Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-12-2008, 22:01   #181
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Samo dzielenie ludzi: tego można zabić bo jest w 2 miesiącu, bo nie ma mózgu, bo to zarodek (hail moralność). Dla mnie ten "zarodek" to wartościowy człowiek i ja nie pozwolę go zabijać.
Ja szczerze uwielbiam gdy ludzie mają takie podejście. W Japonii bardzo ładnie to przełożyli na trzęsienie ziemi. A dokładniej: "Martwię się, bo po trzęsieniu mój stół krzywo stoi. To nic, że budynek obok się zawalił grzebiąc setki ludzi."

A teraz przełożenie na ten konkretny przypadek, bo pewnie za trudno będzie wam zrozumieć.
Jak tak cenisz każde życie, to dlaczego nadal siedzisz na dupie? Won do biednych krajów 3ciego świata ratować umierające dzieci! Ty się tu martwisz o płody umierające bezboleśnie i jeszcze bez świadomości, jak tam ludzie zdychają jak psy na ulicach, w bólu i z głodu i pragnienia. Patrz na problem globalnie, i oddaj cały dobytek na cele dobroczynne, bo to w końcu ratuje życie!

Świat nie jest sprawiedliwy i prawdopodobnie nigdy nie będzie. Nadmierne zamartwianie się do niczego nie prowadzi.
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-12-2008, 22:27   #182
roneepso
Użytkownik Forum
 
roneepso's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2008

Posty: 54
Imię: Rone epso
Profesja: Royal Paladin
Świat: Elysia
Poziom: 79
Skille: 84
Poziom mag.: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
Ja szczerze uwielbiam gdy ludzie mają takie podejście. W Japonii bardzo ładnie to przełożyli na trzęsienie ziemi. A dokładniej: "Martwię się, bo po trzęsieniu mój stół krzywo stoi. To nic, że budynek obok się zawalił grzebiąc setki ludzi."

A teraz przełożenie na ten konkretny przypadek, bo pewnie za trudno będzie wam zrozumieć.
Jak tak cenisz każde życie, to dlaczego nadal siedzisz na dupie? Won do biednych krajów 3ciego świata ratować umierające dzieci! Ty się tu martwisz o płody umierające bezboleśnie i jeszcze bez świadomości, jak tam ludzie zdychają jak psy na ulicach, w bólu i z głodu i pragnienia. Patrz na problem globalnie, i oddaj cały dobytek na cele dobroczynne, bo to w końcu ratuje życie!

Świat nie jest sprawiedliwy i prawdopodobnie nigdy nie będzie. Nadmierne zamartwianie się do niczego nie prowadzi.
hedonista
realista
signed.



Rozpad promieniotworczy nie zachodzi bez przyczyny - nadmiar energi w jądrze atomu go powoduje. I jak tu nie wierzyc w stwora spagetti.
roneepso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2008, 22:37   #183
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Omuj!
Dotarło do mnie, że niedługo KK będzie akceptował TYLKO invitro!
Wyobraźcie sobie! Podczas normalnego zapłodnienia TYLE SETEK PLEMNIKÓW ginie, a gdyby tylko znaleźć jajeczka, to mogłyby się z nich wykształcić dzieci! MORDERSTWO!
A ile komórek jajowych ginie w ciągu życia kobiety! NALEŻY NATYCHMIAST PRAWNIE NAKAZAĆ ZACHODZENIA W CIĄŻĘ PRZY KAŻDEJ OKAZJI!

Przecież mogłoby być z tego tyle dzieci! To barbarzyństwo pozwolić im nie-ożywać! To morderstwo!!!!
Ty chyba sobie jaja robisz, plemnik czy komórka jajowa to nie jest człowiek i to że nie dojdzie między nimi do zygoty, a umrą nie znaczy że jest to morderstwo.

Co do sztucznego zapłodnienia to jestem przeciwny, gdyż zarodków nie powinno traktować sie jak towar w sklepie.
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2008, 22:41   #184
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
Ja szczerze uwielbiam gdy ludzie mają takie podejście. W Japonii bardzo ładnie to przełożyli na trzęsienie ziemi. A dokładniej: "Martwię się, bo po trzęsieniu mój stół krzywo stoi. To nic, że budynek obok się zawalił grzebiąc setki ludzi."

A teraz przełożenie na ten konkretny przypadek, bo pewnie za trudno będzie wam zrozumieć.
Jak tak cenisz każde życie, to dlaczego nadal siedzisz na dupie? Won do biednych krajów 3ciego świata ratować umierające dzieci! Ty się tu martwisz o płody umierające bezboleśnie i jeszcze bez świadomości, jak tam ludzie zdychają jak psy na ulicach, w bólu i z głodu i pragnienia. Patrz na problem globalnie, i oddaj cały dobytek na cele dobroczynne, bo to w końcu ratuje życie!

Świat nie jest sprawiedliwy i prawdopodobnie nigdy nie będzie. Nadmierne zamartwianie się do niczego nie prowadzi.
Aha, czyli jeżeli tutaj zabija się ludzi, to mam mieć to w d*** i zapieprzać do Afryki pomagać murzynom? Dbam o moje miejsce i moje sąsiedztwo i nie zamierzam dopuszczać do czegoś takiego. Jeżeli chodzi o akcje charytatywne - bardzo chętnie.
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2008, 22:41   #185
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bluray Pokaż post
Ty chyba sobie jaja robisz, plemnik czy komórka jajowa to nie jest człowiek i to że nie dojdzie między nimi do zygoty, a umrą nie znaczy że jest to morderstwo.
Zygota to też nie człowiek. To tylko narybek. Tak samo jak plemniki czy komórki jajowe.

Masturbacja to grzech, bo zabijasz plemniory i siebie dotykasz w zły sposób (:<). Seks z zabezpieczeniem to grzech, bo zabijasz plemniory. Analogicznie, seks bez zabezpieczenia to grzech, bo miliony plemników i tak giną. Ale zaraz to odeprzesz w jakiś sposób, pewnie zresztą bardzo moralny i 'logiczny' w sensie katolickim.

Btw, sam bym miał poważne wątpliwości, gdybym chciał usunąć ciążę - ale na szczęście nigdy nie będę musiał tego robić. Tak gwoli wyjaśnienia.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2008, 22:44   #186
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bluray Pokaż post
Co do sztucznego zapłodnienia to jestem przeciwny, gdyż zarodków nie powinno traktować sie jak towar w sklepie.
Dlaczego ?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2008, 22:54   #187
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Zygota to też nie człowiek. To tylko narybek. Tak samo jak plemniki czy komórki jajowe.

Masturbacja to grzech, bo zabijasz plemniory i siebie dotykasz w zły sposób (:<). Seks z zabezpieczeniem to grzech, bo zabijasz plemniory. Analogicznie, seks bez zabezpieczenia to grzech, bo miliony plemników i tak giną. Ale zaraz to odeprzesz w jakiś sposób, pewnie zresztą bardzo moralny i 'logiczny' w sensie katolickim.

Btw, sam bym miał poważne wątpliwości, gdybym chciał usunąć ciążę - ale na szczęście nigdy nie będę musiał tego robić. Tak gwoli wyjaśnienia.
Nie napisałem że zygota to człowiek, co do tej masturbacji to źle lokujesz winę, plemniki zabijasz nawet w tedy kiedy załatwiarz potrzebę fizjologiczną.
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2008, 22:57   #188
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Muchy też zabijamy i jakoś się tym nie przejmujemy. Plemniki stoją niżej. Więc o co chodzi ?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2008, 23:13   #189
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Glupi temat i temat juz przejedzony.Przeczytalem taptem kilka postow, ale widze ze nie odrozniacie.

Wiara w Boga =/= kler/kosciol

Ja rozumiem ze na forum gry, gdzie kazdy chce byc zajebisty, wyluzowany i trendy modnie byc ateista, ale pomyslcie czasem wlasnym mozgiem. A nie piszecie pierdoly tylko po to zeby byc fajnymi. A nawet jesli tego Boga nie ma, to i tak si przydaje w niego wierzyc, zeby miec wymowke jak cos sie nie uda albo motywacje, zeby w maire uczciwie zyc i moralnie postepowac. Gdyz w samej nauce Chrystusa/czy tam jakiejs krowy z marsa nie ma zlych rzeczy, sa same pozytywy. Gdyby do nich sie wszyscy stosowali to zeylibysmy w utopii.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2008, 23:14   #190
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Durne, Katolickie absurdy... Od dawna brzydziłem się szczególnie tą religią i brzydzę się nią do dziś.

Cytuj:
ale pomyslcie czasem wlasnym mozgiem.
Właśnie to robię:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Jestem za wyburzeniem wszystkich budynków kościoła i całkowitym zlikwidowaniu owej instytucji. Osoby, które nią kierują, wypaczają i ogłupiają młode, zarówno jak i stare umysły, które są łatwo podatne na manipulację. Religijność jest czynnikiem, który wyniszcza całe pokolenia i środowiska społeczne. Celowe wykrzywianie mentalności ludzkiej, wmawiając im niestworzone opowieści o niebie i piekle, jest gangreną tego kraju, narodu i prawie całego gatunku ludzkiego, który pogrążył się w mrokach bycia zmanipulowanym, przez kilku cwaniaków, którzy poprzez głoszenie nie logicznych absurdów, doprowadzili do bezsensownej śmierci milionów ludzi. Tworzenie paradoksów, to dobry sposób na zrycie bani niekumatym masom. Naoczny przykład, to chociażby Rydzyk ze swoją "armią".

To jest moje zdanie.
@Down
Brak argumentów - Didn't Happen.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 11-12-2008 o 23:25.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2008, 23:21   #191
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Iksertrzy, akurat pieprzysz głupoty.

Cytuj:
@Down
Brak argumentów - Didn't Happen.
Religia jest potrzebna, bo:

Cytuj:
Osoby, które nią kierują, wypaczają i ogłupiają młode, zarówno jak i stare umysły, które są łatwo podatne na manipulację.
Jeśli nie kler, to ktoś inny będzie nimi manipulował i wykorzystywał do swoich celów. Aktualny stan rzeczy wcale taki zły nie jest, da się żyć, po co to zmieniać ?
Cytuj:
Religijność jest czynnikiem, który wyniszcza całe pokolenia i środowiska społeczne
Religijność jest dobra, ale tylko wtedy, gdy idzie w parze z rozsądkiem. A jak ktoś nie umie tego połączyć w RR...wnioski wyciągnij sam, na pewno potrafisz.
Cytuj:
Celowe wykrzywianie mentalności ludzkiej, wmawiając im niestworzone opowieści o niebie i piekle, jest gangreną tego kraju, narodu i prawie całego gatunku ludzkiego, który pogrążył się w mrokach bycia zmanipulowanym, przez kilku cwaniaków, którzy poprzez głoszenie nie logicznych absurdów, doprowadzili do bezsensownej śmierci milionów ludzi.
A nuż uchroniło to nas od całkowitej anarchii ? Ludzi musi trzymać coś w ryzach. A wszechmogący byt, który zasiada na tronie, czy tam czymś innym, w niebie, nadaje się w sam raz. Poza tym, większość ludzi boi się śmierci. A świadomość tego, że gdy zginą, to pójdą sobie do nieba i będzie im tam dobrze po wsze czasy, pozwala im normalnie żyć i nie zamartwiać się śmiercią. Pozwala im się niejako skupić na realizowaniu samych siebie nie zważając na swoją śmiertelność. Jednak samorealizacja jest ograniczona przez zasady religii, którą wyznają. No ale nie ma róży bez kolców, co nie ?
Cytuj:
Zmyślanie paradoksów, to dobry sposób na zrycie bani niekumatym masom. Naoczny przykład, to chociażby Rydzyk ze swoją "armią".
Zabierz babciom Rydzyka, zabierz babciom wiarę, zabierz Boga, zabierz kościół, msze. Co im zostanie ? Naprawdę uważasz, że ograbienie ich z tego będzie czymś dobrym ?
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 11-12-2008 o 23:32.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2008, 23:37   #192
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Durne, Katolickie absurdy... Od dawna brzydziłem się szczególnie tą religią i brzydzę się nią do dziś.


Właśnie to robię:


@Down
Brak argumentów - Didn't Happen.
Aha, czyli lepiej żeby wszyscy ludzie w nic nie wierzyli? Żeby zabijali siebie na wzajem, gwałcili bo i tak nic złego nie spotka ich za zło które wyrządzili? Lepiej żeby było pełno anarchistów, takich jak za czasów polskiej szlachty?

Ostatnio edytowany przez Bluray - 11-12-2008 o 23:45.
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2008, 23:38   #193
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blugej
Aha, czyli lepiej żeby wszyscy ludzie w nic nie wierzyli? Rzeby zabijali siebie na wzajem, gwałcili bo i tak nic złego nie spotka ich za zło które wyrządzili? Lepiej żeby było pełno anarchistów, takich jak za czasów polskiej szlachty?
No, ateiści pokazali, że można wszystko, bo boga nie ma.
Wierzący pokazali, że też można wszystko. W imię boga !
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2008, 23:38   #194
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Naprawdę uważasz, że ograbienie ich z tego będzie czymś dobrym ?
Odnoszę wrażenie, że Kościół w pewien sposób, pogrąża starsze osoby jeszcze bardziej. Nie prawdą jest, że kobieta po siedemdziesiątce, jest skazana na siedzenie cały dzień w domu i oglądanie telewizji w nadziei, że raz na miesiąc odwiedzi ją córka, syn, albo wnuk (nie wliczam w to sąsiadek). Babcia mojego znajomego, miesiąc po śmierci męża, zaczęła grać w WoWa. Z mojego punktu widzenia, taka opcja no-liferstwa jest zdecydowanie lepszą perspektywą.

Cytuj:
Aha, czyli lepiej żeby wszyscy ludzie w nic nie wierzyli? Rzeby zabijali siebie na wzajem
Wiem o co ci chodzi, lecz pomimo wszystko popadasz w skrajność, przyrównując ateistę do człowieka bez uczuć i zahamowań psychiczno-moralnych.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 11-12-2008 o 23:40.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2008, 23:39   #195
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

idąc tokiem myślenia Xr3 trzeba by zakazać miliona innych rzeczy przez które ludzie przypadkiem giną

PS:
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2008, 23:40   #196
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

@Xr3
Jedni grają w WoWa, drudzy się modlą. Dla Helenki fajniejsza będzie zabawa w tanka, a dla Stasi modlenie się w kościele. Zabierz Helence WoWa, to będzie zła, smutna, przygnębiona, straci coś, co sprawiało jej przyjemność.
I teraz patrz:
http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=Analogicznie&od=&from=os
Znasz to słowo ? Tak ? To fajnie. Więc teraz go użyję.
Analogicznie jest ze Stasią i jej bogiem, kościołem.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2008, 23:44   #197
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bluray Pokaż post
Aha, czyli lepiej żeby wszyscy ludzie w nic nie wierzyli? Rzeby zabijali siebie na wzajem, gwałcili bo i tak nic złego nie spotka ich po śmierci, za zło które wyrządzili? Lepiej żeby było pełno anarchistów, takich jak za czasów polskiej szlachty?
Moralność bez religii jak najbardziej istnieje, podobnie jak systemy prawne. I nie mam pojęcia jaki związek ma polską szlachtę z anarchistami.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2008, 23:46   #198
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Religijność jest czynnikiem, który wyniszcza całe pokolenia i środowiska społeczne.
to aż smieszne jest, w jaki sposób moralność płynąca z religii wyniszcza ci pokolenia i narody? rozwiń to bo jestem cholernie ciekawy

@down: no dobra, ale powiedzenie że religijność niszczy pokolenia to zakłamanie
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------

Ostatnio edytowany przez Piotrek Marycha - 11-12-2008 o 23:55.
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2008, 23:48   #199
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

@Up:
Tak, to już zakłamanie.

Moralność nie ta, która płynie z religii, bo ta często jest 'dobra' i nakłaniająca do bycia uprzejmym dupkiem, ale moralność jednostek, które interpretują te religię i są "duchowymi" przywódcami motłochu.

Cytuj:
@up
Poucz sie historii
rzeby se średniom podnieść ? :>>>
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 11-12-2008 o 23:56.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2008, 23:55   #200
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

@Xr3
Nie, nie porównuje ateistów do psyhopatów, jeżeli odniosłeś takie wrażenie to przepraszam
Po prostu tacy ludzie(ateisci) też ginęli i zabijali za swoje racje.

Ostatnio edytowany przez Bluray - 11-12-2008 o 23:59.
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:46.


Powered by vBulletin 3