Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Pokaż wyniki sondy: Kto Twoim zdaniem wygra wojne? Lub kogo byś chciał zeby wygrał?
Tengu 32 29.09%
Fire 51 46.36%
Rybka mnie to kto wygra 27 24.55%
Głosujących: 110. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-02-2006, 16:08   #181
Gothican
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2005
Lokacja: -=NSc=-

Posty: 113
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 25
Skille: 62/40
Poziom mag.: 10
Gothican ma numer GG 8498037 Gothican ma login Tlenu onil100@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pyzio2
a mnie dziwi wasze gadanie....

tengu postawilo trapa i widocznie nie pomysleli ze cale fire przybiegnie od drugiej strony .... nie przewidzieli ze jak fire zacznie atakowac ci nie beda mogli ich sdkowac czyli poprostu trap tengu pochlonal 20 osób z ich strony ...

a co do nizahe piekna taktyka przyblokowal wszystkich na mostku do statku
taaa muahuahuahuahua
bedziecie teraz usprawiedliwiac Tengu dlaczemu tak oberwali ?
mieli pecha czas sie nauczyc taktyki obronnej i nie dac sie tak lapac
anyway zarobili mass deada i to ich wina i oczywiscie FIRE prowadzone przez Nizahe'go swietna taktyke -.^
__________________
Morgana 4ever
Gothican jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-02-2006, 16:10   #182
Storiel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 11 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 165
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Selena
Domyślny \_

Offtopic:
tak sie Zastanawiam Crissbi dlaczego piszesz "\_ tengu" znaczek \_ z tego co mi wiadomo oznacza "Losser" czyli Przegrana wnioskujac z tego co napisales i z mojego rozumienia \_ chcesz zeby tengu przegralo a Skolei prosisz o inva do Tengu...Jesli sie myle co do znaczka powiedz co on oznacza.
Topic:
Crissbi nie Pomozesz w szeregach Tengu z 60 lvlem...jestes jak Free Frag.
Vaikor od czasu 19 fragow dla fire cos Ucichles ^^
Hurricane bardzo pomogli bo jest tam 3/4 osob ktorzy mieli 100+ lvle na titani i Maja dobre pvp zeby nie mowic ze za***iste.
__________________
Rahsel Here!
-----------------------------------------------------------
14:01 Felianther: Moja pappuga by cie solnela
14:01 Smoczq: nie watpie
14:01 Smoczq: skoro ma lepsze pvp niz ty
14:02 Me: HAHAHA <spadl z krzesla>
-----------------------------------------------------------
00:12 Shay Utini: just bapupa
00:12 Shay Utini: he attack his own mother if he want sto
Storiel jest offline  
stary 10-02-2006, 16:21   #183
Glin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 02 2006

Posty: 65
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez janou
hehe, sry;p pamietasz post Jessica Drestas?? na temat max osob online?? post o ile sie nie mysle nazywal sie "Gratz Morganals" albo cos takiego;p w poscie typ podkresil, max osob +480 online, nowy record (nowy record od czasow nemesis i sunblade)
Morgana 579 GER <--- dzis o godzinie 16:18 CET
__________________
Jan 28 2006, 22:21:29 CET Killed at Level 24 by Vodka
Glin jest offline  
stary 10-02-2006, 16:30   #184
Gothican
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2005
Lokacja: -=NSc=-

Posty: 113
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 25
Skille: 62/40
Poziom mag.: 10
Gothican ma numer GG 8498037 Gothican ma login Tlenu onil100@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Storiel
Offtopic:
tak sie Zastanawiam Crissbi dlaczego piszesz "\_ tengu" znaczek \_ z tego co mi wiadomo oznacza "Losser" czyli Przegrana wnioskujac z tego co napisales i z mojego rozumienia \_ chcesz zeby tengu przegralo a Skolei prosisz o inva do Tengu...Jesli sie myle co do znaczka powiedz co on oznacza.
Topic:
Crissbi nie Pomozesz w szeregach Tengu z 60 lvlem...jestes jak Free Frag.
Vaikor od czasu 19 fragow dla fire cos Ucichles ^^
Hurricane bardzo pomogli bo jest tam 3/4 osob ktorzy mieli 100+ lvle na titani i Maja dobre pvp zeby nie mowic ze za***iste.
co do pierwszej czesci twojego postu :
Cytuj:
Crissbi nie Pomozesz w szeregach Tengu z 60 lvlem...jestes jak Free Frag.
powiedzialbym "ale hurri tez maja takie levele jak Crissbi" ale:
Cytuj:
Hurricane bardzo pomogli bo jest tam 3/4 osob ktorzy mieli 100+ lvle na titani i Maja dobre pvp zeby nie mowic ze za***iste.
tak wiec tego nie powiem =p

a co do :
Cytuj:
Vaikor od czasu 19 fragow dla fire cos Ucichles ^^
to bym sie zgodzil =pp
__________________
Morgana 4ever
Gothican jest offline  
stary 10-02-2006, 16:41   #185
patrykol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 08 2004

Posty: 32
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Storiel
...
Crissbi nie Pomozesz w szeregach Tengu z 60 lvlem...jestes jak Free Frag.
...
No widzisz taka sama sytuacja byla z Hurricane. Tengu zmusilo memberow do dolaczenia do Fire, a potem na forum lecialy teksty w stylu: "Free loot, free frag". Niestety przeliczyli sie bo to narazie Hurricane fraguje i zdobywa free loota.
patrykol jest offline  
stary 10-02-2006, 16:43   #186
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

Nie ucichłem tylko wy tyle postów nawaliliście xD wczoraj poszedłem spać a dziś własnie wróciłem ze szkoły i już pisze...

Zrobiliśmy mass logg bo był cynk że Nizahe biegnie do Venore boat, a my tam dalismy logi, strapowalismy go tylko NIEWIEM CZEMU ZALOGOWAŁO SIE TYLKO 17 OSÓB!... puźniej online było coraz więcej tylko że już nic nie mogli zdziałac. Wczyscy tu co zaczeli pisać teraz wygra Fire, Tengu już będzie płaciło, Fire ma taktyke, itd to dla mnie sa bzdury z kosmosu... No ale dobra, pisze dalej, zablokowalismy Nizahego lalismy go lalismy tylko że było za mało sderów a za dużo knightów, eh... ale nieważne, przybiegło Fire i zaczęła się rzeź xD Tylko że była c***nia, teraz mogliście zobaczyć ŻE TENGU NIE UŻYWA AIMBOTÓW! Gdybysmy używali, klikamy na battle mode, jakis tam przycisk i moglibysmy walic tych co byli pod daszkiem... szkoda że to nie było na otwartym polu heh. Ja bym to nazwał kamikaze trap gdzie próbowalismy zabić nizahego no ale jak napisałem wcześniej szkoda że było tak mało sderów... gratulacje dla Mitzu, Dnima i Master Exzora którym udało sie uciec z tego trapu którzy sami sobie zrobiliśmy...

I nie piszcie prosze ile osób z nas zapłaci wychodząc z Tengu bo zapewniam że nikt, to była tylko jedna przegrana walka, jak narazie jest 3:1 dla Tengu w bitwach, chociaż Fire zarobiło więcej fragów w tej ostatniej niz my ogółem Napisze jeszcze raz że to nie jest żadna doskanała taktyka Fire tylko nasz błąd który sami sobie zrobilismy, gdyby to było w Edron było by po Nizahe, mieliście farta że nie moglismy atakować waszych magów bo byli schowani pod daszkiem i to wszystko...
Vaikor jest offline  
stary 10-02-2006, 16:48   #187
Gothican
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2005
Lokacja: -=NSc=-

Posty: 113
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 25
Skille: 62/40
Poziom mag.: 10
Gothican ma numer GG 8498037 Gothican ma login Tlenu onil100@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vaikor
Nie ucichłem tylko wy tyle postów nawaliliście xD wczoraj poszedłem spać a dziś własnie wróciłem ze szkoły i już pisze...

Zrobiliśmy mass logg bo był cynk że Nizahe biegnie do Venore boat, a my tam dalismy logi, strapowalismy go tylko NIEWIEM CZEMU ZALOGOWAŁO SIE TYLKO 17 OSÓB!... puźniej online było coraz więcej tylko że już nic nie mogli zdziałac. Wczyscy tu co zaczeli pisać teraz wygra Fire, Tengu już będzie płaciło, Fire ma taktyke, itd to dla mnie sa bzdury z kosmosu... No ale dobra, pisze dalej, zablokowalismy Nizahego lalismy go lalismy tylko że było za mało sderów a za dużo knightów, eh... ale nieważne, przybiegło Fire i zaczęła się rzeź xD Tylko że była c***nia, teraz mogliście zobaczyć ŻE TENGU NIE UŻYWA AIMBOTÓW! Gdybysmy używali, klikamy na battle mode, jakis tam przycisk i moglibysmy walic tych co byli pod daszkiem... szkoda że to nie było na otwartym polu heh. Ja bym to nazwał kamikaze trap gdzie próbowalismy zabić nizahego no ale jak napisałem wcześniej szkoda że było tak mało sderów... gratulacje dla Mitzu, Dnima i Master Exzora którym udało sie uciec z tego trapu którzy sami sobie zrobiliśmy...

I nie piszcie prosze ile osób z nas zapłaci wychodząc z Tengu bo zapewniam że nikt, to była tylko jedna przegrana walka, jak narazie jest 3:1 dla Tengu w bitwach, chociaż Fire zarobiło więcej fragów w tej ostatniej niz my ogółem Napisze jeszcze raz że to nie jest żadna doskanała taktyka Fire tylko nasz błąd który sami sobie zrobilismy, gdyby to było w Edron było by po Nizahe, mieliście farta że nie moglismy atakować waszych magów bo byli schowani pod daszkiem i to wszystko...
xD tez zauwazylem ze ta akcja Fire zrobila niemale zamieszanie w temacie i obudzilem sie 4 strony dalej =p
btw. To byl wasz blad ale taktyka Fire takze
poprostu ... za głupote sie placi -.^
__________________
Morgana 4ever
Gothican jest offline  
stary 10-02-2006, 17:01   #188
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gothican
xD tez zauwazylem ze ta akcja Fire zrobila niemale zamieszanie w temacie i obudzilem sie 4 strony dalej =p
btw. To byl wasz blad ale taktyka Fire takze
poprostu ... za głupote sie placi -.^
Hehe a no sie płaci i to duzo xD ale mam nadzieje... mam nadzieje że Fire wkońcu sie odważy na open battle! Bo to NIE BYŁO open battle, byliśmy strapowani

Ostatnio edytowany przez Vaikor - 10-02-2006 o 17:03.
Vaikor jest offline  
stary 10-02-2006, 17:19   #189
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lindlay
Vaikor ty jestes wannabe ktoś w tym Tengu right ? Stary piszesz jakbys byl jakims 100+ z gildi a tak naprawde jestes marnym elderem na 2 sd >.> Fire jest lepsze i wygra tą wojne czego zycze Nizahemu Pozatym tlumaczysz sie ze to sneak or so.. w/e ? prze****lisicie dzis, a 18 : 0 na jednym battle, bez honorowego fraga to SACZ OŁNED, wiec jak juz stwierdzilem HAIL Nizahe o/
Nie. Latco zaproponował mi bycie w Tengu sam z siebie jak miałem lv 30. Pisze jakbym był sobą. Pisze dokładnie tak jak uważam, pisze prawde nic więcej. Nie ważne jaką mam postać czy mam 20lv czy 160 ważne jest moje doświadczenie w grze a uwież mi że takowe mam >.> Czy Fire jest lepsze (a nie wieksze) to zobaczymy honorowego fraga nie mielismy jak zrobić bijąc sdami DACH... więc SACZ OŁNED pisz po open battle a nie po trapie panie mądry

You mr allknower... jak Ztyx napisał

Ostatnio edytowany przez Vaikor - 10-02-2006 o 17:35.
Vaikor jest offline  
stary 10-02-2006, 17:21   #190
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Storiel
Offtopic:
tak sie Zastanawiam Crissbi dlaczego piszesz "\_ tengu" znaczek \_ z tego co mi wiadomo oznacza "Losser" czyli Przegrana wnioskujac z tego co napisales i z mojego rozumienia \_ chcesz zeby tengu przegralo a Skolei prosisz o inva do Tengu...Jesli sie myle co do znaczka powiedz co on oznacza.
Topic:
Crissbi nie Pomozesz w szeregach Tengu z 60 lvlem...jestes jak Free Frag.
Vaikor od czasu 19 fragow dla fire cos Ucichles ^^
Hurricane bardzo pomogli bo jest tam 3/4 osob ktorzy mieli 100+ lvle na titani i Maja dobre pvp zeby nie mowic ze za***iste.
Crissbi pisze _/ co oznacza hail.
Vaikor jest offline  
stary 10-02-2006, 17:33   #191
Gothican
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2005
Lokacja: -=NSc=-

Posty: 113
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 25
Skille: 62/40
Poziom mag.: 10
Gothican ma numer GG 8498037 Gothican ma login Tlenu onil100@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vaikor
Crissbi pisze _/ co oznacza hail.
a więc:
_/Fire
\_Tengu
jk =p
__________________
Morgana 4ever
Gothican jest offline  
stary 10-02-2006, 20:27   #192
SqTy
Użytkownik Forum
 
SqTy's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 35

Posty: 43
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 47
Skille: 19/25
Poziom mag.: 49
SqTy ma numer GG 3266033
Domyślny

Hehe... niezła masakra była... Coraz bardziej żałuje, że już na Morganie nie gram... Ciekawe co członkowie Tengu stracili po swoich dedach... (tzn jakie itemy) tylko aole czy może coś więcej??
__________________
War, war never changes...
SqTy jest offline  
stary 10-02-2006, 22:24   #193
Lindlay
Zbanowany
 
Lindlay's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2005
Lokacja: Stołeczne miasto

Posty: 247
Imię: Lindlay
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 117
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vaikor
Nie. Latco zaproponował mi bycie w Tengu sam z siebie jak miałem lv 30. Pisze jakbym był sobą. Pisze dokładnie tak jak uważam, pisze prawde nic więcej. Nie ważne jaką mam postać czy mam 20lv czy 160 ważne jest moje doświadczenie w grze a uwież mi że takowe mam >.> Czy Fire jest lepsze (a nie wieksze) to zobaczymy honorowego fraga nie mielismy jak zrobić bijąc sdami DACH... więc SACZ OŁNED pisz po open battle a nie po trapie panie mądry

You mr allknower... jak Ztyx napisał
w/e still SACZ OŁNED /; pozatym z tym doswiadczeniem ziomek hmmmm nie wiem jak grasz ale piszesz jakbys byl jakims 150 sorcem ktory moze przewazyc szale wojny sam : > wiec HAIL Fire _/ btw. po co z nimi walczyliscie jak byli pod dachem ? btw2. my wypchalismy na wojnie z NG typa z pod dachu i go kill ;p
Lindlay jest offline  
stary 10-02-2006, 22:27   #194
Storiel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 11 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 165
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Selena
Domyślny Lindlay!

Tak Lindlay Wypchnac Mogli wszystkich!(euaheauehaueah)
a uciec ze skullem mieli gdzie?do wody na baniaka skoczyc nie?(ehaheau)
Schowaj te posty czlowieku bo sie Osmieszasz.
__________________
Rahsel Here!
-----------------------------------------------------------
14:01 Felianther: Moja pappuga by cie solnela
14:01 Smoczq: nie watpie
14:01 Smoczq: skoro ma lepsze pvp niz ty
14:02 Me: HAHAHA <spadl z krzesla>
-----------------------------------------------------------
00:12 Shay Utini: just bapupa
00:12 Shay Utini: he attack his own mother if he want sto
Storiel jest offline  
stary 10-02-2006, 22:55   #195
boorex
Zbanowany
 
boorex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Lokacja: Wa-wa

Posty: 355
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Furora
Domyślny

Dżizys masacree... Nie spodziewalem sie tego po Fire bo do tej pory zabijali 50 sorki itp. co swiadczy o tym ze na waskich sciezkach i korytarzykach sa niezli zas na wolnym polu tengu lepsze ^.- No zobaczymy co bedzie bylem za Tengu w 60% teraz za Fire w 60% mysle ze jestem pol na pol...Oby tylko bylo lepiej Pzdr dla wszystkich z Morgany
boorex jest offline  
stary 10-02-2006, 23:21   #196
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lindlay
w/e still SACZ OŁNED /; pozatym z tym doswiadczeniem ziomek hmmmm nie wiem jak grasz ale piszesz jakbys byl jakims 150 sorcem ktory moze przewazyc szale wojny sam : > wiec HAIL Fire _/ btw. po co z nimi walczyliscie jak byli pod dachem ? btw2. my wypchalismy na wojnie z NG typa z pod dachu i go kill ;p
O boże człowieku ja pisze jak 43 elder druid i nikt więcej! Doświadczenie mam, nie znam Cie, ale haha zapewniam Cie że większe od Ciebie bo pamiętam kwadratowa tibie

Ad btw: Walczyliśmy z nimi? Nie, trapnelismy Nizahe a oni przybiegli i schowali sie pod dach.

Ad btw2: Wy to zrobiliście, my nie mielismy gdzie.
Vaikor jest offline  
stary 11-02-2006, 02:03   #197
pyzio2
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 05 2004

Posty: 106
Stan: Aktywny Gracz
Imię: :)
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: xxx
Skille: xx
Poziom mag.: x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vaikor
O boże człowieku ja pisze jak 43 elder druid i nikt więcej! Doświadczenie mam, nie znam Cie, ale haha zapewniam Cie że większe od Ciebie bo pamiętam kwadratowa tibie

Ad btw: Walczyliśmy z nimi? Nie, trapnelismy Nizahe a oni przybiegli i schowali sie pod dach.

Ad btw2: Wy to zrobiliście, my nie mielismy gdzie.

fire wykorzystalo tylko gre czego wasza guildia nie przewidziala stawiajac tego trapa na venore boat
pyzio2 jest offline  
stary 11-02-2006, 02:26   #198
Darth Torax -.-
Użytkownik forum
 
Darth Torax -.-'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2006

Posty: 11
Domyślny

Ten trap to bylo kamikazee Nizahe mial uhs z lodzi a wy nie mieliscie jak uciekac , kwiestia czasu a zeby padli wszyscy tym bardziej ze trapowaly was najlepsze lvl-knighty na Morgnaie

Niezly film niezle fragi moze i jedna z najwiekszych klesk w dziejach Tibi osobiscie nie pamietam bitwy na taka skale 20:0
Darth Torax -.- jest offline  
stary 11-02-2006, 09:08   #199
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pyzio2
fire wykorzystalo tylko gre czego wasza guildia nie przewidziala stawiajac tego trapa na venore boat
Oni nie postawili tego trapa, oni nas poprostu strapowali wbiegając tam z ich GH

@Darth Torax
To nie była bitwa xD to był kamikaze trap jak sam napisałeś xD ale gratz bo wam wyszło to bardzo ładnie
Vaikor jest offline  
stary 11-02-2006, 11:31   #200
pyzio2
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 05 2004

Posty: 106
Stan: Aktywny Gracz
Imię: :)
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: xxx
Skille: xx
Poziom mag.: x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vaikor
Oni nie postawili tego trapa, oni nas poprostu strapowali wbiegając tam z ich GH

@Darth Torax
To nie była bitwa xD to był kamikaze trap jak sam napisałeś xD ale gratz bo wam wyszło to bardzo ładnie

a czy ja napisalem ze fire postawilo trapa czy moze ze wy czegos nie przewidzieliscie i nie wyszedl wam trap??
pyzio2 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:11.


Powered by vBulletin 3