Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-01-2009, 20:22   #2041
Darek06
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 12 2008
Lokacja: KrK

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 105
Poziom mag.: 19
Domyślny

Esprit mozesz mi co najwyzej pale postawic kur..wa pamietam jak bodzio powiedzial ze zrobil chara kurw...a wiec wydu...pcaj i mnie nie w*****aj bo mieszkalem 100 metrow od niego i jak nie wiesz o co chodzi z 100 lvlem o ktorym napisalem wczesniej to kur..wa nie otwieraj mordy bo gow..no wiesz i gow..no do gadania masz
Darek06 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-01-2009, 20:29   #2042
Hansu
Użytkownik Forum
 
Hansu's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Legnica
Wiek: 35

Posty: 475
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Hansu ma numer GG 2029793
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Esprit Pokaż post
@Up
Jak chuju nie wiesz kim jestem to się nie odzywaj, MikeRoyal here, orientuje się w sytuacji lepiej niż ty gram od początku serwa i pamiętam jak Bodziek wbijał skile 75, więc nie pierdol mi tu że się nie orientuje. Mogę Ci tu spisać historie prawie każdego chara którego były tu ss'y. Może levelem nie mogę się pochwalić ale rozjebują mnie takie teksty.
spisuj historie moich charow przydupasie. W dupie byles i gowno widziales. Tak wiec popieram, wypier.... na Xerene ...
Hansu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 20:36   #2043
Esprit
Użytkownik Forum
 
Esprit's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008

Posty: 251
Świat: Nerana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hansu Pokaż post
spisuj historie moich charow przydupasie. W dupie byles i gowno widziales. Tak wiec popieram, wypier.... na Xerene ...
Jusz tam jestem xD
Esprit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 20:37   #2044
Ti'mon
Użytkownik Forum
 
Ti'mon's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2008

Posty: 19
Stan: Na Emeryturze
Imię: Montare
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Allies
Świat: Nerana
Domyślny Wt

World Trade MY Candia YOUR Nerana. (10 - 700k)


pisać w grze na nick Montare
__________________
15:52 Lord Reaven [44]: wytlumaczyl bys mi jak sie gildie zaklada?
Przemo-Palladiin [68]: a co blessy daja ?
[/left]
Ti'mon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 21:23   #2045
69AruS69
Użytkownik Forum
 
69AruS69's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2008
Lokacja: Mikołów

Posty: 274
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 203
Skille: 96/92
Poziom mag.: 9
Domyślny


69AruS69 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 21:32   #2046
Damsoon
Użytkownik Forum
 
Damsoon's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2007
Lokacja: K-ów

Posty: 249
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nathariox
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Domyślny

@up

Ogarnij... ^^
Damsoon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 21:36   #2047
szkapamujwruk
Zbanowany
 
Data dołączenia: 19 10 2008

Posty: 446
Domyślny

wiecie co,tak myslac obiektywnie (prosze na chwile zapomniec o wszystkich sprzeczkach i pomyslec) to co teraz zrobil cipsoft jest bardzo...wygodne.
Wiadomo ze 80% lub nawet wiecej tibijczykow na*******a na botach.
Zalozmy,co tydzien cipsoft otrzymuje 20 reportow na danego gracza,jak iz bodzio jest na topie to wezme sobie bodzia na przyklad.
20 reportow tygodniowo na bodzia,pare wizyt gma,bodzio recznie na*******a potworki nie luruje full kultura.Ale reportow duzo,wczesniej banik za bota byl...
A w sumie czemu by se go nie pierdolnac razem z reszta nawet jesli teraz nie lamie zasad? mniej reportow bedzie,wiecej wolnego czasu.
complain? jaki complain? i co z tego ze ban za nic? chuj ci w dupe nygusie,napisalismy w newsach ze dowody mamy i mamy was w dupie.
nie mowie ze kazdy zbanowany byl uczciwym graczem ale iz jest to bardzo wygodne zeby pozbyc sie osob ktore zaklocaja spokojne zarobki cipsoftu.

Ten post nie ma w zamiarze chronic bodzia czy cos w tym stylu,nie obchodzi mnie klotnia na temat czy bodzio pije ze szklanki czy z kubka,ma on na celu uswiadomienie wam ze cipsoft bardzo wygodnie nagina zasady na swoja korzysc.
Dostalem bana na palku,wisi mi to,nie gralem z tydzien,okej,specialnei sie nie dziwie w koncu jakims fair playerem nie bylem,ale ze noobchar ktorym ostatnio botowalem w marcu 2008 ma tez bana? jakis 50 lvlek facc na ktorego logowalem ostatnio w marcu? to mi zupelnie nie pasuje,teoria Daniela (tworca ***********) o tym ze cipsoft lamie prawo zamieszczajac w kliencie tibii rodzaj kodu/programu (nie wiem,nei znam sie) ktory sprawdza liste zainstalowanych programow i po wykryciu NG/BD/czegokolwiek innego dodaje acc do blacklisty jest calkiem wiarygodna,ale ma pewne wady.
Dlaczego 70% zbanowanych to userzy blackd?
Blackd ingeruje w klienta,natomiast ng/elf jest dodatkiem do klienta,z pewnoscia jest to bardziej zaawansowane ale nie bede w to wnikac.
albo przypadek albo cipy stosuja inna metode i zamiast sie nasmiewac radze tym ktorym zalezy zeby dalej grac/bocic kminic czym bylo to spowodowane i jak temu zapobiec.
/K~

Ostatnio edytowany przez szkapamujwruk - 30-01-2009 o 21:38.
szkapamujwruk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 21:36   #2048
DaveWiedzmin
Użytkownik Forum
 
DaveWiedzmin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2008

Posty: 91
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 121
Skille: 89/80
Poziom mag.: 7
Domyślny

3Up.
Widzę, że znicze są, czemu mnie nikt na pogrzeb nie zaprosił?
Już kiedyś dla śmiechu udzielałem ślubu, więc pogrzeb to byłby dla mnie wyzwanie. Ofc poprosiłbym Mike o krótki życiorys (a on się na tym zna najlepiej na Neranie XD), żeby odprawić uroczystość w zachodnim stylu.
UP
Dave the Witcher, cały zrobiony na blackd, ostatnie lognięcie pare miesięcy temu, ale na pewno po marcu 2008 r. i nie ma bana. Nie mam pojęcia, w jaki sposób Cipsoft wybierał osoby do ukarania...
__________________
<gwozdziu> a słyszales o tym jak dzieciak pobił matke taboretem, bo mu kompa wyłaczyla i zginęła jego postać w tibii?
<fafik> no slyszalem
<gwozdziu> niezly pojeb, nie?
<fafik> no jest troche takich na swiecie
<gwozdziu> no..., jak tak mozna dziecku kompa wylaczyc

Ostatnio edytowany przez DaveWiedzmin - 30-01-2009 o 21:41.
DaveWiedzmin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 21:37   #2049
Marcel_Kogz
Użytkownik Forum
 
Marcel_Kogz's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2008
Lokacja: Bielsk Podlaski

Posty: 219
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Gildia: sexy team <3
Świat: Nerana
Poziom: 255
Skille: 100/98
Poziom mag.: 10
Domyślny e no kurwa xd

no do huja banuja te konta banuja xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

__________________
1° Knight to Reach Magic Level 10 on Nerana.

11:24 Marcel of Nerana [224]: kupiles poradnik jak uciekac poprawnie z poi dl ?
11:25 Trupinio [252]: i ze niby co mialem sie dac trapnac wez spadaj z takimi tekstami


13:44 Nieme Oko [177]: gadam z st o banie dla reconu ktorzy mnie trapneli
Marcel_Kogz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 21:55   #2050
Esprit
Użytkownik Forum
 
Esprit's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008

Posty: 251
Świat: Nerana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez szkapamujwruk Pokaż post
wiecie co,tak myslac obiektywnie (prosze na chwile zapomniec o wszystkich sprzeczkach i pomyslec) to co teraz zrobil cipsoft jest bardzo...wygodne.
Wiadomo ze 80% lub nawet wiecej tibijczykow na*******a na botach.
Zalozmy,co tydzien cipsoft otrzymuje 20 reportow na danego gracza,jak iz bodzio jest na topie to wezme sobie bodzia na przyklad.
20 reportow tygodniowo na bodzia,pare wizyt gma,bodzio recznie na*******a potworki nie luruje full kultura.Ale reportow duzo,wczesniej banik za bota byl...
A w sumie czemu by se go nie pierdolnac razem z reszta nawet jesli teraz nie lamie zasad? mniej reportow bedzie,wiecej wolnego czasu.
complain? jaki complain? i co z tego ze ban za nic? chuj ci w dupe nygusie,napisalismy w newsach ze dowody mamy i mamy was w dupie.
nie mowie ze kazdy zbanowany byl uczciwym graczem ale iz jest to bardzo wygodne zeby pozbyc sie osob ktore zaklocaja spokojne zarobki cipsoftu.

Ten post nie ma w zamiarze chronic bodzia czy cos w tym stylu,nie obchodzi mnie klotnia na temat czy bodzio pije ze szklanki czy z kubka,ma on na celu uswiadomienie wam ze cipsoft bardzo wygodnie nagina zasady na swoja korzysc.
Dostalem bana na palku,wisi mi to,nie gralem z tydzien,okej,specialnei sie nie dziwie w koncu jakims fair playerem nie bylem,ale ze noobchar ktorym ostatnio botowalem w marcu 2008 ma tez bana? jakis 50 lvlek facc na ktorego logowalem ostatnio w marcu? to mi zupelnie nie pasuje,teoria Daniela (tworca ***********) o tym ze cipsoft lamie prawo zamieszczajac w kliencie tibii rodzaj kodu/programu (nie wiem,nei znam sie) ktory sprawdza liste zainstalowanych programow i po wykryciu NG/BD/czegokolwiek innego dodaje acc do blacklisty jest calkiem wiarygodna,ale ma pewne wady.
Dlaczego 70% zbanowanych to userzy blackd?
Blackd ingeruje w klienta,natomiast ng/elf jest dodatkiem do klienta,z pewnoscia jest to bardziej zaawansowane ale nie bede w to wnikac.
albo przypadek albo cipy stosuja inna metode i zamiast sie nasmiewac radze tym ktorym zalezy zeby dalej grac/bocic kminic czym bylo to spowodowane i jak temu zapobiec.
/K~
Hmmm.. Karo nie zgdzodze się z Tobą w jednej rzeczy osobiście uważam i potwierdziło to kilku informatyków których się pytałem, że BlackD jest bardziej niewykrywalne niż NG co do elfbota nie mam pojęcia za nowy ten bot. Ale nawet taka głupia rzecz jak chcesz wyłączyć NG to Ci się klient wyłącza a w BlackD jest wszystko osobno.
Esprit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 22:09   #2051
Fanatico
Użytkownik Forum
 
Fanatico's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2008
Lokacja: Dupolandia

Posty: 68
Stan: Na Emeryturze
Imię: MIESNIAK
Profesja: Master Sorcerer
Świat: xerena
Poziom: 69
Skille: 16/26
Poziom mag.: 57
Domyślny

karo...ja bocilem ostatnio w grudniu/styczniu...i nie mam bana...
Fanatico jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 22:23   #2052
Azkabanczyk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 06 2006

Posty: 380
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Domyślny

A ja botuje od 6 miesiecy non stop z dniem dzisiejszym i bana nie mam.
Moze jutro... :<
__________________
"Przyjaźń to coś więcej niż władza, więcej niż talent, prawie równa się rodzinie nigdy o tym nie zapominaj"

Swiat jest O.K.! Tylko ludzie psują mi opinię !


20:52 Xaidrax [185]: Ja pamietam ze zabilem kota wtedy xd
20:52 Xaidrax [185]: bo mysalem ze to kamien i rzucalem nim do góry XD

XD!

SPRZEDAM!
PACC Nerana - 600k.
Azkabanczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 22:38   #2053
Zielenczanin
Użytkownik Forum
 
Zielenczanin's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 416
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Nerana Gods
Świat: Nerana
Poziom: 223
Skille: 97/94
Poziom mag.: 9
Domyślny

Napisze bo warto cos dodac na swoj temat wkoncu jakby nie było...

Nie wiem czemu, ale najwieksza afere z tego ze mam delete robicie Wy, I to Wy tworzycie sobie nie wiadomo jakie historie na moj temat. Stwierdzam teraz oficjalnie, ze nie oplaca sie byc uczciwym, bo i tak Cie udupia, a ten co powinien byc udupiony nadal chodzi wolny i sie smieje z tego co był uczciwy...

@Shicu & Bobak
Oto dwaj pro playerzy, ktorzy liża mi tyłek w RL żebym im gp sellnal, a jak co to sie ze mnie smieja... Pogratulowac inteligencji chłopaki...

I sadze ze w moim banie jest cos z tego co mowi Karo, ale ja nic na to nie poradze...

Pozdro ALL!
Zielenczanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 22:45   #2054
Esprit
Użytkownik Forum
 
Esprit's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008

Posty: 251
Świat: Nerana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zielenczanin Pokaż post
Napisze bo warto cos dodac na swoj temat wkoncu jakby nie było...

Nie wiem czemu, ale najwieksza afere z tego ze mam delete robicie Wy, I to Wy tworzycie sobie nie wiadomo jakie historie na moj temat. Stwierdzam teraz oficjalnie, ze nie oplaca sie byc uczciwym, bo i tak Cie udupia, a ten co powinien byc udupiony nadal chodzi wolny i sie smieje z tego co był uczciwy...

@Shicu & Bobak
Oto dwaj pro playerzy, ktorzy liża mi tyłek w RL żebym im gp sellnal, a jak co to sie ze mnie smieja... Pogratulowac inteligencji chłopaki...

I sadze ze w moim banie jest cos z tego co mowi Karo, ale ja nic na to nie poradze...

Pozdro ALL!
Jedno pytanie, będziesz grał ? Jak to się mówi przyjaciół poznaje się w biedzie.

Ostatnio edytowany przez Esprit - 30-01-2009 o 22:47.
Esprit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 22:48   #2055
masterkajt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009

Posty: 54
Domyślny

ja dostałem bana już tydzień temu wiec huj kładę ;p ale co do tych banów to rozkmina naprawde jest dobra karo ma racje trzeba się nad tym zastanowić.

osobiscie mam jedna teze do tych banów ponieważ cip soft mógł monitorować nasze postacie już od bardzo dawana i przymierzać się do tej akcji już od dłuższego czasu dlatego cip soft niewypuscil nowego patcha tak jak to bylo na update 8.21 wtedy kiedy zepsuli demon oka mianowicie sposób ten polega na zapisywaniu rozmow naszych na private message i default chacie badzi trade albo gamechat wystraczy ze bylismy zalogowani w ostatnich 6 miesiącach online
chociaż 10 min z botem i napisali coś do swojego kolegi albo byle gdzie automatycznie ta wiadomość zostaje zapisywana w bazie danych cip softu na profilu swojej postaci w jej bazie danych dzięki temu cip soft może wykrywać zmiana w kliencie tak jak to napisali czyli "dowody" na nas ze używamy cheatow
i możemy dostać automatycznie bana za to. cip soft dzięki automatycznemu systemu wykrywani zmianek w kliencie czyli modyfikacji bez wgrywania patha na komputery osobiste ma ułatwione zadanie w walce z nami
masterkajt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 22:50   #2056
Evel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 02 2007
Lokacja: w domu ;*

Posty: 543
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Gazenbelger
Świat: Nerana
Poziom: 150
Skille: 97/72
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Esprit Pokaż post
Hmmm.. Karo nie zgdzodze się z Tobą w jednej rzeczy osobiście uważam i potwierdziło to kilku informatyków których się pytałem, że BlackD jest bardziej niewykrywalne niż NG co do elfbota nie mam pojęcia za nowy ten bot. Ale nawet taka głupia rzecz jak chcesz wyłączyć NG to Ci się klient wyłącza a w BlackD jest wszystko osobno.
jak to ktoś dziś napisał "w dupie byłeś, gówno widziałeś". Blackd/Ng/elf w jakimś stopniu muszą zmieniać kod gry w końcu w nią ingerują

Pytanie tylko jak to Cipsoft sprawdza? Bo jeżeli banują w taki sposób powini też dostać bany ci którzy używają ip changera bo wykorzystuje on luke w kliencie ;d

btw majk bo jakiegoś informatyka interesują boty do MMORPG'a lol xd

edit; up
nom wsumie istnieje możliwość lapania pewnych słów <blackd, ng itd.> ale niekiedy z kontekstu może wynikać coś innego i zbanują kogoś bo napisał np "nigdy nie mial ng" itd x d
__________________
16:24 Dziecko from Jungle [43]: a ja jestem dzieckiem neo
16:24 Dziecko from Jungle [43]: ;o

wiedziałem to od zawsze xd

16:49 Zrywna Szkapa [81]: kurna
16:49 Zrywna Szkapa [81]: dzis zasnalem w autobusie

XD

19:23 Bovner [140]: kurwa jebniesz jak ci cos powiem
19:23 Bovner [140]: jest piatek... a ja co ? przepisuje zeszyt z religi -.-

lols xd

Ostatnio edytowany przez Evel - 30-01-2009 o 22:53.
Evel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 22:51   #2057
69AruS69
Użytkownik Forum
 
69AruS69's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2008
Lokacja: Mikołów

Posty: 274
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 203
Skille: 96/92
Poziom mag.: 9
Domyślny

;>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Ostatnio edytowany przez 69AruS69 - 30-01-2009 o 22:52.
69AruS69 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 22:53   #2058
Esprit
Użytkownik Forum
 
Esprit's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008

Posty: 251
Świat: Nerana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Evel Pokaż post
jak to ktoś dziś napisał "w dupie byłeś, gówno widziałeś". Blackd/Ng/elf w jakimś stopniu muszą zmieniać kod gry w końcu w nią ingerują

Pytanie tylko jak to Cipsoft sprawdza? Bo jeżeli banują w taki sposób powini też dostać bany ci którzy używają ip changera bo wykorzystuje on luke w kliencie ;d

btw majk bo jakiegoś informatyka interesują boty do MMORPG'a lol xd
Thorian ip changer nigdy w życiu wtedy nie łączysz się z oficjalnym serwem więc jak mają to sprawdzić. W sumie wydaje mi się że gówno a nie jakiś patch zrobili tylko po prostu liczyli reporty na daną osobe - teoria Karo.

Ostatnio edytowany przez Esprit - 30-01-2009 o 22:54.
Esprit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 22:53   #2059
Fanatico
Użytkownik Forum
 
Fanatico's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2008
Lokacja: Dupolandia

Posty: 68
Stan: Na Emeryturze
Imię: MIESNIAK
Profesja: Master Sorcerer
Świat: xerena
Poziom: 69
Skille: 16/26
Poziom mag.: 57
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Evel Pokaż post
jak to ktoś dziś napisał "w dupie byłeś, gówno widziałeś". Blackd/Ng/elf w jakimś stopniu muszą zmieniać kod gry w końcu w nią ingerują

Pytanie tylko jak to Cipsoft sprawdza? Bo jeżeli banują w taki sposób powini też dostać bany ci którzy używają ip changera bo wykorzystuje on luke w kliencie ;d

btw majk bo jakiegoś informatyka interesują boty do MMORPG'a lol xd
bardziej mu pewnie chodzi o informatyka ktory zna sie na modyfikowaniu roznego rodzaju klientów (nie tylko w grach)
Fanatico jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 22:54   #2060
mireknarapie
Użytkownik Forum
 
mireknarapie's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2009
Lokacja: California

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rasta-Pall
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Domyślny

@Bodzio
Jedno pytanie. Czy używałeś bota kiedykolwiek? Nie chodzi tu o caveboting, bo zawsze mi odpisywałeś. Jakieś autolooter czy coś?

@Karo
To co mówisz jest realne ale sprawdzić sie tego nie da, wątpie zeby cipy się teraz przyznały. Ba! jest to niemożliwe, nie splamią swojego dobrego imienia.


BTW: czy ich obroty za pacce nie spadną o jakieś ? hmm 10-20%?
__________________
22:48 Rakieta Mirek [8]: Sie żyje, się żyje...
mireknarapie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:21.


Powered by vBulletin 3