Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Saphira

Notki

Saphira Wydarzenia z Saphiry.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-08-2007, 12:57   #181
Rafix17
Użytkownik Forum
 
Rafix17's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2007
Lokacja: Tomaszów Maz.

Posty: 322
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

No knightem jestem w embargoo, ale jakby co walczyc wole druidem moim (46ed), a nie wiem czy nie lepiej byloby zorganizowac grupy osob zaufanych nie laczac sie w zadna gildie, to daloby nam wieksze szanse, ze chociarz przez dluzszy czas zostaniemy w ukryciu ;]

Ja jutro wyjezdzam bede w nastepnym tygodniu to mozemy zaczac cos organizowac powoli. Mozna skontaktowac sie jakos z tymi co sa retired, mozliwe , ze tez pomoga.
Rafix17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-08-2007, 13:12   #182
zyx23
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 08 2007

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ???
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 96
Skille: 84/82
Poziom mag.: 6
Domyślny

Jak najbardziej zgadzam sie z Vassek. Jeśli już odejść to z honorem. Na razie nie miałem żadnego hunted. Ale jak będe miał to i tak na pewno nie zapłacę.
zyx23 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2007, 13:15   #183
Seba'rivel
Użytkownik Forum
 
Seba'rivel's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2007
Lokacja: Łódz

Posty: 194
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sebarivel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ataraxis
Świat: Saphira
Poziom: 102
Skille: 70 fist
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vassek Pokaż post
Ogranicza ale nie blokuje.
W tym momencie kieruje swoja wypowiedz do Seby.
Czy nieszkoda ci tak poprostu odejsc ? Skoro zeczywiscie chcesz odejsc to co ci zalezy
sprobowac ?? Moze nie w pojedynke ale niewierze ze nieznajdzie sie nikt kto ( morze)
zechce ci/wam pomoc. Jak do tej pory to widze tu same gadanie (tak wiem gowno moge zrobic swoim 44 Ek, mnie tez "...ogranicza lvl..."). Ale jak kazdy bedzie
tak myslal to faktycznie to bedzie na wieku Priv Serv.
Pokazmy ze nam zalezy i podejmijmy jakies dzialania !!

Przejdzmy wreszcie do konkretow !!

1) pomysl dlaczego wystapilem z gildi
2) pomysl dlaczego chce wstapic do OOOB
:-) take care
Seba'rivel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2007, 13:20   #184
OldSlayer
Zbanowany
 
OldSlayer's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2007

Posty: 88
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Saphira
Poziom mag.: 8
OldSlayer ma numer GG 4811466
Domyślny

I **** z tego, Polacy zaczynają bać się szwedów, przechodzą na ich stronę, kolega 54Pall, nicku nie podam bo aż przykro wspominać, sprzedaję eq a on do mnie podchodzi dawaj cruzaka i k seta or die, a ja mówię co ci od*******a, a on trzymam ze szwedami s*******aj
OldSlayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2007, 13:43   #185
Rafix17
Użytkownik Forum
 
Rafix17's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2007
Lokacja: Tomaszów Maz.

Posty: 322
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Hmm czy mam racje chodzi o podam tylko 3 pierwse litery TRI**** ?? mozesz jakby co napusc na priv do druid arth bo to wazne dla mnie plz
Rafix17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2007, 15:48   #186
SzuyA
Zbanowany
 
Data dołączenia: 06 03 2007
Lokacja: Kozienice

Posty: 543
Stan: Zbanowany
Imię: Tritzum
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Masterplan
Świat: Saphira
Send a message via Skype™ to SzuyA
Domyślny

przylaczam sie do szwedow? po***** cie arth? kur** niewierzysz we mnie? sam mialem do ciebie pretensje ze vilsha niebiles, czlowieku szkoda ci deada? i tak predzej czy pozniej cie zlapia....

Mialem dolaczyc do Archadii ale ona sie niewplatuje w tego war'a a ja ze wszystkich sil chce pomoc bo to jest wazne, 2 lata temu zostalem ztad wyje****y bo wbilem 50lvl to jest wporzadku? nie za bardzo.... nie liczy sie lvl nie liczy sie eq tylko liczy sie lojalnosc i chec pomocy, owszem pvp tez sie liczy ale kazde sd/explo jest wazne...

nie chodzi mi tutaj o to zeby 10osob z 50~lvlem szlo na vilsha i zaczelo go napier**** ventrillo i masslogi takich 50~lvli to jest cos... ostatnio nobz byl na poh kozaczyl do kazdego z koleji "boh or hunted" pff wystarczylo by wtedy team jakis 10~osob 20-60lvle i nobz sie kladzie.. zgranie wystarczy zeby to wykonac a przeciez mozna poczwiczyc na jakichs 60lvlach no nie?


HAIL SAPHIRA _/
SzuyA jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2007, 16:02   #187
Rafix17
Użytkownik Forum
 
Rafix17's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2007
Lokacja: Tomaszów Maz.

Posty: 322
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

A dziwisz sie ze tak moglem pomyslec, ze przylaczasz sie do swe?? Co gadales wczoraj do mnie?? a wogole cos sie ostatnio dziwnie zachowujesz, tez trudno bylo mi uwiezyc, ze ty moglbys byc ze swe, ale po tym co wczoraj robiles i co mowiles.. ale ciesze sie, ze roziwales moje obawy a wiecej na priv pogadamy.



A jesli chodzi o Vilshiona to nie dlatego, ze sie balem czy cos poprostu nie maja sensu takie bitwy spontaniczne.. bysmy go ubili i co dalej? Wiekszosc posralaby sie i popadlai bysmy, a strata lvl i mlvl napewno nam sie nie przyda...
Rafix17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2007, 17:35   #188
Iks.de
Użytkownik Forum
 
Iks.de's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006
Wiek: 34

Posty: 409
Stan: Początkujący
Imię: Fuj
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rafix17 Pokaż post
Wreszcie ktos kto madrze gada! Vassek jak najbardziej popieram twoje zdanie. Bo minus Polakow grajacych na tym serwerze jest taki, ze nie potrafimy wierzyc we wlasne sily i to jest moim zdaniem powod dla, ktorego Saphira jest taka jaka jest... :/ Spojrzcie na Szwedow - gildia jakis obszarpancow (noobchary swe) wypowiada wojne tak dobrej gildii jaka jest OOoB i malo tego ubijaja jak widizlaem 2 czlonkow. Nie wiem czy mam racje, ale z tego co wiem to Arad Knight zostal ubity przez wcale nie wysokie lvl, z tego co mi mowil bylo ich 5 ... spojrzcie na to 81ek padl wlasnie od lvl, ktorymi my Polacy dysponujemy i nie mamy tylko 5 takich Polakow, ale jest ich cala rzesza. Nie chodzi mi tu o walke z h lvl ( to zostawmy poteznym gidlia np. OOo , ale o walke np z lvl 70-80, ktorzy jak widzialem ostatnio zaczynaja tez robic PA na Polakach co mnie niesamowicie denerwuje... I co najwazniejsze postacie te maja rs'y I jesli chcielibysmy cos zorganizowac proponuje nie tworzyc zadnej gildii... musimy dzialac z ukrycia.

Jeszce dodam cos dla niedowiarkow w sprawie sily Polakow... wczoraj w Ab'Dendriel Sir Duxx kiedys 72ed (wrog Szwedow ) zaczal pkowac w chwile potem do naszego miasta wpada Vilshion i zaczyna gonic go. Zaraz za nim rusza grupka Polakow i zaczyna Vilshiona bic niektorzy nawet nabija skule ... ja osobiscie nie bilem Vilshiona bo nie mialo to dla mnie sensu. Wiedzialem, ze zaraz wpadna tu jego koledzy ( co oczywiscie sie stalo), lecz moi koledzy (nie wszyscy) dalej nawalili go z sd co ku mojemy zaskoczeniu pomoglo w ucieczce Sir Duxx. Nikt z naszych nie padl, a moalo tego koledzy mi mieli troche za zle, ze nie bilem Vilshiona gdyz kilka razy mial red hp i gdybym ja z pozostalymi nie bijacymi uzyli swoich sd to kto wie moze Vilshion ujrzalby napis "You are ded" Oczywiscie jestem przeciwnikiem takich bitew "na hura", ale zobaczcie ... gdyby bylo nas 5 wiecej i gdybysmy trapneli wejsca do Ab'dendriel ( sa tylko 2 wiec zaden problem) to wtedy kto wie moze Vilshion zbyt pewny swojej sily nie dalby nam rady...??moznaby po takiej akcji schowac sie np w Hellgate a wejscie (chodzi o korytarz) zastawic jakimis 8-15lvl'ami.

I jeszce chcialbym dodac, ze Szwedzi ci, ktorzy robia PA maja jedna bardzo negatywna dla siebie wade - sa bardzo pewni siebie... mysle, ze to wspaniala okazja, zeby to wykorzystac.

Nawet jesli sie nie uda to co nam szkodzi?? Wolicie w bezsilnosci pasc uciekajac przed Szewdami czy pasc walczac o prawa Polakow na Saphirze??

Wiem, ze wielu moze mnie wysmmiac za to, wielu moze sie ze mna nie zgadzac, ale nie do takich oosob skierowany jest moj post. Bo jedyna szansa dla tego serwera nie jest marudzenie, ze 50-60 lvl nie maja szansy przeciwstawic sie szwedzkiemu PA, szansa dla tego serwera jest spora grupa 50-60lvl, ktorzy nie boja sie walki i chca wkoncu cos osiagnac na tym serwerze.
7 typów mnie lało, 1 miał 58, 2gi 65, mastery ofc. Do do bicia Vilshiona, padłby i znowu by dostał 500k od kumpli i kumple robilby pa, żeby odzyskać te 500k... i jak widziałem jak te polaczki bluzgały i blokowały swe w depo to już na serio... poźniej szwedzi mają taką opinię, a nie inną o polakach. Co do walczenia o prawa polaków, nigdy moge walczyc za "prawa" moje i kumpli, ale nie chce, żeby na saphirze grała banda polaków...
Iks.de jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2007, 18:19   #189
Rafix17
Użytkownik Forum
 
Rafix17's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2007
Lokacja: Tomaszów Maz.

Posty: 322
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Te nooobki blokowaly to depo dlatego, ze chca w kazdej mozliwej sytuacji uprzykrzyc zycie tym Szwedom, ktorzy robia PA ( duzo czesc Szwedow grajacych na Saphirze jest pozadna, ale niestety sa wyjatki..) narazie inaczej nie moga im przeszkadzac w grze, a poza tym nie jest to wynikiem noobostwa (moim zdaniem) tylko niecheci do tych, ktorzy ubijaja ich kolegow...
Rafix17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2007, 18:31   #190
Rafix17
Użytkownik Forum
 
Rafix17's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2007
Lokacja: Tomaszów Maz.

Posty: 322
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

A jeszce mam pytanie do ciebie Arad skoro mowisz, ze Szwedzi przez takich noobow wyrabiaja sobie zdanie o nas to jak nazwiesz Szweda, ktory mowi do Polaka, ze jesli zaszczeka bedzie wolny? To jest min. przyczyna tego noobienia w depo, a jesli nie potrafimy sie zebrac i ubic takich szwedzkich power abuserow to chociarz uprzykrzajmy im gre (moze to ich zniecheci do odwiedzin np.Ab'dendriel) sposob moze noobowski, ale daje mozliwosc zemsty za wczesniejsze urazy I mysle, ze to ci Szwedzi, ktorzy robia PA, ponizaja Polakow sa wiekszymi noobami od blokujacych im depo 13 sorcow ;p
Rafix17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2007, 18:37   #191
Seba'rivel
Użytkownik Forum
 
Seba'rivel's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2007
Lokacja: Łódz

Posty: 194
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sebarivel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ataraxis
Świat: Saphira
Poziom: 102
Skille: 70 fist
Poziom mag.: 8
Domyślny

Welcome to the Old Order of Banor!
You have joined the guild.


Lets smash thouse %^&*%%&^^&*%&&*
Seba'rivel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2007, 01:20   #192
Iks.de
Użytkownik Forum
 
Iks.de's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006
Wiek: 34

Posty: 409
Stan: Początkujący
Imię: Fuj
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rafix17 Pokaż post
A jeszce mam pytanie do ciebie Arad skoro mowisz, ze Szwedzi przez takich noobow wyrabiaja sobie zdanie o nas to jak nazwiesz Szweda, ktory mowi do Polaka, ze jesli zaszczeka bedzie wolny? To jest min. przyczyna tego noobienia w depo, a jesli nie potrafimy sie zebrac i ubic takich szwedzkich power abuserow to chociarz uprzykrzajmy im gre (moze to ich zniecheci do odwiedzin np.Ab'dendriel) sposob moze noobowski, ale daje mozliwosc zemsty za wczesniejsze urazy I mysle, ze to ci Szwedzi, ktorzy robia PA, ponizaja Polakow sa wiekszymi noobami od blokujacych im depo 13 sorcow ;p
Bo kolejnym powodem, przez opinie polaków, jest to, że Oni więdzą, że polak zapłaci, że polak zaszczeka itp, Oni mają z tego tylko zabawę, a że tak dużo siedzą przed kompem ich sprawa, wszyscy mówią, że to tylko gra, ale nikt nie może tego dostrzec...


yo seba

Ostatnio edytowany przez Iks.de - 15-08-2007 o 01:24.
Iks.de jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2007, 03:22   #193
drag1908
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 08 2007

Posty: 12
Domyślny

Tak apropo saphiry, gram na niej 4 dni (z rookiem) mam 19+lvl knight dosc slabe skille. Chetnie bym dolaczyl do jakiejs polskiej gildi i powalczyl o saphire poniewaz bardzo nie lubie pa czego moglem doswiadczyc na poprzednich swiatach. Level moge wbic dosc szybko i sadze ze moglbym sie przydac na wyzszym lvl-u podczas odbijania Saphiry z rak swe ... (hmm ten post chyba brzmi strasznie =/, jak bym byl jakmis n4bz0r3m , ale tak nie jest =) ) Nick- Axeman'Rafal (hahah wiem ze smieszny bo mialem grac tylko dla pvp z qmplem ale zmienilismy zdanie i gramy normalnie ) (narazie nie mam zamiaru sie wychylac do 60+ lvla bo i tak nic nie zdzialam chyba ze na 20 lvlach ...)
@btw ja tez lodz , tylko ze retkinia =)
@Polacy na Saphirze ... spotkac mozna ich malo albo ze skullem wbitym na rodaku...
ale jak juz ktos wspomnial Ace Dorin ... poznalem go gdy chcialem zrobic WT, ktos tutaj a ja na harmoni, zapytal sie jaki mam nick na harmoni etc. Zostalismy qmplami ... wrazie problemow nie zdazylo mi sie zeby go nie bylo obok mnie ... np Dzis bil mnie na fibuli druid , dalem msg nie minelo 5-7 min i on juz byl a ze druidowi skull zniknal sam go zalaczyl i zabil... =* Gdyby kazdy byl taki jak Ace Dorin , saphira byla by nasza ...

Ostatnio edytowany przez drag1908 - 15-08-2007 o 04:21.
drag1908 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2007, 14:12   #194
NinJa
Użytkownik Forum
 
NinJa's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005

Posty: 277
Domyślny

Został nam tylko Seba, Arad, Endendril, Xeni Neez(?) i to chyba wszystko. Czy to o czymś nie świadczy? Kiedyś tu grało 500 osób, potem 350, teraz 200. Temat oczywiście pozbawiony sensu, większość osób które tu piszą to (bez obrazy) newbie które nie wiedzą jeszcze wiele o grze jak i o samym świecie (Saphira ofc).
Możecie mnie zbluzgać, ale jestem realistą ^^

btw. gram na saphira od samego komunikatu na Tibia.com, grałem dla ZABAWY (i nie mam namyśli tu PK) dlatego też wbijałem może 1lvl - 2 tygodnie/miesiąc. Nigdy nie zapominam że Tibia to tylko gra, jednak i tak znam wszystkie szczegóły od No Pain vs. Draconias, Tar'tina który "zgubił passy", Vegetaxa który miał najwyższy lvl i nagle sprzedał postać aż do postu aurotha "all free"

bey
NinJa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2007, 15:11   #195
Ace'Dorin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2007
Lokacja: Krakow

Posty: 50
Profesja: Paladin
Świat: Saphira
Skille: 74/61
Poziom mag.: 10
Ace'Dorin ma numer GG 3030301
Domyślny

@Axeman'Rafal
Oj oj juz nie badz taki dobry w stosunku do mnie staram sie pomagac bo wiem do czego jestes zdolny jak szybko wbijesz lvl i skile po to zebysmy mogli huncic i speczyc kogos itp. Wiec pomagam po to zeby bylo wiecej nas. Sam prubuje tu sciagnac kolegow ale oni tylko harmonia 4 ever bo b robe po 10k -.- a g arm po 20k tylko patrza na equ itp.
@ a co to szwedow mam na nich wyjebane ostatnio z arthem przyczepil sie do nas arkliz chyba tak i hutned za nic za to ze stalem pod depo ... i jak tu grac? trudno padlem od driona rodaka i duxa rodaka.. ale coz odplacilem sie razem z arthem drionowi.. bo dux skula nie mial ale coz kazdy dead motywuje mnie do czestszego grania i szybszego expienia..
Btw: Sell sniper Gloves Msg Ace Dorin
Ace'Dorin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2007, 20:17   #196
drag1908
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 08 2007

Posty: 12
Domyślny

@Ace'Dorin. Tez to mam ... pelno qmpli 60+ lvle ... z tym ze na HARMONI!! nie wiem co im sie tam tak podoba ? dsm za 40k ? czy moze to ze nie ma gdzie expic bo online 900 osob(tak na oko mowie xD)?
@Topic ... dawac dawac, dzisiaj do mnie jakis szwed podbil , zapytal sie z kad jestem powiedzialem ze pl i uciekl mial 35 +lvl <lol> a juz myslalem ze nie pogram haha xD ... wbilem 20 lvl , teraz ide skillowac i czekam jak qmpel wbije 20 lvl i deserta zrobimy ... wtedy zacznie sie prawdziwe PG-ownie xD <pwnd 4 swe>

Ostatnio edytowany przez drag1908 - 15-08-2007 o 20:18.
drag1908 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2007, 20:38   #197
Seba'rivel
Użytkownik Forum
 
Seba'rivel's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2007
Lokacja: Łódz

Posty: 194
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sebarivel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ataraxis
Świat: Saphira
Poziom: 102
Skille: 70 fist
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez NinJa Pokaż post
Został nam tylko Seba, Arad, Endendril, Xeni Neez(?) i to chyba wszystko. Czy to o czymś nie świadczy? Kiedyś tu grało 500 osób, potem 350, teraz 200. Temat oczywiście pozbawiony sensu, większość osób które tu piszą to (bez obrazy) newbie które nie wiedzą jeszcze wiele o grze jak i o samym świecie (Saphira ofc).
Możecie mnie zbluzgać, ale jestem realistą ^^

btw. gram na saphira od samego komunikatu na Tibia.com, grałem dla ZABAWY (i nie mam namyśli tu PK) dlatego też wbijałem może 1lvl - 2 tygodnie/miesiąc. Nigdy nie zapominam że Tibia to tylko gra, jednak i tak znam wszystkie szczegóły od No Pain vs. Draconias, Tar'tina który "zgubił passy", Vegetaxa który miał najwyższy lvl i nagle sprzedał postać aż do postu aurotha "all free"

bey

To byl post czopka
Seba'rivel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2007, 20:40   #198
Seba'rivel
Użytkownik Forum
 
Seba'rivel's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2007
Lokacja: Łódz

Posty: 194
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sebarivel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ataraxis
Świat: Saphira
Poziom: 102
Skille: 70 fist
Poziom mag.: 8
Domyślny

Arad 1 frag gZ

ja tylko zajebalem 2 helperow;/ moze next time
Aug 15 2007, 17:39:18 CEST Killed at Level 18 by Sebarivel

Aug 15 2007, 17:39:02 CEST Killed at Level 28 by Sebarivel and by Zos Nerevar
Seba'rivel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2007, 21:00   #199
NinJa
Użytkownik Forum
 
NinJa's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005

Posty: 277
Domyślny

Czopek już wtedy nie grał, na 100% był to post aurotha. Chodzi mi o sytuacje kiedy Xen Drake dzięki temu wbił w kilka tygodni 90 lvl, kilka osób z draconias kupiło nawet PACC i miało zamiar grać, przynajmniej tak mi się wydaje
NinJa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2007, 21:11   #200
drag1908
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 08 2007

Posty: 12
Domyślny

Nie wiem kto to byl ale pokaze wam cos ... a wlasciwie czat ...
19:49 You see Durza The dragonrider (Level 43). He is an elite knight. He is Count of the Blood Oath (Schmetterlin).
19:49 Durza The dragonrider [43]: 7help me out
19:49 You lose 3 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:49 You lose 52 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:49 Axeman'Rafal [20]: ?
19:49 You lose 34 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:49 You lose 23 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:49 You lose 79 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:50 You lose 35 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:50 Axeman'Rafal [20]: exura
19:50 Axeman'Rafal [20]: exura
19:50 You lose 5 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:50 You lose 5 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:50 Axeman'Rafal [20]: exura
19:50 Durza The dragonrider [43]: 1armopr
19:50 Durza The dragonrider [43]: armor
19:50 Axeman'Rafal [20]: fuck you
19:50 You lose 40 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:51 Using one of 8 spell runes...
19:51 Axeman'Rafal [20]: exura
19:51 You lose 32 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:51 You lose 30 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:51 Using one of 7 spell runes...
19:51 You lose 24 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:51 You lose 24 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:51 Durza The dragonrider [43]: exori
19:52 You lose 48 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:52 You lose 22 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:52 Durza The dragonrider [43]: exori
19:52 You lose 62 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:52 Using one of 6 spell runes...
19:52 You lose 27 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:52 Using one of 5 spell runes...
19:52 You lose 45 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:52 You lose 32 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:52 Durza The dragonrider [43]: exori
19:52 You lose 17 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:52 Durza The dragonrider [43]: exori
19:52 Durza The dragonrider [43]: Utani hur
19:52 You lose 33 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:52 You lose 28 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:52 Durza The dragonrider [43]: exori
19:52 You lose 43 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:52 Using one of 4 spell runes...
19:52 Durza The dragonrider [43]: exori
19:52 Using one of 4 spell runes...
19:52 Using one of 4 spell runes...
19:52 Using one of 4 spell runes...
19:53 You lose 30 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:53 Durza The dragonrider [43]: exori
19:53 You lose 8 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:53 Durza The dragonrider [43]: exori
19:53 You lose 52 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:53 Using one of 3 spell runes...
19:53 You lose 15 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:53 You lose 28 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:53 Durza The dragonrider [43]: exori
19:53 You lose 12 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:53 Durza The dragonrider [43]: 858899999
19:53 Using one of 2 spell runes...
19:53 Using one of 2 spell runes...
19:53 Using one of 2 spell runes...
19:53 You lose 10 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:53 You lose 29 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:53 Axeman'Rafal [20]: exura
19:53 You lose 46 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:53 Axeman'Rafal [20]: exura
19:53 You lose 26 hitpoints due to an attack by Durza The dragonrider.
19:53 Durza The dragonrider [43]: exori
19:53 Axeman'Rafal [20]: hi
19:53 Axeman'Rafal [20]: tibia
19:53 Svenson: Do you want a free passage back to Tibia?
19:53 Axeman'Rafal [20]: yes
19:55 Axeman'Rafal [20]: exura


SORRY ZA SPAM ALE TYLKO PRZEKOPIOWALEM ... BYLEM NA FOLDZIE SKILLOWAC (TO BYL 43 NAJT PELNO MANASOW ITP A JA TYLKO 8 IHOW ... UCIEKLEM DO DP A ON MI GOWNO ZROBIL) Moze moglby mi ktos pomoc w takich sytluacjach xD?
@edit: Przynajmiej narazie poniewaz na wiekszych skillach\lvlu (patrz 30 lvl - 80\75+ skille) bede mial juz uhow, kasy itp duzo wiec sie nie boje ... ale zawsze przydalo by sie zalapac paru qmpli =])

Ostatnio edytowany przez drag1908 - 15-08-2007 o 21:30.
drag1908 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:30.


Powered by vBulletin 3