Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-08-2005, 23:52   #1
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Evul Thoria Next war :) CS vs Revolution

Na tym widac jak Jeden z najlepszych sorckow na serwerze Cwanish zdobywa duzo fragow dla CS jak zawsze revolution padaja reszta uciaka film jest krecony przez mojego kumpla ja niekrecilem bo niemialem czasu odrazu jak sie zalgoowalem mowili mi ze jest znow wojna wiec... Moze nastepnym razem zrobie ja filmik na poczatku kumpel zaczol film ze strony revolution gdzie sie bunkrowali zreszta sami zobaczycie miłego ogladania jak wam sie spodoba to moze nakrece cos jak jeszcze beda chcieli walczyc ;]
http://rapidshare.de/files/3560201/Wojna.rec.html
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-08-2005, 16:38   #2
schnappi
Użytkownik forum
 
schnappi's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005

Posty: 21
Domyślny wow

cwanish byl po prostu swietny!! ale mzoeciee tez sie z tego filmiku czegos nauczyc! jak nie szpanowac w filmie -.- co to mialo byc? kolo bez uhow ( rozumiem) z wrazenia troche byl przywieszony (tez ok ) no ale te prosby uh plx -.- i na koneic wjanowanie sie w ue -.- czekam az cwanish zrobi filmik to bedzie dopeiro!
schnappi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2005, 21:58   #3
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

hehe zrobie ale musi byc jakas wojna ;D bo teraz to jak sie pojawiaja to tylko w pz siedza lamusy
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2005, 23:04   #4
schnappi
Użytkownik forum
 
schnappi's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005

Posty: 21
Domyślny lao vs cad

to smao bylo lao vs cadbury jak my ich scigalismy to non stop siedzieli w pzetach a jak oni raz wyruszyli na nas to akurat expilismy - . - ale i tak bylo bodajze 15 : 3 dla nas , podobnie miazdzy cs tych z revo;lution ;p
schnappi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2005, 00:41   #5
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

ta tylko ze cs czyli my wygrywamy 40+ do jakis 10 ;D niektorzy niemusza nam placic z revolution bo sa hunted 4ever za PA
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2005, 16:58   #6
Delmithos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 4
Domyślny

jak to chwalenie sie w filmie ? lol wez nie ******* tu gupot... ja tam juz dawno nie gram nie mialem wiec uhow blankow ani nic ;p - pozatym co to znaczy "z wrazenia troche byl przywieszony", ?? Pozatym "no ale te prosby uh plx -.- i na koneic wjanowanie sie w ue -.-" skomentuje - wal sie, uhneli mnie bo inaczej bym padl lol wiec prosilem o uhniecie... noob -.- na ue padlem poniewaz nie skojazylem ze Norkiav to Phiromana i ten druid takze nie ******* mi tu... ty bys dygal tam w ogule pojsc a co dopiero wchodzic tam gdzie walcza lol wiec nie opowiadaj bajek shnapi
Delmithos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2005, 17:24   #7
emperor fight
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005

Posty: 16
Domyślny

Pojechali z nimi
emperor fight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2005, 23:15   #8
schnappi
Użytkownik forum
 
schnappi's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005

Posty: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Delmithos
jak to chwalenie sie w filmie ? lol wez nie ******* tu gupot... ja tam juz dawno nie gram nie mialem wiec uhow blankow ani nic ;p - pozatym co to znaczy "z wrazenia troche byl przywieszony", ?? Pozatym "no ale te prosby uh plx -.- i na koneic wjanowanie sie w ue -.-" skomentuje - wal sie, uhneli mnie bo inaczej bym padl lol wiec prosilem o uhniecie... noob -.- na ue padlem poniewaz nie skojazylem ze Norkiav to Phiromana i ten druid takze nie ******* mi tu... ty bys dygal tam w ogule pojsc a co dopiero wchodzic tam gdzie walcza lol wiec nie opowiadaj bajek shnapi
ty nie opowiadaj bajeczek po pierwsze nie padlbyś od ognia zostało by ci życie a po drugie po znalezieniu fooda mailes mane na e vite ( chyba dawno nie ogladalem ale obejrze jutro i skomentuje jeszcze raz ) aha te "przywieszenie" wolno pisales on cie uhnal a ty jeszcze 2x napsiales uh plx i nie gadaj ze bym sie dygal pojsc -.- ty psozedles i nic nie robiles tak to by mogl kazdy pojsc ale ja poszedlem na wojne lao vs cadbury gdzie 25 ms uzywal aimbota; / i kolejna sprawa nie nagrywaj filmikow z wojny w ktorej nie brales udizalu to na prawde mnie gryzie aczkolwiek to troche wina pivope ze filmik zamiescil ok ja uwzam ze powinien byc koniec kłótni

Ostatnio edytowany przez schnappi - 06-08-2005 o 23:19.
schnappi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2005, 01:18   #9
Alastor
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 07 2005
Lokacja: Gliwice
Wiek: 36

Posty: 4
Domyślny

Heh ale to ue pod koniec było wredne
Spox film ale denerwują mnie kolesie którzy nagrywają film z wojny w której nie briorą udziału.
Alastor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2005, 15:00   #10
Delmithos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 4
Domyślny

A o co ci chodzi... Było DR, DR sie rozpadło, dołączyłem do Euphoric, Euphoric i Wildfire sie złączyło w dawne DR a Sikews i grupa h lvli poszli do CS i zaczęła się wojna, ja nie brałem udziału bo nie miałem run a tak to bym pomagal DR, co wiekszość bała by sie zrobić przy przewadze jaką posiada CS, pozatym nie brałem udziału w wojnie ponieważ nie gram na Thorii a na Refugii ( btw. non pvp sux ). To wszystko co mam do powiedzienia zrob sobie chara i dolancz do wojny i nagraj filmik lol.
Delmithos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2005, 18:05   #11
Bongozzpl
Użytkownik Forum
 
Bongozzpl's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: :O

Posty: 310
Imię: ~
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Ue poszlo troche nie pomyslal ten typek bo mogl poubijac swoich + dostac bana bo duzo low lvl sie schodzilo juz
__________________
www.wielkiejol.com
www.bezele.pl

` Nie tani amant i nie podrabiany cfaniak mam T-shirt z napisem Zakaz Kopiowania `

DGE.
Bongozzpl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2005, 05:33   #12
Snodek
Guest
 

Posty: n/a
LOL Cs rox

Wojna super Cs oby tak dalej Pozdro dla damer jakura
and Eliros Snodeek here
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2005, 11:39   #13
Mailordzik
Użytkownik forum
 
Mailordzik's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2005
Wiek: 32

Posty: 22
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mailordzik
Profesja: Knight
Świat: guardia
Domyślny

Powidzcie mi jak sie scionga filmik plz
Mailordzik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:16.


Powered by vBulletin 3