Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 14-06-2008, 10:07   #2241
Legendanebuli
Zbanowany
 
Legendanebuli's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2008
Lokacja: Białystok ;]
Wpisy bloga: 1

Posty: 129
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula ;];];];]
Poziom: 14
Skille: 32/29
Poziom mag.: 2
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Efax Pokaż post
A cóż takiego zrobił?
To chyba nie powinno ciebie interesować, zrobił co zrobił, on o tym dobrze wie, i ja również.
Legendanebuli jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-06-2008, 10:11   #2242
Alvaro89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2008

Posty: 118
Domyślny

Asanila kupil za 800 zlotych xD (to byja w pewnym sesie moja kasa ] )
Alvaro89 jest offline  
stary 14-06-2008, 10:27   #2243
Efax
Użytkownik Forum
 
Efax's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2006
Wiek: 38

Posty: 118
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alvaro89 Pokaż post
Asanila kupil za 800 zlotych xD (to byja w pewnym sesie moja kasa ] )
Trochę więcej dołożyłem ze swoich Ja nie pisze, że jestem jakiś pro killer i mam świetne pvp. Przeczytaj uważnie moje posty a zauważysz, że nie ma tam nic na temat moich umiejętności itp.
Stonecuter napisał, że nie chodze na akcje a ja dałem mu niepodważalny dowód. Robię co mogę i staram się pomagać mojej guildi jak tylko mogę a fragi mnie nie interesują.
__________________
Don`t worry.Don`t cry.Take extasy and fly...

Ostatnio edytowany przez Efax - 14-06-2008 o 10:30.
Efax jest offline  
stary 14-06-2008, 10:33   #2244
Wolgler
Użytkownik Forum
 
Wolgler's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004
Lokacja: M-ce

Posty: 99
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Vanum
Poziom: 110
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Efax Pokaż post
Trochę więcej dołożyłem ze swoich Ja nie pisze, że jestem jakiś pro killer i mam świetne pvp. Przeczytaj uważnie moje posty a zauważysz, że nie ma tam nic na temat moich umiejętności itp.
Stonecuter napisał, że nie chodze na akcje a ja dałem mu niepodważalny dowód. Robię co mogę i staram się pomagać mojej guildi jak tylko mogę a fragi mnie nie interesują.
to nie zmienia faktu ze i tak nie przyczyniles sie do mojego bana, czym sie tak szczyciles.
Wolgler jest offline  
stary 14-06-2008, 10:35   #2245
Efax
Użytkownik Forum
 
Efax's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2006
Wiek: 38

Posty: 118
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wolgler Pokaż post
to nie zmienia faktu ze i tak nie przyczyniles sie do mojego bana, czym sie tak szczyciles.
Kto wie
__________________
Don`t worry.Don`t cry.Take extasy and fly...
Efax jest offline  
stary 14-06-2008, 13:27   #2246
Bosy_Wiesniak
Użytkownik Forum
 
Bosy_Wiesniak's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2007
Lokacja: W chlewie

Posty: 152
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 100
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez penisobrody Pokaż post
Panie Pawle i "Maxiu" nie myślieliście chyba, że będziecie mieli takie same przywileje jak pan Jacek z kompanią. Pamiętaj, że ty Maxiu jesteś przegranym z poprzedniej wojny, a nie pan Jacek, także to właśnie ty żyjesz na jego łasce i powinieneś się cieszyć, że masz możliwość spokojnej gry. Nie możesz mieć teraz o to pretensji, tak samo jak pan Paweł, co więcej po prostu nie macie do tego prawa. Zresztą dobrze to wiecie, bo sami byliście tego świadomi na początku.

Nie myśleliście chyba, że po wojnie przeciwko Vu będzie demokracja, że każdy ma prawo głosu? Taka dobra rada, nie próbuj pchać się do władzy, bo nikt przecież od koryta tak łatwo wypchnąć się nie da ... A jak już będziesz próbował wyciągnąć rękę po władzę, to wiedz, że ta władza Ci tą rękę odrąbie. Czego już mieliśmy namacalny przykład nie raz.
O ile pamietam to "maxiu" nie przegral tu wojny. A "pan paweł" przegral jedną, ale nie z wami tylko właśnie z "maxiem". Cieszy natomiast fakt, że z gory zakladasz, że będzie "po wojnie z VU". Wasz as w rekawie to kilka przydupasów, a na widok naszego asa VU zostaje w PZ i trzęsie portkami zamiast pomóc swojemu wiernemu redeo. BTW Twoja pozycja nie sprzyja dawaniu rad komukolwiek. Jedyna rade jaką powinienes dać to rodzicom, żeby się więcej nie rozmnażali.
Bosy_Wiesniak jest offline  
stary 14-06-2008, 14:19   #2247
Seredo
Użytkownik Forum
 
Seredo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008

Posty: 112
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Seredo
Profesja: Knight
Świat: Nebula
Poziom: 112
Domyślny

Bosy wieśniaku powiem tylko jedno. Jesteś największym prostakiem jakiego znam . Takich ludzi jak ty powinno sie zamknąć w pokoju bez klamek ze zdjęciem twojej matki żebyś miał po kim jeździć.. A te twoje teksty niby śmieszne są tak denne i trywialne ze to masakra. Wymyśl coś na poziomie.
Seredo jest offline  
stary 14-06-2008, 15:22   #2248
Nebulafighter
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Seredo Pokaż post
Bosy wieśniaku powiem tylko jedno. Jesteś największym prostakiem jakiego znam . Takich ludzi jak ty powinno sie zamknąć w pokoju bez klamek ze zdjęciem twojej matki żebyś miał po kim jeździć.. A te twoje teksty niby śmieszne są tak denne i trywialne ze to masakra. Wymyśl coś na poziomie.
On juz przezyl cos takiego w dziecinstwie a zdjecie jego matki sluzylo mu do mastrubacji
 
stary 14-06-2008, 15:38   #2249
Wolgler
Użytkownik Forum
 
Wolgler's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004
Lokacja: M-ce

Posty: 99
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Vanum
Poziom: 110
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Seredo Pokaż post
Bosy wieśniaku powiem tylko jedno. Jesteś największym prostakiem jakiego znam . Takich ludzi jak ty powinno sie zamknąć w pokoju bez klamek ze zdjęciem twojej matki żebyś miał po kim jeździć.. A te twoje teksty niby śmieszne są tak denne i trywialne ze to masakra. Wymyśl coś na poziomie.
przeczytaj swoje teksty jakies 2-3 strony wczesniej, przemysl jeszcze raz swoje slowa i zetydtuj tego posta. WIEŚNIAKU ))))))))))))))))))))))))))))))
Wolgler jest offline  
stary 14-06-2008, 15:40   #2250
Wolgler
Użytkownik Forum
 
Wolgler's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004
Lokacja: M-ce

Posty: 99
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Vanum
Poziom: 110
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Efax Pokaż post
Kto wie
teraz piszesz "kto wie" a wczoraj byles pewny ze mnie zbanowales ;////////////////////

HUIA A NIE JESTES FAJNY ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

LEPIEJ BYS ZROBIL JAKBYS KUPIL ARTHASA SKORO TY TAKI PRO FAJTER BY MOZE UTRZYMAL PRZYNAJMNIEJ 205 CO STARY?;/
Wolgler jest offline  
stary 14-06-2008, 15:42   #2251
Bosy_Wiesniak
Użytkownik Forum
 
Bosy_Wiesniak's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2007
Lokacja: W chlewie

Posty: 152
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 100
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nebulafighter Pokaż post
On juz przezyl cos takiego w dziecinstwie a zdjecie jego matki sluzylo mu do mastrubacji
Bo moja matka fajna dupa byla. Mialem dwa zdjecia twojej i mojej i przy twojej nigdy mi nie stanal.
Bosy_Wiesniak jest offline  
stary 14-06-2008, 15:57   #2252
Nebulafighter
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosy_Wiesniak Pokaż post
Bo moja matka fajna dupa byla. Mialem dwa zdjecia twojej i mojej i przy twojej nigdy mi nie stanal.
Nie moja wina ze staje Ci przy bazylach bez zebow

be te wó Jak ci stawal to psikales pozniej jej po buzi ?
 
stary 14-06-2008, 18:10   #2253
tomi1990
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2008

Posty: 60
Profesja: Paladin
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Seredo Pokaż post
Bosy wieśniaku powiem tylko jedno. Jesteś największym prostakiem jakiego znam . Takich ludzi jak ty powinno sie zamknąć w pokoju bez klamek ze zdjęciem twojej matki żebyś miał po kim jeździć.. A te twoje teksty niby śmieszne są tak denne i trywialne ze to masakra. Wymyśl coś na poziomie.

Serdedo wyjdz ty kurwo wrescie na dwor nie sie kisisz przed kompem zjebie genetyczny mama cie nie doruchala czy huj ? I chyba opowiadasz o swoich przezyciach z zycia kazdy widzi ze jestes cipa tobie staje na widok matki bo kurwa zadnej dziewczyny nigdy nie dotkneles ;] tylko swoich kolegow za huje phoenixa siedlicz~ itp wiec mowie ci serdecznie S*******AJ wyjebany w dupe przez ojca pedale dobrze ze jebal cie w kondonie


--------------------------------------------------------------------------
Sorry za słownictwo wiem ze wyglada to smiesznie ale ten czlowiek juz mnie w*****a
tomi1990 jest offline  
stary 14-06-2008, 18:18   #2254
Alvaro89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2008

Posty: 118
Domyślny

na podworko nie wyjdzie poniewaz tam biJOOOOM go 19 latki z czarnymi kapturami pokroju tomi1990 aa no bym zapomnial dodac bijOOOOM go tylko jak jest ich 5+....
Alvaro89 jest offline  
stary 14-06-2008, 20:37   #2255
tomi1990
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2008

Posty: 60
Profesja: Paladin
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alvaro89 Pokaż post
na podworko nie wyjdzie poniewaz tam biJOOOOM go 19 latki z czarnymi kapturami pokroju tomi1990 aa no bym zapomnial dodac bijOOOOM go tylko jak jest ich 5+....
Tobie tez serdecznie mowie wy*******aj idz jebac chudego w jego mala dupe
tomi1990 jest offline  
stary 14-06-2008, 22:01   #2256
Alvaro89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2008

Posty: 118
Domyślny

Hmm odkad poznalem Ciebie boje sie wyjsc z domu kurde (((( wyskoczysz mi jezszce z kapturem i kijem i mnie pobijesz ((( dlatego STANOWCZO NIE!!! NIGDZIE NIE WYJDE !!!!


pozdro kasztanie
Alvaro89 jest offline  
stary 14-06-2008, 23:15   #2257
eisscheriann
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 03 2008
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 6

Posty: 500
Stan: Początkujący
Świat: harmonia,nebula
Domyślny

^siebie warci jesteście
eisscheriann jest offline  
stary 14-06-2008, 23:50   #2258
Lotress
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2006
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,222
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Seredo Pokaż post
Bosy wieśniaku powiem tylko jedno. Jesteś największym prostakiem jakiego znam . Takich ludzi jak ty powinno sie zamknąć w pokoju bez klamek ze zdjęciem twojej matki żebyś miał po kim jeździć.
On jeden potrafi was wszystkich zagiac jednym tekstem, wiec nie pierdol :O
Penisobrody i Nebulafighter probuja robic to samo co Xaem ale widac ze im to nie wychodzi ;[
Lotress jest offline  
stary 15-06-2008, 10:02   #2259
penisobrody
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lotress
On jeden potrafi was wszystkich zagiac jednym tekstem, wiec nie pierdol :O Penisobrody i Nebulafighter probuja robic to samo co Xaem ale widac ze im to nie wychodzi ;[
To może zaczne od napisania tych tekstów dla reszty użytkowników, które tak bardzo Ci się podobają:
91 strona
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosy_Wiesniak
Nie gniewam się tym bardziej, ze twoi rodzice obiecali mi w rozmowie telefonicznej, ze zaprzestaja produkcji po nieudanym prototypie. ;[
113 strona
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosy_Wiesniak
Jedyna rade jaką powinienes dać to rodzicom, żeby się więcej nie rozmnażali. ;[
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosy_Wiesniak
Bo moja matka fajna dupa byla. Mialem dwa zdjecia twojej i mojej i przy twojej nigdy mi nie stanal. ;[
109 strona
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosy_Wiesniak
Nie dosc, ze niepelno sprytny to jeszcze za wczesnie wyciagniety daltonista. ;[
108 strona
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosy_Wiesniak
Moj syn w przeciwienstwie do ciebie wylazl z rozowej dziurki, ty miales miej szczescia i przeciskales sie przez te brazową. Po POLSKU - zostałeś wysrany. ;[
Możesz teraz wypiąć pierś do przodu, bo pan Paweł takie teksty specjalnie dla ludzi takich jak ty pisze, czuj się wyróżniony. Dobrze, że jeszcze są tacy ludzie jak pan Paweł... dzięki niemu będziesz miał nowe zwroty do kolegów z podwórka. Taka rada panie Lotress, nie pisz takich postów, pokażesz w ten sposób tylko swoją bezradność. To podobny styl wypowiedzi do pana Jacka, zwykłe tupanie nóżką, z tym, że pan Jacek jako tegoroczny maturzysta trzymał się z dala od "śmierdzących" tematów.
Patrząc na twój wiek i osobowość zapewne te teksty wywierają również wpływ na twoją podświadomość, jesteś przecież w zaawansowanym okresie dojrzewania(wyłącznie fizycznym). Ale nie martw się, nawet pies, który usłyszy szczęk talerza zaczyna się ślinić.
 
stary 15-06-2008, 17:22   #2260
Bosy_Wiesniak
Użytkownik Forum
 
Bosy_Wiesniak's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2007
Lokacja: W chlewie

Posty: 152
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 100
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez penisobrody Pokaż post
To może zaczne od napisania tych tekstów dla reszty użytkowników, które tak bardzo Ci się podobają:
91 strona

113 strona



109 strona

108 strona

Możesz teraz wypiąć pierś do przodu, bo pan Paweł takie teksty specjalnie dla ludzi takich jak ty pisze, czuj się wyróżniony. Dobrze, że jeszcze są tacy ludzie jak pan Paweł... dzięki niemu będziesz miał nowe zwroty do kolegów z podwórka. Taka rada panie Lotress, nie pisz takich postów, pokażesz w ten sposób tylko swoją bezradność. To podobny styl wypowiedzi do pana Jacka, zwykłe tupanie nóżką, z tym, że pan Jacek jako tegoroczny maturzysta trzymał się z dala od "śmierdzących" tematów.
Patrząc na twój wiek i osobowość zapewne te teksty wywierają również wpływ na twoją podświadomość, jesteś przecież w zaawansowanym okresie dojrzewania(wyłącznie fizycznym). Ale nie martw się, nawet pies, który usłyszy szczęk talerza zaczyna się ślinić.
Tuptaj tuptaj. SZCZĘK TALERZA. Ułamek sekundy zabrakł i byłbyś normalny, a tak jestes wykapany, obciązony genetycznie tibijczyk.

Ostatnio edytowany przez Bosy_Wiesniak - 15-06-2008 o 17:25.
Bosy_Wiesniak jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:18.


Powered by vBulletin 3