Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 31-07-2007, 12:01   #181
Xere
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Ja to zawsze jak widzialem sorcow/drutow tachajacych loota to im wyrzucalem do wody... Jak chcieli miec duzo capa na loota to niech zakladaja knighta to jest nie respectowanie capa i tyle...
Głupie dziecko NoN-PvP. Dlatego nigdy się nie przyznaję, że jestem polakiem. Wstyd mi za was. PL SUX
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-07-2007, 12:59   #182
Neho
Użytkownik Forum
 
Neho's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2004
Lokacja: Łódź
Wiek: 35

Posty: 59
Profesja: Elder Druid
Poziom: 71
Skille: 22/20
Poziom mag.: 51
Neho ma numer GG 4742311
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez --Cienius-- Pokaż post
Ja to zawsze jak widzialem sorcow/drutow tachajacych loota to im wyrzucalem do wody... Jak chcieli miec duzo capa na loota to niech zakladaja knighta to jest nie respectowanie capa i tyle...
A ja takich jak ty zawsze ubijale Albo grasz z polakami - dobrze znanymi ziomami, albo graj ze szwedami
__________________
..:Tibia jest jak kolo fortuny, raz sie jest na dole raz na gorze:..
Neho jest offline  
stary 31-07-2007, 13:45   #183
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Naps ^_-

Najpierw patrze czy polak a jak nie to wyrzucam oto mi chodzi...
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline  
stary 31-07-2007, 17:51   #184
Xere
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Według mnie powinna panować równość pomiędzy narodami, ale wy jesteście j3banymi nacjonalistami. Nie nawidzę takich...
 
stary 31-07-2007, 22:42   #185
katarof
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 07 2007
Lokacja: Polska!

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Katarof
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 47
Domyślny

ech..
ja aktualnie posiadam ms'a i mogę Wam powiedzieć, że Tibia to nie jest tylko:
-ojaa ale słaby hit
-kurde mega waste mam!

Tibia to zabawa, przygoda.. Poza tym sorc ma summony, którymi może się bronić ;p
Ale nie! To nasza cecha!: Narzekać!
Ludzie, wszystko ma swoje złe i dobre strony!
Pozdro!
katarof jest offline  
stary 31-07-2007, 23:09   #186
VvinQo
Użytkownik forum
 
VvinQo's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2007

Posty: 6
Domyślny

@up:
no dokladnie. tibia to jest gra, zabawa. mamy sie nia cieszyc!
moze i sorca oslabili, jest teraz duzo drozszy i w ogole. ale nadal nie ma na niego bata. mocny sorc kosi rowno i palkow i knightow. mimo iz sorc stal sie teraz postacia trudniejsza i drozsza to jak dla mnie dalej jest bardzo mocny [nawet najmcniejszy].
VvinQo jest offline  
stary 31-07-2007, 23:18   #187
Misiuuu
Użytkownik Forum
 
Misiuuu's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2007
Lokacja: Tarnów

Posty: 495
Stan: Na Emeryturze
Świat: Elysia/Kyra
Poziom: 85+
Domyślny

ja pierdole ludzie zobaczcie na to z innej stony jak TERAZ jeżeli ktoś nie odejdzie od sorca/druta a bedzie nim nadal gral i staral sie expic tak samo napewno bedzie mial wiekszy szacunek niż wiekszość knightow zrobionych do pg...

@grali
to co tu piszesz to świete słowa... btw przed chwilą oglądałem zdjęcia twojej gildii od pierwszych stron... lezki sie w oczach zakrecily jak zobaczylem stara tibie ;D
__________________
pozdro
kisiello
__________________
03:44 Icarus Grimm [7]: and see ya tomorrow
03:44 Vivienne De Marco [100]: what see?
03:44 Icarus Grimm [7]: lol
03:44 Icarus Grimm [7]: see you tomorrow
03:44 Icarus Grimm [7]: ??
03:44 Vivienne De Marco [100]: what i see?


Ostatnio edytowany przez Misiuuu - 31-07-2007 o 23:40.
Misiuuu jest offline  
stary 01-08-2007, 00:56   #188
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez --Cienius-- Pokaż post
Naps ^_-

Najpierw patrze czy polak a jak nie to wyrzucam oto mi chodzi...
Co nie zmienia faktu, że płyta chodnikowa reprezentuje sobą wyższy poziom niż ty.
Duch Niespokojny jest offline  
stary 01-08-2007, 01:03   #189
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez katarof Pokaż post
ech..
Tibia to zabawa, przygoda.. Poza tym sorc ma summony, którymi może się bronić ;p
Ale nie! To nasza cecha!: Narzekać!
Ludzie, wszystko ma swoje złe i dobre strony!
Pozdro!
Potwierdzam. W koncu zyjemy w polsce, gdzie wszyscy na wszystko narzekaja. Dorosli na politykow (ktorych sami wybrali), a my... Na upade!. Co z tego, ze sa nowe tereny, ze probuja zbalansowac postacie? Nic. Bo komus sie nie podoba, ze z visa wali o 5-10 mniej.. Albo ze wychodzi na minus. I co z tego?
Prosze o jednym nie zapomniec... Tibia to gra, zabawa. W ktora nikt nie musi grac, nikt nikogo nie trzyma. Nie podoba sie? Przykro mi... Ale coz, radze zmienic gre, a nie psuc ja innym.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline  
stary 01-08-2007, 09:26   #190
Xere
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Głłłłłupi knighci... Zawsze takie same tępe pały. Nic im się nie da wytłumaczyć. A co do summonów... Przydają się TYLKO Demon skeletony na Hydrach. To chyba jedyne zastosowanie.
 
stary 01-08-2007, 12:59   #191
sat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 09 2006

Posty: 316
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom mag.: 49
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rim'Krill Pokaż post
Widac ze zaden z was knightow ani pallow no moze poniektorzy nie wbijali nigdy np. 60Mlvl..... Gdybyscie nei uzywali botow na te pierdolone skillowanie i na robienie Mlvla to byscie zobaczyli co trudniej zrobic kurwa....
Skille 80/80 to polega na znalzc dogodna zjebana miejscowe>ustawic bota>isc spac Gz zrob ten 60 Mlvl zobaczymy czy trudniej 60Mlvl czy skilel po 80/80 0.o

Tepe paly, tepe paly, Tepe paly, tepe paly, Tepe paly, tepe paly, Tepe paly, tepe paly, Tepe paly, tepe paly, Tepe paly, tepe paly, Tepe paly, tepe paly, Tepe paly, tepe paly, Tepe paly, tepe paly, Tepe paly, tepe paly, Tepe paly, tepe paly, Tepe paly, tepe paly, Tepe paly, tepe paly, Tepe paly, tepe paly,
no ale oczywiscie ani sorc, ani druid nie moga postawic bota... no bo to juz sie nie da... -.- skaranie boskie z takimi uzytkownikami...
sat jest offline  
stary 01-08-2007, 14:04   #192
Elder Nagan
Zbanowany
 
Elder Nagan's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2005
Wiek: 34

Posty: 374
Profesja: Knight
Domyślny

Jak dla mnei to tylko nooby zmieniaja postacie z powody update..

Sorc i druid przed update byl jak maszyna do expienia..kazdy nim gral poniewaz byly to maszyny do expienia..teraz kiedy knight i pall zostali brutalnie polepszeni wszyscy poprzechodzili na te psotacie..jak non vocation bedzie polepszone tez wyszyscy sie przezucicie?

Ja bym dalej gral druidem gdyby nei to ze pacc sie skonczyl i miech przed update bylem zmuszony wejsc na knighta..

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez katarof Pokaż post
ech..
ja aktualnie posiadam ms'a i mogę Wam powiedzieć, że Tibia to nie jest tylko:
-ojaa ale słaby hit
-kurde mega waste mam!

Tibia to zabawa, przygoda.. Poza tym sorc ma summony, którymi może się bronić ;p
Ale nie! To nasza cecha!: Narzekać!
Ludzie, wszystko ma swoje złe i dobre strony!
Pozdro!

respect.



Ja sorcem na 38 lvl mialem 52 magic lvl..wiec nie mow ze ciezej jest nabic mlvl niz skill bo sie osmieszasz..wystarczy dobry bot i miejscowa no i oczywiscie noc;]

Ostatnio edytowany przez Elder Nagan - 01-08-2007 o 14:07.
Elder Nagan jest offline  
stary 01-08-2007, 17:22   #193
Jancia
Użytkownik Forum
 
Jancia's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2007
Lokacja: Lubaczów

Posty: 159
Imię: Retired
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vahalla
Poziom: 140
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez katarof Pokaż post
ech..
ja aktualnie posiadam ms'a i mogę Wam powiedzieć, że Tibia to nie jest tylko:
-ojaa ale słaby hit
-kurde mega waste mam!

Tibia to zabawa, przygoda.. Poza tym sorc ma summony, którymi może się bronić ;p
Ale nie! To nasza cecha!: Narzekać!
Ludzie, wszystko ma swoje złe i dobre strony!
Pozdro!
150 ms pójdzie na demony z dsami?
__________________
Jancia jest offline  
stary 01-08-2007, 20:14   #194
katarof
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 07 2007
Lokacja: Polska!

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Katarof
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 47
Domyślny

@up

ech..
no pewnie, że nie, ale gdzie ja napisałem, że ma iść?
co nie zmienia faktu, że sorc na demonach poradzi sobie i tak całkiem dobrze (pewnie lepiej niż palek).
a 150 ms albo powinien się bawić na demcach solo albo poprosić kumpla-blokera i wtedy zaczyna się zabawa.
I na tym polega klimat rpg:
wspólne wypady i faza z kumplami
katarof jest offline  
stary 01-08-2007, 22:38   #195
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elder Nagan Pokaż post
Ja sorcem na 38 lvl mialem 52 magic lvl..wiec nie mow ze ciezej jest nabic mlvl niz skill bo sie osmieszasz..wystarczy dobry bot i miejscowa no i oczywiscie noc;]
Tak samo jak ci powiem, że trudno jest wygrać xx misję w grze yy, odpowiesz, że jest łatwo, bo wystarczy wpisać kod na wygraną?
Duch Niespokojny jest offline  
stary 02-08-2007, 11:33   #196
Jancia
Użytkownik Forum
 
Jancia's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2007
Lokacja: Lubaczów

Posty: 159
Imię: Retired
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vahalla
Poziom: 140
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez katarof Pokaż post
@up

ech..
no pewnie, że nie, ale gdzie ja napisałem, że ma iść?
co nie zmienia faktu, że sorc na demonach poradzi sobie i tak całkiem dobrze (pewnie lepiej niż palek).
a 150 ms albo powinien się bawić na demcach solo albo poprosić kumpla-blokera i wtedy zaczyna się zabawa.
I na tym polega klimat rpg:
wspólne wypady i faza z kumplami
i tu się mylisz : ) mi na demca idzie 21 sd, a 140 palkowi tylko manasy, bo stoi z " KUSZĄ " kolo demona i bije go tylko z power boltów i uzywa exury vity: ), cipsoft pisze ze sorc dalej robi wiecej expa na 1h, może i robi wiecej ale ile traci... ja na 20 bp mf na gs island kiedyś wbijalem 40% teraz wbijam 12% + duże waste bo manasy ida w szybkim czasie czyli nic nie zdążę zlocic, a taki 130 knight idzie sobie na gs island z softami i 20 bp mf i siedzi 3x dłużej niż ja i ma wiecej wyciagnie niz ja, a to ja jestem magiem , 65 knight zgarna wiecej expa za dla niz ja, ja mam przecietne hity z e visa 160 +/- a taki 65 knight wali po 250 z broni! a to ze ja musze stac na combo to juz nie wspominam, 80 knight idzie sobie na demone.. bo po co kurwa stoi sobie na skos i nawala z broni a jak zniknie to sobie walnie exori.. odjebalo cipsoftowi mogli zostawic sorców i knightów ulepszyc, moze i prawda ze najlepiej sie z kumplami hunci, ale co to za faza jak na zabicie 20 demców idzie 120k, a knightem wykupisz sobie blackd proxy na rok i masz 150 lvl... niedlugo cipsoft wbuduje cavebot do tibii, bo po co przeciez inni z tego korzystaja
__________________

Ostatnio edytowany przez Jancia - 02-08-2007 o 11:41.
Jancia jest offline  
stary 02-08-2007, 15:13   #197
morwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 34

Posty: 1,439
morwi ma numer GG 4695891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jancia Pokaż post
i tu się mylisz : ) mi na demca idzie 21 sd, a 140 palkowi tylko manasy, bo stoi z " KUSZĄ " kolo demona i bije go tylko z power boltów i uzywa exury vity: ), cipsoft pisze ze sorc dalej robi wiecej expa na 1h, może i robi wiecej ale ile traci... ja na 20 bp mf na gs island kiedyś wbijalem 40% teraz wbijam 12% + duże waste bo manasy ida w szybkim czasie czyli nic nie zdążę zlocic, a taki 130 knight idzie sobie na gs island z softami i 20 bp mf i siedzi 3x dłużej niż ja i ma wiecej wyciagnie niz ja, a to ja jestem magiem , 65 knight zgarna wiecej expa za dla niz ja, ja mam przecietne hity z e visa 160 +/- a taki 65 knight wali po 250 z broni! a to ze ja musze stac na combo to juz nie wspominam, 80 knight idzie sobie na demone.. bo po co kurwa stoi sobie na skos i nawala z broni a jak zniknie to sobie walnie exori.. odjebalo cipsoftowi mogli zostawic sorców i knightów ulepszyc, moze i prawda ze najlepiej sie z kumplami hunci, ale co to za faza jak na zabicie 20 demców idzie 120k, a knightem wykupisz sobie blackd proxy na rok i masz 150 lvl... niedlugo cipsoft wbuduje cavebot do tibii, bo po co przeciez inni z tego korzystaja
chciałbyś grać tak, żeby wszystko za darmo było ? kiedyś mfy były droższe to raz, dwa to to, że sorc nie był tanią profesją. a co do tego dl'a, to byłem ja + 46 rp ja brałem 800 expa reszte on, na dragach podobnie- on brał więcej expa ode mnie.
__________________
[HACKED]
morwi jest offline  
stary 02-08-2007, 15:21   #198
Cery
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 03 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 536
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Wyślij wiadomość przez ICQ do Cery Cery ma numer GG nie mam gg Adres Jabbera do Cery Send a message via Skype™ to Cery
Domyślny

Bo Takie polaczki idą tylko na Exp/h albo na kase zdobytą z tego... -.- Zamiast pójść z kumplami na hunta, wolą rywalizować z lvlem... n/c Tibia nie polega tylko an wbiciu lvla i sprzedania itemów/ kasy na allegro.


Pozdrawiam
Cery jest offline  
stary 03-08-2007, 11:59   #199
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jancia Pokaż post
ja na 20 bp mf na gs island kiedyś wbijalem 40% teraz wbijam 12%
To wina cipsoftu ze tak sie pogorszyles ?
Powiedz jeszcze ze to wina oslabionego visa i dlatego spadles z 40 na 12%...


Cytuj:
a taki 65 knight wali po 250 z broni!
Raz na kilkanascie uderzen ?
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~

Ostatnio edytowany przez wrogonastawiony - 03-08-2007 o 12:00.
wrogonastawiony jest offline  
stary 03-08-2007, 12:10   #200
kasiulekk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A moje zdanie jest takie;

Po co wogole jeszcze rozmawiamy na ten temat. Moze jeszcze sie poplaczcie bo knight i pall stal sie lepszy! Jak wy dostaliscie rozdzki, wszyscy chcieli bys sorkami itp. to bylo dobrze....? My to godnie przezylismy to i wy przezyjecie.... jezeli sie wam to nie podoba to skonczcie grac w tibie....sprawa jest prosta...."raz na wozie,raz pod wozem"... poczekajcie 1-2 rok/lata i bedziecie mieli to co chcecie


@UP

65 Knight moze i walnie za 300 + ale nie wali ciagle... zaleta sorka/druta jest to ze jezeli uzywa exori vis/mort to hity sa porownywalne! Jezeli tak narzekacie to robic Knighta/Pala!

Sorry za bledy No i za to ze nie ma polskich znakow ale angielski system wymiata

Ostatnio edytowany przez kasiulekk - 03-08-2007 o 12:11. Powód: nie 250 knight tylko 65 knight :P
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:31.


Powered by vBulletin 3