Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 13-06-2007, 01:04   #221
Salarigoth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 607
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Longaar Pokaż post
Heh większość trochę mało uważnie śledzi wydarzenia. Napisali że magia będzie zależała teraz w większości od mlvla a nie od lvla i poziomy do około 60-70 lvla tego nie odczują. Do tej pory siłę magii obliczało się na podstawie formuły 2*lvl + 3*mlvl. Przypuszczam że teraz zostanie zmieniona na lvl + 4*mlvl co na 50lvlu z 50mlvlem nie zrobi żadnej różnicy - siła magii w obu przypadkach będzie wynosiła 250%. zakładając że mamy 100 lvl i 65 mlvl teraz mamy siłę magii równą 395%, po update będzie ona wynosiła 360%. Co to oznacza w praktyce? taki sorcerer - druid - zadawał z visa maksymalne obrażenia około 220, po update będzie to około 200 max więc jest to różnica około 10% na 100lvlu.

Uważam że nie jest to powód do narzekań bo można czasem poświęcić tą godzinę - dwie dziennie na robienie run (tak jak knight czy paladin skilluje) i porobić runy a nie tylko pg i starać się o jak najlepszy mlvl.

Trzeba zauważyć że przy takiej przypuszczalnej zmianie formuły każdy awans mlvla spowoduje większy niż do tej pory przyrost zadawanych obrażeń.

Jest też ciemna tego strona ponieważ teraz wielu graczy którzy będą chcieli nabić mlvl przerzuci się na macro.

Co do knightów i paladinów.
Dostaniecie nowe bronie, ale w poście od CS na forum tibia.com przeczytałem że nie będą one takiego pokroju jak Avanger czy SoV tylko raczej słabsze wypełniające luki między słabymi i silnymi orężami.
Wasza zdolność posługiwania się runami ofensywnymi również spadnie więc używanie hmm, explo czy sd wogle wyjdzie u tych profesji z mody i czysto ekonomicznej opłacalności. W zamian dostaniecie nowe umiejętności posługiwania się bronią które będą absorbowały pewną ilość many, więc tymi "czarami" nie macie się co podniecać, będzie to coś za coś.
Odnośnie samej broni - każda broń będzie posiadała pewien wymagany poziom lvlowy do pełnego jej wykorzystania, co oznacza że na niższym poziomie zadawane obrażenia będą znacznie zredukowane. Jak się tak zastanowić to jaki może być poziom dla Avangera? Wydaje mi się że 80, tak jak quest POI, więc wielu knightó nie mających takiego lvla nie bęzie miała użytku z tak świetnej do tej pory broni. Podobnie będzie z innymi orężami.

Jakie niesprawiedliwości zauważyłem?
A w sumie nic mi do tego, dla mnie różdżka powoli przestaje istnieć.
Ale skoro różdżka może być używana od pewnego lvla a na niższym nie, to broń w przypadku knightów również nie powinna posiadać możliwości używania jej na niższym poziomie, nawet jeżeli po update będą zredukowane zadawane nią obrażenia.
Knigh i Paladin otrzymają szeroką paletę nowych broni itp. Ja nie chce dla postaci magicznych nic nadzwyczajnego, ale mogłoby dojść po jednej różdżce i nie mówie tutaj o jakiejść posiadającej większą moc niż WOI i Tempest Rod. Myślałem raczej o zmniejszeniu przedziału zadawanych obrażeń przez wszystkie różdzki i dopiero na samą górę wstawić jakieś nowe, tutaj trzeba się wykazać inwencją twórczą - ja jej o tej porze nie posiadam
Idealnie , o to chodzi to nie jest prawda ze teraz ms/ed bedzie najgorszy poprsotu minimalne zmiany zostana wprowadzone.
Salarigoth jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-06-2007, 08:24   #222
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Longaar Pokaż post
Heh większość trochę mało uważnie śledzi wydarzenia. Napisali że magia będzie zależała teraz w większości od mlvla a nie od lvla i poziomy do około 60-70 lvla tego nie odczują. Do tej pory siłę magii obliczało się na podstawie formuły 2*lvl + 3*mlvl. Przypuszczam że teraz zostanie zmieniona na lvl + 4*mlvl co na 50lvlu z 50mlvlem nie zrobi żadnej różnicy - siła magii w obu przypadkach będzie wynosiła 250%. zakładając że mamy 100 lvl i 65 mlvl teraz mamy siłę magii równą 395%, po update będzie ona wynosiła 360%. Co to oznacza w praktyce? taki sorcerer - druid - zadawał z visa maksymalne obrażenia około 220, po update będzie to około 200 max więc jest to różnica około 10% na 100lvlu.

Uważam że nie jest to powód do narzekań bo można czasem poświęcić tą godzinę - dwie dziennie na robienie run (tak jak knight czy paladin skilluje) i porobić runy a nie tylko pg i starać się o jak najlepszy mlvl.

Trzeba zauważyć że przy takiej przypuszczalnej zmianie formuły każdy awans mlvla spowoduje większy niż do tej pory przyrost zadawanych obrażeń.

Jest też ciemna tego strona ponieważ teraz wielu graczy którzy będą chcieli nabić mlvl przerzuci się na macro.

Co do knightów i paladinów.
Dostaniecie nowe bronie, ale w poście od CS na forum tibia.com przeczytałem że nie będą one takiego pokroju jak Avanger czy SoV tylko raczej słabsze wypełniające luki między słabymi i silnymi orężami.
Wasza zdolność posługiwania się runami ofensywnymi również spadnie więc używanie hmm, explo czy sd wogle wyjdzie u tych profesji z mody i czysto ekonomicznej opłacalności. W zamian dostaniecie nowe umiejętności posługiwania się bronią które będą absorbowały pewną ilość many, więc tymi "czarami" nie macie się co podniecać, będzie to coś za coś.
Odnośnie samej broni - każda broń będzie posiadała pewien wymagany poziom lvlowy do pełnego jej wykorzystania, co oznacza że na niższym poziomie zadawane obrażenia będą znacznie zredukowane. Jak się tak zastanowić to jaki może być poziom dla Avangera? Wydaje mi się że 80, tak jak quest POI, więc wielu knightó nie mających takiego lvla nie bęzie miała użytku z tak świetnej do tej pory broni. Podobnie będzie z innymi orężami.

Jakie niesprawiedliwości zauważyłem?
A w sumie nic mi do tego, dla mnie różdżka powoli przestaje istnieć.
Ale skoro różdżka może być używana od pewnego lvla a na niższym nie, to broń w przypadku knightów również nie powinna posiadać możliwości używania jej na niższym poziomie, nawet jeżeli po update będą zredukowane zadawane nią obrażenia.
Knigh i Paladin otrzymają szeroką paletę nowych broni itp. Ja nie chce dla postaci magicznych nic nadzwyczajnego, ale mogłoby dojść po jednej różdżce i nie mówie tutaj o jakiejść posiadającej większą moc niż WOI i Tempest Rod. Myślałem raczej o zmniejszeniu przedziału zadawanych obrażeń przez wszystkie różdzki i dopiero na samą górę wstawić jakieś nowe, tutaj trzeba się wykazać inwencją twórczą - ja jej o tej porze nie posiadam
No wrecz idealnie to ujoles

@topic i nie ktore noobowate sorce /druty
przeczytajcie sobie newsa mozne co? aa i powiem to jak w przedskzolu : CZYTAMY ZE ZROZUMIENIEM

Ostatnio edytowany przez Andrealfus - 13-06-2007 o 08:26.
Andrealfus jest offline  
stary 13-06-2007, 20:14   #223
Bigzone
Użytkownik Forum
 
Bigzone's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2006
Lokacja: Łódź

Posty: 216
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Isara/Harmonia
Domyślny @topic

Ok Zajebiście
Czy Kur*a Nikt Z Cip'softu Sie Nie Kapnał Jeszcze że Knight I Pall Expia Duzo Szybciej Na Niskich Lvl'ach?? Jak Dodacie Cos Dla Nisko-levelowych Magow I Druidow To Nie Mam Nic Przeciwkox(




Pall Jest Spox Ale Knight W Tej Grzeto Przesada Chyba Koncze Z Tibia Albo Przerzuce Sie Na Palladyna Bo Widze Ze Inaczej Z Cip'ami Niemozna A Pacc'a I Tak Nie Kupie Bo To Waste Kasy Przynajmniej Tak Narazie Widze
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki
aby pomóc mu w zawładnięciu światem!!!
Bigzone jest offline  
stary 13-06-2007, 20:33   #224
Tawer Redeye
Użytkownik Forum
 
Tawer Redeye's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2006
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 1

Posty: 261
Stan: Na Emeryturze
Tawer Redeye ma numer GG 631049 Tawer Redeye ma login Tlenu kamix21@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bigzone Pokaż post
Ok Zajebiście
Czy Kur*a Nikt Z Cip'softu Sie Nie Kapnał Jeszcze że Knight I Pall Expia Duzo Szybciej Na Niskich Lvl'ach?? Jak Dodacie Cos Dla Nisko-levelowych Magow I Druidow To Nie Mam Nic Przeciwkox(




Pall Jest Spox Ale Knight W Tej Grzeto Przesada Chyba Koncze Z Tibia Albo Przerzuce Sie Na Palladyna Bo Widze Ze Inaczej Z Cip'ami Niemozna A Pacc'a I Tak Nie Kupie Bo To Waste Kasy Przynajmniej Tak Narazie Widze
Na niskich levelach taaak tylko popatrz debilu, że on musi w h*j skillować żeby mieć wyższe hity, ba! Ile leveli to te niskie? 8-30, góra 40 już na 28 sorc ma wysoki power. Zresztą sorc w ciągu czasu skillowania knighta nabije sobie ten 30 lvl. A knight z lvl słabnie, i tak ku*wa Sorc będzie miał 1,5-3 razy większe hity na tym samym lvl co knight
Dowody
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FAQ odnośnie uptade;
Na temat średniej obrażeń kontra maksymalnych obrażeń.
Popularne wśród graczy jest zjawisko zwracania uwagi przede wszystkim na maksymalne obrażenia. Jednak ta wartość jest drugorzędna, jeśli chodzi o wyrównywanie profesji. Oto przykład:
Po aktualizacji widzimy czarodzieja na 170 poziomie, którego maksymalne obrażenia z runy Sudden Death na demonie będzą wynosiły niemalże 600. Zobaczymy także rycerza również na 170 poziomie, zdolnego zadać maksymalnie prawie 400 obrażeń demonowi.
Niewątpliwie pojawi się wiele głosów: OMG, sorc robi „tylko” 1.5 raza obrażeń więcej niż rycerz, a musi płacic na każdego sdka!
Najmniejszy możliwy hit naszego maga będzie oscylował w rozsądnych granicach 400 hp. Czyni to jego średnią obrażeń wyższą niż 500 hp.
Nasz rycerz natomiast ciągle będzie miał problemy z trafieniem demona i zadawał wiele słabych ciosów. Skutkuje to średnimi obrażeniami o wartości 50 hp.
Runy mają mniejszy rozrzut obrażeń; co więcej obrażenia nimi zadane będą pewniejsze.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FAQ odnośnie uptade;
2. Jak duża będzie redukcja siły magii?
Od tego poziomu siła magii będzie nadal rosła, ale nie tak bardzo jak poprzednio. Na wyższych poziomach, aż do 200, przy przeciętnym poziomie magicznym siła czarów spadnie o około 1/3 w zależności od danego czaru lub runu. Nie panikujcie, to że teraz Wasze maksymalne obrażenia z SD wynoszą 600 nie znaczy, że po aktualizacji wyniosą 100. Nie mogę w tej chwili dokładnie powiedzieć jakiej będą wysokości. A jeśli okaże się, że faktycznie, będą oscylowały w granicach 100, to cóż, przykro mi ale wychodzi na to że zdobywałeś doświadczenie przy pomocy cave bota na carrion wormach i to war hammerem. Nie zasługujesz na większą siłę magii.
ORAZ
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FAQ odnośnie uptade;
Przyczyny:
Ulepszyliśmy magów w zimowym update 2005 w przedziale 1-50lv. Jeżeli masz takiego maga, niezmiernie trudno będzie ci poczuć jakąkolwiek różnice po tym update. Jeżeli masz wytrenowany poziom magiczny, będziesz jednak lepszy niż wcześniej, bo jest on teraz ważniejszy. To jest sprawiedliwe, bo rycerze i paladyni muszą trenować swoje umiejętności, więc czemu niby magowie nie musieli by trenować swojej magii?
__________________
Jarassimus- na zawsze w naszej pamięci
:F
Może wróciłem, może nie
272 posty
Tawer Redeye jest offline  
stary 13-06-2007, 20:45   #225
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bigzone Pokaż post
Ok Zajebiście
Czy Kur*a Nikt Z Cip'softu Sie Nie Kapnał Jeszcze że Knight I Pall Expia Duzo Szybciej Na Niskich Lvl'ach?? Jak Dodacie Cos Dla Nisko-levelowych Magow I Druidow To Nie Mam Nic Przeciwkox(




Pall Jest Spox Ale Knight W Tej Grzeto Przesada Chyba Koncze Z Tibia Albo Przerzuce Sie Na Palladyna Bo Widze Ze Inaczej Z Cip'ami Niemozna A Pacc'a I Tak Nie Kupie Bo To Waste Kasy Przynajmniej Tak Narazie Widze
Nie bedziemy za toba plakac wierz mi
Andrealfus jest offline  
stary 13-06-2007, 21:19   #226
Wladca sedesu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 03 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 67
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Secura
Poziom: 34
Skille: n/a
Poziom mag.: 40
Domyślny

jednego nie kumam, skoro knight bedzie mial np bs, ale nie ma 100% sily broni to bedzie bezsens. z drugiej strony skoro np na 10 lvl ktos ma magic sworda(inny char itp) to nie bedzie mial 100% sily to bedzie mogl skillowac nim??
__________________
Cytuj:
15:29 Bogaty knight [35]: leave
15:30 Joharo Xumed [16]: bo co korwa
15:30 Joharo Xumed [16]: masz jakis problem
15:30 Joharo Xumed [16]: powiedz mamie ze lodzik byl dobry
15:31 Joharo Xumed [16]: fuck you
15:31 Joharo Xumed [16]: Exura
15:31 Joharo Xumed [16]: Exura
15:31 Joharo Xumed [16]: Exura
15:32 Joharo Xumed [16]: fuck you
Wladca sedesu jest offline  
stary 13-06-2007, 21:30   #227
Tibia-Fighter
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 06 2007

Posty: 31
Domyślny

Chłopczyku... Może powrócimy do czarów na Scrollach i do Wielkich czasów Botterów" (74)Trzeba się rozwijać... I wreszcie wyrównać profesie... I niech twoi koledzy "masters of the wand of vortex"Idą na bambus banany prostować... Grę trzeba urozmaicać...



PS... Jeśli knight jest taki słaby czemu to taka popularna profesja...Te opisy... że elfy tego skille 50h żeby walić o 2 więcej... Omg nie chcesz grać to nie graj... Po za tym wszystkie rozmowy są na temat knighta a pall najtrudniejsza i najmniej wdźęczna profesja to co\/?
Tibia-Fighter jest offline  
stary 13-06-2007, 21:47   #228
Salarigoth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 607
Stan: Niegrający
Domyślny

MS/ED dalej beda najlepszymi profesjami wy tego nigdy nie zrozumiecie.
Salarigoth jest offline  
stary 13-06-2007, 23:51   #229
Robert Lublin
Użytkownik Forum
 
Robert Lublin's Avatar
 
Data dołączenia: 29 03 2005
Lokacja: A Jak Myślisz? -.-
Wiek: 33

Posty: 598
Profesja: Royal Paladin
Świat: Inferna
Poziom: 135
Domyślny

Cipy nareszcie naprawija Buga z update z wadnami...
Cieszcie sie ze z W hammera na rotach do 50 nie bedziecie expili tak jak to bylo kiedys
Nareszcie po roku czasu nie bedzie 200lvli msow na servach...
Pierwszy update który mi sie podoba od 4 lat... ;o
Robert Lublin jest offline  
stary 14-06-2007, 07:44   #230
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

@up
no dokładnie.
Niech siedza i sie ciesza ze dalej maja wandy bo znowu by z fire swordami w hammerami i innymi gownami na dwarfach albo rotach siedzieli.
Mnie ten update tez sie bardzo podoba
Andrealfus jest offline  
stary 14-06-2007, 08:43   #231
kamosblue
pr0-poster
 
kamosblue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Lokacja: Knurów

Posty: 555
Imię: Stavan
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
kamosblue ma numer GG 4139914
Domyślny

wlasnie zaczynam robic knighta
mojego 61 sorca sprzedalem.
__________________
Lepkie palce i mikrofon w ręku
kamosblue jest offline  
stary 14-06-2007, 15:29   #232
Salarigoth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 607
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kamosblue Pokaż post
wlasnie zaczynam robic knighta
mojego 61 sorca sprzedalem.
Tylko na tym stracisz powtarzam ms/ed dalej beda najlepsi poprsotu urozmaicaja knighta/palla.
Salarigoth jest offline  
stary 14-06-2007, 15:39   #233
Goldscorpion
Użytkownik Forum
 
Goldscorpion's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2006
Lokacja: Katowice/Lędziny
Wiek: 32

Posty: 414
Stan: Niegrający
Świat: czekam na nowy
Goldscorpion ma numer GG 9387970
Domyślny

Dokładnie. Rzekłbym, że wyrównując profesję oni zmniejszyli przewagę sorców (ich obrażeniami). Przecież znacznie nie polepszyli knighta! Co z tego, że ma serię nowych ataków bronią? Nie używa run wiec jako znacznie polepszenie tego nie mozna uznać.
Goldscorpion jest offline  
stary 14-06-2007, 16:35   #234
okrzesik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

UP@? LOL ?

Mow do dupy to cie osra. Kngihta hity beda o ~~ 300+% silniejsze na wyzszym lvl i skilach. Roznica hitow (dzielna) bedzie o 2 -3 razy mniejsza od najlepszych sorcowych na tym lvl. Wiec 100 ek bedzie mogl spokojnie z bp uh isc sobie bronia expic na demony przykladowo. Jest przetlumaczona rozmowa z jednym z wydzialu cipek.


@ autor.
ZAL><PL Nie zesraj sie... zalosnie napisales... ktos napisal... ze nie masz wiekszego niz 30 lvl... napewno nie masz... i potwierdzam to.... ,, oh skonczylem gracc ahh mama mnie pobije ale coz nie moge juz,,,"
to jebnij sie krzeslem... -.- B|_|Lwers
 
stary 14-06-2007, 19:57   #235
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

aj przeżywacie kiedyś z 3 lata temu narzekano ze knight jest super i prawie wszyscy grali ryckami potem wpradzono wandy to sie wszyscy burzyli ze teraz rycek jest dupiasty i do niczego to teraz cipsoft próbuje dalej wyrównywać profesjie oczywiscie wyjdzie na to ze udupi jedne kosztem tych drugich normlaka i tak w koło macieju
__________________
"Czemu nas tam nie ma gdzie za darmo wszystko dają...."

"płoń płoń płoń parlamęcie niech spali cię ogień na historii zakręcie"

Pacek jest offline  
stary 15-06-2007, 14:31   #236
k@milos
Użytkownik Forum
 
k@milos's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2006
Lokacja: Rz-ów

Posty: 111
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Calmera
Poziom: 125
Poziom mag.: 73
Domyślny

Mimo iż jestem Druidem bardzo podoba mi się pomysł zbalansowania profesji. Wkonću Knightowi i Palkowi coś się należy. Wreszcie będą potrzbne umiejętności (skils/m lvl), a nie lvl. Każdy kto teraz sprzedaje chary sorce/druty jest poprostu "noobem". Nadejdzie nowy Update i znowu będzie narzekanie jaka to moja profesja jest dupiasta :/. Tibia wcale nie jeste dupiasta kazdy jest przyzywaczjony to porstej gry. Kończy sie ten czas kiedy mozna bylo grac kilkając dwa przyciski myszy. Uważam że Cipsfot postąpił bardzo dobrze i wspieram ich idee rozwoju gry.
k@milos jest offline  
stary 15-06-2007, 18:38   #237
Adow Adan
Użytkownik Forum
 
Adow Adan's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Brzezie

Posty: 399
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jest
Świat: Honera
Poziom: 82
Skille: 80/73
Poziom mag.: 6
Adow Adan ma numer GG 7709842
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez okrzesik Pokaż post
UP@? LOL ?

Mow do dupy to cie osra. Kngihta hity beda o ~~ 300+% silniejsze na wyzszym lvl i skilach. Roznica hitow (dzielna) bedzie o 2 -3 razy mniejsza od najlepszych sorcowych na tym lvl. Wiec 100 ek bedzie mogl spokojnie z bp uh isc sobie bronia expic na demony przykladowo. Jest przetlumaczona rozmowa z jednym z wydzialu cipek.


@ autor.
ZAL><PL Nie zesraj sie... zalosnie napisales... ktos napisal... ze nie masz wiekszego niz 30 lvl... napewno nie masz... i potwierdzam to.... ,, oh skonczylem gracc ahh mama mnie pobije ale coz nie moge juz,,,"
to jebnij sie krzeslem... -.- B|_|Lwers

spadłem z krzesła , podaj ip tego ots'a co 100 ek expi na demcach z sword'a/axe or cluba? do autora , jeżeli teraz nie bedzie sie dało grać to widze ze nie umiesz grać sorkiem/drutem - nara z tibi - o 1 nooba mniej.
__________________
~Counter Strike 1.6~
IP:77.79.210.73:27199
Hasło:klan

Nie toleruje Noobow z Honery ....

Cytuj:
"Gdyby te dzieci neo postawić jedno na drugim, ostatnie 'łupło' by główką w słońce..."
Adow Adan jest offline  
stary 16-06-2007, 09:03   #238
Tomciu
Użytkownik Forum
 
Tomciu's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2004
Lokacja: Częstochowa

Posty: 399
Imię: ^^
Profesja: Paladin
Gildia: Ylyta
Poziom: 133
Skille: 0/0
Poziom mag.: Bu
Tomciu ma numer GG 4357271
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adow Adan Pokaż post
spadłem z krzesła , podaj ip tego ots'a co 100 ek expi na demcach z sword'a/axe or cluba? do autora , jeżeli teraz nie bedzie sie dało grać to widze ze nie umiesz grać sorkiem/drutem - nara z tibi - o 1 nooba mniej.
przykro mi ale to prawda ... knight z sca bije DEMCA(skill 87)po maks 350+
więc knight będzie se mógł expić ma demach
Tomciu jest offline  
stary 16-06-2007, 09:23   #239
Rodi
Użytkownik Forum
 
Rodi's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2005
Wiek: 33

Posty: 159
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Ten temat tworzą 2 obozy ;o
Jeden Knight/Pale co mowia ze narescie bedzie równo
Drugi Sorce?druidzi co mowia ze bedzie chujowo

A ten uptade bedzie żałosny
Historia:
Knight łatwy do grania minimalna ryzyko deda duzo capa raczej wolny exp niemozliwy do zabicia

Sorc trudny do grania najlepsza postac w pvp mało capa mało hp szybki exp na wiekszym levelu łatwy do zabicia

Więc niemowcie mi tu ze narescie bedzie rowno bo rowno nigdy nie miało być.
Teraz Hity?
Załozmy taifun(274) wali z sdka po 250 ktory kosztuje go 325gp.
Imargam(203) wali z sca srednio w sorca po 250 przy czym obrazenie nie kosztuje go nic. Ach i czy 29 sorc solowaslbym Dla tracac 4 uhy(haha)
Bo na TS widzialem jak 29 knight skile 60/60 solowal dla tracac 4 uhy wiec wybaczcie wiecie jaki on bedzie mial szybki exp na dragach?
__________________
Rodi jest offline  
stary 16-06-2007, 09:30   #240
Withord
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 04 2006
Lokacja: Trumna

Posty: 491
Stan: Niegrający
Imię: Nijak
Świat: Ni
Poziom: 1
Skille: 99/99
Poziom mag.: 1
Withord ma numer GG 10110001100
Domyślny

To jest TEST SERVER, jeszcze wszystko może się zmienić i obrażenia nie będą takie duże.
Withord jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:03.


Powered by vBulletin 3