Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Azura

Notki

Azura Wydarzenia ze świata Azura

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-11-2009, 15:46   #2101
Johny Cross
Użytkownik Forum
 
Johny Cross's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2006
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 33

Posty: 82
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PussyWizak Pokaż post
...
Juz wiemy kto wygral plebiscyt na polskiego Kath Maruka, ani limehit, ani ciri the witcher nie dorownuja Ci do piet. Szanse mialby swego czasu Grebol Maciek ale niestety jego czas tutaj sie skonczyl.

Pozdro 600
Johny Cross jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-11-2009, 16:08   #2102
PussyWizak
Użytkownik Forum
 
PussyWizak's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2009

Posty: 141
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Johny Cross Pokaż post
Juz wiemy kto wygral plebiscyt na polskiego Kath Maruka, ani limehit, ani ciri the witcher nie dorownuja Ci do piet. Szanse mialby swego czasu Grebol Maciek ale niestety jego czas tutaj sie skonczyl.

Pozdro 600
I wcale się nie dziwię, że nie wymieniłeś tu Sheriona i Gaddarra.
A wartość merytoryczna twojego posta wynosi ZERO. Nie jesteś w stanie merytorycznie odnieść się do tego co napisałem, to piszesz takie głupoty. To tak jakbym wpadł tu i teraz ci odpisał: sam jesteś głupi!1!/twoja stara!1/a nie bo ty!11! etc.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Someone
Kto Ci broni używać bota?
Urbexx, haha. Zresztą i tak bym nie używał.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Someone
coś w końcu moglibyście zacząć robić, nie?
Ok, obiecuje ci, że tym tygodniu wyjdziemy w końcu z pzta i coś zrobimy!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Wicther
potrafie odpowiadac na argumenty drugiej osoby i wychodzi mi to calkiem niezle
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Witcher
wasz leader nie wychodzil z chaty przez miesiac
PussyWizak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2009, 16:53   #2103
spirit-of-bicho
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2009

Posty: 115
Domyślny

Cytuj:
Ok, obiecuje ci, że tym tygodniu wyjdziemy w końcu z pzta i coś zrobimy!

thanks you sir
spirit-of-bicho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2009, 16:54   #2104
Szalona_Sowa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2009
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 32

Posty: 25
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Azura
Szalona_Sowa ma numer GG 1589258
Domyślny

@PussyWizak

Nie lansuj się na geniusza, to ci nic nie da I nie spinaj się, że ktoś tam w rl nie zesrał się do kogoś, bo po pierwsze, nie dla wszystkich przegrywanie w pixelach jest powodem do spinki w rl, a po drugie sam pewnie jesteś pryszczatym 14-latkiem ze słownikiem w ręku, z którego czerpiesz swoje zajebiste frazeologizmy, którymi nikt się nie posługuje, a tobie służą tylko do zaszpanowania jaki to jesteś zajebiście mądry, i rozkładasz wszystkich swoją inteligencją.
__________________
Forest Hunter :S
Szalona_Sowa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2009, 16:55   #2105
00_Dla_W11
Użytkownik Forum
 
00_Dla_W11's Avatar
 
Data dołączenia: 25 03 2009
Lokacja: Gdańsk

Posty: 53
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Domyślny

@Pussy

No mam nadzieje, że coś się zacznie dziać. I nie chodzi i tutaj o to, że Wanted to cipy a Naphilims ogarnia super akcje tylko o to, że to ludzie tacy jak Ty (czyli od Wanted) narzekają i szukają usprawiedliwienia a najczęstszym jest: "Nephilims używa bota", "a my mamy RL life".
00_Dla_W11 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2009, 18:09   #2106
PussyWizak
Użytkownik Forum
 
PussyWizak's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2009

Posty: 141
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szalona Sowa
nie dla wszystkich przegrywanie w pixelach jest powodem do spinki w rl
Błagam, czytajcie ze zrozumieniem. Łopatologicznie dla tibijczyków - Urb był razem z Nurielem, a ich wspólnym problemem było coś innego.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szalona Sowa
Nie lansuj się na geniusza, to ci nic nie da I nie spinaj się, że ktoś tam w rl nie zesrał się do kogoś, bo po pierwsze, nie dla wszystkich przegrywanie w pixelach jest powodem do spinki w rl, a po drugie sam pewnie jesteś pryszczatym 14-latkiem ze słownikiem w ręku, z którego czerpiesz swoje zajebiste frazeologizmy, którymi nikt się nie posługuje, a tobie służą tylko do zaszpanowania jaki to jesteś zajebiście mądry, i rozkładasz wszystkich swoją inteligencją.
1. Nie wiem co masz na myśli, mówiąc, że się lansuję. Jeśli chodzi o to, że piszę mądre posty, i to samo w sobie jest plusem (lansem), to przepraszam bardzo, mam spamować/trollować/whateva żeby nie było, że się lansuje?

2. Będę się spinał, bo mam do tego powody (będzie git, jak otworzę oczy chociaż jednej osobie).

3. Apeluję, abyś zapoznał się z terminem związek frazeologiczny, gdyż nie wiem czy we wszystkich moich postach użyłem takiego chociaż ze dwa razy, zgaduję więc, że nie wiesz o czym mówisz.

Ogólnie to nie używam żadnego wysublimowanego słownictwa, a to, że wydaję się ono wam "mondre", to świadczy nie o moich zdolnościach polonistycznych, a o waszych brakach/ubogim słownictwie
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez W11
@Pussy
No mam nadzieje, że coś się zacznie dziać. I nie chodzi i tutaj o to, że Wanted to cipy a Naphilims ogarnia super akcje tylko o to, że to ludzie tacy jak Ty (czyli od Wanted) narzekają i szukają usprawiedliwienia a najczęstszym jest: "Nephilims używa bota", "a my mamy RL life".
Hmm, przecież (prawie) codziennie coś robimy/próbujemy robić. A to, że oni używają bota i jest on im pomocny, chyba nikt nie zaprzeczy, więc nam z tego powodu jest trudniej coś zrobić i na pewno straciliśmy z tego powodu "trochę" fragów. Więc, tak - to jest usprawiedliwienie (w słowie 'usprawiedliwienie' nie ma nic złego, nie mylić tego z 'wymówką', która znaczy zupełnie co innego!).
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Wicther
potrafie odpowiadac na argumenty drugiej osoby i wychodzi mi to calkiem niezle
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Witcher
wasz leader nie wychodzil z chaty przez miesiac

Ostatnio edytowany przez PussyWizak - 04-11-2009 o 18:12.
PussyWizak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2009, 18:46   #2107
Johny Cross
Użytkownik Forum
 
Johny Cross's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2006
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 33

Posty: 82
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Domyślny

wy*******aj jebany alfabeto
Johny Cross jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2009, 18:54   #2108
ejgej
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2009

Posty: 82
Domyślny

Precz stąd nikt Cie nie lubi
ejgej jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2009, 20:03   #2109
twistoff
Użytkownik Forum
 
twistoff's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2009
Wiek: 33

Posty: 171
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Właśnie pussy dobrze mowi,i wy sami o tym wiecie.Doskonale wyjasnil pare spraw,i nie wiem po co johnny pierdolisz ze jest jak kath maruk etc.Skoro uwazasz ze napisał coś głupiego w stylu katha,to podważ chociaż jedno merytorycznie niepoprawne zdanie z jego wypowiedzi.

--- twistoff dodał 5 minut i 49 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szalona_Sowa Pokaż post
@PussyWizak

Nie lansuj się na geniusza, to ci nic nie da I nie spinaj się, że ktoś tam w rl nie zesrał się do kogoś, bo po pierwsze, nie dla wszystkich przegrywanie w pixelach jest powodem do spinki w rl, a po drugie sam pewnie jesteś pryszczatym 14-latkiem ze słownikiem w ręku, z którego czerpiesz swoje zajebiste frazeologizmy, którymi nikt się nie posługuje, a tobie służą tylko do zaszpanowania jaki to jesteś zajebiście mądry, i rozkładasz wszystkich swoją inteligencją.
To ze ktoś składa poprawnie zdania,to nie znaczy ze jest geniuszem,tylko skończył liceum,i uważał na lekcjach jezyka polskiego kolego.Moze w twoim środowisku ludzie tak sie do siebie odnoszą jak np. spirit-of-biho,i to do ciebie bardziej trafia hmm?Skoro twoj mały móżdżek nie potrafi znieść poziomu tych postów,to najlepiej bedzie jak nie bedziesz ich czytał

Ostatnio edytowany przez twistoff - 04-11-2009 o 20:03. Powód: Automerged Doublepost
twistoff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2009, 21:34   #2110
Szalona_Sowa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2009
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 32

Posty: 25
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Azura
Szalona_Sowa ma numer GG 1589258
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez twistoff Pokaż post
To ze ktoś składa poprawnie zdania,to nie znaczy ze jest geniuszem,tylko skończył liceum,i uważał na lekcjach jezyka polskiego kolego.Moze w twoim środowisku ludzie tak sie do siebie odnoszą jak np. spirit-of-biho,i to do ciebie bardziej trafia hmm?Skoro twoj mały móżdżek nie potrafi znieść poziomu tych postów,to najlepiej bedzie jak nie bedziesz ich czytał
Następny kurwa profesor się znalazł. I uwierz mi, że towrzystwo Spirit-of-bicho pasuje mi dużo bardziej, niż twoje. On przynajmniej nie zabiera głosu dopiero, jak ktoś, do kogo musisz sie pucować, jest obiektem ataków na forum. Wtedy włącza ci się konan, i piszesz swoje przezajebiste mądrości. NA POTĘGĘ POSĘPNEGO CZEREPU!

@Pussy

Mów do słupa, a słup jak dupa.
__________________
Forest Hunter :S

Ostatnio edytowany przez Szalona_Sowa - 04-11-2009 o 21:39.
Szalona_Sowa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2009, 21:52   #2111
Johny Cross
Użytkownik Forum
 
Johny Cross's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2006
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 33

Posty: 82
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Domyślny

Duet marzen - Bartlomiej z Krystianem - powrocili na tibia.pl
Johny Cross jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2009, 21:59   #2112
Penigra_Wskocz_na_byka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 11 2009

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szalona_Sowa Pokaż post
[...]

Tylko ja nie rozumiem o czym ten ziomuś nawija?
Penigra_Wskocz_na_byka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2009, 22:14   #2113
Nuriel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 204
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nuriel
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Poziom mag.: 72
Nuriel ma numer GG 3285381
Domyślny

@Pussy

Zesrałem się (faktycznie, śliczne słownictwo) przy Urbie tak jak Ty srasz się (wdzięczne słowo) ukrywając się za pseudonimem. Nie mówię już o poziomie wyzwisk w stylu 'rudy kojot' i tego typu rzeczy.

Szczerze mówiąc, jeśli pamiętasz zlot, walczysz od dawna a boisz się nawet podpisać prawdziwym nickiem, to szkoda o czymkolwiek z Tobą gadać. Dlatego może Cię to zasmuci (mniejsza publiczność), może ucieszy, ale nie mam zamiaru więcej gadać z Pussywizakiem.

BTW. Jeśli tak bardzo dbasz o rodzimy język polski to popraw "zkundlenia" na "skundlenia". Nawet poster na forum Ci podkreśli pierwszą formę.

@Twistoff jak chcesz bronić Pussiego to powtórz polski, bo on to faktycznie chociaż jakąś składnię zachowuje.
Nuriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2009, 22:30   #2114
Ciri the Witcher
Zbanowany
 
Ciri the Witcher's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 356
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamyxx
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

Skoro ob na mainach ani noobach w tibii nie dojdzie do skutku przez najblizsze 10 lat prosze o OB na forum. Nasz dream team vs wasz. Co wy na to?
Ciri the Witcher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2009, 22:30   #2115
PussyWizak
Użytkownik Forum
 
PussyWizak's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2009

Posty: 141
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nuriel
Zesrałem się (faktycznie, śliczne słownictwo)
Nie mówiłem nic o "zesraniu", tylko, że się "trząsłeś jak galareta".
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nuriel
Ty srasz się (wdzięczne słowo) ukrywając się za pseudonimem.
Cytując Biboxona:
Cytuj:
Bo dyskusja przejdzie na moja osobe a nie na meritum
Już teraz, chociaż jestem anonimowy, to dyskusja zeszła na moją osobę. A hunta mam tak czy siak, więc nie mam się i tak czego obawiać.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nuriel
Nie mówię już o poziomie wyzwisk w stylu 'rudy kojot' i tego typu rzeczy.
Ani razu nie użyłem wyrażenia 'Rudy Kojot' (ani tym podobnych), co najwyżej 'Rudy", ale jak już wspominałem, to jego pseudo i nawet Nephilimsy do niego tak mówią, so? Już mnie nie oczerniaj. A co do wyzwisk, masz post Korsarza wyżej.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Witcher
Skoro ob na mainach ani noobach w tibii nie dojdzie do skutku przez najblizsze 10 lat prosze o OB na forum. Nasz dream team vs wasz. Co wy na to?
Zaraz zaraz, z tego co pamiętam, to na OB mainamy baliście się wyjść... WY!
A skoro boicie się mainami, i oferujecie OB noobami, to przynajmniej uprzedźcie nas wcześniej, bo teraz akurat nie mamy za wiele osób (po bitwie się rozeszliśmy), a te osoby co zostały akurat nie mają odpowiednich noobcharów.

---
Limehit
Inumato
Gaumer

Masecrutes

http://www.xxxxxxxxxxx.com/776332634.html
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Wicther
potrafie odpowiadac na argumenty drugiej osoby i wychodzi mi to calkiem niezle
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Witcher
wasz leader nie wychodzil z chaty przez miesiac

Ostatnio edytowany przez PussyWizak - 04-11-2009 o 22:36.
PussyWizak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2009, 22:52   #2116
spirit-of-bicho
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2009

Posty: 115
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez twistoff Pokaż post

.Moze w twoim środowisku ludzie tak sie do siebie odnoszą jak np. spirit-of-biho,i to do ciebie bardziej trafia hmm?

s*******aj lamusie nie uzywaj mojego nicku w swoich szmacianych postach bo jestes zbyt smarkaty zeby wogole wspomniec o takim miszczu jak o mnie. poza tym ja mowie co mysle i nie boje sie kogos obrazic wiedziac ze mam racje i nie musze udawac jakiegos doktora jezyka polskiego zeby pokazac jaki jestem madry.
spirit-of-bicho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2009, 22:53   #2117
Szalona_Sowa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2009
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 32

Posty: 25
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Azura
Szalona_Sowa ma numer GG 1589258
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Penigra_Wskocz_na_byka Pokaż post
Tylko ja nie rozumiem o czym ten ziomuś nawija?
Ja nie rozumiem, po chuj zakładałeś konto. Żeby tylko to napisać?

Ostatnia aktywność: Dzisiaj 22:59
Data dołączenia: 04-11-2009
__________________
Forest Hunter :S
Szalona_Sowa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2009, 23:00   #2118
Ciri the Witcher
Zbanowany
 
Ciri the Witcher's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 356
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamyxx
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PussyWizak Pokaż post
Nie mówiłem nic o "zesraniu", tylko, że się "trząsłeś jak galareta".

Cytując Biboxona:

Już teraz, chociaż jestem anonimowy, to dyskusja zeszła na moją osobę. A hunta mam tak czy siak, więc nie mam się i tak czego obawiać.

Ani razu nie użyłem wyrażenia 'Rudy Kojot' (ani tym podobnych), co najwyżej 'Rudy", ale jak już wspominałem, to jego pseudo i nawet Nephilimsy do niego tak mówią, so? Już mnie nie oczerniaj. A co do wyzwisk, masz post Korsarza wyżej.

Zaraz zaraz, z tego co pamiętam, to na OB mainamy baliście się wyjść... WY!
A skoro boicie się mainami, i oferujecie OB noobami, to przynajmniej uprzedźcie nas wcześniej, bo teraz akurat nie mamy za wiele osób (po bitwie się rozeszliśmy), a te osoby co zostały akurat nie mają odpowiednich noobcharów.

---
Limehit
Inumato
Gaumer

Masecrutes

http://www.xxxxxxxxxxx.com/776332634.html
Skoncz pierdolic
Ciri the Witcher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2009, 23:07   #2119
Omega6000
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Na poczatku zaczne od tego, ze zarejestrowalem sie tu tylko po to, by wyjasnic pewna sprawe. Po tym sie odrazu wyloguje i juz nie bede tu pisal, bez wzgledu na to czy ktos mi uwierzy czy nie, bez wzgledu na to co napiszecie.

Gildia Wanted istotnie ma zakaz uzywania botow od swojego lidera Urbexxa i faktycznie nie botuja, z bardzo prostej przyczyny: niedlugo po update (gdzie wchodzi mozliwosc transferowania swoich postaci) na Furore wbijaja szwedzi z roznych swiatow (o czym pewnie zreszta wiecie, albo i nie), miedzy innymi z Obsidii. Wlasciwie to przejdzie tam wiekszosc gidlii Niklas Soderlund, by pomoc rodakom odbic Furore z polskich (naszych) rak. Dlatego tez ich lider - Skulterpa ba Ulpa - zawarl umowe z Wanted, ze Obsidia Team przejdzie na Furora wziasc udzial w tamtejszej wojnie, a w tym czasie Wanted przeniesie sie na Obsidie, by tam pilnowac im servera (kilka memberow NS tez zostanie, w tym Ulpa przez jakis czas, poniewaz ma final warninga). Na Obsidii opozycja nie jest taka slaba, jak sie powrzechnie wydaje, i gdyby 3/4 NS opuscilo server, to napewno by im sie udalo go podbic. Dlatego Wanted bedzie tam siedzialo i z czescia NS kontolowalo sytuacje (i oczywiscie expilo, by za szesc miesiecy powrocic na Azure i sprobowac odbic ja z rak gildi Nephilims. Oczywiscie kazdy transfer (zarowno NS na Furore, jak i Wanted na Obsidie) bedzie sponsorowany przez pewnego bogatego Szweda (ktorego nicka nie musicie znac), ktory ma podobno irl naprawde sporo hajsu, dlatego tez nie bedzie problemem z zadnym transferem w ramach umowy (kazdy supporter Wanted, ktory bedzie chcial, tez bedzie mial to zasponsorowane, oczywiscie jesli to zaakceptuje ich lider Urbexx).
I dlatego wlasnie, botowanie jest zabronione przez Wanted, poniewaz jak wiecie, nie bedzie mozna prznosic kont z final warningiem. Z tego co mi wiadomo, to w Wanted nie ma zawiele takich osob, wiec raczej wiekszosc z nich sie faktycznie przeniesie, a ci co nie moga, beda pomagali sharowac im tam chary.
Wiec to chyba smutna dla was wiadomoc, wojna na Azurze powoli zmierza do konca, a wraca dopiero za jakies 6-8 miesiecy (powrotne transfery tez beda oplacone przez ww Szweda).


Pozdrowienia z Furory.

Ostatnio edytowany przez Omega6000 - 04-11-2009 o 23:08.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2009, 23:07   #2120
Szalona_Sowa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2009
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 32

Posty: 25
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Azura
Szalona_Sowa ma numer GG 1589258
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szalona_Sowa Pokaż post
Ja nie rozumiem, po chuj zakładałeś konto. Żeby tylko to napisać?

Ostatnia aktywność: Dzisiaj 22:59
Data dołączenia: 04-11-2009
@Down

Signed!
__________________
Forest Hunter :S
Szalona_Sowa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:36.


Powered by vBulletin 3