Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Pokaż wyniki sondy: Czy uważasz, że zajęcia z WF-u są w szkole potrzebne?
tak 98 55.37%
nie 33 18.64%
tak, ale w zmienionej formie..(?) 46 25.99%
Głosujących: 177. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-04-2009, 12:47   #181
DreamLord
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 04 2007

Posty: 118
Domyślny

Up
Kiedyś znalazłem na ulicy RPG i 30 granatów

A co do metalowych rurek to na ulicy jest 600 innych rzeczy które mogą nam pomóc
A jak się ktoś chce czuć super bezpieczny to zawsze można ze sobą nosić nóż pałę albo nawet i kastet (nie wiem jak z legalnością )
DreamLord jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-04-2009, 13:06   #182
Snopeczek
Użytkownik Forum
 
Snopeczek's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2006
Lokacja: Eudezet

Posty: 515
Snopeczek ma numer GG 3120165
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zoliax Pokaż post
Snopeczek, to ilu dresom dajesz radę? Bo ja przy czterech wymiękam.
ja po prostu nie rozumiem idei ''oddaj, bo dostaniesz''. Bo was zabiją? Bo wam głowę utną czy kark skręcą? Ludzie, to są przypadki, które się zdarzają ale bardzo rzadko.. Nie mam pojęcia czemu ludzie boją się takich rzeczy/takich ludzi. Ja wychodzę z założenia, że nie pierwszy i nieostatni raz. Przynajmniej mam swój honor - rzecz, którą wy nazywacie 'głupotą'.
__________________
signed.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Dr. Snopeczek i Dr. Gonzo polecają tanią wódkę - otwiera punkty widzenia, i stwarza nowe drogi w życiu.
Snopeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 13:20   #183
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Znajdźcie sobie kumpli dresów, to jak podejdą będą się pytać o fajki, albo czy idziesz na piwko/mecz ;s

@Edit

Jak już macie takie problemy o jakich toczy się rozmowa to noście teleskopówke w rękawie, ewentualnie gumową pałkę, po obu jest taki ból, że raczej by nie podchodzili... No, ale nie rzucać się z nią na nich, tylko pokazać i oddalać się.

@2 Up

Kastet szczerze gówno pomoże xD

Kamienie, a wręcz głazy dużo lepsze, u mnie w wielu miejscach stoją/leżą stosy cegieł/bruku, które po prostu okazały się nieprzydatne, bo ktoś się pomylił w liczeniu (?), do tego często poniewierają się potężne badyle itp.

Możecie też chodzić główną ulicą, gdzie zawsze jest xxx ludzi, a w dzień to chyba nigdzie nie ma takich problemów.

@Down

Najlepiej więc tą "pałę", która i tak wydaje się być najskuteczniejsza.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.

Ostatnio edytowany przez AnonimowyPowrot - 12-04-2009 o 13:28.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 13:23   #184
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DreamLord Pokaż post
A jak się ktoś chce czuć super bezpieczny to zawsze można ze sobą nosić nóż pałę albo nawet i kastet (nie wiem jak z legalnością )
Nóż do 7 cm ostrze legalne, powyżej już nie. Kastet do jakiejś tam wagi.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 13:33   #185
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

moj dziadek zawsze nosil pasek zawiniety na rece z przygotownym szpikulcem xdd ale wtedy ludzie inaczej sie wychowywali, wojna i te sprawy, wiec mieli troche inne przyzwyczajenia

Tez zalezy o czym tu mowimy, jak do was podchodza dresy czyli 2 pijanych 18stolatkow to mozna fajtowac, ale jak widzisz ze to 2 miski, z ktorymi nie masz zadnych szans to albo ucieczka albo oddajesz rzecz, Snopeczek mowisz, ze te przypadki sa niezwykle rzadkie, ale czy to wazne? Poswiecilbys zycie, tylko dlatego ze srednia statystyczna mowi, ze ci nic nie bedzie. xddd
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 14:07   #186
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Zajebisci jestescie, w tym wszystkim zapominacie, że 'dresiarze' to też ludzie, i nawet myślący! Tak to jest jak się o czymś mówi, a zna się to tylko z teorii (kumpel kumpla cioci brata widział jak dresy biją jego sąsiada).
Oczywiście jest prawdopodobieństwo, że jak już będziesz leżeć na ziemi dostaniesz o jednego buta za dużo... Pewnie większe są szanse na to, że nagle piorun zabije dresów a ciebie magicznie uratuje ^^ Dres chce komórki, a nie czyjeś śmierci i ryzyka wyroku

Cytuj:
Przynajmniej mam swój honor - rzecz, którą wy nazywacie 'głupotą'.
Skoro oni tutaj mówią o jakiś bufach, amunicji do shotguna to cóż, honor jest dla nich chyba tylko jednym ze statsów w jakiejś grze ^^

Ostatnio edytowany przez Ulrikk - 12-04-2009 o 14:10.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 14:13   #187
Anica
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 09 2006

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia ^^
Poziom: 33
Skille: ;/
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
moj dziadek zawsze nosil pasek zawiniety na rece z przygotownym szpikulcem xdd ale wtedy ludzie inaczej sie wychowywali, wojna i te sprawy, wiec mieli troche inne przyzwyczajenia

Tez zalezy o czym tu mowimy, jak do was podchodza dresy czyli 2 pijanych 18stolatkow to mozna fajtowac, ale jak widzisz ze to 2 miski, z ktorymi nie masz zadnych szans to albo ucieczka albo oddajesz rzecz, Snopeczek mowisz, ze te przypadki sa niezwykle rzadkie, ale czy to wazne? Poswiecilbys zycie, tylko dlatego ze srednia statystyczna mowi, ze ci nic nie bedzie. xddd
eee przepraszam czy to jest nadal na temat?
Co do niechęci młodych do wf-u to w mojej klasie jest kilka dziewczyn, które unikają wf-u jak ognia, jest ich jednak niewiele - 3,4.
Ja osobiście uwielbiam grać w kosza, siatkę, ręczną czy wykonywać jakieś ćwiczenia. Ktoś pisał, że nie chce się pocić w czasie lekcji.. no cóż, należy używać antypenspirantów, przebierać się w świeży dres, związać włosy ale to chyba wiadomo :d Warto uczęszczać na lekcje wf-u , szczególnie jeśli nie ma się innych zajęć ruchowych.
Anica jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 14:14   #188
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnonimowyPowrot Pokaż post
@2 UpKastet szczerze gówno pomoże xD
Powiedz to tym, którzy dostali nim po mordzie.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 14:49   #189
Snopeczek
Użytkownik Forum
 
Snopeczek's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2006
Lokacja: Eudezet

Posty: 515
Snopeczek ma numer GG 3120165
Domyślny

[quote=Exodus;2520838Tez zalezy o czym tu mowimy, jak do was podchodza dresy czyli 2 pijanych 18stolatkow to mozna fajtowac, ale jak widzisz ze to 2 miski, z ktorymi nie masz zadnych szans to albo ucieczka albo oddajesz rzecz, Snopeczek mowisz, ze te przypadki sa niezwykle rzadkie, ale czy to wazne? Poswiecilbys zycie, tylko dlatego ze srednia statystyczna mowi, ze ci nic nie bedzie. xddd[/QUOTE]

Chodzi o to, że jednak mieszkam w dużym mieście, gdzie takie rzeczy dzieją się na porządku dziennym. Może to kwestia przyzwyczajenia. Miałem przygody typu hm, jade tramwajem, obserwuje mnie 2ch gości, przy czym ja rozmawiam z kolezanką, nagle jeden wstaje, podchodzi i standardowo pyta 'na chuj sie patrzysz'. I to jest powód do bójki. Ale ja lubię swoją twarz - odciągam ich od dziewczyn, a na najbliższym przystanku wyskakuję. Cieszę się, że jednak nie jestem jakimś chuderlaczkiem i w takich sytuacjach jednak mogę coś zdziałać.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Zajebisci jestescie, w tym wszystkim zapominacie, że 'dresiarze' to też ludzie, i nawet myślący! Tak to jest jak się o czymś mówi, a zna się to tylko z teorii (kumpel kumpla cioci brata widział jak dresy biją jego sąsiada).
haha, 100% agreed. Sam znam nawet spore grono dresów, którzy są całkiem inteligentnymi ludźmi z 'bliska'.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Oczywiście jest prawdopodobieństwo, że jak już będziesz leżeć na ziemi dostaniesz o jednego buta za dużo... Pewnie większe są szanse na to, że nagle piorun zabije dresów a ciebie magicznie uratuje ^^ Dres chce komórki, a nie czyjeś śmierci i ryzyka wyroku
Skoro oni tutaj mówią o jakiś bufach, amunicji do shotguna to cóż, honor jest dla nich chyba tylko jednym ze statsów w jakiejś grze ^^
Zdarzają się awantury o nic. No, np o klub. Wiem z doświadczenia, że wstęp na niektóre miejscówki jest po 22 na własne ryzyko. Ale takie już uroki mojego miasta
__________________
signed.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Dr. Snopeczek i Dr. Gonzo polecają tanią wódkę - otwiera punkty widzenia, i stwarza nowe drogi w życiu.
Snopeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 14:58   #190
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Powiedz to tym, którzy dostali nim po mordzie.
Sam widziałem jak kumpel dostał, mnie nie trafiono, ale w 1 na 1, to kastet daje tylko przy wyrównanych walkach, a my o takich NIE mówimy przecież -.-
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 15:01   #191
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
haha, 100% agreed. Sam znam nawet spore grono dresów, którzy są całkiem inteligentnymi ludźmi z 'bliska'.
To tym samym obrażasz ich nazywając ich dresami. Dresiarstwo to stan umysłu, nie wygląd/przyzwyczajenia itp.

PS Ponoć na dresy najlepsza jest ucieczka, bo powolne są. : P

Cytuj:
Ludzie, to są przypadki, które się zdarzają ale bardzo rzadko.. Nie mam pojęcia czemu ludzie boją się takich rzeczy/takich ludzi. Ja wychodzę z założenia, że nie pierwszy i nieostatni raz.
Statystycznie bardziej możliwe, że ty zjesz rekina niż, że on zje ciebie, tylko wytłumacz to pożartym.

Ostatnio edytowany przez Shanhaevel - 12-04-2009 o 15:03.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 15:14   #192
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Zdarzają się awantury o nic. No, np o klub. Wiem z doświadczenia, że wstęp na niektóre miejscówki jest po 22 na własne ryzyko. Ale takie już uroki mojego miasta
Wiem, mi chodziło o konkretny przypadek, gdy zaczepiają w celu przywłaszczenia sobie komórki ;p

Hmm troche sie offtop zrobil ;s
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 15:16   #193
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnonimowyPowrot Pokaż post
Sam widziałem jak kumpel dostał, mnie nie trafiono, ale w 1 na 1, to kastet daje tylko przy wyrównanych walkach, a my o takich NIE mówimy przecież -.-
Czy ty wiesz, o czym mowisz?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shan
PS Ponoć na dresy najlepsza jest ucieczka, bo powolne są. : P
I glupie - dlatego najlepiej biec zygzakiem, bo jest duza szansa, ze sie pogubia

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk
Dres chce komórki, a nie czyjeś śmierci i ryzyka wyroku
Jasne, powiedz to tym, ktorzy dostali w morde za to, ze stoja w zlym miejscu/"krzywo" sie popatrzyli/"wozili" sie itd. Dres chce komorki, jesli nie ma kasy na cpanie czy wode, a jesli chce sie popisac przed kumplami - da ci w morde "za friko". Nie oszukujmy sie - nie ma inteligentnych dresow, jesli ktos jest inteligentny, to nie jest dresem.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 15:17   #194
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Snopeczek Pokaż post
ja po prostu nie rozumiem idei ''oddaj, bo dostaniesz''. Bo was zabiją? Bo wam głowę utną czy kark skręcą? Ludzie, to są przypadki, które się zdarzają ale bardzo rzadko.. Nie mam pojęcia czemu ludzie boją się takich rzeczy/takich ludzi. Ja wychodzę z założenia, że nie pierwszy i nieostatni raz. Przynajmniej mam swój honor - rzecz, którą wy nazywacie 'głupotą'.
Masz chorą dumę. Ona akurat jest przypadłością tych, którzy z realnym zagrożeniem nie mieli nic wspólnego tudzież kozaczków fifarafa.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
Tez zalezy o czym tu mowimy, jak do was podchodza dresy czyli 2 pijanych 18stolatkow to mozna fajtowac
Chyba sfajtowac w majty. Jeden z nich ma kosę i co wtedy zrobisz? "Ja nie chciałem"?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnonimowyPowrot Pokaż post
@2 Up
Kastet szczerze gówno pomoże xD
Kastetem można zabić, i to bez większych problemów gdybyś chciał.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shanhaevel Pokaż post
Statystycznie bardziej możliwe, że ty zjesz rekina niż, że on zje ciebie, tylko wytłumacz to pożartym.
Statystycznie ty i twój pies liżecie się po jednym jajku.

Czytam te posty domorosłych fighterów i dziwnie czuję, że na ulicy na nic by się zdała ta cała teoria. Ba, jestem przekonany. : /

Re.Down
Znamy, znamy. :d

Ostatnio edytowany przez Thero - 12-04-2009 o 17:26.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 15:25   #195
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

@offtop
Cytuj:
Statystycznie ty i twój pies liżecie się po jednym jajku.
'Statystycznie jeden mężczyzna na trzech ma problemy z erekcją. Mój jest OK, więc to któryś z was.' ; )

Cytuj:
I glupie - dlatego najlepiej biec zygzakiem, bo jest duza szansa, ze sie pogubia
Kurde, w necie ciężko wyczuć, czy ktoś kpi czy jednak dobrze radzi. : D
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 15:27   #196
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
odwroc sytuacje o 180 stopni i zapytaj: czego bys sie uczyl gdyby panstwo nie zmuszalo cie do niczego ? bo spodziewam sie, ze 80% programu nauczania bys wyrzucil bo cie nie interesuje.
Tego, czego by chcial. Albo niczego. I nie powinno to nikogo obchodzic, a panstwa tym bardziej.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 15:41   #197
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Jasne, powiedz to tym, ktorzy dostali w morde za to, ze stoja w zlym miejscu/"krzywo" sie popatrzyli/"wozili" sie itd. Dres chce komorki, jesli nie ma kasy na cpanie czy wode, a jesli chce sie popisac przed kumplami - da ci w morde "za friko". Nie oszukujmy sie - nie ma inteligentnych dresow, jesli ktos jest inteligentny, to nie jest dresem.
Następnym razem się wozić nie będzie. Za krzywe patrzenie dostaniesz od wielu ludzi, wystarczy że się upiją, dresem być nie muszą. Rozumiem, że istnieje jakiś próg inteligencji, za którym dresu się nie założy?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 15:52   #198
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

@Kastet

Tak, bo na pewno chucherko, które nawet nie ćwiczy w szkole zrobi tym kastetem więcej niż kijem wyższemu, szerszemu, silniejszemu i ogólnie dość wysportowanemu przeciwnikowi, dodając do tego nastawienie psychiczne obojga... On go ani razu nie walnie przecież :/
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.

Ostatnio edytowany przez AnonimowyPowrot - 12-04-2009 o 16:15.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 16:38   #199
Snopeczek
Użytkownik Forum
 
Snopeczek's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2006
Lokacja: Eudezet

Posty: 515
Snopeczek ma numer GG 3120165
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shanhaevel Pokaż post
To tym samym obrażasz ich nazywając ich dresami. Dresiarstwo to stan umysłu, nie wygląd/przyzwyczajenia itp.
jeżeli w taki sposób tu rozumujesz, to ok - fajne ziomki noszące przykrótkie spodnie dresowe, którzy mają dość równo poukładane w głowie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero Pokaż post
Masz chorą dumę. Ona akurat jest przypadłością tych, którzy z realnym zagrożeniem nie mieli nic wspólnego tudzież kozaczków fifarafa.

nazwij to jak chcesz, ale nie masz racji. Nie, nie uważam się za jakiegoś street fightera, gdyby tak było to miałbym na ścianie powieszone głowy przeciwników. Może źle zrozumiałeś mój post. Jak pisałem, nie rozumiem po prostu idei 'oddaj, bo dostaniesz'. Dlatego, że osobiście ja nigdy nie miałem sytuacji takich, jak wyżej opisywane przez niektórych. Zdarzało mi się np uderzyć i uciec albo po prostu zwiać. Dostałem też kilka razy porządnie po pysku, nikt jednak nie przystawiał mi gana do łba i nie straszył kosą.

Masz trochę racji, zagalopowałem się trochę porównując wszystkie te przypadki do własnej osoby.

Zrobił się zajebisty offtop, więc podsumuję i zreasumuję wszystkie moje wypowiedzi. Uważam, że mimo wszystko ktoś, kto jednak jest potężnie zbudowany, wysportowany czy cokolwiek może czuć się pewniej w życiu codziennym. Jak już ktoś napisał, Ci 'dresiarze' prędzej podejdą do jakiegoś chuderlaczka, niż do bysiorka 2x2.
__________________
signed.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Dr. Snopeczek i Dr. Gonzo polecają tanią wódkę - otwiera punkty widzenia, i stwarza nowe drogi w życiu.

Ostatnio edytowany przez Snopeczek - 12-04-2009 o 16:40.
Snopeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 16:40   #200
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ogólnie dres na osiedlu = wiekszosc uzytkownikow tibia.pl w internecie

Tak jedziecie, z tym stanem umyslu itd jakbyscie mieli naprawde olbrzymi kompleks dresa.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:41.


Powered by vBulletin 3