Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 03-08-2007, 23:09   #201
Arcymag_Corristo
Użytkownik forum
 
Arcymag_Corristo's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2007
Lokacja: w kazo :P

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Astera
Poziom: 61
Domyślny

Hmm...nie chce za dużo mówić bo mam tylko 63 lvl (57 mlvl) ale nie narzekam aż tak bardzo na exp, co prawda zwraca mi sie raz na 20 huntów ale co z tego Tibia to tylko gra, gram kim lubie, a lubie sorca
Moim zdaniem jeśli ktos lubi sorca(lub druida) to pozostanie przy nim nawet gdy bedzie bił jeszcze mniej.

Pamietajcie Tibia to tylko gra!!
Arcymag_Corristo jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-08-2007, 10:57   #202
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jancia Pokaż post
i tu się mylisz : ) mi na demca idzie 21 sd, a 140 palkowi tylko manasy, bo stoi z " KUSZĄ " kolo demona i bije go tylko z power boltów i uzywa exury vity: ), cipsoft pisze ze sorc dalej robi wiecej expa na 1h, może i robi wiecej ale ile traci... ja na 20 bp mf na gs island kiedyś wbijalem 40% teraz wbijam 12% + duże waste bo manasy ida w szybkim czasie czyli nic nie zdążę zlocic, a taki 130 knight idzie sobie na gs island z softami i 20 bp mf i siedzi 3x dłużej niż ja i ma wiecej wyciagnie niz ja, a to ja jestem magiem , 65 knight zgarna wiecej expa za dla niz ja, ja mam przecietne hity z e visa 160 +/- a taki 65 knight wali po 250 z broni! a to ze ja musze stac na combo to juz nie wspominam, 80 knight idzie sobie na demone.. bo po co kurwa stoi sobie na skos i nawala z broni a jak zniknie to sobie walnie exori.. odjebalo cipsoftowi mogli zostawic sorców i knightów ulepszyc, moze i prawda ze najlepiej sie z kumplami hunci, ale co to za faza jak na zabicie 20 demców idzie 120k, a knightem wykupisz sobie blackd proxy na rok i masz 150 lvl... niedlugo cipsoft wbuduje cavebot do tibii, bo po co przeciez inni z tego korzystaja
A tu sie mylisz.
Nawet 200 rp na samych manasach demona nie zabije stojac przy nim bez tarczy z power boltami.

U pala dolicz manasy , troszke uh , i ammo - zauwaz ze demon sie leczy , dodatkowo zauwaz to ze pal bedzie z power boltow walil 4 razy dluzej od ciebie demka wiec zcesciej bedzie musial sie leczyc , jedyna w miare rozsadna miejscowka dla pala na solo demony to parchment gdzie resp trwa 40 min. GZ
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz
mago jest offline  
stary 09-08-2007, 11:03   #203
Saniushy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Moim zdaniem postacie magiczne odchodzą bo nie będą już najlepsi. Teraz wszyscy są równi a im to przeszkadza to niech odchodzą.
Ja czekam za PACC'em i jak dojdzie to zakładam postać , oczywiście Druida.
Bo jak ktoś umie grać to i tak sukces odniesie a jak nie umie to będzie gadał że postacie magiczne są gorsze itp.

Pozdrawiam , Saniushy
 
stary 09-08-2007, 17:57   #204
Oridrix
Użytkownik Forum
 
Oridrix's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2007
Lokacja: Warszawa

Posty: 106
Stan: Początkujący
Profesja: Druid
Świat: Menera
Domyślny

Ja jakos często widze sorców/drutów
Oridrix jest offline  
stary 11-08-2007, 22:57   #205
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mago Pokaż post
A tu sie mylisz.
Nawet 200 rp na samych manasach demona nie zabije stojac przy nim bez tarczy z power boltami.
no to bierze kumpla tez palka i go go, a i btw, od kiedy przy demonie sie stoi?

Cytuj:
dodatkowo zauwaz to ze pal bedzie z power boltow walil 4 razy dluzej od ciebie demka wiec zcesciej bedzie musial sie leczyc
a to ze paladyn leczy sie 2 x oplacalniej i 2 x bezpieczniej od sorca to juz umknęło twojej uwadze?

Cytuj:
jedyna w miare rozsadna miejscowka dla pala na solo demony to parchment gdzie resp trwa 40 min. GZ
polecam filmiki z goromy
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 12-08-2007, 02:39   #206
Gawre
Użytkownik forum
 
Gawre's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005

Posty: 8
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: ~~
Domyślny

Checie wiedziec dlaczego to Knightci sa na pierwszych miejscach na eriq.net? Tylko dlatego, ze gdy powiekszyli im lekko hity to nabrali checi do gry, uwierzyli w siebie, gdyby tylko sorcowie dostali cos nowego to tez by dalej expili jak nakreceni...
Gawre jest offline  
stary 12-08-2007, 06:23   #207
aripck
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 01 2007
Lokacja: poznań

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
aripck ma numer GG 1262704
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gawre Pokaż post
Checie wiedziec dlaczego to Knightci sa na pierwszych miejscach na eriq.net? Tylko dlatego, ze gdy powiekszyli im lekko hity to nabrali checi do gry, uwierzyli w siebie, gdyby tylko sorcowie dostali cos nowego to tez by dalej expili jak nakreceni...
sorce expili jak nakręcenie od tibii 7,6 więc wiesz

@topic
na refugii sorce już powoli pogadzają się ze swoi losem i wracają do gry
__________________

Ippe Shindemiru?
aripck jest offline  
stary 12-08-2007, 23:02   #208
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Don^Mokate Pokaż post
Wiec jaki jest sens grania sorcem.
Może nie zawsze trzeba iść na łatwiznę i grać tym czym najłatwiej? :/Ja po tym update zacząłem grać sorcem...

Update z różdżkami - pełno dzieci neo zaczęło grać magami, bo można łatwo PG robić... Teraz pełno dzieci neo zaczyna grać pallem/knightem, bo można łatwo PG robić. No i jaki sens jest teraz grania magiem? Taki, że wylecimy z top 100 na erigu? Przecież celem naszej gry jest regularne bywanie w top 100 PG nie? TO JEST PO PROSTU ŻAłOSNE! Ludzie ogarnijcie sie, grajcie tym kim lubicie, a nie co update sie każdy przerzuca na inną profesję, która jest po prostu lepsza w danym momencie... Dajcie spokój, albo wybieracie profesje i gracie nią, bo lubicie albo nie grajcie wogóle...

Pozdrawiam dzieci neo i powergamerów z eriga -.-

PS
Możecie teraz dzieciaki po mnie jeździć, że nie jestem już w TOP 100 ludzi, którzy cały dzień grają w Tibię, bo nie zrobiłem knighta po upie :/

Ostatnio edytowany przez Kogutt - 12-08-2007 o 23:04.
Kogutt jest offline  
stary 13-08-2007, 00:05   #209
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez aripck Pokaż post
sorce expili jak nakręcenie od tibii 7,6 więc wiesz

@topic
na refugii sorce już powoli pogadzają się ze swoi losem i wracają do gry
I zaczną się pogadzać z losem na każdym serwerze, bo wcale im tak źle nie jest .
Gonzo jest offline  
stary 13-08-2007, 01:06   #210
TaJemniczy
Użytkownik Forum
 
TaJemniczy's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Wiek: 35

Posty: 309
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Poziom: 152
Skille: 92/84
Poziom mag.: 8
Domyślny

szczerze?Odchodzą tylko najsłabsi..........
Wiem, wiem zaraz mi wytkniecie to że jestem ek i hujnia wiem co to za gra magiem czy druidem po upie, lecz nie mówię wam tego by wam dopiec, mówię wam to byście się nie podawali, naprawdę znam dużo ms i ed 100+, którzy na pytanie "jak się expi po up?", odpowiadają "spox, trochę więcej mf, ale jakoś idzie gra".
Bym zapomniał, Kogutt.....popieram cię ........jaki twój nick przyjacielu z serva?Może się znamy.....
__________________
Tyle teorii,tak mało dróg, jeszcze mniej rozwiązań...

Ostatnio edytowany przez TaJemniczy - 13-08-2007 o 01:08.
TaJemniczy jest offline  
stary 13-08-2007, 14:59   #211
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

@up
Mój nick Korl'tana (raczej mało znany)

@topic
Naprawdę niektórych ludzi nie rozumiem. Są typy co po upie przestają grać np. takim 70 ms/ed i zaczynają jakimś 20 lvlkiem knightem. Dlaczego? Bo go polepszyli. Sorc i druid nadal jest lepszy! CipSoft w jednym z newsów napisał, że sorc i druid zawsze będzie expił szybciej od knighta/palla, bo praktycznie zawsze magowie mają większe waste i przede wszystkim większe ryzyko (mało hp itp.)
Dlatego jak ktoś mówi, np. "Nie gram już sorcem, teraz gram knightem bo jest lepszy" to po prostu mnie to śmieszy. Lepszy, bo lepsze hity wali i przez to szybciej expi? Mag zawsze będzie expił szybciej od knighta. Dlatego przerzucanie się z high level maga na low lvl knighta jest kompletnie bez sensu. Zapewne tacy ludzie co to robią to dzieci neo, które po update z różdżkami porobiły msów i ed, zaczęły robić PG i teraz mają trudniej więc znowu od nowa grają. Po prostu no comment...

Pozdro -,-

Ostatnio edytowany przez Kogutt - 13-08-2007 o 15:01.
Kogutt jest offline  
stary 13-08-2007, 20:17   #212
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kogutt Pokaż post
CipSoft w jednym z newsów napisał, że sorc i druid zawsze będzie expił szybciej od knighta/palla,
i to ze tak napisal oznacza ze tak jest naprawde? -.-
http://www.tibicams.tibianetwork.net...ies/show/29132
zrob 56 sorcem 100+k/h majac waste na poziomie nie przekraczajacym ~1k/h to pogadamy
PS: kolesiowi bardzo prawdopodobnie by sie zwrocilo gdyby nie to ze nie zbieral loota (troche ciezko zbierac gp's majac non stop 3 bonebeasty na plecach...)

Cytuj:
bo praktycznie zawsze magowie mają większe waste i przede wszystkim większe ryzyko (mało hp itp.)
no wlasnie - waste, malo hp , ryzyko deada, malo capa, wiec do h*** czemu sorc za ten sam exp co paladyn ma placic 10x wiecej?
Cytuj:
Mag zawsze będzie expił szybciej od knighta.
owszem - wastujac kilka- kilkanaście razy wiecej kasy...
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 13-08-2007, 20:53   #213
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

Dobra dajcie spokój. Ja gram sorcem, bo lubię i tyle. Chrzanię to, że był jakiś śmieszny update. A niech se robią PG ci knighci. Chromole ich -.- Ja se jeden dzień pozbieram kasę, a na drugi ją zwastuje i zaexpie dużo szybciej niż taki knight. Knight nie ma waste, ale musi EQ kupować mocne. Kasę wydaję tylko na exp, ewentualnie domek i addony. A knight może i nie wydaje kasy na expa, ale za to musi kupować coraz lepsze EQ. Coraz lepsze - coraz droższe.
Nie mam ochoty się wypowiadać więcej na ten temat. Jeśli ludzie, którzy grają magami odchodzą to znaczy, że po prostu są słabi i wogóle niech lepiej nie grają. Tyle mam do powiedzenia...

Ostatnio edytowany przez Kogutt - 13-08-2007 o 20:55.
Kogutt jest offline  
stary 13-08-2007, 22:00   #214
Oharis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 11 2006

Posty: 72
Domyślny

Ja gram Msem. Da sie expic tak samo skutecznie jak rpzed upem. Mam 60 lvl i 52 m lvl. Dzisiaj wbilem 60 lvl 1 dnia nabilem 260k expa w przeciogu 6h. wiec wychodzi ponad 40k expa na godzine. Wyszedlem na 0. PIerwsze moje ue weszlo rowno za 300. Słabo?? Duzo ludzi ktorych spotkam pytaja mnie sie czy chce mi sie grac sorkiem. przecierz on taki chujowy. Ja ludzie sorkiem grac i ebde gral nadal
Oharis jest offline  
stary 14-08-2007, 03:40   #215
Segalczuk
Zbanowany
 
Segalczuk's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2006
Lokacja: Boleslawiec/Sztokholm

Posty: 298
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 120
Poziom mag.: 67
Domyślny

Sila sorca znaczaco spadla ale to nieznaczy ze tak zostanie , szykuje sie na przelomie wrzesnia tibia 8.1 w ktorej zostanie podwyzszona sila magow (jak ktos gral na test servie to widzial) wiec w ten czas kiedy nie ma updat'a mozna se porobic runki , zrobic jakis addon , a moze quest z kolegami
Btw sorcowie i druidzi nie odhodza xd tylko robia kina/palki albo jada na wakcje a wy to uznajecie jako 'odejscie' ... .
Segalczuk jest offline  
stary 14-08-2007, 03:55   #216
Ginard
Użytkownik forum
 
Ginard's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2007
Lokacja: Sam Niewiem

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ginard
Profesja: Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 47+
Skille: 78+ 45+
Poziom mag.: 15
Domyślny

Podobno postacie magiczne mają dostać nowe czary ( jak dla mnie przesadzili z ubdate kumple przestają grac i to mnie dołuje ) .Bez magi jest syfnie jako dzieciak zawsze fascynacja magia i to zawsze mag był najlepszy więc jak ktos chce grac Sorc/Drud Będzie nim grał , pozatym kolejny ubdate itd .....
napewno cipy cos zrobią z tym bo będą chciały zarobić więc Don't Wory Be Happy! / Druid nie masz co narzekać Uhy idą jak swieze buleczki .Sorc ty tracisz lecz runy tez zchodzą ( hmm .explo. gfb itd.) . Pewnie każdy zauważył że coraz więcej Kina Lub Pallow Im Ich więcej tym więcej zarobi taki Uh Maker Lub Run Seler .


Mam Nadzieję ze opinia nie jest zła .
Ginard jest offline  
stary 14-08-2007, 12:05   #217
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Segalczuk Pokaż post
Sila sorca znaczaco spadla ale to nieznaczy ze tak zostanie , szykuje sie na przelomie wrzesnia tibia 8.1 w ktorej zostanie podwyzszona sila magow (jak ktos gral na test servie to widzial) wiec w ten czas kiedy nie ma updat'a mozna se porobic runki , zrobic jakis addon , a moze quest z kolegami
zmartwie cie... CIPsoft niczym samotna skala nadal trwaja w przekonaniu ze sorc expi "ekonomicznie" 2x szybciej od najta i paladyna...
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 14-08-2007, 12:51   #218
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
zmartwie cie... CIPsoft niczym samotna skala nadal trwaja w przekonaniu ze sorc expi "ekonomicznie" 2x szybciej od najta i paladyna...
maja racje xd
Exodus jest offline  
stary 14-08-2007, 13:51   #219
Demonq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 05 2007

Posty: 65
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 77
Skille: 20/26
Poziom mag.: 59
Domyślny

wkurzaja mnie ludzie którzy nawet nie mają 50 lvla i mowia ze nie przejmuja się tym update bo on nie jest taki zły. Zmiany tego updata czuć dopiero w okolicach 60+lvla.

Najbardziej sa zalosne te osoby ktore nazywaja noobami tych co zmieniaja prof. to jest ich sprawa nie wasza i gowno wam do tego.

Sam zmienilem prof z sorca na palka bo tibia dla mnie jest rozrywką wiec chodzi o to zeby sie gralo przyjemnie, jesli komuś juz nie sprawia przyjemnosci gra magiem po update a spodobala sie inna prof to wcale mu sie nie dziwie.

A co do zimowego update to prof magiczne niech lepiej nie licza na zwiekszenie dmg, lub jakas znaczaca zmiane bo cipsoft juz napisal ze nadal uwaza prof magiczne za duzo lepsze, a co gorsza expiące ekonomicznie.
Demonq jest offline  
stary 14-08-2007, 13:55   #220
X3R3
Zbanowany
 
X3R3's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ever Dream
Świat: Candia
Poziom: 112
Skille: 27
Poziom mag.: 68
Domyślny

Taa sranie w banie. Z sorka zrobili zwyczajne badziewie, które jest praktycznie nie potrzebne nigdzie. Nawet na Hydrantach. Po co sork, skoro można go zastąpić sioherem! Tylko expa zabiera. Żałosne!!! Potrafię walnąć z SD za 270, gdy tym czasem, palek na 50lvl wali z royali za 340. www.summer.update.n/c.zal.pl

Ostatnio edytowany przez X3R3 - 14-08-2007 o 13:57.
X3R3 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:33.


Powered by vBulletin 3