Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-02-2005, 16:43   #21
Archarius
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 08 2003

Posty: 13
Żarówka

@Jurer
Zaczynajac od poczatku: Nie ma i raczej nie bedzie NUB bota do nowej Tibii wiec daruj sobie teksty ze cie przez niego shackowali. Glownie dzieki takim jak ty... ludziom... Norfin stwierdzil ze po prostu nie chce mu sie juz bawic w te klocki i nie bedzie publikowal nowego NUB bota.
Archarius jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-06-2005, 20:20   #22
Steve-0
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Polny Lowca
@up
a skąd znasz źródło keylogera? pozatym "wszyscy" (no prawie) którzy wypisyawali się w tym temacie twierdzili że NIE MA keylogera
Bo to byli 3vul wysłannicy i sługusy serwisuwww.tibia.org.pl ;]
Ale tak naprawde, to na tym forum siedzę tylko po to, zeby filmiki sciagac <bo jest wiecej> a głownie to nawww.forum.tibia.org.pl bo jak dla mnie, atmosfera jest tam o wiele ciekawsza niz tutaj (nie chcąc oczywiscie nic zarzucac serwisowi www.tibia.pl) i tyle.

A co do Gayloggerów, to ja uzywam i NIGDY, powtarzam: NIGDY nie miałem hacka, a ci co pisali ze :
Sprawdzalem w cafejce i mi znalazlo wirusaa, to z tibia.org.pl, mialem haka ! halp! tibia.org.pl suxxx to tam macie tryliardy miliardów syfów posciaganych przez 3vul Hackjeruff/dzieciaki grające w tibię, i sciagajace programy (cheaty) ze stron typu www.najlepszeprogramydotibi.prv.pl to niech sie nie dziwia,ze maja ciagle hacki ;p
Dziękuję
Spider~

Ostatnio edytowany przez Steve-0 - 17-06-2005 o 20:23.
 
stary 17-06-2005, 20:25   #23
Writher
Użytkownik Forum
 
Writher's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 32

Posty: 66
Wyślij wiadomość przez ICQ do Writher
Domyślny

Niech ich hakuja! Beda mieli za swoje!
Writher jest offline  
stary 17-06-2005, 20:39   #24
Dagfan
Użytkownik Forum
 
Dagfan's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2005
Lokacja: Stormwind
Wiek: 32

Posty: 263
Dagfan ma numer GG 3261525 Dagfan ma login Tlenu willy008
Domyślny

czy ja wiem czy hakuje to... moich dwuch kolegów z podwórka zostałe shakowanych przez te ich programy ale ok. 14 osob tez z mojego podworka kozysta z tych smieci i ich nie hakneli...
__________________
Wszystko o OTS!!!111

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bielo_ELYSJA
Dziwna zecz sie stala... Ide sobie w nocy patrze zdechniety czlowiek.
BUAHAHAH
Dagfan jest offline  
stary 17-06-2005, 20:53   #25
Huzss
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 05 2005

Posty: 10
Domyślny

Zalezy co i skad sie sciagnie...
Mozesz wejsc w byle linka,ktory wydaje byc sie wiarygodny i syfa masz...wiec o czym tu mowic?Miejcie oczy otwarte i tyle:F
Huzss jest offline  
stary 17-06-2005, 20:54   #26
Erin91
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 03 2005

Posty: 36
Domyślny

Ja miałam hacka, używałam TBI i mc ale nie mogę mieć pewności że to akurat przez te programy. Równie dobrze moja siostra lub ktoś kto siedział u mnie na kompie mógł kliknąć jakiś link i mam keyloggera :/ Nie wiem czy to wina tibia.org.pl, czy nie, ale więcej botów używać nie będę. Mam nadzieję że to pomoże..
Erin91 jest offline  
stary 17-06-2005, 21:07   #27
Stefan12532
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 09 2004

Posty: 289
Domyślny

Jeśli interesujesz sie chetami, to www.tibia.org.pl jest JEDYNYM NA 100 % bezpiecznym centrum downloadu w polsce z tego typu programami. NIe sadze aby moderatorowie i admini www.tibia.org.pl chcieli hackowac. Ci ludzie sami dbaja o to, aby hackowanie z tibii wyeleminowac, co mozna zauwazyc w ich ostatnich newsach. Tibia.org.pl chce przez swojego BOTA stac sie bardziej popularna strona. kit chlopie sadzisz...

Ostatnio edytowany przez Stefan12532 - 17-06-2005 o 21:34.
Stefan12532 jest offline  
stary 17-06-2005, 21:12   #28
Mikhalov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 03 2005
Lokacja: 5:!
Wiek: 36

Posty: 165
Stan: Niegrający
Domyślny

używam TBI przyznaje sie bez bicia, ani razu mnie nie hackneli, skanowalem przeróżnym antywirami ad-warem, spybotem i nic nie wykrył. Po co mieliby dawać keyloggera!? ufam tibi.org.pl

p.s. ten bot to rewelacja ;p
Mikhalov jest offline  
stary 17-06-2005, 21:23   #29
Maethi
Zbanowany
 
Maethi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 411
Maethi ma numer GG 4684801
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Steve-0
A co do Gayloggerów, to ja uzywam i NIGDY, powtarzam: NIGDY nie miałem hacka, a ci co pisali ze :
Sprawdzalem w cafejce i mi znalazlo wirusaa, to z tibia.org.pl, mialem haka ! halp! tibia.org.pl suxxx to tam macie tryliardy miliardów syfów posciaganych przez 3vul Hackjeruff/dzieciaki grające w tibię, i sciagajace programy (cheaty) ze stron typu www.najlepszeprogramydotibi.prv.pl to niech sie nie dziwia,ze maja ciagle hacki
Wow , ja nie umiem używać gayloggerów. Skąd je masz?Pozatym cafejki internetowe nie są zasyfione, admini dbają o porządek jak mogą. W całym moim mieście , w każdej cafejce jest czysto na kompach. jedynie w jednej były trojany.

evul hackjeruff/dzieciaki - ołł men , załama totalna
www.najlepszeprogramydoribi.prv.pl - amsz coś do tej strony? Admin to nauczyciel od informatyki.
Maethi jest offline  
stary 17-06-2005, 23:38   #30
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 35

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jurer
Moge potwierdzić, że nub bot ma keyloggery - niedawno zostalem shackowany na 25 lvl i mialem pacca .
Mozesz udowodnic ze to przez tego bota? Nie? To dowidzenia, ostatni gasi swiatlo.

Co do samej tibia.org...Jesli dobrze pamietam przed sciagnieciem nielegalnych pomocy do tibi jest wyraznie napisane ze taki program jest nielegalny(patrz tibia rules) i mimo tego ze zespol tibia.org programy testowal po katem bezpieczenstwa nie gwarantuje niczego.

Tak do autora...Masz jakikolwiek dowod? A wiesz ze nie ladnie jest oskarzac bez dowodow? Pomijajac kwestie kultury i dobrego smaku za znieslawienie jest kara grzywny.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline  
stary 18-06-2005, 00:37   #31
lionmen
Użytkownik forum
 
lionmen's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2004

Posty: 5
Domyślny

[quote=Maethi]Wow , ja nie umiem używać gayloggerów. Skąd je masz?Pozatym cafejki internetowe nie są zasyfione, admini dbają o porządek jak mogą. W całym moim mieście , w każdej cafejce jest czysto na kompach. jedynie w jednej były trojany.


Cytuje "w każdej cafejce jest czysto na kompach" Maethi to że klawiatura jest czysta czy monitor nie znaczy ze system nie zawiera keyloggerów itp Bardzo wymowny ten twój post ;]
lionmen jest offline  
stary 18-06-2005, 01:21   #32
SkaLi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 06 2005

Posty: 29
Domyślny

hm... a świstak siedzi i zawija ...
SkaLi jest offline  
stary 18-06-2005, 09:53   #33
Maly =]
Użytkownik Forum
 
Maly =]'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Lokacja: Somewhere, where I smoking ganja

Posty: 184
Maly =] ma numer GG 4154227
Domyślny

Przyznam się, że używam TBI odkąd ona powstała, i jakoś chaka nigdy nie miałem. Tak samo jak ktoś powiedział, że Archarius pacci sprzedawał...
Ja już dwa razy kupiłem na tibia.org.pl pacca i zawsze go dostawałem, wręcz byłem bardzo zadowolony, bo po 2-3 dniach max cieszyłem sie pacciem. UWAŻAM (to tylko moje zdanie), że na tibia.org.pl nie ma key'ów, może kiedyś w jakiś programach tórych oni nie skanowali, no ale w tych co oni sami stworzyli to raczej napewno nie ma key'a. Jak jest - mówi się trudno. Najwyżej mnie schakują i będę mieć nauczke. Ale chciałbym także powiedzieć, że nie jestem wysłannikiem tibia.org.pl a tibia.pl. z tibia.org.pl tylko ściągam różne programiki.

Pozdro
__________________
Tekst Miesiąca !!!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez "Bolek z lasu"
Gdzie jest NPC ktury zamienia w barda?

Ostatnio edytowany przez Maly =] - 18-06-2005 o 09:55.
Maly =] jest offline  
stary 18-06-2005, 10:33   #34
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

jak używacie takiego syfu to sie niedziwcie że was hakują, gdybyście grali wedłóg zasad tibi, bez żadbych dopalaczy nic by wam sie nie stało, a skoro łamiecie prawo ponosicie ryzyko za które tylko wy sami odpowiadacie, i do nikogo nie powiniście mieć pretensji że macie hacka.
Pacek jest offline  
stary 18-06-2005, 11:37   #35
Maethi
Zbanowany
 
Maethi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 411
Maethi ma numer GG 4684801
Domyślny

[quote=lionmen]
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maethi
Wow , ja nie umiem używać gayloggerów. Skąd je masz?Pozatym cafejki internetowe nie są zasyfione, admini dbają o porządek jak mogą. W całym moim mieście , w każdej cafejce jest czysto na kompach. jedynie w jednej były trojany.


Cytuje "w każdej cafejce jest czysto na kompach" Maethi to że klawiatura jest czysta czy monitor nie znaczy ze system nie zawiera keyloggerów itp Bardzo wymowny ten twój post ;]
Po 1. Naucz się dobrze obslugiwać forum. Nawet quote nie potrafisz zrobić.
Po 2. Osoby inteligente z IQ powyżej kaloryfera wiedzą o co mi chodzilo. Szkoda , że twoje IQ równe jest IQ doniczki.
Maethi jest offline  
stary 18-06-2005, 11:47   #36
p.l
eX Moderator
 
p.l's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2003
Lokacja: Fotel przed monitorem
Wiek: 36

Posty: 1,139
p.l ma numer GG koniec tego dobrego
Domyślny

modlę się aby to była prawda ...

co do samej tibia.org.pl, upadli najniżej jak się tylko dało ...

A żeby sprawdzić czy program jest czysty, to najlepiej zainstalować przy włączonym firewallu i poobserwować czy coś nie próbuje wysyłać pakietów na obcy adres.
__________________





p.l jest offline  
stary 18-06-2005, 11:56   #37
Rahim
Użytkownik Forum
 
Rahim's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2004
Wiek: 35

Posty: 145
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Gildia: ~brak~
Świat: Valoria
Poziom: 34
Skille: 20/25
Poziom mag.: 45
Domyślny

Ktoś zamieszcza jakieś dziwne, ułatwiając gre programy w internecie i niechce mieć z tego żadnych kożyści? Może gdzieś tak jest, ale nie w Polsce.
__________________
<podpis był za bardzo śmieszny więc go skasowaliśmy, moderatorzy>
Rahim jest offline  
stary 18-06-2005, 14:10   #38
hubert
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 08 2003
Lokacja: W........
Wiek: 34

Posty: 48
Wyślij wiadomość przez ICQ do hubert hubert ma numer GG 7485292
Domyślny

GÓWNO PRAWDA www.tibia.xx.pl WYMIATA!!
__________________
Fredek
hubert jest offline  
stary 18-06-2005, 14:10   #39
Maciek100
Użytkownik Forum
 
Maciek100's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2005
Lokacja: Wrocław :>

Posty: 89
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 21
Skille: --/--
Poziom mag.: 4
Domyślny

napisalem temat o tym gownie http://www.tibia.org.pl/forum/showthread.php?t=11501 uzywalem tego 2 dni i nie wlazilem w zadne strony i przed instalem tbi nie wykryto wirusa a teraz moja ukochana postac zostala hackieta UWAGA NA TYM OSZUSTOW !
Maciek100 jest offline  
stary 18-06-2005, 14:28   #40
Markx
Użytkownik Forum
 
Markx's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2004
Wiek: 32

Posty: 163
Stan: Na emeryturze
Markx ma numer GG 6019343
Domyślny

lalalalala



Ten program jeszcze nigdy mnie nie okłamał
Markx jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:07.


Powered by vBulletin 3