta:
http://www.joemonster.org/filmy/1092...m_przyjacielem

Spojrzenie ludzi jest bezcenne. To tak, byście się uśmiechnęli

Ostatnio edytowany przez semilunaris - 06-04-2009 o 18:14.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2009, 15:07   #50
MAF
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Dobra ale ten temat chyba nie ma sensu po co się zwracasz do ludzi którzy mają prawo jazdy, a jak się domyślam może 20% tego forum je ma. Debilowi się nie przetłumaczy żeby nie ZA*******AŁ, jak widzieliśmy na filmiku tam ostatnia scena jak przy dziewczynach dodał gazu... to właśnie przez takich pro elo techno kozaków są wypadki i nie tylko ludzie myślą tylko o sobie a nie myślą o innych niestety wypadki były są i będą wg. einsteina są dwie rzeczy nieskończone wszechświat i ludzka głupota...


M~
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2009, 16:08   #51
Rafayen
Użytkownik Forum
 
Rafayen's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2005
Lokacja: Ostrzeszów
Wiek: 33

Posty: 1,239
Stan: Niegrający
Skille: 13/37
Rafayen ma numer GG 1502169
Domyślny

Takich reklam potrzeba i to bardzo..

Moja mama pracuje na Pogotowiu nieraz jak mi opowie w jaki sposób giną ludzia podczas jazdy samochodem...

Niedawno był wypadek wktórym uczestniczyła rodzina (babcia dziadek i matka z rocznym dzieckiem) jechali na pogrzeb gdy wjechał wnich rozpędzony nastolatek niestety przeżyła tylko matka..

O Tragedie nie trudno!

Uważajcie :/ ja dopiero zdaje ale wiem że za kółkiem będe uważał.
__________________
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=91



Człowiek napotkawszy przeszkodę, której nie może zniszczyć - zaczyna niszczyć samego siebie.

Lastfm
Rafayen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-06-2015, 11:47   #52
morucjan
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Niektórzy nawet na trzeźwo mają z tym problem ;p mój kumpel to zawsze slalomem jeździł, a na zakrętach to robił takie rzeczy, jakie mi się nie śniły nawet. Nie wiem kto mu prawko dał, ale generalnie jeździć z nim gdzieś to jakiś horror. Ktoś mu nawet na uspokojenie zamontował odromiennik samochodowy Creatos, ale czy to coś dało tego nie wiem. W każdym razie szatan drogowy i nie polecałbym spotkać się z nim na wąskiej drodze hehe
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:15.


Powered by vBulletin 3