Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 03-12-2005, 11:29   #241
Zuxio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 10 2005
Lokacja: Zgierz
Wiek: 32

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Calmera
Poziom: 26
Poziom mag.: 38
Zuxio ma numer GG 6298136
Domyślny

Mam pytanie. Czy aktualny mlvl po updacie zostanie obnizony do odpowiadajacego nowemu progowi many czy zostanie taki jaki jest?
Zuxio jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-12-2005, 11:46   #242
ugly man 666
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 12 2005

Posty: 11
Domyślny

co do manasow bez roznicy.. i tak po update beda dawaly wiecej ale i na mlvl trzeba bedzie wiecej spalic.. ale ringi po update lepiej.

Mlvl nie zostanie zmniejszony ani max ilosc many. Zostanie zwiekszona x4 ilosc many potrzebna na kolejny mlvl
ugly man 666 jest offline  
stary 03-12-2005, 11:53   #243
Momus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 11 2004

Posty: 82
Domyślny

teraz skilowanie na non PvP bedzie tragedią... Magowie i druidzi od 7 do około 15 lvl bedą chodzić i zabijać potworki do skilowania... dotychczas można było zablokować dojście do potworków swoim ciałem, i magom i druidom szkoda bylo nie raz zmarnowac głupiego hmm-a bo im się nie zwracało ale teraz po wprowadzeniu różdzek większość ludzi będzie niszczyło cudze potworki przez zwykłą złośliwość bo to w końcu nic ich nie kosztuje :/ nie podoba mi się to wszystko...

@Zuxio
logicznie rzecz biorąc, sądze że mlvl zostanie na tym samym poziomie.

@down
wielka czy nie... nawet gdy stoisz przy ślepym korytarzu to zakładam że skończy się tak samo...

Ostatnio edytowany przez Momus - 03-12-2005 o 12:41. Powód: bo tak!
Momus jest offline  
stary 03-12-2005, 12:04   #244
Shein Silvershadow
Użytkownik Forum
 
Shein Silvershadow's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Dziura nieopodal Thais
Wiek: 31

Posty: 292
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Adamrosz
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 42
Poziom mag.: 55
Domyślny

@up
A co z knightami, który myślą, że mogą zając całą wielką jaskinię dla siebie?

A mógłby ktoś podac dokładne wartości odradzania się many? Co 1,5 sekundy dla zwykłych magów?
__________________
Podpisano, Adner.
Tak, to jest moje drugie konto.
Shein Silvershadow jest offline  
stary 03-12-2005, 12:13   #245
jakubs13
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka

Cytuj:
+ bramki lvlowe dla robienia run (20 dla HMM, 24 dla UH, 45 dla SD)
hmhmm... Czytałem wcześniej, ze SD będą od 36lvla. To w koncu co jest prawdą ??
 
stary 03-12-2005, 12:23   #246
Mila babka
Zbanowany
 
Mila babka's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2005

Posty: 44
Pytanie

Mam pytanie moze ktos wie ile beda kosztowaly te rozdzki dla sorca i druta i czy bedzie je mozna kupic w sklepie??
Mila babka jest offline  
stary 03-12-2005, 12:26   #247
wivivol
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ugly man 666
co do manasow bez roznicy.. i tak po update beda dawaly wiecej ale i na mlvl trzeba bedzie wiecej spalic.. ale ringi po update lepiej.

Mlvl nie zostanie zmniejszony ani max ilosc many. Zostanie zwiekszona x4 ilosc many potrzebna na kolejny mlvl
dlaczego ringi po update lepiej?
Co do manasów dlaczego to bez różnicy? będą dawały więcej many.. ale jak wezmiesz pod uwagę że używając samych mf na adv mlevel... to dajmy bodajrze ze na 8 mlevel potrzebujesz 300 many.... (dajmy na to że każdy mf da Ci 50 many) teraz musisz kupic jakies 6mf za które zapłacisz 600gp... po update... na 8 mlevel będziesz potrzebował 1200 many... (dajmy na to że po update każdy mf da Ci 80 many) i będziesz musiał kupic jakieś 15mf za które zapłacisz 750gp... wiec dajmy na to... ze miales racje ;]

Ostatnio edytowany przez wivivol - 03-12-2005 o 12:43.
 
stary 03-12-2005, 12:30   #248
suchyxxx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 10 2004

Posty: 170
Domyślny

Super ten update
Minus to to że trzeba teraz wyższego levelu na robie run-runy tylko dla wyższych leveli
-ceny run będą takie same bo w sklepach się nie zmieniły więc u ludzi te się nie zmienią i w dodatku mniej osób będzie runy sprzedawała
-lepsze rozdzki strzelaj z bliska więc sorcem raczej z super różczką nie pójdziemy na potwory bo co blokować je trzeba będzie sorce i drutem żeby uderzyć z lepszej różdzki)
-skull staff oraqz cluby nie będą się liczyły bo teraz każdy będzie chodził z różdzką która jest jednoręczna
+ czary ofensywne będą taniej kostować tzn. mana ładuje się 4x szybciej a cZary będą tylko 2x droższe
+nowe grafy,światełka i efekty
+różdzki (będzie można iść na ghule,cycki,soldki czy inne bez problemu i na odleglość strzelać ja pall z kuszy)
+różdzki będ dobre bo nie niszczą się i będzie można na hunty chodzić z różczką,tarczą oraz z kilkoma bp run i to zaoszczędzi capa bo nie trzebabędzie tylu run nosić bo różdzka zrobi swoje
+nareszcie sorcem i drutem nie bdzie się robiło run aż tak sporo i będzie można za kupioną w skleopie różczkę iść na hunt od low level na np. cycki czy ghoule,slimy itp.
+sorc będzie ciekawszą profesją niż dotychczas i ue będzie można robić często bo 1200mnay kosztować będzie a nie 800 ale mana rośnie 4x szybciej
+pisałem już różdzki?;p
+mniej farm nobow co robią runy itp. z jednej strony to plus bo macro nie będzie potrzwebne itp. ale minus bo runy będą słabo dostępne od graczy a głównie będą high levele kupować w sklepach więc runy są mocniejsze od różdzek ale droższe więc różdzka+runy=super hunt
+- nie wiem czy będzie można używać różdzki i runy rwnocześnie i czy nie będzie exhausted-bo to będzie oznaczało że albo idziemy na hunt z różdzka albo z runami bo równocześnie nie będzie można ich używać-tego nie wiem ale może ktoś na teście napisze czy da się strzelać z różdzki i z run równocześnie?
suchyxxx jest offline  
stary 03-12-2005, 12:31   #249
Zuxio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 10 2005
Lokacja: Zgierz
Wiek: 32

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Calmera
Poziom: 26
Poziom mag.: 38
Zuxio ma numer GG 6298136
Domyślny

Różdżki będzie można kupić w sklepach magicznych.
Zuxio jest offline  
stary 03-12-2005, 12:38   #250
suchyxxx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 10 2004

Posty: 170
Domyślny

Ale czy będzie można strzelać (jak palek z kuszy) z różdzek i używa równocześnie run czy będzie exhausted i znowu 2 sekundy trzebabędzie czekać? Druga sprawa czy mlevel i lecvel dają coś do siły różdzek czy one zawsze będą waliły jednakowo? Czy mlevel nadal będzie dawał 3% do siły magii a level 2% czy na odwrót?
suchyxxx jest offline  
stary 03-12-2005, 12:41   #251
Magic Harmonian
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Hm może wie ktoś po ile będą chodzić różdżki w sklepie?
Czy bardziej sie opłaca kupić/zdobyć teraz czy po updacie?
 
stary 03-12-2005, 12:41   #252
Vickson
Użytkownik forum
 
Vickson's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Wiek: 32

Posty: 27
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Heroes
Świat: Furora
Poziom: 21
Skille: xx/xx
Poziom mag.: xx
Vickson ma numer GG 6800500
Domyślny

Prosze Was Cip muszą być nowy światy
Zapowiada sie superowo!
A mam jeszcze małe pytanko:
Jak zostać tutorem?
Mam 24 lvl jakby co.
Vickson jest offline  
stary 03-12-2005, 12:44   #253
wivivol
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vickson
Prosze Was Cip muszą być nowy światy
Zapowiada sie superowo!
A mam jeszcze małe pytanko:
Jak zostać tutorem?
Mam 24 lvl jakby co.
... nc... musisz mieć spersonalizowane konto, a żeby je spersonalizować musisz mieć paaca, a żeby mieć paaca musisz go kupić.
No i jeszcze musisz zdać egzamin ;] a po Twoim zadanym pytaniu "jak zostac tutorem" gwarantuje Ci ze go nie zdasz ;]

Ostatnio edytowany przez wivivol - 03-12-2005 o 12:49.
 
stary 03-12-2005, 12:47   #254
Vickson
Użytkownik forum
 
Vickson's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Wiek: 32

Posty: 27
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Heroes
Świat: Furora
Poziom: 21
Skille: xx/xx
Poziom mag.: xx
Vickson ma numer GG 6800500
Domyślny

No to super!
Bo wczoraj rano zamówiłęm PACCa xDDD
Vickson jest offline  
stary 03-12-2005, 12:50   #255
Bender.
Użytkownik Forum
 
Bender.'s Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: Tychy

Posty: 129
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Julera
Domyślny

Troche mnie zdenerwowało to, że musze mieć lvl 20 żeby HMM zrobić... tak to bym już wcześniej zaczął robić żeby mieć na smoki :/ z SD też będzie ciężko...
__________________
Bite my Shiny Metal Ass.
Bender. jest offline  
stary 03-12-2005, 12:51   #256
upki
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 03 2005
Lokacja: Chorzów
Wiek: 32

Posty: 42
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Gildia: Hail Gru
Świat: Furora
Poziom: ++
Skille: ++
Poziom mag.: ++
LOL ludzie

ludzie po co te wszystkie pytania dowiecei sie i to pewnie niedlugo
__________________
Elcik
upki jest offline  
stary 03-12-2005, 12:57   #257
Ruwedanu
Użytkownik Forum
 
Ruwedanu's Avatar
 
Data dołączenia: 30 11 2004
Lokacja: Knurów
Wiek: 34

Posty: 74
Stan: Aktywny gracz
Imię: Secret :>
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Poziom: 2
Domyślny

W.g mnie ten update to jeden wielki SHIT!!.Duzo osob gada <wow> rozdzki !!Robie sobie sorca!!Gowno prawda sorc bedzie z***ana profesja....straci swoj urok... a rozdzki to jedno wielkie gowno.Slabo bijace i jeszcze musisz podejsc do potworka.Czyli np idziesz na ghoule z rozdzka,podbijasz do ghoula i ciulasz z rozdzki i w tym samym czasie marnujesz z 2 exury vity bo ghoul ciula cie z life drain.Ogolnie sux tibia schodzi na psy.
__________________
Szkoła to jeden wielki hardkor
Ruwedanu jest offline  
stary 03-12-2005, 12:58   #258
Kooowal
Użytkownik Forum
 
Kooowal's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2004
Lokacja: Andrychów/Polska Posty: 69
Wiek: 32

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Solera
Kooowal ma numer GG 2190135
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ugly man 666
co do manasow bez roznicy.. i tak po update beda dawaly wiecej ale i na mlvl trzeba bedzie wiecej spalic.. ale ringi po update lepiej.
aa mam pytanie, czemu ringi po update lepiej? Bo kupiłem se bp life ringów i nie wiem czy siedziec nocke i spalać mane na life ringu czy poczekac do update. Więc jak bardzo przyspieszą life ringi?
__________________
See
you
in
Tibia...
Kooowal jest offline  
stary 03-12-2005, 12:59   #259
ahcarb
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 04 2005
Wiek: 37

Posty: 233
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
ahcarb ma numer GG 1229087
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ruwedanu
W.g mnie ten update to jeden wielki SHIT!!.Duzo osob gada <wow> rozdzki !!Robie sobie sorca!!Gowno prawda sorc bedzie z***ana profesja....straci swoj urok... a rozdzki to jedno wielkie gowno.Slabo bijace i jeszcze musisz podejsc do potworka.Czyli np idziesz na ghoule z rozdzka,podbijasz do ghoula i ciulasz z rozdzki i w tym samym czasie marnujesz z 2 exury vity bo ghoul ciula cie z life drain.Ogolnie sux tibia schodzi na psy.
To nie graj.....
__________________
""Hasta la victoria siempre"" >>> LiFe
ahcarb jest offline  
stary 03-12-2005, 13:16   #260
suchyxxx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 10 2004

Posty: 170
Domyślny

Chodzi o to ze różdzki walą na odległość proszę pana.Tylko bodajrze najmocniejsza 1 różdzka wali z bliska.Nieważne że te 4 co walą na odległość są słabe ale zawsze walą i ja nie mam lagów więc raczej nie będzie problemu z uciekaniem i strzelaniem
suchyxxx jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:58.


Powered by vBulletin 3