Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-03-2006, 09:30   #201
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Król

Borgo ty masz 44 lata ?? a to nie wiedzialem wiesz do ciebei nigdy nic nie mialem ale robisz sie taki jak Klamka płaczesz bez powodu .. w życiutrzeba umieć pzregrywać a tibia to tylko gra więc sol straciła przyjaciół bo była neutral a nie z wami ?? widaćnie byliście jej prawdziwymi przyjaciółmi skoro o głupią gre potrafiliście ją wykluczyć a was mi jest żaltakie stary chłopy a panike siejecie na kązdym forum dgzie rga NG może jakieś laski se znajdziecie ?? ja was nie szanuje ?? Borgo o ile pamietam ty pierwszy wystawiłes o mnie posta negatywnego ... ja Cie nigdy nie tknąłem wiec nie dodawaj !! a klamka to numer odwalił jak go azared exiwoał i sam z niego polewałes i mi wklejałeś jego słowa z waszego GC więc naprawde nie rozumiem o co ci chodzi ?? ( tylko nie pisz za chwile że tak nie było ) btw ja cie nie obrażałem nigdy ale widać musiałbym zacząć

Ja moich kumpli nigdy bym nie osądzał po tym czy walczą w tibii czy sąneutral Lady Szikaka nie była w NG a mogła i jakoś nikt jej nie potępiał Vixi i Szikaka najlepsi przyjaciele na swiecie

Borgo Klamka z jednym sie zgadzam nie ma sensu dalej dywagować na ten temat wy sie pogodzicie z przegraną ja was zostawie w spokoju i nie będę już dowas zaglądał na żadnym forum bo Borgo ma 44 lata ( dwa razy ode mnie starszy ) i nie wypada mu pisać takich postów a co do mojego analfabetyzmu to się nie wypowiadajcie Magistrzy " mgr "( magazynierzy

Kyra a tu dalej Ng rządzi z nudów może na xerenie pojdziemy ?? to by było
Kiroy jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-03-2006, 12:17   #202
Lord Wlodek
Użytkownik Forum
 
Lord Wlodek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Knurów

Posty: 541
Profesja: Master Sorcerer
Lord Wlodek ma numer GG ni ma
Domyślny

Kiroy lubi sie podlizywac Ng to pa kazdy to wie ale to jego wybur tylko on sie podlizuje a oni go kiedys zabija tam na to przyklad

Askara ja 51 ek pewnego dnia dostalem hunta za normalny post na forum,inni huntowani ludzie zrobili wojne przeciewko Eclipse(Swe) byl tam jeden polak Nestor Xav(pozdro) nasmeial sie z polakow my przegralismy wojne a oni go z nuduow zabili i dostal hunta za co? przeciez byl im wierny..tacy sa szwedzi kiedys tetra zabija i innych zeby tylko oni rzadzili servem....
__________________
Wannabe Kurt Russel.
Lord Wlodek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2006, 13:04   #203
Valais
Użytkownik Forum
 
Valais's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Braniewo

Posty: 142
Domyślny heh

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mission Arz
On jeszcze wróci. Mam taką nadzieję.

@up
Racja Nedzwedz, Xeretza pokazał, że umie też i przegrywać i potraktował to wszystko trochę z dystansu i dobrze bo Tibia to przecież tylko gra.Xere~ pokazał klasę jednym słowem.Uważam że przegrał najlepszy gracz na Kyrze.Szkoda, ciekawe teraz jak będą wyglądały rządy NG.Jedna rzecz mnie też ciekawi.Jakby zachował się Tetro po porażce Pewnie by zaczał gadać bzdury ze brat grał etc.

@Niros
Gdyby BM miałoby tyle członków co NG to wynik wojny byłby zapewne odwrotny.W BM było po prostu za mało osób i to jest główna przyczyna ich porażki.Bo umiejętności mieli wyższe niż twoja gildia.

heh wieksze umiejetnosci to smieszne jak by mieli wieksze to by nie dali sie tak strapowac na ankrahmun i by nie popadali jak kaczki tam i mizaeron by nie padl tyle razy i kazda bitwie dostali to ja nie widze jakie oni tu maja umiejetnosci w nocy kazdy umie masloga zrobic zabic i uciec
__________________
103 Master Sorc Arcania
Hail Era Zero !
Valais jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2006, 14:17   #204
notop
Użytkownik Forum
 
notop's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: saturn
Wiek: 44

Posty: 715
Stan: Początkujący
Imię: sua mea
Profesja: Elder Druid
Świat: arcania
Poziom: 188
Skille: 21/27
Poziom mag.: 79
notop ma numer GG 771065
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DuLiB
Spooko Lamka Nie stracilem duzo, dzieki szybkiej reakcji gildii Zblokowali mnie, odzyskalem passy no i szybki Format C: =]
bhahbahhaa polewe mam z ciebie na maxa;]
__________________
========================================
Nadciaga wojna.Widze ja.Plomien przetaczajacy sie nad ziemia.Ciala na ulicach.Miasta obrocone w pyl.Odwet.
F.E.A.R ep
========================================
Ludzie tworza potwory.A potwory maja w naturze niszczyc swych tworcow
notop jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2006, 15:44   #205
DuLiB
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 09 2003

Posty: 86
Domyślny

@up
Idz se na wódke
DuLiB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2006, 18:15   #206
Morximal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2005

Posty: 87
Stan: Aktywny gracz
Imię: Morximal
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Era Zero
Świat: Arcania
Poziom: 102
Skille: 95/xx
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez notop
bhahbahhaa polewe mam z ciebie na maxa;]
wes s*******aj kanalio ty nawet jak sie na***iesz to sie przy*******asz o wrzystko a najwieksza polewke to mam z ciebie i twoich opisow typu "znow mam kaca" a jeszcze wieksza z opisow typu " juz nie pije" w te ostatnie to chyba sam nie wiezysz geju


ktos tam up napisal ze Kiroy sie podlizuje , to niech sie podlizuje to jego prywatna sprawa, Kiroy jako jeden z niewielu jest prawdziwym NG bedacym od poczatku w tej gildi wiec naprawde wasze komenatrze typu " kiroy nie podlizuj sie NG" tylko mnie rozsmieszaja chociarz jest to bardziej zalosne niz smieszne bo tak jak wiele osob to zauwazylo choc nie wrzyscy tibia to tylko gra wiec sugeruje poprostu dac sobie na looz, i uwazam tez zeby ten topic zostal zamkniety poniewaz wojna juz sie skonczyla.
Morximal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2006, 18:39   #207
pieroog
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 01 2006

Posty: 11
Domyślny

A O TO BOSKI TETRO.... NIE DZIWIE SIE ZE GRA...Gra , zre i ciagle zre nie rusza sie od komputera i wlasnie tak wyglada patrzcie to :


http://photobucket.com/albums/f330/Nextg/Rl%20Pictures/


Hhahaha tetro maniak nie odchodzi od komputera nie ma czasu na trening i dlatego wyglada jak wieprz ahahhahahahahahahhahahahahahhaa................... .. idz potrenuj jakis sport a nie spedzasz 23h na tibi.......... yeah pozdro 520

Mc donald to mu daje 90% znizki chyba buahahha

PS. SPOJRZCIE NA TO DRUGI owner siedzi obok tetra, a trzeci owner robi zdjecie...... sharing ;D ahahahha

Ostatnio edytowany przez pieroog - 06-03-2006 o 18:43.
pieroog jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2006, 19:31   #208
Protarus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 10 2005

Posty: 109
Domyślny

Jednego nie rozumiem Tetro~ Po co sie tak prezysz skoro jestes w bluzie dresowej??
Protarus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2006, 19:39   #209
Edek Rozprowacz
Użytkownik Forum
 
Edek Rozprowacz's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Wiek: 35

Posty: 155
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: AvE MoR
Świat: Aurea
Poziom: 44
Skille: xx/xx
Poziom mag.: xD
Send a message via Skype™ to Edek Rozprowacz
Domyślny

huhu Tetro jesli tak wygladasz naprawde to nie dziwie ci sie ze z chaty nie wychodzisz ^^. Pytanie który owner jest na zdjeciu ;p.
Ps. tetro pochwal sie ile masz lat bo temu na zdjeciu nie daje wiecej niz 15 lat
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Oczywiście, on jest małe zakompleksione bobo a ty jesteś wielkim ogromnym dorosłym i masz potężnego h*ja.
Nic dodać nic ująć N/C
Edek Rozprowacz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2006, 20:05   #210
Lord Wlodek
Użytkownik Forum
 
Lord Wlodek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Knurów

Posty: 541
Profesja: Master Sorcerer
Lord Wlodek ma numer GG ni ma
Domyślny

Buhahahhahah Tetro chyba se ciebie na tapete dam
aha a tak poza tym Eon Aldarion fajna ma fryzure
__________________
Wannabe Kurt Russel.
Lord Wlodek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2006, 20:26   #211
Sifu M.S.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Wołomin
Wiek: 37

Posty: 102
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Domyślny



no nie wytrzymam chyba ze smiechu, moze tetro to ten w rogu... blagam normalnie taki typek jakim go sobie wyobrazalem

Tetro, powiedz ze to nie ty, powiedz ze to twoj brat, blagam powiedz cokolwiek....

I to byl rekordzista pod wzgledem expa w tibii, na krotko ale byl...

mistrzostwo dla czlowieka ktory to znalazl wodki mu dac, wodki

Boshe co tu wiecej powiedziec, ja sie nie dziwie dlaczego ten czlowiek ma takie niskie pvp... wrecz zerowe, przeciez jak cokolwiek sie dzieje prze monitorem to on musi miec pelno w gaciach...

Tetro sluchaj, w sumie to niewybednie sobie z ciebie zartujemy, przyznam to cios troche ponizej wora... ja mam jeszcze tylko jedno pytanie, od ilu lat ty grasz w tibie??
__________________
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=53789

A Kaczynski to i tak nie jest moj prezydent... ^^
Sifu M.S. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2006, 20:43   #212
Valais
Użytkownik Forum
 
Valais's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Braniewo

Posty: 142
Domyślny heh

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sifu M.S.


no nie wytrzymam chyba ze smiechu, moze tetro to ten w rogu... blagam normalnie taki typek jakim go sobie wyobrazalem

Tetro, powiedz ze to nie ty, powiedz ze to twoj brat, blagam powiedz cokolwiek....

I to byl rekordzista pod wzgledem expa w tibii, na krotko ale byl...

mistrzostwo dla czlowieka ktory to znalazl wodki mu dac, wodki

Boshe co tu wiecej powiedziec, ja sie nie dziwie dlaczego ten czlowiek ma takie niskie pvp... wrecz zerowe, przeciez jak cokolwiek sie dzieje prze monitorem to on musi miec pelno w gaciach...

Tetro sluchaj, w sumie to niewybednie sobie z ciebie zartujemy, przyznam to cios troche ponizej wora... ja mam jeszcze tylko jedno pytanie, od ilu lat ty grasz w tibie??

heh ja to ten gruby a ten w rogu to kolega a nie zaden owner. to fotka stara w *** i wy***ane mam co o mnie myslicie pokazcie lepiej swoje fotki pff
a co do pvp mysl se co chcesz mam na to wy***ane wazne ze wojne wygralem z swoinm pvp na kyrze i najwiecej ludzi sfragowalem i raczej na war nikt nie mowil ze mam ***owe pvp
__________________
103 Master Sorc Arcania
Hail Era Zero !
Valais jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2006, 21:10   #213
Sifu M.S.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Wołomin
Wiek: 37

Posty: 102
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Domyślny

Wow Tetro przyznam szczerze tu zes mi zaimponowal... z tym tekstem:

"heh ja to ten gruby a ten w rogu to kolega a nie zaden owner"

wcale nie mowie ze jestes gruby, i nie mowie ze to twoj owner, zle ze masz ich wiecej to raczej prawda, i w sumie dobrze zes mi dogadal, niech sobie nie mysle... problem polega na tym ze wlasnie mi, a ja nie lubie jak mi ktos dogaduje, no ale puszcze to w niepamiec. Co do twoich fragow, no coz, jakbym mial taki lvl to sila mojego sd takze bylabt decydujaca, tak to sie juz ma. Ja zawsze gralem knightem wiec tych fragow duzo nie wbijalem, no ale na swoje pvp nie narzekam... przynajmniej mnie nie trapuja tak jak ciebie.

Nie odpowiedziales na moje pytanie, ile ty w tibie grasz, no w sumie twoj wiek tesh jest dla mnie ciekawostka, jezeli nie chcesz odpowiadac na forum to wyslij na PW, obiecuje ze nie ujawnie tego na forum, mi mozesz wierzyc, honor i opinia ponad wszystko, HAIL TAR FAMILI

A co do naszych fotek, nie bede sie tu wypowiadal za innych powiem za siebie, ze nie mam sie czego wstydzic, bys sie chlopie zdziwil...
__________________
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=53789

A Kaczynski to i tak nie jest moj prezydent... ^^
Sifu M.S. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2006, 22:06   #214
Mission Arz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006

Posty: 53
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny



GZ pieroog dla Ciebie! Fajne zdjecia Tetro wygwya hahaha nie moge przestac sie śmiać
@Tetro
Z tego co widzę to chyba żadnego sportu nie uprawiasz Próbujesz nam zademonstrować swoje mięśnie ?? (hmmm..) Jak dla mnie jesteś klasycznym grubaskiem który nie odrywa się od kompa.Pomyśl troche o normalnym zyciu, Tibia to tylko gra,bardzo fajna ale tylko gra

Aha,jak na moje oko to wyglądasz gdzieś na góra 15 lat.
Mission Arz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2006, 22:19   #215
Sifu M.S.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Wołomin
Wiek: 37

Posty: 102
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Domyślny

@up

No co ty, Tetro ma przeciez kobiete, sam tak mowil, Tetro nie gra non-stop w Tibie, tylko 23h 45' wg erig, Tetro mowil ze to strae zdjecie,Tetro pokazal ze ma pazurki



A tak na serio, nie smiejcie sie z niego ( i kto to mowi co? ) Wkonco to niewypada, wystarczy ze Tetra gnebia w realu, w szkole, pewnie go od grubasow wyzywaja, od nieudacznikow, lamucow, itp. dlatego sie w tibii wyzyzwa A teraz my mu dajemy jeszcze taki przyklad... a niech to, pal to licho, nie moge, tesh sie ciagle z tego smieje W sumie to nie powinienem, no ale nie moge, jak mi sie przypominaja wywiady ze slynnym Tetro, qwa...

Tylko sobie Tetro nie pomysl ze sie z ciebie nabijam tak na powaznie, to w sumie chcialbym z toba pogadac na PW, ale nie wiem czy bedziesz czytal wiadomosci odemnie, wiec odezwij sie pierwszy, w sumie kazdemu trzeba dac szanse, zarowno tobie jak i mi Jak mnie przekonasz do siebie, co wcale nie jest trudne, do bedziesz mial we mnie obronce, ale jak nie...

Ech sam nie wiem co mam mysle, jeszcze odnosnie moich fotek, az skocze jutro do germanos i kupie sobie kabel do SAGEM'a myX6-2 i zamieszcze tutaj moje fotki, tak dla podlamania Tetro...

A co do wojny, pozatym ze chcialbym teraz zobaczyc zdjecie Xeretzy, to ciekawi mnie czy BM sie podda ,czy bedzie walczyc nadal, oraz co bylo przyczyna porazki tej gildii, mimo iz wojna sie skonczyla mozemy tu troche podywagowac

Jak dal mnie to BM przegralo wojne prze z polskich noobkow, sam Xer~ mowil ze wogole nie sluchaja jego rozkazow, co w sumie lezy w naszej naturze Jak dla mnie to Xeretza odczeka troche, poexpi, i zaatakuje znowu, tym razem z innym squadem, nie bedzie lecial tak na zywiol tylko przygotuje ludzi, taktyke, moze znajdzie sojusznikow. Moim zdaniem sytuacja na Kyrze jest nadal otwarta, i kolejne tygodnie, moze miesiace pokaza co sie jeszcze wydarzy, czy NG utrzyma wladze, czy bedziemy mieli BM Kontratakuje

Edit: 22:16
Znowu zobaczylem to zdjecie <rotfl> ale on ma wyraz twarzy!!!!!
Spadam spac, jutro wczesnie wstaje do szkolki... ech ta matura
Pozdro, i pamietajcie: Our time is NOW! ~Hail Tar Famili~ ~Hail Wolomin~
__________________
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=53789

A Kaczynski to i tak nie jest moj prezydent... ^^

Ostatnio edytowany przez Sifu M.S. - 06-03-2006 o 22:25.
Sifu M.S. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2006, 22:25   #216
scorp
Zbanowany
 
scorp's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 333
Stan: Początkujący
Imię: SKORP
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nobles
Poziom: 123
Domyślny

Huh, tetro, przystojny jestes )) pewnie kazda kobieta Cie zechce :>
Weś się w garść chłopie, bo naprawde, nie powiedziałbym, ze jestes ladny
tibia is only game i spojrz na to z innej strony

pozdrofffka
scorp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2006, 22:28   #217
Mission Arz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006

Posty: 53
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny @up

Mam nadzieję że Xere~ się podniesie ale to będzie niezwykle trudne

Jak by dołączyło sporo Szwedów z NG to kto wie... W sumie to Szwedzi są wrogo nastawieni do Polaków i nieździwiłbym się jak któregoś dnia pójdzie 2 czy 3 na Tetra tak jak on na Xeretze i go ubiją.
Z tymi polskim noobami to prawda, nie słuchali się Bez pozwolenia wychodzili z PZ i czasem dedy łapali na przykład.
Mission Arz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2006, 22:29   #218
Mission Arz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006

Posty: 53
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny @Sifu.M.S

Mam nadzieję że Xere~ się podniesie ale to będzie niezwykle trudne

Jak by dołączyło sporo Szwedów z NG to kto wie... W sumie to Szwedzi są wrogo nastawieni do Polaków i nieździwiłbym się jak któregoś dnia pójdzie 2 czy 3 na Tetra tak jak on na Xeretze i go ubiją.
Z tymi polskim noobami to prawda, nie słuchali się Bez pozwolenia wychodzili z PZ i czasem dedy łapali na przykład.
Mission Arz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2006, 22:30   #219
Mission Arz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006

Posty: 53
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

lol

zlikwidujcie jednego
Mission Arz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2006, 22:50   #220
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

Tetro= Prawdziwy Polski Kloc
__________________
Slyth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:46.


Powered by vBulletin 3