Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Pokaż wyniki sondy: Czy zakazać takich tematów?
Tak 497 62.99%
Nie 292 37.01%
Głosujących: 789. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-02-2008, 23:07   #221
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ptakuba Pokaż post
Dwie rzeczy wkurzają mnie w wypowiedziach większości (z wyjątkami) posiadaczy pacca w tym temacie:
1. Wygląda na to, że jesteśmy gorsi, bądź jesteśmy debilami dlatego, że nie płacimy, w grze jeśli chce się coś osiągnąć trzeba zapłacić. Generalnie porównałbym kupowanie pacca do kupowania konta. Wychodzi na to samo, płacisz więc masz postać z dobrym levelem i umiejętnościami, prawda?
2. Wiele osób porównuje facc do wersji demo. Ale, chwileczkę, przecież wszędzie trąbią, że Tibia jest darmowa, prawda? Czyli to tak jakby mówić, że np. Wiedźmin jest darmowy, bo demówka była gratis w jakieś gazecie, prawda? A mimo wszystko nikt nie mówi, że jeśli demo jakiejś gry jest gratis to gra jest darmowa, prawda? Czy może się mylę?
1. Od głupków i debili można powyzywać tych co po prostu gadają głupoty i ja to robie. Nie mówię na graczy z darmowym kontem, że to głupki, bo tak nie jest.
Tak jak płacisz masz postać lepszą wzbogaconą o promocję i nowe tereny często wolne i nie zapchane, do tego masz lepsze looty i często też mniejszy waste Za coś się w końcu płaci.
2. Tak wszędzie piszą, że Tibia jest darmowa, o ile sie nie mylę o RUNESCAPE, Plemiona i wielu innych też tak piszą... i to jest 100% prawda. Konto premium jest dodatkiem i to w bardzo miłym i ułatwiającym życie. Nie rozumiem, czego jeszcze nie możecie tego zrozumieć.
TA GRA JEST DARMOWA, A WYKUPIENIE KONTA PREMIUM JEST GESTEM DOBROWOLNYM I PRZYCZYNIAJĄCYM SIĘ DO ROZWOJU GRY!
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee
Rafals from hell jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-02-2008, 09:24   #222
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
W sumie @up masz rację. Z jego postów wynika.

Masz pacc - jestes super-mega-hiper-ultra mądry,
Nie masz pacc - jestes super-mega-hiper-ultra głupi
Skoncz już się wypowiadać w tym temacie, bo zaczynasz pierd***** od rzeczy.
Erhion jest offline  
stary 13-02-2008, 08:46   #223
Ptakuba
Zbanowany
 
Data dołączenia: 03 06 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 239
Domyślny

@Rafals z Helu:
1. Wiem, mówiłem, że z wyjątkami. Ale co do drugiej części to poraktycznie potwierdziłeś moje słowa: płacisz - masz lepszą postać - czyli jakbyś kupował konto.
2. Tak, wiem, że w innych grach też tak jest, ale w tym temacie widziałem dziesiątki osób mówiących że FACC to wersja demo.
Ptakuba jest offline  
stary 13-02-2008, 09:19   #224
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Bo taka jest prawda. Facc to demo.
Erhion jest offline  
stary 13-02-2008, 13:02   #225
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ptakuba Pokaż post
@Rafals z Helu:
1. Wiem, mówiłem, że z wyjątkami. Ale co do drugiej części to poraktycznie potwierdziłeś moje słowa: płacisz - masz lepszą postać - czyli jakbyś kupował konto.
1. Czego nie możesz zrozumieć, że KONTO JEST DARMOWE, a PACC jest DODATKIEM (ULEPSZENIEM), a nie płatnym kontem! Zastanów sie co ty w ogóle piszesz! Jak sobie ty to wyobrażasz? Ja płacąc za PACC mam mieć postać gorszą niż FACC!?
Zapamiętaj raz na zawsze KONTO JEST DARMOWE!! A PACC to tylko umilenie gry.

Jakbyś jeszcze nie zrozumiał... Zakładając konto pocztowe dajmy na to na WP.PL , pocztę masz darmo. Jednak konto te nie satysfakcjonuje cię z powodu małej pojemności skrzynki i ograniczeniem do 10MB wysyłanych listów. Chcesz wysyłać większe paczki i móc otrzymywać większe i mieć miejsce na ich magazynowanie. Wykupujesz konto premium które jest dodatkiem do twojej DARMOWEJ POCZTY i odblokowuje ci darmowe opcje oraz możliwości. I tak samo jest w Tibii!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Bo taka jest prawda. Facc to demo.
Tibia nigdy nie była i nigdy nie będzie grą demo. Nie rozumiem czego czepiliście się tego twierdzenia. Dla przykładu ściągnijcie demo FIFA'08. W demie tej gry masz możliwość tylko i wyłącznie rozegranie meczu towarzyskiego, reszta jest zablokowana. W Tibii FACC mają dostęp do ponad 50% terenów, 70% Questów, 100% rzedmiotów! Jeżeli wy to nazywacie demo to czym w takim razie będzie "demo" FIFY '08!!!???

Tytułem uzupełnienia... http://www.tibia.com/abouttibia/?subtopic=whatistibia(Akapit 3 pod obrazkiem profesji)
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee

Ostatnio edytowany przez Rafals from hell - 13-02-2008 o 22:25.
Rafals from hell jest offline  
stary 13-02-2008, 15:43   #226
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Demo to część gry, która jak nazwa wskazuje (demonstracyjna) ma za zadanie zapoznać cię z grą i zachęcić do kupna pełnej gry czyli Pacc. A, że tibijski facc ma aż tyle rzeczy to powinniśmy się cieszyć ale nie zmienia to faktu, że demem jest. Są różne dema. Demo Tibii, demo Fify i dema co działają z tydzeń.
Erhion jest offline  
stary 13-02-2008, 19:32   #227
Sr@x
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 06 2007
Wiek: 33

Posty: 164
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Domyślny

dobrze że ktoś próbuje wytłumaczyć dzieciom że facc to demo, ja narazie nie gram bo też mam facca ale może wrócę na sqnersa tylko z kątem premium bo ja chce grać na pełnej wersji
__________________
Tibiaspy.com
Sr@x jest offline  
stary 13-02-2008, 19:45   #228
Ptakuba
Zbanowany
 
Data dołączenia: 03 06 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 239
Domyślny

No kuźwa! Czy jeśli demo Fify było w gazecie to na stronie owej gry rozgłaszają że jest cudowna bo darmowa?! NIE! A w Tibii? Ups... chyba jednak tak.
Ptakuba jest offline  
stary 13-02-2008, 21:59   #229
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Demo to część gry, która jak nazwa wskazuje (demonstracyjna) ma za zadanie zapoznać cię z grą i zachęcić do kupna pełnej gry czyli Pacc. A, że tibijski facc ma aż tyle rzeczy to powinniśmy się cieszyć ale nie zmienia to faktu, że demem jest. Są różne dema. Demo Tibii, demo Fify i dema co działają z tydzeń.
Nie wiem jak to odbierają admini, ale ja za takie głupoty bym bany rozdawał... wprowadzasz innych w błąd!!! Człowieku!!! Wytłumaczyłem ci to na koncie pocztowym, wytłumaczyłem to na demie FIFY, na czym do ch*ja mam ci jeszcze wytłumaczyć żebyś zrozumiał, że TIBIA TO NIE JEST DEMO!!! KU*WA. Jeżeli reklamują się jako gra darmowa, to w rzeczywistości taka jest!!

W linku, który dałem pisze: "the game can be upgraded anytime to a Premium Account." (gra może być ulepszona w dowolnym czasie do konta płatnego). Może ja jestem głupi, może mam jakieś zwidy, ale czy tam pisze: "You can buy anytime full version of game"?????

Ku*wa, czy ty próbujesz być mądrzejszy od twórców gry? Zastanów się co ty wypisujesz.


Na koniec dodam, że mimo iż założyłeś ten temat, to jesteś niemniej upierdliwy jak ci co zakładali tematu w stylu "dlaczego nie dali nic dla facc"... Myślałem, że jesteś mądrzejszy... -.-

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sr@x Pokaż post
dobrze że ktoś próbuje wytłumaczyć dzieciom że facc to demo, ja narazie nie gram bo też mam facca ale może wrócę na sqnersa tylko z kątem premium bo ja chce grać na pełnej wersji
Twoja wypowiedź świadczy iż sam jesteś dzieckiem... Na dodatek robisz koszmarne błędy interpunkcyjne i te orty (narazie, chce, kąto)


Żeby nie robić nowego postu...

W akcie skruchy, desperacji i rozpaczy postanowiłem sięgnąć do innych źródeł (WIKI) oto co tam znalazłem:
Cytuj:
Zwykle interaktywne dema to zmniejszone wersje pełnych gier, ograniczających grę do kilku poziomów, pozwalające na wykorzystanie części możliwości lub z limitowanym czasem gry. Zazwyczaj termin "dema" odnosi się do dema interaktywnego.
Cytuj:
Nieinteraktywne demo to nagranie działania gry za pomocą wideo lub odgrywane za pomocą jej własnego silnika. Takie dema są zazwyczaj pokazywane na targach i festiwalach gier komputerowych, takich jak E3, gdzie gry są wciąż w fazie produkcji, a pokazywane są jako pokaz rozgrywki lub użytej technologii. Takie dema mogą być również dystrybuowane przez Internet, z czasopismami jako zwiastuny nadchodzących gier lub pokazywane na stoiskach z grami komputerowymi w sklepach (często obok dem interaktywnych).
Tibia nie kwalifikuje się w żadnym z tych dwóch rodzajów dem, a przecież to jest źródło z encyklopedii z nim też będziesz się sprzeczał? A może powiesz, że tibia ma tylko kilka poziomów??

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Bo taka jest prawda. Facc to demo.
Zapomniałem wcześniej zapytać... gdzie ty tą prawdę znalazłeś? Masz jakieś konkretne namiary, dowody na to, że jest to prawda? A być może są to tylko twoje przypuszczenia? hyh?
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee

Ostatnio edytowany przez Rafals from hell - 13-02-2008 o 22:45.
Rafals from hell jest offline  
stary 13-02-2008, 22:46   #230
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ptakuba Pokaż post
No kuźwa! Czy jeśli demo Fify było w gazecie to na stronie owej gry rozgłaszają że jest cudowna bo darmowa?! NIE! A w Tibii? Ups... chyba jednak tak.
chwyt marketingowy

Rafals - nie czepiaj sie słówek, musza ci to napisac na stronie głowne ze facc to demo? moze nie takie było założenie twórców, ale imho facc należy traktować jako demo.
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 13-02-2008, 23:07   #231
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
chwyt marketingowy

Rafals - nie czepiaj sie słówek, musza ci to napisac na stronie głowne ze facc to demo? moze nie takie było założenie twórców, ale imho facc należy traktować jako demo.
Tibia reklamuje się jako FREE MASS MULTIPLAYER ONLINE ROLE-PLAYIN-GAME (MMORPG). Czyżbyś to przeoczył? TO chyba wystarczając dowód na to, że gra jest darmowa. Jeżeli FACC to demo to dzieci też są demem, bo mimo iż robimy je za darmo musimy je żywić, żeby było zdrowe, miało się w co ubrać i wyedukować. Jeżeli FACC to demo to nasze mieszkanie, które wykupujemy na własność też jest demem, bo i tak płacimy za nie czynsz. Jeżeli FACC to demo tak jak wy na to patrzycie, to całe nasze życie jest demem. Jedyne racjonalne wyjaśnienie tego zjawiska jest takie, że wszyscy żyjemy w MATRIXIE!! OOOOOO, zapewne o to wam chodziło...

FACC nie należy traktować jak demo, bo prawda jest taka, że FACC ma dostęp do większości opcji w grze, co już jest zaprzeczeniem waszego twierdzenia. W tibii tak jak w życiu za wszelkie udogodnienia płacisz, ale nikt cię do tego nie zmusza. Możesz żyć w śmieciach, pić tanie wina zamiast drogich trunków, możesz jeść suchy chleb, zamiast porządnego śniadanka i w końcu możesz powiesić się na skakance zamiast honorowo strzelić sobie w łeb... za udogodnienia się płaci. I PACC jest udogodnieniem, a nie pełną wersją, tylko nie wiedzieć czemu nie możecie tego zrozumieć.

Moze w końcu wy przedstawicie swoje fakty... powtarzam FAKTY, na temat kwestii FACC i DEMA, bo jak na razie są to tylko puste słowa, które nic nie potwierdzają, a tylko wprowadzają niepotrzebne zamieszane.
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee

Ostatnio edytowany przez Rafals from hell - 13-02-2008 o 23:14.
Rafals from hell jest offline  
stary 14-02-2008, 00:31   #232
Nosferatu_Niedziel
Użytkownik Forum
 
Nosferatu_Niedziel's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2007
Lokacja: Łodź

Posty: 253
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Titania
Domyślny

@Rafals~

Przestań już pierd*lić, bo w kółko powtarzasz to samo, a i tak nikt Cię nie słucha...

Każdy myśli jak chce. Nikogo nie przekonasz.
Nosferatu_Niedziel jest offline  
stary 14-02-2008, 00:37   #233
Undeadzik
Użytkownik Forum
 
Undeadzik's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2008
Lokacja: Wrocłaff

Posty: 447
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ROX
Świat: Menera
Poziom: RLZ
Skille: 999/666
Poziom mag.: 49
Domyślny

@up

ja go posluchalem i mnie przekonal i co zatka0 ?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez prawie_demon Pokaż post
zamierzam porzegnać sie z wzystkimi pedałami i lumpmi ktouzrz oceniali i nie odpaowiadali na moje posty nie zamierzam jurz wiencej pisac ani przeglondac tych wazyh zjebanyh tematów morze za 3 morze 2 powruce ale nie liczie na to bo to forum ma wyskie stenrzenie dałna dowidzenia zjeby leśne huj wam w dupe a to sockers to była poi pomyłka,,i,,
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez smierdzikupa Pokaż post
łał!!!!!!!!

dzisiaj se ide w jaskini i patsze a tam za ścianom taki potwór!!!!!!!
takie zombi!!!!!
jak sie tam doztać????????????????!!!!!!!!!!
Undeadzik jest offline  
stary 14-02-2008, 19:46   #234
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nosferatu_Niedziel Pokaż post
@Rafals~

Przestań już pierd*lić, bo w kółko powtarzasz to samo, a i tak nikt Cię nie słucha...

Każdy myśli jak chce. Nikogo nie przekonasz.
Takie zbędne komentarze to mów do swojej matki, ojca, czy kogoś tam jeszcze innego, nawet do psa -.-

Jeżeli zaś chodzi o pie*****nie to ty swoim postem tutaj przodujesz.
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee
Rafals from hell jest offline  
stary 14-02-2008, 20:22   #235
Athelas
Użytkownik Forum
 
Athelas's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 286
Stan: Niegrający
Athelas ma numer GG 8978189
Problem

Uspokujcie się, ludzie. Do czego ro prowadzi? Demówką jest Rookgaard, Mainland FACC pełną wersją, a PACC dodatkiem do gry. wiele jest gier tego typu, gdzie jest zwykła wersja i dodatkowa, droższa. Mi tam FACC sie podoba, i nie chcę żalić się o niego, jak za 2-3 lata tibia będzie płatna w całości. ale szybciej przekształcą FACC tak, że będą mieli sam rook, będzie masa rookstayerów, a potem Tibia pod względem płatności będzie drugim WoWem, niestety. FACC i tak ma dość dużo, więc po co żal?
__________________
Raz jestem, raz mnie nie ma, różnie to bywa
Masz o mnie zdanie? Nie lubisz mnie? Lubisz? Notka! KLIK!!!
A może masz jakiś problem? Nie krępuj się! Pisz na PW! PW!!!
Może przed wpisaniem notki chcesz przejrzeć "stopień inteligencji" moich postów? Przejżyj je! POSTY!!!
Cytuj:
87% osób niepełnoletnich na tym forum zachowuje się jak debile. Jeśli uważasz, że należysz do tych 13%, Przemyśl to jeszcze 3 razy...
Mam 13 lat.

Ostatnio edytowany przez Athelas - 14-02-2008 o 20:23.
Athelas jest offline  
stary 14-02-2008, 20:48   #236
Pikles7
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 02 2008
Lokacja: Jaworzno

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 39
Skille: 66/63
Poziom mag.: 4
Pikles7 ma numer GG 5854307
Domyślny

Jedynym rozwiązaniem jest zakupienie PACC-a i nie gadajcie mi że nie macie kasy bo każdy swoim sposobem mógłby uzbierać, a pozatym na FACC nie jest tak źle.
Pikles7 jest offline  
stary 14-02-2008, 20:56   #237
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Rafały z Piekła: A czy uważasz że jak napisze że: ''moja gra jest darmowa ale jeśli chcesz naprawde grać to zakup premium'' to do mojej gry zlecą się ludzie? Pomyśl -.-
A tak na marginesie to 65 - 70% tibii jest dla PAcc'a więc masz jeszcze jakieś pytania?
Voon jest offline  
stary 14-02-2008, 23:51   #238
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rafals from hell Pokaż post
FACC nie należy traktować jak demo, bo prawda jest taka, że FACC ma dostęp do większości opcji w grze, co już jest zaprzeczeniem waszego twierdzenia.
Gowno prawda.

Z updatu na update ( nawiasem mowiac stawiam nacisk na update dla wszystkich debili ktorzy nawet tego nie potrafia poprawnie przeliterowac, to tak zupelnie OT ) czesc gry dostepna dla FACC stanowi coraz mniejszy procent calego contentu, malo tego, sposrod porzadnych modyfikacji dostepnych dla FACC istnieja tylko te wymuszone ( vide mechanika melee bo tego podzielic na 2 rozne obozy sie nie dalo, z koniecznosci zostalo to ujednolicone ). Tak wiec zostajemy z tym, ze gracz nie placacy za gre zostaje ze stale ograniczonym terytorium , praktycznie na stale ograniczona baza stworkow ( ew. kosmetyczne poprawki vide DC albo jakies nowe cyklopy ktore zdaje sie pojawily sie w Sternum [?] ), na stale ograniczona baza zaklec ( nawet powazne zmiany w ostatnich updatach niespecjalnie na to wplynely ), dostaje bonusy w rodzaju itemow ktorych sam zdobyc nie moze ale moze kupic ( czego zatrzymac sie nie da ) I NIC WIECEJ. Od paru lat faccowy gracz klepie te same stworki na tym samym terytorium uzywajac tych samych run/ potionow.. Nie widze szczegolnej roznicy miedzy tym a graniem w kolko meczu tymi samymi druzynami na tym samym stadionie bo wersja demo nie dopuszcza zmiany.
__________________
Vil jest offline  
stary 15-02-2008, 08:35   #239
LarvaExotech
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005

Posty: 253
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
(...)
zamiast plakac po prostu kup pacc. to nie jest caritas, ze oni beda oplacac pracownikow, serwery, programistow, grafikow bo ty jestes smutny ze masz gowno. poza tym, oni chca miec z tego zysk, nie beda wkladac zbyt duzo pracy w cos co zysku nie przyniesie (tereny dla facc). jak ty jestes taki dobrotliwy to idz na ulice i zacznij rozdawac ludziom pieniadze, bo oni maja np. tylko 920 brutto miesiecznie na osmioosobowa rodzine i im tez jest smutno. gra w tibie to jest usluga za ktora sie placi. nikt nie zmusza cie zeby grac, to proste.

facc jest dobry w takiej postaci w jakiej jest teraz, doskonaly jest zeby gracze zapoznali sie z gra i zdecydowali czy warto grac. jesli sie zdecyduja, kupia pacc i beda klepac w spokoju potwory na pacclandzie, jesli nie to poszukaja sobie innej gry. musisz sie zastanowic co jest dla ciebie cenniejsze, 90zl czy gra w tibie. ja lubie grac w tibie ale pieniadze wole spozytkowac w inny sposob ; jest to moja swiadoma decyzja dlatego nie tne sobie zyl w kaciku pokoju narzekajac jaki to swiat jest zly bo facc nie ma dostepu do tego co pacc.

peace, pozdro ;p
__________________
Za wypowiedź dziękuje:
Larvus~ >.>
LarvaExotech jest offline  
stary 15-02-2008, 15:03   #240
R3T
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 09 2007
Lokacja: Sweden

Posty: 484
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thoremos
Profesja: Elder Druid
Świat: Thoria
Domyślny

Nie musisz wydawac pieniedzy na pacc wystarcza znajomosci 5 dni botowania i juz na niego masz

Nie rozumiem po co ta dyskusja, cipsoft musi sie utrzymywac z pacca zeby utrzymac serwery, wyplacic pensje pracownikom nie ma nic za darmo

Ostatnio edytowany przez R3T - 15-02-2008 o 15:06.
R3T jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:46.


Powered by vBulletin 3