Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Pokaż wyniki sondy: Czy kupisz World of WarCraft ?
Tak, To gra stulecia! 21 25.30%
Raczej tak, ale niejestem pewien. 7 8.43%
Jeszcze niewiem, zastanawiam się. 6 7.23%
Raczej nie, ale niejestem pewien. 3 3.61%
Nie, niepodoba mi się to. 9 10.84%
Br? 37 44.58%
Głosujących: 83. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-10-2005, 14:30   #21
Harven
Użytkownik Forum
 
Harven's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 190
Stan: Niegrający
Harven ma numer GG 6311614
Domyślny

Gdybym miał taką możliwość NAPEWNO kupiłbym WoW'a. Niektórzy mówią że ta gra nie jest przełomem w mmorpgach - a 2mln graczy płacących abonament, doliczając do tego jakiś 1mln grający na shardach to co? Ta gra jest przełomem. Świadczą o tym te ogromne liczby ludzi grających, ogromny świat, dużo ras i profesji, no i niestety przypadki śmierci głodowej lub z przemęczenia przed kompem(!) WoW nie był robiony z myślą o nas, 12-15 letniej młodzieży ale o osobach starszych które mogą płacić abonament. Jestem pewny że kiedyś kupię Wow i jestem też pewny że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.
Harven jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-11-2005, 07:41   #22
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Harven
Gdybym miał taką możliwość NAPEWNO kupiłbym WoW'a. Niektórzy mówią że ta gra nie jest przełomem w mmorpgach - a 2mln graczy płacących abonament, doliczając do tego jakiś 1mln grający na shardach to co? Ta gra jest przełomem. Świadczą o tym te ogromne liczby ludzi grających, ogromny świat, dużo ras i profesji, no i niestety przypadki śmierci głodowej lub z przemęczenia przed kompem(!) WoW nie był robiony z myślą o nas, 12-15 letniej młodzieży ale o osobach starszych które mogą płacić abonament. Jestem pewny że kiedyś kupię Wow i jestem też pewny że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.
Chrzanisz głupoty totalne. "Ta gra jest przełomem. Świadczą o tym te ogromne liczby ludzi grających, ogromny świat, dużo ras i profesji". Wiesz co to przełom? Wiesz co to rewolucja? Poszukaj definicji i zastanów się co napisałeś.

@Topic
Swego czasu grałem na shardach, w miarę grania odechciewa się grać. To tak samo jak z B&W.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 14:57   #23
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 35

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero
Chrzanisz głupoty totalne. "Ta gra jest przełomem. Świadczą o tym te ogromne liczby ludzi grających, ogromny świat, dużo ras i profesji". Wiesz co to przełom? Wiesz co to rewolucja? Poszukaj definicji i zastanów się co napisałeś.

@Topic
Swego czasu grałem na shardach, w miarę grania odechciewa się grać. To tak samo jak z B&W.
Ty masz racje, tylko dla tego, że gra ma wielu graczy nie świadczy o tym, że WoW jest przełomowy. Ras też tak wiele na dobrą sprawer nie ma, jest to raczej umiarkowana, tradycujna ilośc...

A co do tego, że gra szybko się nudzi, to już tylko wina shardów... shardy nie mają klimatu, tam nie ma tej magii, poprostu... trzeba grać na prawdziwym servie by poczuć tą magię
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2005, 19:35   #24
Adrian15
Użytkownik forum
 
Adrian15's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2005
Wiek: 34

Posty: 12
Stan: Początkujący
Imię: Dhorgin
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Berylia
Poziom: 3
Skille: 13/10
Adrian15 ma numer GG 8868321
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost Nieudany
@up
Tylko serwer wysiada co pięć minut, graczy jest dziesięciu, a potworków, areny i questów jeszcze nie dodali. Ale to są szczegóły, nie?
Chyba dawno nie zaglądałeś na prywatne serwery. Działają cały dzien, graczy około 200, wszystkie potwory są, areny dziąłają, battlegroundy też, Questy wszystkie z małymi wyjątkami. Wniosek: po co płacić 60 zł miesięcznie i 200 za grę, to samo mogę mieć za darmo.
Adrian15 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2005, 21:06   #25
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adrian15
Chyba dawno nie zaglądałeś na prywatne serwery. Działają cały dzien, graczy około 200, wszystkie potwory są, areny dziąłają, battlegroundy też, Questy wszystkie z małymi wyjątkami. Wniosek: po co płacić 60 zł miesięcznie i 200 za grę, to samo mogę mieć za darmo.
Po co mam zbierac cale zycie na samochod? Lepiej pojsc na parking i zwinac auto twojemu ojcu...
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2005, 21:12   #26
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 35

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adrian15
Chyba dawno nie zaglądałeś na prywatne serwery. Działają cały dzien, graczy około 200, wszystkie potwory są, areny dziąłają, battlegroundy też, Questy wszystkie z małymi wyjątkami. Wniosek: po co płacić 60 zł miesięcznie i 200 za grę, to samo mogę mieć za darmo.
Po co żyć zgodnie z prawem jak moge je łamać...
Tutaj w grę wchodzi twoja uczciwość...
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2005, 21:14   #27
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

all@up:

Nie wtrącam sie...


Topic:
A gdzie opcja "To największy SHIT tego stulecia" ?
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2005, 21:39   #28
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

@up
Wiesz, Avag, śmieszny jesteś. Bluzgasz, że WoW to niby jedno wielkie gówno polegające only na EXP EXP EXP, podczas gdy tak naprawdę robisz to samo, co to niby te "EXP EXP EXP" dzieciaczki grajace w WoW. Spójrz na swoje posty w temacie o GW. Nic tylko FACTION FACTION FACTION, SKILL SKILL SKILL, ITEM ITEM ITEM. Żałosne.

Cytuj:
Wniosek: po co płacić 60 zł miesięcznie i 200 za grę, to samo mogę mieć za darmo.
Jasne, można przeca nie płacić NIC za grę, przy okazji tarzając się w gównie. To ty się tarzaj, a ja może jednak pozostanę z czystym honorem, kej?
Facet, sam twórcom kradniesz ich zarobek, kupując piraty i grając na prywatnych serwerach. Ale potępiasz przy okazji złodzieji samochodów. Ale co ty możesz do nich mieć, skoro ty tak naprawdę robisz to samo - okradasz kogoś z dorobku?
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2005, 21:44   #29
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 35

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avager Tymczasowy
all@up:

Nie wtrącam sie...


Topic:
A gdzie opcja "To największy SHIT tego stulecia" ?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok
@Gufat III: bo to nie sonda "co myślisz o WoW" ale "czy kupisz WoW"
Czytaj ze zrozumieniem ok?
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2005, 09:21   #30
NORMALY OBYWATEL RP
Użytkownik Forum
 
NORMALY OBYWATEL RP's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2004

Posty: 432
Domyślny

Avager jestes pierwsza osoba ktora znam w rl/wirtualnie ktora mowi ze WoW to shit
Jesli chodzi o pirackie serwery to gralem na nich sporo lacznie cos kolo 3 Miechow? Pierw mialem huntera na 32lv... Reset postaci dobra wrocilem z wakacji zaczolem grac od nowa zrobilem 58lv(2lv do maxymalnego...)...RESET POSTACI! Troszke to potrafi zdenerwowac ale przestalem grac bo uwazam ze troche zaniedbuje szkole, 3 gim jest wazna Jednak polecam kazdemu zagrac w ta gre sczegolnie na jakims dobrym serwerze np. Cyberkiller <--- Serwer na ktorym niedawno wprowadzili 1.7.0 i teraz na tym serwerze Bledow jak na piracki serwer jest strasznie malo... Pozatym ludzie przyjazni i GM zawsze staraja sie pomoc i jak tylko wykryja blad to staraja sie go zwalczyc
__________________

http://www.pajacyk.pl <--- Kliknij...
NORMALY OBYWATEL RP jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:00.


Powered by vBulletin 3