Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-03-2009, 22:00   #2181
marcza57
Użytkownik Forum
 
marcza57's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2009

Posty: 117
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix Pokaż post
filusz juz kiedys pisal o ormo co i jak, zaraz znajde ten post


http://forum.tibia.pl/showthread.php...3o#post2333119 ^ link
stad sie wzielo. teraz, bynajmniej aktualnie ormowcy nie graja/sa mainami w ip :> a to ze jestem porzadny to wiadome, wszystkie felixy to dobre chlopaki, np nintoko ma w rl felix xd
Okej to skąd w ORMO się wziął Kalisz? Zawsze myślałem że doszli w raz z twoją KUPĄ ( gildią )... no ale widocznie się myliłem.

A co do Faytera to dodam jeszcze że swego czasu kiedy expił Fayterem a był nikim gadał sobie na vent z ormowcami wiadomo czemu - żeby go nie ubili to musiał podlizać dupkę tak samo jak to kiedyś robił Ames. A oprócz tego że figlował z ormowcami to kumplował się z DPFT - byłym wrogiem ORMO. Wniosek ... - dwulicowość... Nigdy w ORMO nie byłem ale znałem kilka osób bardzo dobrze i jasno znałem zasady jakie tam panują jest przyjaciel i jest wróg. Przyjaciela chronić, wroga niszczyć. I nie będę dalej o tym pisać bo i tak zaraz będziesz tutaj rozpisywał swoje bezsensowne teorie :|

Ostatnio edytowany przez marcza57 - 04-03-2009 o 22:02.
marcza57 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-03-2009, 22:07   #2182
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

te teorie chyba do boba byly, ja pisze z sensem zawsze o/ nieno wiadomo ze zarcik ;pp

mmm nie pamietam dokladnie, ale chyba tak samo jak ja, tyle ze bob tylko na low lvlach bylll podajrze. zawsze nei wiem dlaczego mial dobre serce do nubow dlatego lepiej bylo pkowac z cinem, ktory smial sie (tak jak ja) z zabijania ludzi :> co do przyjaciol i wrogow to fakt, jak ktos nam bardzo zalazl za skore, a pare takich osob bylo to ja popas i lafa, walek,cinek robilismy samobojcze akcje przed depo czyli BAMBAM wszyscy loga, ten z pz ma lipke, teraz juz nawet ten z pz na 95% przezyje. wiem ze pierdole ale zawsze posta wiecej bede mial
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-03-2009, 22:13   #2183
Kamandir
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix Pokaż post
wiem ze pierdole ale zawsze posta wiecej bede mial

A moim zdaniem piszesz bardzo sensownie i na temat.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-03-2009, 22:23   #2184
Lafa_elo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2008

Posty: 393
Domyślny

Do tego ziomka co tam cos wjechal na mnie. Wiesz ja i Pici trzymamy sie razem na rl. Jedziemy sie dla jaj i kazdy z nas podchodzi do tego z pewnym przymrozeniem oka. Ale jesli uwazasz ze ja a co dopiero Pici przenosi rl na forum albo na odwrot to sie puknij w glowke. Wiem ze Ty i twoj sklad zawsze trzymacie sie razem i palicie jointy za murem ale my czasem lubimy sie pojezdzic i spalic dla humoru. Wiec wyluzuj facet
Lafa_elo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-03-2009, 22:42   #2185
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez marcza57 Pokaż post
Podsumowanie:
Jedna wypowiedz z tych wszystkich jest porządna i jak przystało na Knighta Kotletasa zawsze wypowiada się porządnie. Odpowiedział najrozsądniej z Was wszystkich matoły. Tak jak to mówi Medivh dzieciarnia i tyle. Nie spodziewał bym sie po was tego chłopaki. No ale cuż czego sie po dzieciach spodziewać?

Zaczne od Lafy, wyzywa Piciego na forum a jest jego kolegą w realu? Jaki morał z tego ? To się nazywa kolega? Moim zdaniem frajer tak tylko się może zachować.

Następna kolej to Koszyk nasz super Supporter Tibia.pl Robi bóg wie kogo z siebie na forum a tak naprawde to kawał szmaty. Dominik z Warszawy podzielił się z nim postacią. Nie bedę wnikać dokładnie na jakich zasadach to miało być ale moim i nie tylko moim zdaniem zachowałeś się jak szmata niszcząc reputację Boroth Flama zbudowaną przez Dominika.

Leonek. Uważasz ze Kalisz to miasto? Pewnie 80% mieszkańców Polski nawet nie wie gdzie te zapiżdziewo leży więc nie mów że mieszkasz w mieście

Felix. A ty nie lizałeś dupy dla innych ? Ogólnie uważam że jesteś najbardziej porządną osobą z tej całej bandy kretynów więc nie będę się wypowiadać na twój temat ...


Fayter. Robiąc ten cały wywiad o Picim powinieneś się zastanowić do czego wogle ma to służyć? Wiem że zaraz zaczniesz tutaj swoje filozofie pisać ale mam to w dupie jak i każdy. Przed wejściem do IP byłeś zupełnie inny. Szukałeś przyjaciół w biedzie i ich znalazłeś a teraz? Uważasz że wchodząc do IP jesteś królem i panem świata? Kiedyś Filush dał ci dostęp do ORMO i zaczełeś lizać dupe dla ormowców żeby przypadkiem ciebie nie ubili. Żeby nie Felix i jego pomysł połączenia ORMO z KUPĄ pewnie dawno byś leżał w piachu. Teraz kiedy znalazłeś sobie lepszych przyjaciół w dupie masz kumpli z ORMO którzy kiedyś ciebie wspierali, aktualnie liczy się tobie tylko IP i Filush bo wiesz że Filush w ORMO sprawuje władze i on tam wydaje rozkazy. Zmieniłeś się i tyle tak samo o i ormo się zmieniło. KIedyś to była zupełnie inna gildia, złożona na samych ziomkach a teraz to szambo i nic więcej. Byle gnojek sie może tam dostać dlatego Filush powinien coś z tym zrobić. A ty Fayter licz się z tym co robisz bo że kilku Interowców straciło chara to nie znaczy że ty nie będziesz następny

Nie zapomniajcie także że ORMO to nie jest to samo ORMO co kiedyś. Stare ORMO składało się wiadomo z jakiego składu a nie tej bandy .... która doszła grom wie skąd ... to tyle.
Made my day zwlaszcza kochany fragment o mnie ;D Felixowi to ja dawalem inva do ormo bo przed sd od 45 mialem tam vicka na pencie a nie jego pomsyl polaczenia Ormo z Kupa.
Kotlet - ma w dupie tibie i zawsze trzymal fason,i nie chcial uczestniczyc w zabawie.

Koszyk - wciagnalem go w to bo im wiecej osob tym wiekszy fun(nie wiazac tych slow z noobami na ob veno-thais xd) nie robi z siebie Boga na forum,to ze tak to odbierasz swiadczy tylko o tobie.Z calym szacunkiem dla Dominika,ale gdyby nie Koszyk to na BF reputacja bylaby duzo nizsza,spytaj sie kogokolwiek nawet w it czy w ip.


fragment o Leonku aka o kaliszu - zle na-pisales ze 80% nie wie gdzie jest,100% idiotow bez szkoly, ew. z gimnazjum nie wie gdzie jest. Nie bede ktorys raz z kolei opisywal tego ze jest najstarszym miastem w polsce i jaka role odegral przez ostatnie wieki.W tym fragmencie pokazales tylko ze ty i edukacja to dwa,nie majace sie prawa spotkac pojecia.


Felix - tylko tyle OWNED.

WKONCU
O mnie - robiac ta cala szopke chcialem sie troche posmiac z picim,lafa i felixem. Pici sam do mnie urazu o to nie ma i raczej ci co sie wyzywali w przeciagu paru dni znow beda mieli normalne stosunki. Och och filozofie,dla debili suche fakty to filozofie,dla innych suche fakty to insulty wiec sie ogarnij i nazywaj to jak chcesz,ja poprostu opisuje to jak jest.Zazwyczaj moja opinia na wiekszosc tematow jest jedna z nielicznych nie bedacych stronnicza,tylko obiektywna(chyba ze odpisuje na napinke by tylko zdenerwowac autora napinki). Przed dojsciem do IP bylem taki sam,a to ze moj forumowy image,forumowa twarz czy jak to nazwac sie zmienila to inna kwestia,nie znasz - nie oceniaj proste.Niektorzy twierdza ze sie napinam,byc moze,zazwyczaj najbardziej moje napiete posty sa odpowiedziami na napinki innych wiec tylko napedzam mlyn ;p nie szukalem przyjaciol w biedzie,w grze z reguly bylem bardzo otwarty,nawet z 8 lvlami rozmawialem jezeli byli zabawni/inteligentni czy poprostu rozmawialo sie ciekawie (co moze powiedziec raczej kazdy kto byl ze mna w gildii czy gadal pod veno dp,ba nawet ostatnio spotkalem na vencie pierwszego ownera houldy'ego i calkiem spoko sie rozmawialo,chyba jedynie przez to ze na forum nie zagladal,bo nie wiem czy by potrafil odseparowac bycie na forum i bycie soba,prawda taka ze kazdy jak cos pisze to inaczej wyglada jakby to mowil,tak samo jak na tibia.com Neth czy ktos pisze posta na 50 linijek to dlatego ze chce wypasc dobrze przed oczami czytelnikow,bo to lepiej wyglada niz jakby napisal "<censored> <censored> (...)" i przedstawil problem w dwoch zdaniach).Kiedys bylem pentem w ormo przez krotki okres,mimo to dalej utrzymywalem kontakt z ormowcami,siedzialem na vencie i chodzilem na akcje bardziej dla zwaly niz chwaly,bo po pewnym czasie jak juz przegielismy tj. na serwie bylo 300 osob online mi sie juz nie podobalo i uwazalem ze przegielismy i dalej nie chcialem uczestniczyc w niszczeniu serwa,podobnie moja opinia ma sie do hackow.Czasem pyknelismy cos na kurniku,czasem tez niskimi lvlami poszlismy gdzies dla zwaly.Z ludzmi z ormo wciaz trzymam,jak widze kogos to z nim pogadam,jak jakis do mnie napisze to odpisuje<chyba ze zajety jestem>. Fragment z hackiem to najwieksze dno twojego postu,w innym temacie sie na ten temat wypowiedzialem i tak byc nie powinno. A ja hacka bede mial hacka to trudno,plakac nie bede.

Podsumowujac,pojechales troche po paru osobach,ale na najwiekszego frajera wyszedles ty bo nie zauwazyles ze to wszystko zostalo zrobione dla zwaly. Gratuluje gownianej wiedzy w kazdym zakresie w jakim zabrales "glos". Jak dalej chcesz byc taki hardy to sie przedstaw,czy moze nozki by ci wtedy zmiekly za bardzo i bielizna zmienilaby kolor na zolty ;>?


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez marcza57 Pokaż post
Okej to skąd w ORMO się wziął Kalisz? Zawsze myślałem że doszli w raz z twoją KUPĄ ( gildią )... no ale widocznie się myliłem.

A co do Faytera to dodam jeszcze że swego czasu kiedy expił Fayterem a był nikim gadał sobie na vent z ormowcami wiadomo czemu - żeby go nie ubili to musiał podlizać dupkę tak samo jak to kiedyś robił Ames. A oprócz tego że figlował z ormowcami to kumplował się z DPFT - byłym wrogiem ORMO. Wniosek ... - dwulicowość... Nigdy w ORMO nie byłem ale znałem kilka osób bardzo dobrze i jasno znałem zasady jakie tam panują jest przyjaciel i jest wróg. Przyjaciela chronić, wroga niszczyć. I nie będę dalej o tym pisać bo i tak zaraz będziesz tutaj rozpisywał swoje bezsensowne teorie :|
Myliles sie bo nic nie wiesz,wypisujesz tylko swoje domysly,ew. lewe informacje z drugiej reki.

A co do mnie,nigdy nie bylem i nie bede nikim. Nikomu nie pucowalem dupy(jak twierdzisz inaczej powiedz komu bo juz nie wiem ktora osoba jestes w tym temacie co proboje ze mnie zrobic asslickera,jednoczesnie bojac sie przyznac kim jest bo zapewne to cos pokorju whisper). Z kim sie kumplowalem z DPFT? Ajgora poznalem przez Felixa,on mi pomogl raz,ja mu sie pozniej zrewanzowalem i do dzisiaj mamy dobre relacje.Kogo "znalem" jeszcze z dpft? Wkoncu ty wiesz najlepiej. Kocham anonimki i ich wywody z dupy,majace z prawda tyle wspolnego co Clapek i kultura.
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441

Ostatnio edytowany przez Faytah - 04-03-2009 o 22:56.
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-03-2009, 23:44   #2186
kamsz
Użytkownik Forum
 
kamsz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 24

Posty: 243
kamsz ma numer GG 1150154 Adres Jabbera do kamsz
Domyślny

@marcza

skoncz trollowac
__________________
15:15 <Temper> and this women comes up to me and she says i want double bagging
15:15 <Temper> and i was like wtf double bagging
15:15 <+Rifle> i was lajk wuttafakk wuttfakk! like shit.. shit
15:15 <+Rifle> bnubuahuhuhuh UAuauauABUbuabUABuA =?(
kamsz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2009, 06:43   #2187
Bracia_Zdunscy
Użytkownik Forum
 
Bracia_Zdunscy's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2008
Lokacja: Gródek/Warszawa
Wiek: 38

Posty: 117
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Faytah Pokaż post
Made my day zwlaszcza kochany fragment o mnie ;D Felixowi to ja dawalem inva do ormo bo przed sd od 45 mialem tam vicka na pencie a nie jego pomsyl polaczenia Ormo z Kupa.
Kotlet - ma w dupie tibie i zawsze trzymal fason,i nie chcial uczestniczyc w zabawie.

Koszyk - wciagnalem go w to bo im wiecej osob tym wiekszy fun(nie wiazac tych slow z noobami na ob veno-thais xd) nie robi z siebie Boga na forum,to ze tak to odbierasz swiadczy tylko o tobie.Z calym szacunkiem dla Dominika,ale gdyby nie Koszyk to na BF reputacja bylaby duzo nizsza,spytaj sie kogokolwiek nawet w it czy w ip.


fragment o Leonku aka o kaliszu - zle na-pisales ze 80% nie wie gdzie jest,100% idiotow bez szkoly, ew. z gimnazjum nie wie gdzie jest. Nie bede ktorys raz z kolei opisywal tego ze jest najstarszym miastem w polsce i jaka role odegral przez ostatnie wieki.W tym fragmencie pokazales tylko ze ty i edukacja to dwa,nie majace sie prawa spotkac pojecia.


Felix - tylko tyle OWNED.

WKONCU
O mnie - robiac ta cala szopke chcialem sie troche posmiac z picim,lafa i felixem. Pici sam do mnie urazu o to nie ma i raczej ci co sie wyzywali w przeciagu paru dni znow beda mieli normalne stosunki. Och och filozofie,dla debili suche fakty to filozofie,dla innych suche fakty to insulty wiec sie ogarnij i nazywaj to jak chcesz,ja poprostu opisuje to jak jest.Zazwyczaj moja opinia na wiekszosc tematow jest jedna z nielicznych nie bedacych stronnicza,tylko obiektywna(chyba ze odpisuje na napinke by tylko zdenerwowac autora napinki). Przed dojsciem do IP bylem taki sam,a to ze moj forumowy image,forumowa twarz czy jak to nazwac sie zmienila to inna kwestia,nie znasz - nie oceniaj proste.Niektorzy twierdza ze sie napinam,byc moze,zazwyczaj najbardziej moje napiete posty sa odpowiedziami na napinki innych wiec tylko napedzam mlyn ;p nie szukalem przyjaciol w biedzie,w grze z reguly bylem bardzo otwarty,nawet z 8 lvlami rozmawialem jezeli byli zabawni/inteligentni czy poprostu rozmawialo sie ciekawie (co moze powiedziec raczej kazdy kto byl ze mna w gildii czy gadal pod veno dp,ba nawet ostatnio spotkalem na vencie pierwszego ownera houldy'ego i calkiem spoko sie rozmawialo,chyba jedynie przez to ze na forum nie zagladal,bo nie wiem czy by potrafil odseparowac bycie na forum i bycie soba,prawda taka ze kazdy jak cos pisze to inaczej wyglada jakby to mowil,tak samo jak na tibia.com Neth czy ktos pisze posta na 50 linijek to dlatego ze chce wypasc dobrze przed oczami czytelnikow,bo to lepiej wyglada niz jakby napisal "<censored> <censored> (...)" i przedstawil problem w dwoch zdaniach).Kiedys bylem pentem w ormo przez krotki okres,mimo to dalej utrzymywalem kontakt z ormowcami,siedzialem na vencie i chodzilem na akcje bardziej dla zwaly niz chwaly,bo po pewnym czasie jak juz przegielismy tj. na serwie bylo 300 osob online mi sie juz nie podobalo i uwazalem ze przegielismy i dalej nie chcialem uczestniczyc w niszczeniu serwa,podobnie moja opinia ma sie do hackow.Czasem pyknelismy cos na kurniku,czasem tez niskimi lvlami poszlismy gdzies dla zwaly.Z ludzmi z ormo wciaz trzymam,jak widze kogos to z nim pogadam,jak jakis do mnie napisze to odpisuje<chyba ze zajety jestem>. Fragment z hackiem to najwieksze dno twojego postu,w innym temacie sie na ten temat wypowiedzialem i tak byc nie powinno. A ja hacka bede mial hacka to trudno,plakac nie bede.

Podsumowujac,pojechales troche po paru osobach,ale na najwiekszego frajera wyszedles ty bo nie zauwazyles ze to wszystko zostalo zrobione dla zwaly. Gratuluje gownianej wiedzy w kazdym zakresie w jakim zabrales "glos". Jak dalej chcesz byc taki hardy to sie przedstaw,czy moze nozki by ci wtedy zmiekly za bardzo i bielizna zmienilaby kolor na zolty ;>?




Myliles sie bo nic nie wiesz,wypisujesz tylko swoje domysly,ew. lewe informacje z drugiej reki.

A co do mnie,nigdy nie bylem i nie bede nikim. Nikomu nie pucowalem dupy(jak twierdzisz inaczej powiedz komu bo juz nie wiem ktora osoba jestes w tym temacie co proboje ze mnie zrobic asslickera,jednoczesnie bojac sie przyznac kim jest bo zapewne to cos pokorju whisper). Z kim sie kumplowalem z DPFT? Ajgora poznalem przez Felixa,on mi pomogl raz,ja mu sie pozniej zrewanzowalem i do dzisiaj mamy dobre relacje.Kogo "znalem" jeszcze z dpft? Wkoncu ty wiesz najlepiej. Kocham anonimki i ich wywody z dupy,majace z prawda tyle wspolnego co Clapek i kultura.
Nie bede cie obrazac bo nie ma po co i nie mam do tego powodow ale jedno ci powiem. Piszesz jak nasi politycy duzo i krecisz kilkanascie faktów, takie mydlenie oczu, tak samo marcza
Bracia_Zdunscy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2009, 07:38   #2188
LoluU$
Użytkownik Forum
 
LoluU$'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2007
Lokacja: Rzeszów

Posty: 1,000
Stan: Niegrający
LoluU$ ma numer GG 8018677
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Faytah Pokaż post
ba nawet ostatnio spotkalem na vencie pierwszego ownera houldy'ego i calkiem spoko sie rozmawialo...
Pawel o/
bob, a Kieebefa nie widziales ^^?

@marcza

nudny wjazd na boba

@bob
troche zdunscy maja raacje ^^ pozatym zastanow sie... jakby sie poczul taki Marcza57 jakbys mu nie odpisal 3 razy ? Po prostu by stwierdzil ze to bez sensu i by nie pisal :< A ty tylko piszesz te dlugie posty ktorych nie chce mi sie czytac ale musze : O
__________________
Felix 19:39:59
to co
Felix 19:40:02
cicho
Felix 19:40:16
spamuje juz prawie 3 lata znam sie

// //
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
ale fjuta mi nie pozwalają używać:
LoluU$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2009, 08:40   #2189
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 32

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

on ma charakter taki jak ja - lubi dac do zroumienia ze to on ma racje

bobku tez mu mialem to samo pisac i nawet cytowac twoj fragment o miescie :*
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2009, 11:45   #2190
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Ta wiem ze moglem sobie dac siana i moglem w dwoch zdaniach napisac ze Marcza jest <miejsce na diss> i wytlumaczyc w kolejnych dwoch dlaczego nie ma racji,ale jak odpisuje na posty to na cale a nie fragmenty,a ze troche do odpisywania bylo to wyszlo jak wyszlo ;p zreszta lubie pokazywac anonimka ze ze swoimi lewymi info z drugiej reki i bardziej checiami objechania kogos niz podstawami do tego moga conajwyzej isc na forum bravo czy inny shit.


Leonzor * nie widzialem ;p

Bemo - wkoncu jestesmy z Kalisza i nie pozwolilmy by ktos z K*rwich Dolow najezdzal na nasze city xD

Bracia_Zdunscy - moze to tak troche wyglada i gdzie niegdzie sam sie zakrecilem,piszac cos w niektorych akapitach po 2x,ale generalnie przedstawilem jak to wszystko wyglada z mojej perspektywy.

Mykam bo przerwa sie konczy,a ja ledwo posta napisalem :<
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2009, 16:40   #2191
LoluU$
Użytkownik Forum
 
LoluU$'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2007
Lokacja: Rzeszów

Posty: 1,000
Stan: Niegrający
LoluU$ ma numer GG 8018677
Domyślny

Pici/felix/bob/lafa

Moge komus z was dac pinezke na nk do mojego zdj ? WHhahahahahah EVUL KURWA EVUL
__________________
Felix 19:39:59
to co
Felix 19:40:02
cicho
Felix 19:40:16
spamuje juz prawie 3 lata znam sie

// //
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
ale fjuta mi nie pozwalają używać:
LoluU$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2009, 16:49   #2192
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

agrhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh fri akanttt

Ostatnio edytowany przez Partyzant_Felix - 05-03-2009 o 16:53.
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2009, 21:03   #2193
LoluU$
Użytkownik Forum
 
LoluU$'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2007
Lokacja: Rzeszów

Posty: 1,000
Stan: Niegrający
LoluU$ ma numer GG 8018677
Domyślny

Ou jee

Lolek & Lafa & Bob na jednej fotce o/

Mamy rila !!!!

Piona ziomy
__________________
Felix 19:39:59
to co
Felix 19:40:02
cicho
Felix 19:40:16
spamuje juz prawie 3 lata znam sie

// //
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
ale fjuta mi nie pozwalają używać:
LoluU$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2009, 21:45   #2194
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

dospamujmy do next strony
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2009, 21:46   #2195
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

chce nowa stronę juz
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2009, 21:47   #2196
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

plx new strona
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2009, 21:48   #2197
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

korwa a strony jak nie bylo tak nie ma
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2009, 21:49   #2198
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

lipka nosz korwa
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2009, 21:51   #2199
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

no OmfgLOL Sory ale musze miec nowa stronę bo tak to przewijac musze lolo
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2009, 21:52   #2200
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

omg kiedy w koncu
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:48.


Powered by vBulletin 3