Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 14-11-2005, 18:53   #201
last smiter
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 10 2005
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 36

Posty: 12
Profesja: Elite Knight
Gildia: Arcanium
Świat: Iridia
Poziom: 61
Poziom mag.: 6
Domyślny

Rhyriel zostal zabity poniewaz "wprosil" sie na d lair, podczas kiedy Royal Frelle poszedl po bolty,oraz za to ze zabil kolege Royala (Bizle).
last smiter jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-11-2005, 19:20   #202
Sylur
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 10 2005

Posty: 49
Domyślny

Mam pomysl moze wypiszcie nam liste immunitetow co??-.- bo moze kiedys udeze jakis 8 lev i bede mial hunta;D

Ostatnio edytowany przez Sylur - 14-11-2005 o 19:25.
Sylur jest offline  
stary 14-11-2005, 19:41   #203
Maria tomkiewicz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 10 2005

Posty: 10
Domyślny sylur

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sylur
Mam pomysl moze wypiszcie nam liste immunitetow co??-.- bo moze kiedys udeze jakis 8 lev i bede mial hunta;D


Powiem Ci tylko tyle :
dołoze wszelkich starań zebyś pojechal z lvlem (w dół oczywiscie)
Jeśli zamiar coś pisać na tym forum to pisz mądrze a nie pi***l głupot !!!


AHA ty za sam nick powinienes byc hunetd 4ever

Ostatnio edytowany przez Maria tomkiewicz - 14-11-2005 o 19:43.
Maria tomkiewicz jest offline  
stary 14-11-2005, 20:15   #204
Sylur
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 10 2005

Posty: 49
Domyślny

To nie jest glupota~ a nick nawet nie wiesz co znaczy ...


btw wolnosc slowa

Ostatnio edytowany przez Sylur - 14-11-2005 o 20:17.
Sylur jest offline  
stary 14-11-2005, 22:06   #205
Jinikao
Użytkownik Forum
 
Jinikao's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 38

Posty: 591
Stan: Aktywny gracz
Imię: Jinikao
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Domyślny

Mam nadzieje ze ja nie pisze głupot Ja tylko wyrażam swoje własne zdanie i mam andzieje ze nie jestescie źli BTW jak ktos idize po bolty no to exp place jest wolny i ktos wchodzi. to tak jabym byl caly czas na cyclopolis i powiem ze ide spac i potem wracam, nie uważasz że troche to głupie??
Jinikao jest offline  
stary 14-11-2005, 22:16   #206
Rondelman
Użytkownik Forum
 
Rondelman's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 37

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Divine
Świat: Iridia
Poziom: 106
Poziom mag.: 70
Domyślny

Maria Tomkiewicz, ty wez sie nieudzielaj noobie bo podam twoj nick na tibii i ci z d**y sitko zrobią hahahahahahah


Co do Rhyriela N/C


Signed Rondel
__________________
"Zobaczymy jak teraz zagracie dzisiaj wrogu, wczoraj bracie..."
Rondelman jest offline  
stary 14-11-2005, 22:30   #207
patrikozzz
Zbanowany
 
patrikozzz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2005

Posty: 250
Stan: Aktywny gracz
Świat: Kyra
Domyślny

Hehe, moim zdaniem Arc wygra bo NR jakby odpuszcza ;> Myslalem ze Arc to n00by i PA a okazuje sie że są to b. porzadni gracze z ktorymi da sie porozmawiac ;P jestem wiec neutral ^^
patrikozzz jest offline  
stary 15-11-2005, 00:01   #208
Jinikao
Użytkownik Forum
 
Jinikao's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 38

Posty: 591
Stan: Aktywny gracz
Imię: Jinikao
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Domyślny

dawaj Rndel powiedz co takiego zle powiedzialem?? Czy jest to madre ze ktos wyjdzie z exp places a potem powie ze on szedl po bolty po uhy na obiad przespac sie zrobic kupe zrobic obad ITD ITP poszedl to go nie bylo. Ja sie poprostu pytam jak to bylo że go zabili i slysze ze sie w***al bo ktos wyszedl z expowiska. No bez przesady...
Jinikao jest offline  
stary 15-11-2005, 05:34   #209
Massior
Użytkownik Forum
 
Massior's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2005
Lokacja: Nisko
Wiek: 37

Posty: 567
Stan: Na emeryturze
Imię: Evuller
Profesja: Knight
Skille: 70
Domyślny

Zgadzam się z Jinikao...

BTW domyślam się kim jest Maria~ ^.^

Danthorr update frag list plax
__________________
CO NIE TAK BYŁO Z MOIM AVATARKIEM?

Jeden mach
Jestem w snach
Słodkich tak, że chciałbym tu zostać
Łatwo jak piach jest je rozwiać
Jeśli tylko prawde chcesz poznać...
_________________________
01:08 Everanor [110]: bo Ty jestes taki relikt iridii
01:08 Evuller [8]: ))
01:08 Everanor [110]: Mistrz Yoda
01:09 Everanor [110]: maly levelem duzy duchem
01:09 Everanor [110]: xD
Massior jest offline  
stary 15-11-2005, 06:29   #210
Maria tomkiewicz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 10 2005

Posty: 10
Domyślny rondel...

[quote=Rondelman]Maria Tomkiewicz, ty wez sie nieudzielaj noobie bo podam twoj nick na tibii i ci z d**y sitko zrobią hahahahahahah




Po 1 retired na forum
Po 2 dotknij mnie a bedziesz mial na karku gliny hahahhahahah
Maria tomkiewicz jest offline  
stary 15-11-2005, 15:11   #211
last smiter
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 10 2005
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 36

Posty: 12
Profesja: Elite Knight
Gildia: Arcanium
Świat: Iridia
Poziom: 61
Poziom mag.: 6
Domyślny

@Rondel
Rondel powinies pisac na temat wojny, a nie zajmowac sie jakimis bzdetami.
Btw w szkole tez cos ostatnio nie jestes "online".
@Sylur
Jak atakujesz 8-lvla bez przyczyny, to nie zdziw sie ze on to powie kumplom, woiec potem mozesz miec z tego wzgledu nieprzyjemnosci. Moim zdaniem atakowanie niskolevelowych postaci jest pozbawione sensu.
@Jinikao
Wiesz przyniesienie beltow z Venore na Dlair nie trwa tyle co nocny sen. To juz nawet spokojnie po belty lub po cos innego nie mozna isc do depo, wiedzac ze ktos ci moze zajac expowisko. Ciekawe jak ty bys sie czul, jakbys poszedl zaniesc loot z cyclo~, a w miedzy czasie ktos by ci wszedl do cyclo i je sobie przywlaszczyl, mimo ze ty czekales w kolejce kiedy ono bedzie wolne, a nie watpie w to ze i taka kolejka jest na Dlair......
@Patrikozzz
Dobrze uwazasz. Wygramy^^

Ostatnio edytowany przez last smiter - 15-11-2005 o 15:39.
last smiter jest offline  
stary 15-11-2005, 16:55   #212
Nie ważne
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Massior
Powoli zaczyna się to robić nudne... NR nic nie gra, Arc~ expi i tak jakby nie było żadnej wojny Zmieni się coś w najblizszym czasie? ktoś coś wie? bo znów nasz thread spada na 2 strone

BTW. ostatni login Rapo~ Nov 08 2005, 13:31:49 CET quit?
Znam odpowiedz na te ostatnie pytanie.... Czy Rapo~ quit?, zrozumcie go nie ma czasu grac na tym charze gdyz woli popekowac sobie swoim innym charem a mianowicie "Galimb" to wlasnie on... padlem jego ofiara... i dowiedzialem sie tego od zaufanej osoby... od poczatku wojny bylem za zwyciestwem IR pozniejszego NR. lecz to sie zmienilo gdy wlasnie Rapo Kage, srry Galimb jako czolowy members NR reprezetuje taka postawe.... Wiem ze nie odwzorowuje wszystkich membersow bo sa tez spoko ludzie ale ludzie z NR go kryja.. jak powiedzialem o tym mojemu protowi(members NR) to odpowiedzial tylko: srry but i havent time at now... hmm to moze Lenowan to char np. Mewtu???? na takich nie ma bata , nie moge sie zemscic bo zapewno robil byl znow rook... poczekam az Rapo Kage'a zrookuja natomiast do Cirmo nic nie mam.. wkoncu byl moim pierwszym protem.. wiec GOOD LUCK ARCANIUM......
 
stary 15-11-2005, 17:38   #213
Jinikao
Użytkownik Forum
 
Jinikao's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 38

Posty: 591
Stan: Aktywny gracz
Imię: Jinikao
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Domyślny

@Last Smiter - No niestety nieraz sie zdazylo ze musialem kumpli wolac zeby mi zajeli cyclo zebym mogl isc na obiad albo zaniesc loot albo isc po uhy. A jeszcze lepiej bylo jak Ryan Von'zovi jakby nie bylo czlonek i przyjaciel ludzi z ARC przyszedl na Cyclopolis i powiedzial doslownie ze mam s*******a* i pisze do liderow Arc a oni ze on byl pierwszy. No szlag czlowieka moze trafic. Nikt mnie nigdy nie wyrzucil z exp place. A Ryan Von'zovi kilka razy i nie mu nie moglem zrobic. Wiec nie gadaj ze zabicie Rhyriela bylo wporzadku.
Jinikao jest offline  
stary 15-11-2005, 21:48   #214
Massior
Użytkownik Forum
 
Massior's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2005
Lokacja: Nisko
Wiek: 37

Posty: 567
Stan: Na emeryturze
Imię: Evuller
Profesja: Knight
Skille: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nie ważne
Znam odpowiedz na te ostatnie pytanie.... Czy Rapo~ quit?, zrozumcie go nie ma czasu grac na tym charze gdyz woli popekowac sobie swoim innym charem a mianowicie "Galimb" to wlasnie on... padlem jego ofiara... i dowiedzialem sie tego od zaufanej osoby... od poczatku wojny bylem za zwyciestwem IR pozniejszego NR. lecz to sie zmienilo gdy wlasnie Rapo Kage, srry Galimb jako czolowy members NR reprezetuje taka postawe.... Wiem ze nie odwzorowuje wszystkich membersow bo sa tez spoko ludzie ale ludzie z NR go kryja.. jak powiedzialem o tym mojemu protowi(members NR) to odpowiedzial tylko: srry but i havent time at now... hmm to moze Lenowan to char np. Mewtu???? na takich nie ma bata , nie moge sie zemscic bo zapewno robil byl znow rook... poczekam az Rapo Kage'a zrookuja natomiast do Cirmo nic nie mam.. wkoncu byl moim pierwszym protem.. wiec GOOD LUCK ARCANIUM......
Jestem zaskoczony... Nie wiedziałem ze to on a z kolei widziałem że jakiś Galimb wozi się i pkuje Straszy kumplami ,ale teraz juz wszystko jasne...
__________________
CO NIE TAK BYŁO Z MOIM AVATARKIEM?

Jeden mach
Jestem w snach
Słodkich tak, że chciałbym tu zostać
Łatwo jak piach jest je rozwiać
Jeśli tylko prawde chcesz poznać...
_________________________
01:08 Everanor [110]: bo Ty jestes taki relikt iridii
01:08 Evuller [8]: ))
01:08 Everanor [110]: Mistrz Yoda
01:09 Everanor [110]: maly levelem duzy duchem
01:09 Everanor [110]: xD
Massior jest offline  
stary 15-11-2005, 23:27   #215
Rondelman
Użytkownik Forum
 
Rondelman's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 37

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Divine
Świat: Iridia
Poziom: 106
Poziom mag.: 70
Domyślny

Jinikao: Co ci mam powiedziec? Moim zdaniem Ryan mial dobry powod, i niemowie tego bo jest moim kolega z gildii, ja bym zrobil to samo, i jeszcze kiedys jak gralem palkiem tak samo wychodzilem z guardow po belty.


Smiter: K***a dzisiaj chcialem isc do szkoly, nawet juz wychodzilem z plecakiem, ale wpadl Kisia, Bartul(brat shamali) i strzala(sirarturo) i wyciagneli mnie na picie mleka^^

@ racja Maria Tomkiewicz=bzdet!!!
P.S. Danyth wodka byla zajefajna

Signed Rondel
__________________
"Zobaczymy jak teraz zagracie dzisiaj wrogu, wczoraj bracie..."

Ostatnio edytowany przez Rondelman - 15-11-2005 o 23:31.
Rondelman jest offline  
stary 16-11-2005, 18:29   #216
last smiter
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 10 2005
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 36

Posty: 12
Profesja: Elite Knight
Gildia: Arcanium
Świat: Iridia
Poziom: 61
Poziom mag.: 6
Domyślny

@Nie wazne
Rzeczywiscie Galimb to Rapo~.Tylko nie wiadomo ktory owner, pytalem kolegow z Arcanium i napisali mi ze to "stary" Rapo.....
last smiter jest offline  
stary 16-11-2005, 21:59   #217
Jinikao
Użytkownik Forum
 
Jinikao's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 38

Posty: 591
Stan: Aktywny gracz
Imię: Jinikao
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Domyślny

@Rondel Wiesz on mi sie w***al kilka razy jak ja tam expilem jakis czas juz. Np. przyszlem zaraz po save servie i po 3 godzinach przyszedl Ryan i gada ze ja mam wy*******a* Wiec to nie byla sytuacja ze on musial wyjsc po cos albo isc z lootem Tylko zrobil chamskie j*bane PA. BTW Ryan to Royal Frelle wiec to juz nic was nie tłumaczy
Jinikao jest offline  
stary 16-11-2005, 22:44   #218
Nie ważne
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez last smiter
@Nie wazne
Rzeczywiscie Galimb to Rapo~.Tylko nie wiadomo ktory owner, pytalem kolegow z Arcanium i napisali mi ze to "stary" Rapo.....
Hehe, w sumie to malo wazne, najwaznjesze jest to ze membersi z NR go kryja.. A co do tego to tak wychodzi ze gdy jest Galimb , Rapo Kage offline i odwrotnie... NO COMMENT
 
stary 17-11-2005, 09:21   #219
Zimn Torque
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Białystok
Wiek: 35

Posty: 13
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: No Remorse
Świat: Irdia
Poziom: 53
Poziom mag.: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rondelman
Jinikao: Co ci mam powiedziec? Moim zdaniem Ryan mial dobry powod, i niemowie tego bo jest moim kolega z gildii, ja bym zrobil to samo, i jeszcze kiedys jak gralem palkiem tak samo wychodzilem z guardow po belty.


Smiter: K***a dzisiaj chcialem isc do szkoly, nawet juz wychodzilem z plecakiem, ale wpadl Kisia, Bartul(brat shamali) i strzala(sirarturo) i wyciagneli mnie na picie mleka^^

@ racja Maria Tomkiewicz=bzdet!!!
P.S. Danyth wodka byla zajefajna

Signed Rondel

Mleka mówisz? Do buzi se dawaliście?
Zimn Torque jest offline  
stary 17-11-2005, 09:28   #220
Zimn Torque
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Białystok
Wiek: 35

Posty: 13
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: No Remorse
Świat: Irdia
Poziom: 53
Poziom mag.: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nie ważne
Znam odpowiedz na te ostatnie pytanie.... Czy Rapo~ quit?, zrozumcie go nie ma czasu grac na tym charze gdyz woli popekowac sobie swoim innym charem a mianowicie "Galimb" to wlasnie on... padlem jego ofiara... i dowiedzialem sie tego od zaufanej osoby... od poczatku wojny bylem za zwyciestwem IR pozniejszego NR. lecz to sie zmienilo gdy wlasnie Rapo Kage, srry Galimb jako czolowy members NR reprezetuje taka postawe.... Wiem ze nie odwzorowuje wszystkich membersow bo sa tez spoko ludzie ale ludzie z NR go kryja.. jak powiedzialem o tym mojemu protowi(members NR) to odpowiedzial tylko: srry but i havent time at now... hmm to moze Lenowan to char np. Mewtu???? na takich nie ma bata , nie moge sie zemscic bo zapewno robil byl znow rook... poczekam az Rapo Kage'a zrookuja natomiast do Cirmo nic nie mam.. wkoncu byl moim pierwszym protem.. wiec GOOD LUCK ARCANIUM......

Lenowan jest nietykalny, problem w tym że... NR nie ma wyboru musi go bronić... Nie całe nr ale ci co go na real znają
Zimn Torque jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:40.


Powered by vBulletin 3