Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-05-2005, 23:39   #1
Mis_14
Guest
 

Posty: n/a
Pytanie non PvP - jak tam jest?

hej zaczelem nowa postacia grac na serwerze non PvP - czy zeczywiscie janie sie gra bez Pk?? czy nuda ze nie ma sensu. Chociaz podejrzewam ze chamstwo i blokowanie jest tam na porzdku dziennym? ale moze sie myle ??? Ktos wie?
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-05-2005, 00:04   #2
M@NieK
Użytkownik Forum
 
M@NieK's Avatar
 
Data dołączenia: 19 02 2005
Lokacja: in ur Nightmare

Posty: 223
M@NieK ma numer GG 5187312
Domyślny

Znaczy wiesz.. Niby pk* nie ma..
Ale tzw. Lurowanie na pysk, kradziesz loota itp to norma.. i nic nie zrobisz..
Osobiscie dla mnie to nuba, ktos Ci cos zwinie, a Ty mu mozesz only nawrzucac =/
M@NieK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2005, 07:26   #3
Dj Fara0n
Użytkownik Forum
 
Dj Fara0n's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2004
Wiek: 33

Posty: 373
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Dj Fara0n ma numer GG 1366594
Domyślny

@upopieram
Non-pvp są przewaznie przeludnione i pelne noobow .Non-pvp jest tylko dla ludzi o dobrych nerwach i z dobrą umiejętnoscią suwania lootbaga po ziemi.Jezeli bym wybieral swiat non-pvp to jedynie secura bo jest tam "black list".
__________________
FRAGMOVIE
Dj Fara0n jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2005, 07:46   #4
Koronowany rycek II
Użytkownik Forum
 
Koronowany rycek II's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2005
Lokacja: Białystok

Posty: 73
Koronowany rycek II ma numer GG 7036307
Domyślny

Up*

A co Calmera gorsza?Tam też jest black list..

Topic
Taaa.. tera na Calmerze często sie zdarzają lurerzy a najgorsze jest to że to własnie h-lvl'e lurują...
Lecz zawsze sie zdaży jakiś obrońca ucisnionych[ja] który zabije gs'ka

A więc podsumowanie
Jedyno zaletą jest to że to jest non-pvp[chociaż i tak teraz żałuje że taki świat wybrałem]
Nie Idz na non-pvp bo jak wybierzesz... to na 40lvl+ odeschce ci sie grać
,ponieważ nupki lootbagi ci będo zabierać.
__________________
Crown Knights 4ever

Name:Koronowany Rycerz
Lvl:40+
Vocation:Knight

Pozdro Dla kumpli którym zawdzenczam wiele
Koronowany rycek II jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2005, 08:32   #5
Repos
Użytkownik Forum
 
Repos's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Wiek: 38

Posty: 131
Stan: Niegrający
Imię: Repos
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 38
Skille: 72\71
Poziom mag.: 5
Domyślny

Ja gram na non-pvp, i rzeczywiscie od uja jest tam noobów, lurerów i złodzieji ale troche wprawy i sobie z kazdym mozna poradzić.
__________________


Repos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2005, 08:50   #6
Norrin
Użytkownik Forum
 
Norrin's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 42

Posty: 182
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Norrin
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 171
Norrin ma numer GG 2634980 Norrin ma login Tlenu Seaker-222@tlen.pl
Domyślny

Zmorą na takich światach jest jak już zostało to podane wcześniej Lurowanie i złodziejstwo. Chamstwo nie zna granic czasami. Złodzieje, blokerzy ect. tłumaczą swoje zachowanie mniej więcej tak: >>Jeżeli grasz na non pvp to powinieneś wiedzieć, że takie rzeczy będą miały miejsce, przyzwyczaj się do tego!<<
Imo bzdura, a ci gracze nie znają zasad Etyki i Fair Play.
Ale i na to są sposoby, czasem trwa to długo zanim taki kretyn opuści świat ale skutecznie się mu życie utrudnia.
Przykład: Poohatek of Bhall - złodziej do potęgi, każdy kto choć troszkę łyknął klimatu na Harmonii na ten nick reaguje z pogardą a teraz ze śmiechem. Ludzie wspołnie grający na tym serwerze bardzo skutecznie mu spaprali Tibijskie, życie .. sprzedał ostatecznie konto. A nowy "właściciel" był na tyle głupi, że podał to oficjalnie ... i teraz ma wakacje został skasowany
Jeżeli jest to dość często raportowane, a tak się zdarza jeżeli gracz robi to nagminnie to najpierw zawisa na forum Tibia.com notka .. a ludzie już zabieraja się do zbierania dowodów obciążających takiego gracza. Kwestią czasu jest to, kiedy dostanie "urlop"
Ja gram na Harmonii, wcale nie dlatego, że to Non PvP i boję się Pkowania
"Tu" (na Harmonii) mam znajomych, których nie wymieniłbym, na żaden świat PVP czy itemek.
Nie ważne jaki świat wybierzesz, ważne, żebyś miło spędzał czas
__________________
Bez adrenaliny nie ma zabawy
Avatar - in memory of Z. Beksiński
[ ' ] [ ' ] [ ' ]
Norrin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2005, 09:02   #7
Mis_14
Guest
 

Posty: n/a
Problem

dzieki za info mimo wszystko i tak zaczne grac nan non PVP a przynajmiej dopuki nie dojdzie mail ze zmian konta na WP.pl mam konto i juz dwa razy zglosilem ze zapomnialem numeru konta i mail z numerem nie przyszedl
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2005, 09:07   #8
Norrin
Użytkownik Forum
 
Norrin's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 42

Posty: 182
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Norrin
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 171
Norrin ma numer GG 2634980 Norrin ma login Tlenu Seaker-222@tlen.pl
Domyślny

A tak jeszcze nawiasem.
Przecież możesz grać jednocześnie na więcej niż 1 świecie.
Jeżeli wybierzesz jakiś serwer to przecież nie jest to cyrograf, że juz do końca życia będziesz tam siedzieć
Ja dla relaksu w przerwach morduję na Infernie moim cieniutko wyglądającym paladynem
__________________
Bez adrenaliny nie ma zabawy
Avatar - in memory of Z. Beksiński
[ ' ] [ ' ] [ ' ]
Norrin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2005, 10:02   #9
Sargoth Thalidae
Użytkownik Forum
 
Sargoth Thalidae's Avatar
 
Data dołączenia: 22 11 2004
Lokacja: Bytom
Wiek: 41

Posty: 133
Imię: Sargoth
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 71
Poziom mag.: 60
Sargoth Thalidae ma numer GG 2516486
Domyślny

spojrzcie na to z drugiej strony, lepiej zeby raz na jakis czas wam ukradli lootbaga czy zebyscie regularnie gineli z rak skompleksionych pk ktorzy odreagowuja w tibii codzienne trudy zycia z ktorymi sobie nie radza? owszem niby na pvp moze goscia zabic (lub sprobowac zabic) ale jaka masz pewnosc ze za 5 nie bedzie cie scigac jakas gildia bo sie okaze ze to byl kuzyn, brat, second kogos z tej gildi? osobiscie gram na Securze i mam swoje rozne sposoby na chowanie lootbagow, na zlodzieji expa (np chodze za takim i zabijam mu wszystko poki sie nie wyloguje ), przede wszystkim trzeba sie nauczyc olewac pewne rzeczy


@up

Cytuj:
Osobiscie dla mnie to nuba, ktos Ci cos zwinie, a Ty mu mozesz only nawrzucac =/
heh to nie jest dobry sposob jesli kogos bluzgasz to ten ktos bedzie cie jeszcze bardziej wkurzal, bluzgajac stajesz sie takim samym noobkiem ktorych mam powyzej uszu

przeslanie do wszystkich: nauczcie sie ignorowac a nie bluzgac!!!!!!!!!!!!
Sargoth Thalidae jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2005, 10:10   #10
Norrin
Użytkownik Forum
 
Norrin's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 42

Posty: 182
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Norrin
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 171
Norrin ma numer GG 2634980 Norrin ma login Tlenu Seaker-222@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sargoth Thalidae
np chodze za takim i zabijam mu wszystko poki sie nie wyloguje )
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sargoth Thalidae
heh to nie jest dobry sposob jesli kogos bluzgasz to ten ktos bedzie cie jeszcze bardziej wkurzal, bluzgajac stajesz sie takim samym noobkiem ktorych mam powyzej uszu
Coś mi się tu nie zgadza :-\
Czyli mam to rozumieć, że wg Ciebie bluzgać i zaspamować priva w 15 osób mu nie wolno bo noobem będę, ale za to biegać za nim i bić potwory już jest ok?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sargoth Thalidae
przede wszystkim trzeba sie nauczyc olewac pewne rzeczy
Święte słowa
Ale coś chyba (ciężko z tego co mówisz) Ci to wychodzi.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sargoth Thalidae
przeslanie do wszystkich: nauczcie sie ignorowac a nie bluzgac!!!!!!!!!!!!
I tym sposobem lista moich ignorowanych playerów jest prawie taka długa jak Vipów
__________________
Bez adrenaliny nie ma zabawy
Avatar - in memory of Z. Beksiński
[ ' ] [ ' ] [ ' ]
Norrin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2005, 10:45   #11
Sargoth Thalidae
Użytkownik Forum
 
Sargoth Thalidae's Avatar
 
Data dołączenia: 22 11 2004
Lokacja: Bytom
Wiek: 41

Posty: 133
Imię: Sargoth
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 71
Poziom mag.: 60
Sargoth Thalidae ma numer GG 2516486
Domyślny

Cytuj:
Coś mi się tu nie zgadza :-\ Czyli mam to rozumieć, że wg Ciebie bluzgać i zaspamować priva w 15 osób mu nie wolno bo noobem będę, ale za to biegać za nim i bić potwory już jest ok?
no wiesz jesli trenuje i koles przychodzi regularnie co 15 minut i wybija mi treningowe stwory chociaz go prosze zeby nie zabijal to mu daje mala lekcje zeby zobaczyl jak to jest i to dziala, niejeden noob zostal uleczony i daje mi spokoj, a bluzganiem nic nie zdzialasz, pokazesz tylko ze jestes rownie plytki


EDIT: generalnie sa to przypadki sporadyczne jak mnie juz ktos bardzo drazni a naprawde ciezko mnie wyprowadzic z rownowagi

Ostatnio edytowany przez Sargoth Thalidae - 10-05-2005 o 10:47.
Sargoth Thalidae jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2005, 11:09   #12
Norrin
Użytkownik Forum
 
Norrin's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 42

Posty: 182
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Norrin
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 171
Norrin ma numer GG 2634980 Norrin ma login Tlenu Seaker-222@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sargoth Thalidae
no wiesz jesli trenuje i koles przychodzi regularnie co 15 minut i wybija mi treningowe stwory chociaz go prosze zeby nie zabijal to mu daje mala lekcje zeby zobaczyl jak to jest i to dziala, niejeden noob zostal uleczony i daje mi spokoj
Przy okazji wyszedł kolejny problem/nieproblem na Non PvP - trening tylko z potworkami.
[jak ja się cieszę, że gram magiem ]
Doskonale rozumiem o co Ci chodzi, dla ścisłości tylko pytałem, żeby nie było potem, że istnieje zasada "oko za oko"
BTW Kiedyś z takiego nooba blokera sobie zrobiłem. Przyszedł jakiś 35 lvl rycerzyk i jego kumpel druid do kopalni na d-guardy. I beszczelnie bez słowa zaczęli je wybijać. Skutecznie blokowało się shootera i przejąłem jego funkcję. Rycek dość często się uhał bo nie chciało mi się co rundę strzelać w końcu zrozumieli, że im się to nie opłaca

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sargoth Thalidae
a bluzganiem nic nie zdzialasz, pokazesz tylko ze jestes rownie plytki
Nie ma sensu takiego osła bluzgać bo jest za głupi zazwyczaj a tylko zaostrza to konflikt.
__________________
Bez adrenaliny nie ma zabawy
Avatar - in memory of Z. Beksiński
[ ' ] [ ' ] [ ' ]
Norrin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2005, 11:34   #13
moF
Użytkownik Forum
 
moF's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: CalmerA
Wiek: 32

Posty: 447
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 68
Skille: 83/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

ja gram na clmerce (non-pvp) i to nie jest calkiem tak ze jak ktos ci cos powie , ukradnie , zabije to nic sie z ty zrobic nie da ... Wiadomo ze na pvp mozesz kolesia trzasnac i zrozumie ze to nie miejsce dla niego ... Ale ja np. 4 minuty temu zabilem kolesia ktory mi podpadl i zyskalem f axe :> jak zabilem ?! Luring ... A co do tego ze kradziesz , bicie monsterow , noobostwo jets na pozadku dziennym to niestety prawda ... Osobiscie nie polecam non-pvp
__________________
Twoja sygnatura łamała regulamin z powodu swojej wielkości lub sumarycznej wagi obrazków.
moF jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2005, 12:33   #14
Repos
Użytkownik Forum
 
Repos's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Wiek: 38

Posty: 131
Stan: Niegrający
Imię: Repos
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 38
Skille: 72\71
Poziom mag.: 5
Domyślny

Na non-pvp przydała by sie opcja atakowania gracza, ale tylko na party albo gdy obydwoje wyraża zgodę tzn. opcja w kliencie, albo lika sie na typa prawym klawiszem, wychodzi menu i jest opcja Duel, albo Challenge, typ daje accept i huzzzia sd:d

@down, down, down, a co to pzreszkadza, ze byb sobie nie można było z koimś innym potrenować, poza tym możan by wprowadzic jakies ograniczenia, że musi to byc walak, a nie trening np. wieksz czestotliwosć blood hitów, ciagły ruch postaci, czy nap czasowy albo ilosciowy limit walk na dzien\tydzien. A co do skłonienia kogos do walki, czasem sa spory międzi garczami, a w ten sposob mozna by je wyjasnić.
__________________



Ostatnio edytowany przez Repos - 10-05-2005 o 20:21.
Repos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2005, 13:34   #15
Quodion
Użytkownik Forum
 
Quodion's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2005
Wiek: 34

Posty: 58
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Servery non PvP są dość specyficznymi rodzajami. Można by powiedzieć że jest to server treningowy. Czemu? Ano, prawie każda osoba, która zaczyna grać w Tibie, zaczyna włąsnie od non PvP. Głównie dla ostrożności że nikt ją nie zabije. Jednak też najczęściej nie zna zasad i myśli że wszystko jej wolno. I rośnie najczęściej z newbie, n00b. Tak czy inaczej, taki n00b przechodzi na PvP bo myśli że już wszystko wie, a dodatkowa opcja zabijania zachęcą ją (myśli że to on, a nie jego będą zabijać). Potem najczęściej rezygnuje z Tibią, bo nie umie grać na servie PvP i jest dość często zabijany za zachowania non PvP'owca. Oczywiście nikogo niechciałem obrazić tym specyficznym tekscie.
Dlatego polecam od razu grę na PvP (chociaż sam też na początku grałem na non PvP (Astera, Pacera ).
Myślę że wtedy szybciej zrozumiesz czym jest prawdziwa gra, podczas gdy na non (n00b?) PvP możesz się nauczyć "chamskiego" grania.
Ale to twoje zdanie...

Jeżeli jednak wybierzesz PvP i będziesz chciał wybrać jakiś server, to nie wybieraj serva PvP enforced. Sever PvP i PvP enforced się bardzo różnią. Tam jest rzeźnia (wyłączone kary za zabijanie).

@Down down (Dwimenor): Heh, sugerujesz że na non PvP nie doszłem nawet do 10lvl? Skąd, na Pacerze mam 24lvl palladyna. Mógłbym grać dalej na Pacerze, ale zmieniłem server . Zmieniłem server bo koledzy mnie namówili. Gdybym chciał to bym dalej grał na Pacerze, mam tam wszystko co prawdziwy paladyn potrzebuje (crown set, kasa, dobre skile). Po za tym czy napisałem że uważam non PvP za wylęgarnie n00bów? W żadnym wypadku, tylko że naprawdę dużo osób może się stać n00bami. Te servery mogą być naprawdę piękne, tyle że co z tego jeżeli poszło się na hunta (np. dragi) przychodzi jakiś n00bek i zgarnia cały loot, a w dodatku nic nie można mu zrobić. Prawdą jest że non PvP też mają plusy. Chociażby nie musisz się martwić żadnymi trapami (przez ludzi, nie zlurowane potwory) czy grasujący w okolicy PK (własnie przed chwilą mnie takich dwóch zabiło bo miałem mało hp (pozdro Nupanu dark druid i Fillandar)). Ja tylko ostrzegłem i wypowiedziałem swoje zdanie. Czyżby to było zabronione?
Edit: Masz rację. Owszem, mam wrażenie że większość n00bów rodzi się na non PvP, bo nie raz widziałem rozmowę osóbki, która ukradła loot z potworka high lvlowi, a potem niechciała oddać i tłumaczyła że na non PvP tak jest i jest dobrze. Jednak nie uważam ją za wylęgarnie. Aż tak źle nie jest. Co do przenosni to ok. Nie do konca ją zrozumiałem.
__________________
Uważaj na siebie.

Ostatnio edytowany przez Quodion - 11-05-2005 o 18:33.
Quodion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2005, 14:15   #16
chesek
Użytkownik Forum
 
chesek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 368
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Ja mam kilka postaci na serwerach pvp i pvp non.
Także, jak jakiś noob na Harmonii mnie wkurzy, mogę zawsze przejść na Trimerę. ;]
chesek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2005, 15:24   #17
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Niedobrze mi się robi jak czytam większość postów tego tematu. Gram na non-pvp prawie rok(Harmonia) i nie narzekam. Przyjdzie noobek i zacznie zabierać loot z rotów-OMG, dla 10gp nawet nie warto męczyć klawiatury. Przyjdzie noobek i zakosi loot z draga- mówię, że idę na następnego i noobka blokuje.
Kradnie noobek lootbaga z guardów- Jak się nie umie taszczyć to i pvp nie pomoże na dłuższą metę.
Ktoś bije ci potworki do trenowania? Ustawiasz się tak, żeby mu się nie udało(kto chodzi strzałami na roty na przykład). Trzeba tylko znać dobre miejsca.
Zresztą przyznam bez bicia, że tak naprawdę nie jest o masowe zjawisko. Więcej noobów spotkałem przez miesiąc na Aldorze niż przez pół roku na Harmonii. Po prostu trzeba umieć rozróżnić nooba od newbe.
Lurują? To chodź takimi drogami, żeby nic nie spotkać. Albo nie chodź w ogóle, jak masz niski lv. W pobliżu każdego miast są miejsca, gdzie ciężko coś zloorować i gdzie nabijesz jakis stosowny lv.
Blokują? Bierz uhy ze sobą. Nie panikuj i uważaj.
@Quodion
Taki sposób rośnięcia noobów działa na każdym serverze. Połowa ludzi którzy gadają, że nonpvp jest ZŁE, że to wylęgarnia noobów, ze nie można kogoś tam zabić jak ci zabije rota(rotfl) nie grała nigdy dłużej niż rook+10lv na takim świecie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez repos
Na non-pvp przydała by sie opcja atakowania gracza, ale tylko na party albo gdy obydwoje wyraża zgodę tzn. opcja w kliencie, albo lika sie na typa prawym klawiszem, wychodzi menu i jest opcja Duel, albo Challenge, typ daje accept i huzzzia sd:d
MUAHAHHAHa Wtedy wszyscy by trenowali bezproblemowo, bo w końcu jak by można było mu zaszkodzić? Przemyśl to, ale wiedz że ta propozycja to istny idiotyzm.


@UpUp
Tak, z twojego posta wynika, że więkrza część noobków rodzi się na nPvP.
A z tym 10lv to przenośnia.

@Down, Down...ileś tam razy
Chodzi o ten trening ryckiem
Czemu taki zły na nonpvp? Dotreniłem do 70/70 bez jakiś więkrzych problemów z noobkami. Wystarczyło znaleść miejscówke, paru znajmoych(wielonarodościowych, żeby się z noobkami po ichniemu dogadać) i mozna było godzinami gadać.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.

Ostatnio edytowany przez Dwimenor - 10-05-2005 o 19:36.
Dwimenor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2005, 16:27   #18
krzysio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 04 2005

Posty: 15
Domyślny

Też gran na nov PvP(Secura) i nie narzekam chociaż podczas treningu przychodzom ludzie i zabijajom stwory ale nawet gdyby było pk nie bił bym nooba gdybym bił każdego kto mi potwora zabije to miałbym red skulla ale co do lootbagow trzeba przesuwać pod drzewami itp. mi loot baga ani razu nie zabrali
krzysio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2005, 17:00   #19
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 78

Posty: 800
Domyślny

Odradzam grę Rycerzem na światach non-pvp... Łucznikiem ujdzie, jeśli masz dobrego bota podnoszącego włócznie (). NA Światach non-pvp polecam maga/druida. To na tyle.
Pa
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2005, 17:05   #20
Xzonix
Użytkownik forum
 
Xzonix's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2005
Lokacja: Rumia-Thais/Carlin-Inferna
Wiek: 33

Posty: 19
Domyślny

Ja gram na Infernie i Celeście. Jak sie wqurzam na n00bka/thiefa na non PvP, to ide na Infernie odreagować ("po expić") .

Re@up:
Którego z wyżej wymienionych? Druid czy Sorc?
Xzonix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:04.


Powered by vBulletin 3